Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

door
Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

Heel wat analisten volgen vooral de Premier League en La Liga, en komen niet verder dan clichés over de Serie A. Er wordt al jaren aanvallend voetbal gespeeld in de Serie A en de tijden van het catenaccio liggen al jaren achter ons. De topclubs pakken dit seizoen uit met een indrukwekkende aanval.


AC Milan haalde Charles De Ketelaere naar Italië en hij zal in de aanval jongens als Divock Origi, Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud tegen het lijf lopen. Dat zijn spitsen die hun waarde al bewezen en AC Milan heeft aan scorend vermogen dus geen gebrek. Stadsgenoot Inter mag ook niet klagen. Lautaro Martinez bleef en hij zag Romelu Lukaku terugkeren naar Milaan. Zij waren in het verleden al één van de strafste aanvalsduo’s in de Serie A. Inter voegde met Joqauin Correa nog aanvallende kracht aan de selectie toe, terwijl er met Edin Dzeko nog een goalgetter pur sang rondloopt.

Of wat dacht u van AS Roma? Tammy Abraham is er uitgegroeid tot een topspits en José Mourinho kreeg Paulo Dybala nog eens als extra toetje op de taart, die er met ook nog Nicolas Zaniolo al zeer goed uitzag. AS Roma heeft daardoor zeker één van de leukste aanvallen in Italië. Eindigen doen we met Juventus. De Oude Dame heeft geen wereldster meer in de aanval, maar Dusan Vlahovic is een spits die dit jaar voor de titel van topschutter zal meestrijden. Juve hoopt dat Federico Chiesa snel terugkeert, want met zijn flitsen is de ideale aangever voor Vlahovic. De club voegde daar ook nog eens Filip Kostic aan toe, al zal hij zich nog moeten bewijzen op het allerhoogste niveau.

Bij Napoli zijn er meer twijfels na het vertrek van Dries Mertens en Lorenzo Insigne. Met Victor Osimhen beschikt het wel over één van de beste centrumspitsen uit de Serie A. Daarnaast heeft de club ook Giovanni Simeone aan de kern toegevoegd. De 27-jarige Argentijn scoorde tot op heden 67 keer in de Serie A en kan hij zich ook opwerpen tot een topspits?

LEES OOK: Lang opent zijn rekening en veegt CDK & co van de mat

Wie heeft de beste aanval?

Meest recent

Ophef over Bounida en Mokio: Ajax-coach reageert

Het gaat bij Ajax alleen maar van kwaad naar erger. Ook een trainerswissel bracht geen zoden aan de ...

18
18
Club ontsnapte aan domper: "Als ik hem gezien had..."

Club Brugge heeft zaterdag zijn opdracht volbracht door te winnen van Charleroi. Daardoor blijft het ...

32
32
'Volgende trainerswissel in JPL? Fans eisen ontslag'

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League is na dit seizoen halfweg en stilaan tekenen zich ...

70
70
Clement meteen met neus op feiten: "Geen mirakels"

Philippe Clement verraste vorige week vriend en vijand door plots weer aan de slag te gaan. Daar ...

22
22
Courtois krijgt enorme lofzang van Xabi Alonso

De Rode Duivels konden tijdens de voorbije interlands niet rekenen op Thibaut Courtois. De doelman ...

30
30
Biglia kondigt nu al nakend vertrek bij Anderlecht aan

Anderlecht hertekende afgelopen zomer drastisch zijn technische staf, waarbij ze enkele oude ...

381
381
Kompany lacht vergelijking weg: "Je lacht er zelf mee"

Bayern München maakte zaterdag nog maar eens indruk door Freiburg met spectaculaire 6-2-cijfers ...

65
65
STVV raast door en laat Mazzu verweesd achter

STVV kon een geweldige zaak doen en uitlopen op AA Gent. De Truienaars gingen op bezoek bij OH ...

77
77
Hasi haalt opgelucht adem: "Hopelijk is hij nu vertrokken"

RSC Anderlecht juichte, zonder uitfans, toch heel hard na 93 minuten voetballen. De Brusselaars ...

238
238
Pover Anderlecht viert in extra tijd alsnog feest

RSC Anderlecht speelde om 18u30 op het veld van La Louvière. De Brusselaars hadden een ...

205
205
Antwerp zet Stef Wils op straat

Royal Antwerp FC heeft zopas Stef Wils ontslagen. Dat volgt na de zwakke prestatie tegen FCV Dender, ...

363
363
KV Mechelen stunt: Vanderbiest ziet grote kwaliteit

KV Mechelen zorgde voor een geweldige stunt door te winnen op het veld van KRC Genk. Voor de eerste ...

172
172
Scorende Trossard geeft met Arsenal Tottenham pak slaag

In de Premier League stond om 17u30 de topper tussen Arsenal en Tottenham op het programma. Wat ...

42
42
Anderlecht bevestigt niet: "Wat staan we te doen?"

RSC Anderlecht is om 18u30 begonnen aan zijn partij tegen La Louvière. De eerste 45 minuten ...

144
144
C4 onvermijdelijk? Wils spreekt zich uit over ontslag

Antwerp FC heeft zondagnamiddag gezichtsverlies geleden op eigen veld. De Great Old ging immers met ...

197
197
Alwéér goud waard: Trossard beukt Londense derby open

In de Premier League waren de ogen zondagavond op het noorden van Londen gericht. Daar stond ...

44
44
CPL razend spannend: Beerschot weer volop in titelstrijd

In de Challenger Pro League heeft ook Beerschot VA optimaal geprofiteerd van het puntenverlies bij ...

155
155
Totale afgang Antwerp: Dender pakte eerste zege op Bosuil

Antwerp FC heeft zondagnamiddag een zoveelste dieptepunt bereikt. De Great Old verloor op eigen veld ...

247
247
La Louvière-Anderlecht: Hasi voert bijzondere wissel door

Na twee verdiende thuiszeges wil RSC Anderlecht zondagavond ook bevestigen op verplaatsing. Maar dat ...

228
228
Bedroevende 8 op 21 in eigen huis: Fink maakt balans op

KRC Genk verloor zondagnamiddag met 0-1 van KV Mechelen. Hierdoor moeten de Limburgers de heenronde ...

205
205
PSV lacht tanden bloot: ook Feyenoord blameert zich thuis

In de Nederlandse Eredivisie heeft leider PSV dit weekend gouden zaken gedaan. Terwijl het zelf won ...

50
50
Arbitrage velt helder verdict na VAR-relletje Westerlo-Gent

KVC Westerlo speelde zaterdag een meer dan degelijke wedstrijd, maar bleef uiteindelijk op 0-0 ...

300
300
Sporting-coach dropt groot nieuws voor clash met Club

Volgende week wordt de League Phase van de Champions League hervat. Club Brugge staat voor een ...

369
369
Antwerp slikt dubbele opdoffer vlak voor kelderkraker

Antwerp FC wil zondagnamiddag koste wat kost de volle buit pakken in de thuiswedstrijd tegen FCV ...

55
55
Genk blijft sputteren: KVM boekt fraaie stunt in Cegeka Arena

KRC Genk is er niet in geslaagd om op de slotspeeldag van de heenronde in de reguliere een plekje in ...

200
200

Meer sportnieuws