Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

door
Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

Heel wat analisten volgen vooral de Premier League en La Liga, en komen niet verder dan clichés over de Serie A. Er wordt al jaren aanvallend voetbal gespeeld in de Serie A en de tijden van het catenaccio liggen al jaren achter ons. De topclubs pakken dit seizoen uit met een indrukwekkende aanval.


AC Milan haalde Charles De Ketelaere naar Italië en hij zal in de aanval jongens als Divock Origi, Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud tegen het lijf lopen. Dat zijn spitsen die hun waarde al bewezen en AC Milan heeft aan scorend vermogen dus geen gebrek. Stadsgenoot Inter mag ook niet klagen. Lautaro Martinez bleef en hij zag Romelu Lukaku terugkeren naar Milaan. Zij waren in het verleden al één van de strafste aanvalsduo’s in de Serie A. Inter voegde met Joqauin Correa nog aanvallende kracht aan de selectie toe, terwijl er met Edin Dzeko nog een goalgetter pur sang rondloopt.

Of wat dacht u van AS Roma? Tammy Abraham is er uitgegroeid tot een topspits en José Mourinho kreeg Paulo Dybala nog eens als extra toetje op de taart, die er met ook nog Nicolas Zaniolo al zeer goed uitzag. AS Roma heeft daardoor zeker één van de leukste aanvallen in Italië. Eindigen doen we met Juventus. De Oude Dame heeft geen wereldster meer in de aanval, maar Dusan Vlahovic is een spits die dit jaar voor de titel van topschutter zal meestrijden. Juve hoopt dat Federico Chiesa snel terugkeert, want met zijn flitsen is de ideale aangever voor Vlahovic. De club voegde daar ook nog eens Filip Kostic aan toe, al zal hij zich nog moeten bewijzen op het allerhoogste niveau.

Bij Napoli zijn er meer twijfels na het vertrek van Dries Mertens en Lorenzo Insigne. Met Victor Osimhen beschikt het wel over één van de beste centrumspitsen uit de Serie A. Daarnaast heeft de club ook Giovanni Simeone aan de kern toegevoegd. De 27-jarige Argentijn scoorde tot op heden 67 keer in de Serie A en kan hij zich ook opwerpen tot een topspits?

LEES OOK: ‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Wie heeft de beste aanval?

Meest recent

Hugo Vetlesen onder de indruk: “Hij stuurt ons”

Hugo Vetlesen is weer een vaste waarde bij Club Brugge. De Noor was met Club oppermachtig in het ...

26
26
'Anderlecht incasseert nieuwe klap: sterkhouder valt weg'

Bij RSC Anderlecht blijven ze ook dit jaar toch te veel blessures hebben. En dat in een seizoen ...

65
65
Bekerfinale Anderlecht - Union SG dan toch op televisie

RSC Anderlecht en Union SG spelen volgende week donderdag de bekerfinale. De Brusselse finale leek ...

81
81
Leko verrast: “Na ons de beste van België”

Club Brugge is bezig aan ijzersterke Play-Offs. Blauw-Zwart won bijzonder makkelijk met 1-3 van een ...

117
117
Keepersellende bij Club: onheilspellende update Leko

De keeperspositie bij Club Brugge lijkt dit seizoen wel vervloekt. Zondag viel Nordin Jackers ...

109
109
Union bestolen? Oud-refs unaniem na rode kaart Mac Allister

Union SG heeft een behoorlijk dramatisch weekend achter de rug. De titelverdediger verspeelde ...

519
519
Eerste United-blunder Lammens: opvallende reactie Roy Keane

Manchester United boekte zondagavond een prestigezege tegen rivaal Liverpool FC: 3-2. Daarbij mocht ...

144
144
Nieuwe optater Gent: "Iedereen in de kleedkamer ..."

AA Gent blijft na zes speeldagen op zoek naar zijn eerste overwinning in de Champions' Play-Offs. De ...

123
123
'Maat is vol bij KRC Genk: misnoegd bestuur grijpt in'

In de Europe Play-Offs is KRC Genk uiterst tegenvallend aan de terugronde begonnen. De Limburgers ...

597
597
Spectaculaire wending: Belgisch voetbal terug op televisie!

De soap rond de beeldrechten in het Belgische voetbal is een nieuwe wending rijker. Vanaf volgend ...

391
391
'Lukaku flirt met schaamteloze transferbom'

Lukaku duikt opnieuw op in een transferdossier dat Italië doet daveren. Na een moeilijk seizoen ...

131
131
Titelstrijd in beslissende plooi? Analisten doen uitspraak

Nog vier speeldagen te gaan en de Champions' Play-Offs en de titelstrijd is een volledig nieuwe ...

233
233
Hoogspanning Union: oorzaak gekend voor uithaal Burgess

Christian Burgess heeft afgelopen weekend heel wat stof doen opwaaien. Na de nederlaag op STVV pakte ...

741
741
Club onverzadigbaar: Vanaken streng voor Tzolis

Bij Club Brugge maakten ze de voorbije maanden er geen geheim van dat de titel een absolute must is. ...

335
335
Taravel verdedigt ongelukkige debutant bij Anderlecht

Voor Anderlecht is de klassieker tegen Club Brugge een nieuwe ontgoocheling geworden. Het moest ...

224
224
Real stelt titelfeestje van Barça nog even uit

In Spanje wordt de kampioen dit weekend nog niet gekroond. Dat had wel gekund, want FC Barcelona ...

62
62
Inter laat geen steek vallen en pakt 21ste Scudetto

In Italië is de titelstrijd zondagavond helemaal beslist. Inter had de champagne al een tijdje ...

36
36
Leko ziet één minpunt bij Club: "Ik was héél boos"

Na 36 speeldagen is Club Brugge voor de eerste keer dit seizoen leider in de Jupiler Pro League. Het ...

259
259
Toch nog redding? Spurs knokt zich naar veilige plaats

Tottenham Hotspur gaat mogelijk het rampscenario toch nog vermijden. De topclub moest de voorbije ...

93
93
Kranten pakken Anderlecht-schlemiel keihard aan

Anderlecht is zondagavond tegen zijn derde nederlaag op rij aangelopen. Na de verliespartijen tegen ...

561
561
Tzolis slaat terug na kritiek: "Er werden dingen gezegd..."

Club Brugge zou zondag de titelstrijd weleens naar zich toe getrokken te kunnen hebben. Het neemt op ...

205
205
Kana en Hazard zien ondanks kansloze nederlaag lichtpunt

Anderlecht is er zondag niet in geslaagd om voor een stunt te zorgen tegen Club Brugge. Het ging met ...

196
196
Zege van de hoop? Strijdend Dender legt Wolven over de knie

Het is een zege voor de statistieken, maar Dender heeft toch wat vertrouwen getankt vanavond. De ...

42
42
Stand Champions' Play-Offs: Club binnen twee speeldagen kampioen?

Na zes speeldagen heeft de Champions' Play-Offs in de Jupiler Pro League een nieuwe koploper. Club ...

432
432
"Onwaarschijnlijke non-match" - Vandenbempt spaart Anderlecht-schlemiel niet

RSC Anderlecht heeft zondagavond andermaal een flinke dreun geïncasserd in de Champions' ...

416
416

Meer sportnieuws