Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

door
Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

Heel wat analisten volgen vooral de Premier League en La Liga, en komen niet verder dan clichés over de Serie A. Er wordt al jaren aanvallend voetbal gespeeld in de Serie A en de tijden van het catenaccio liggen al jaren achter ons. De topclubs pakken dit seizoen uit met een indrukwekkende aanval.


AC Milan haalde Charles De Ketelaere naar Italië en hij zal in de aanval jongens als Divock Origi, Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud tegen het lijf lopen. Dat zijn spitsen die hun waarde al bewezen en AC Milan heeft aan scorend vermogen dus geen gebrek. Stadsgenoot Inter mag ook niet klagen. Lautaro Martinez bleef en hij zag Romelu Lukaku terugkeren naar Milaan. Zij waren in het verleden al één van de strafste aanvalsduo’s in de Serie A. Inter voegde met Joqauin Correa nog aanvallende kracht aan de selectie toe, terwijl er met Edin Dzeko nog een goalgetter pur sang rondloopt.

Of wat dacht u van AS Roma? Tammy Abraham is er uitgegroeid tot een topspits en José Mourinho kreeg Paulo Dybala nog eens als extra toetje op de taart, die er met ook nog Nicolas Zaniolo al zeer goed uitzag. AS Roma heeft daardoor zeker één van de leukste aanvallen in Italië. Eindigen doen we met Juventus. De Oude Dame heeft geen wereldster meer in de aanval, maar Dusan Vlahovic is een spits die dit jaar voor de titel van topschutter zal meestrijden. Juve hoopt dat Federico Chiesa snel terugkeert, want met zijn flitsen is de ideale aangever voor Vlahovic. De club voegde daar ook nog eens Filip Kostic aan toe, al zal hij zich nog moeten bewijzen op het allerhoogste niveau.

Bij Napoli zijn er meer twijfels na het vertrek van Dries Mertens en Lorenzo Insigne. Met Victor Osimhen beschikt het wel over één van de beste centrumspitsen uit de Serie A. Daarnaast heeft de club ook Giovanni Simeone aan de kern toegevoegd. De 27-jarige Argentijn scoorde tot op heden 67 keer in de Serie A en kan hij zich ook opwerpen tot een topspits?

LEES OOK: Club is Stankovic wellicht kwijt: "Trekt onze aandacht"

Wie heeft de beste aanval?

Meest recent

JPL blijft cashen: 6 potentiële miljoenentransfers voor 2026

De Jupiler Pro League heeft te kampen met behoorlijk wat problemen, maar blijft desondanks een erg ...

211
211
WK-jaar barst los! Drie Duivels bij 100 grootste blikvangers

Het kalenderjaar 2026 gaat van start en daarin staat weer een historische voetbalafspraak op de ...

63
63
Trainer vh Jaar: opzienbarende opvolger voor Hayen?

Vlak voor de tweede seizoenshelft van start gaat wordt traditiegetrouw de Gouden Schoen uitgereikt. ...

172
172
Vanhaezebrouck steekt lofzang af over unieke wereldtopper

Na een rijkgevulde trainerscarrière heeft Hein Vanhaezebrouck zijn plek gevonden aan de ...

67
67
Strijd om Gouden Bal: nu al absolute topfavoriet voor 2026

Ousmane Dembélé wist een historisch goed 2025 bij Paris Saint-Germain te bekronen met ...

626
626
EINDEJAARSPOLL: wie verdient de Gouden Schoen 2025?

Het kalenderjaar zit er weer op en traditiegetrouw komt de uitreiking van de Gouden Schoen er dus ...

767
767
'Nederland wrijft ogen uit: Anderlecht dropt winterknaller'

In Eindhoven willen ze één ding: hun goudhaantje houden. Alleen duikt Anderlecht nu op ...

286
286
'Historisch slechte cijfers voor Anderlecht'

Bij Anderlecht bleven ze nog voor het nieuwjaarsfeest al achter met een kater. In hun laatste ...

175
175
'Chelsea schokt na onwaarschijnlijk zwakke reeks'

Zowat halfweg het seizoen lijkt het er in de Premier League op dat de titelstrijd een duel zal ...

61
61
Overname Anderlecht: Verschueren spreekt klare taal

Voor Anderlecht is 2025 alweer een woelig jaar geweest. Dat ging nog maar eens gepaard met de nodige ...

206
206
Union verrast iedereen met beslissing tijdens winterstop

Vorig weekend werd er nog gevoetbald in de Jupiler Pro League, maar nu genieten de eersteklassers ...

135
135
'Knaltransfer Ordoñez nadert: grootmacht legt contact'

Bij Club Brugge hebben ze in december hard ingegrepen met het ontslag van Nicky Hayen. Blauw-Zwart ...

401
401
Westerlo is aanvaller nu ook helemaal kwijt

Officieel gaat de transfermarkt pas op donderdag weer open, maar achter de schermen worden de eerste ...

30
30
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

190
190
Turkse en Amerikaanse figuren polsen bij Sporting Hasselt

Sporting Hasselt was enkele jaren geleden een club in verval. Een verouderd stadion, weinig volk... ...

212
212
'Westerlo wil stunten met ingaande miljoenentransfer'

KVC Westerlo zal in 2026 spelers moeten verkopen om de rekeningen te laten kloppen. De Turkse ...

77
77
Baouf (ex-Anderlecht) beslist over absolute toptransfer

RSC Anderlecht liet afgelopen zomer heel wat volk vertrekken. Daar zat onder meer Ismaël Baouf ...

120
120
Bayern-ster Davies lovend over RSCA-speler: "Maakt indruk"

De zomermercato van RSC Anderlecht was geen succes. Dat zien we aan de matige resultaten van dit ...

299
299
Dit zijn de 10 meeste waardevolle Belgen van 2025

Het jaar 2025 ligt zo goed als achter de rug. Het was het jaar waar Rudi Garcia de Rode Duivels weer ...

209
209
Guardiola komt met uitstekend nieuws over Doku

Manchester City is bezig aan een uitstekende reeks en heeft zijn laatste acht officiële ...

25
25
Kindermans gooit meteen transferplannen La Louvière op tafel

La Louvière is dit seizoen een zeer verrassende nieuwkomer in de Jupiler Pro League. Daardoor ...

72
72
'Knaltransfer Mandela Keita naar Engelse grootmacht'

Bij de Rode Duivels is de weelde op het middenveld enorm. De Bruyne, Tielemans, Onana, Vanaken en ...

137
137
Nieuw plan met Keisuke Goto bij Anderlecht?

De pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi maakte vlak voor het ingaan van de winterstop nog maar ...

527
527
'Barça maakt zich op voor transferbom van 100 miljoen'

Bij FC Barcelona beloven de komende mercato's weer spannend te worden. Het blijft voor de Catalanen ...

125
125
DAZN bijt in het zand, maar stuurt stevige waarschuwing

De voorbije weken was het bang afwachten voor de Belgische profclubs, nadat DAZN plots eenzijdig het ...

761
761

Meer sportnieuws