Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

32 stemmen
Goals verzekerd in de Serie A met 3 Belgen en 1 ex-JPL'er

Heel wat analisten volgen vooral de Premier League en La Liga, en komen niet verder dan clichés over de Serie A. Er wordt al jaren aanvallend voetbal gespeeld in de Serie A en de tijden van het catenaccio liggen al jaren achter ons. De topclubs pakken dit seizoen uit met een indrukwekkende aanval.


AC Milan haalde Charles De Ketelaere naar Italië en hij zal in de aanval jongens als Divock Origi, Zlatan Ibrahimovic en Olivier Giroud tegen het lijf lopen. Dat zijn spitsen die hun waarde al bewezen en AC Milan heeft aan scorend vermogen dus geen gebrek. Stadsgenoot Inter mag ook niet klagen. Lautaro Martinez bleef en hij zag Romelu Lukaku terugkeren naar Milaan. Zij waren in het verleden al één van de strafste aanvalsduo’s in de Serie A. Inter voegde met Joqauin Correa nog aanvallende kracht aan de selectie toe, terwijl er met Edin Dzeko nog een goalgetter pur sang rondloopt.

Of wat dacht u van AS Roma? Tammy Abraham is er uitgegroeid tot een topspits en José Mourinho kreeg Paulo Dybala nog eens als extra toetje op de taart, die er met ook nog Nicolas Zaniolo al zeer goed uitzag. AS Roma heeft daardoor zeker één van de leukste aanvallen in Italië. Eindigen doen we met Juventus. De Oude Dame heeft geen wereldster meer in de aanval, maar Dusan Vlahovic is een spits die dit jaar voor de titel van topschutter zal meestrijden. Juve hoopt dat Federico Chiesa snel terugkeert, want met zijn flitsen is de ideale aangever voor Vlahovic. De club voegde daar ook nog eens Filip Kostic aan toe, al zal hij zich nog moeten bewijzen op het allerhoogste niveau.

Bij Napoli zijn er meer twijfels na het vertrek van Dries Mertens en Lorenzo Insigne. Met Victor Osimhen beschikt het wel over één van de beste centrumspitsen uit de Serie A. Daarnaast heeft de club ook Giovanni Simeone aan de kern toegevoegd. De 27-jarige Argentijn scoorde tot op heden 67 keer in de Serie A en kan hij zich ook opwerpen tot een topspits?

LEES OOK: 'Monstertransfer Union SG: Inter klopt aan'

Wie heeft de beste aanval?

Meest recent

Basisplek Doku in acuut gevaar: verbazende Duivel staat klaar

Na de povere prestatie tegen Senegal, staan de basisplaatsen van een aantal Rode Duivels onder druk. ...

2
2
Van Gucht aan de kant geschoven? Valentine haalt zwaar uit

Op televisie leidt hij momenteel de WK-uitzendingen van Sporza. Tussendoor dook hij ook nog op als ...

3
3
'Club Brugge lonkt naar Tottenham voor nieuwe winger'

Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking op verschillende posities. Daarnaast zoekt het ...

95
95
Tielemans ruikt toptransfer na straffe WK-stunt

Youri Tielemans heeft op het WK gedaan wat topclubs graag zien: opstaan wanneer alles verkeerd ...

84
84
België-VS: Pochettino spreekt straffe taal over Duivels

Maandagnacht is het zover, dan strijden de Rode Duivels om hun plek in de kwartfinales van het WK ...

390
390
Alle 1/8ste finales op een rij: met België en twéé grote krakers

De kaarten zijn een tweede keer geschud op het WK 2026. Zaterdagnacht werden de laatste duels in de ...

131
131
Kaapverdië doet Messi en co flink schrikken, ook Colombia door

Op het wereldkampioenschap 2026 zijn de laatste matchen in de 1/16de finales achter de rug. ...

59
59
De Cuyper geniet van Belgische fans: "Héél leuk om zien"

De Rode Duivels spelen in de nacht van maandag op dinsdag tegen de Verenigde Staten. Maxim De Cuyper ...

85
85
'Union SG verhoogt bod: transfer stap dichterbij'

Union SG was al zeer actief op de transfermarkt. De Brusselaars zijn volop bezig met het proberen af ...

73
73
Egypte na triller door naar achtste finales

Australië en Egypte speelden vanavond hun zestiende finale. Beide landen hoopten geschiedenis ...

50
50
Vanaken, Tielemans of De Bruyne? Deze Duivel verliest plaats

Bepaalde media riepen zeer hard om een middenveld met Youri Tielemans, Hans Vanaken en Kevin De ...

218
218
'STVV slaat toe: derde zomeraanwinst is bijna een feit'

STVV is op weg naar een derde ingaande transfer. De Kanaries gaan weldra een volgende speler ...

91
91
'Anderlecht wil stunten met peperdure MLS-aankoop'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterkingen. De geruchtenmolen begint stilaan op gang te ...

312
312
Nederland oordeelt over Lukaku: "Rom is een betere versie"

Romelu Lukaku is al vele jaren een spits die het voortreffelijk doet bij de Europese top en subtop. ...

349
349
'Union SG ontvangt monsterbod van 20 miljoen euro'

Union SG gaat deze zomermercato héél flink cashen. De bekerwinnaar heeft vandaag een ...

92
92
Sibierski, Pétrot en Biancone: vloek doorbreken bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft met Gulian Biancone en Léo Petrot twee Franse verdedigers gehaald, nadat ...

350
350
Al-Nassr stunt met coach, Aké verrast iedereen

Toch wel verrassend transfernieuws. Al-Nassr heeft een nieuwe coach aangesteld en het is niét ...

43
43
De Cat dreigt transferbom Anderlecht zwaar te verknallen

Nathan De Cat moest dé droomtransfer van Anderlecht worden. Een jackpot van 25 miljoen euro ...

498
498
'Anderlecht plant miljoenenbod op ex-smaakmaker Antwerp'

RSC Anderlecht is op zoek naar ervaring, dat is duidelijk. De Brusselaars haalden al twee stevige ...

353
353
Transfervuurwerk bij STVV: ‘topspelers’ op komst

STVV zag al heel wat volk vertrekken. De club nam ook afscheid van Wouter Vrancken, die naar Hearts ...

444
444
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

162
162
De Ketelaere krijgt gouden raad: “Bestudeer WK-revelatie!”

Charles De Ketelaere krijgt het vertrouwen in de basis van bondscoach Rudi Garcia dit WK, maar de ...

80
80
Verrassend oordeel akkefietje Tielemans – Trossard

Het was een opvallend beeld tijdens België – Senegal. Bij een 0-2 achterstand ging ...

137
137
Cercle Brugge hoort kassa rinkelen: onverwachte transfer

Cercle Brugge wist de afgelopen seizoenen enkele knappe uitgaande deals af te ronden. Groen-Zwart ...

123
123
Ongezien: 'aardbevingen' gemeten bij Duivelse comeback

De comeback van de Rode Duivels tegen Senegal blijft nog nazinderen. Na een 0-2 achterstand vochten ...

59
59

Meer sportnieuws