Anderlecht kondigt verrassende aanwinst aan

316 stemmen
Anderlecht kondigt verrassende aanwinst aan

In navolging van de Jupiler Pro League heeft dit weekend ook de Challenger Pro League zich op gang getrokken. En het wordt een interessant seizoen in het voormalige 1B, niet in het minst door de toevoeging van een aantal beloften-selecties. Ook de jongeren van RSC Anderlecht zullen zich er mogen bewijzen.


De recordkampioen was één van de grote voorstanders voor het invoegen van de beloften-ploeg in een profcompetitie. Niet onlogisch gezien de gerenommeerde jeugdopleiding van Paars-Wit en de ruime talentenpool waaruit de Brusselaars kunnen vissen. Er wordt dit seizoen dan ook één en ander verwacht van de ploeg van coach Robin Veldman.

Daags voor de openingswedstrijd tegen Deinze, kreeg de Nederlandse trainer alvast een extra aanwinst ter beschikking. Elke beloften-ploeg mag één oudere speler gebruiken, op voorwaarde dat deze niet in actie komt bij de A-kern. In eerste instantie had Paars-Wit daarvoor Guillaume Gillet teruggehaald. Maar die ging plots als assistent van hoofdcoach Felice Mazzu aan de slag en dus moest een alternatief gezocht worden.

ERVAREN KRACHT
Inmiddels heeft Anderlecht ook een oplossing gevonden. Zo maakte Paars-Wit zaterdag de komst van David Hubert bekend. De middenvelder deed in het verleden heel wat ervaring op bij onder meer KRC Genk, AA Gent en OHL. Nu komt hij over van Zulte Waregem, waar Hubert geen onderdeel meer uitmaakte van de sportieve plannen. En nu gaat hij dus de jongeren begeleiden bij de zogenaamde 'RSCA Futures'.

LEES OOK: Eerste zomeraanwinst: Zulte Waregem shopt in eigen land

Anderlecht heeft de beste jeugdopleiding van België ...

Meest recent

'Club meldt zich bij Anderlecht-target: deal van 9 miljoen'

De sportieve leiding van Club Brugge is momenteel de markt aan het afspeuren op zoek naar ...

31
31
'City haalt verschroeiend uit: dubbelslag van 230 miljoen'

Manchester City is begonnen aan het post-Pep Guardiola tijdperk. Voorlopig is het nog even wachten ...

26
26
Nederlanders smullen van Duivel: "Hele grote persoonlijkheid"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

82
82
'Transferwending De Cat: absolute jackpot in gevaar'

Bij RSC Anderlecht gaat de voorbereiding op het nieuwe seizoen volgende week van start. Dat zal ...

255
255
Tzolis ziet nieuwe goudklomp bij Club: "Hij trainde mee en ..."

Club Brugge wist de voorbije jaren heel wat jonge talenten te lanceren vanuit de jeugdopleiding. En ...

272
272
Argentijnse pers komt met trieste reden voor tranen Messi

Lionel Messi heeft tijdens zijn eerste wedstrijd op het WK 2026 meteen de show gestolen. Zo was hij ...

222
222
Optater Ronaldo en co: Congo stunt met historisch WK-punt

Het WK 2026 is met een flinke tegenvaller van start gegaan voor het Portugal van sterspeler ...

61
61
Outfit Garcia maakt tongen los: "Net een treinconducteur"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

88
88
'Bayern dokt 55 miljoen: Kompany krijgt WK-uitblinker'

Terwijl het merendeel van zijn spelers momenteel op het WK actief zijn, wordt Vincent Kompany achter ...

164
164
Na WK nieuwe nummer één? Lammens reageert duidelijk

De Rode Duivels begonnen hun WK met een ontgoocheling, want tegen Egypte hadden ze toch meer ...

44
44
AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Net als veel andere Belgische clubs zet AA Gent dezer dagen alsmaar meer in op jong talent. De ...

54
54
'Club troeft Sporting af: 5 miljoen voor eerste aanwinst'

Club Brugge wil doorgaans zijn transferhuiswerk snel klaar hebben en is ook nu al druk in de weer. ...

470
470
Charleroi kiest nieuwe coach, bijna witte rook in Beveren

Er stonden deze zomer heel wat trainersvacatures open bij Belgische eersteklassers. Nu de start van ...

117
117
'Antwerp haalt opgelucht adem: megaboete vermeden'

Er werd de voorbije jaren al heel wat geschreven over de financiële situatie van Antwerp, dat ...

161
161
Fabrizio Romano meldt stevige transferdomper voor Club

Bij Club Brugge is het nog wachten op de eerste zomeraanwinst. De voorbije weken werden nochtans al ...

174
174
'Dubbelslag Anderlecht: Sibierski slaat schaamteloos toe'

Anderlecht ruikt een buitenkans in Frankrijk. Antoine Sibierski heeft niet één, maar ...

887
887
Zulte Waregem houdt icoon voor dertiende seizoen aan boord

Zulte Waregem maakt zich op voor zijn tweede seizoen terug in de Jupiler Pro League, nadat ze ...

95
95
Marc Coucke deelt zware klappen uit: "Hij mag het niet!"

Marc Coucke heeft de voorbije jaren al heel wat geïncasseerd. Kritiek van supporters, sportieve ...

237
237
'Bom op WK: Ivoriaanse speler opgepakt voor matchfixing'

Het WK is ondertussen enkele dagen ver en nu al krijgen we te kampen met de nodige controverses. Een ...

117
117
Rigaux heeft beet: icoon keert terug bij Feyenoord

Dévy Rigaux drukt meteen zijn stempel bij Feyenoord, enkele weken nadat de Belgische sportief ...

78
78
Bromance Ronaldo-Martinez: cijfers spreken boekdelen

Cristiano Ronaldo begint aan zijn zesde en laatste WK. CR7 is op zijn 41ste nog steeds een ...

35
35
'KV Kortrijk stunt met deals bij Standard en Beerschot'

KV Kortrijk begon als eerste met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Kerels gaan de komende ...

362
362
Congo wil stunten met speler met schimmig Anderlecht-verhaal

Congo trekt met heel wat ex-spelers uit de Jupiler Pro League naar het WK. Van Chancel Mbemba tot ...

96
96
'Derde club meldt zich, Westerlo ruikt jackpot'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

68
68
'Antwerp gaat voor topdeal in de Serie A'

Royal Antwerp FC heeft nood aan heel wat versterking, want de ploeg is momenteel niet Jupiler Pro ...

264
264

Meer sportnieuws