Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

door
Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

STVV zette vorig seizoen een meer dan degelijke prestatie neer en streed zelfs tot het slot van de reguliere competitie mee voor een Play-Off-ticket. Ook bij de start van dit seizoen laten de Kanaries bij momenten goed voetbal zien, maar de puntenoogst is nog wat mager. De club is dan ook nog niet klaar met haar transferhuiswerk.


De Limburgers toonden zich al actief op de mercato. Met Frank Boya (Antwerp) en Gianni Bruno (AA Gent) werden twee JPL-bekenden op huurbasis aangetrokken. Eric Junior Bocat (Moeskroen), Fabinho (Benfica) en Fatih Kaya (Ingolstadt) werden dan weer transfervrij op de kop getikt. Daarnaast werd middenvelder Olivier Dumont weggeplukt bij beloften van Standard en moet Jo Coppens (MV Duisburg) de ervaren derde doelman worden.

Coach Bernd Hollerbach liet eerder dan ook al verstaan dat het merendeel van het transferwerk al opgeknapt is. Maar ook dat de selectie nog niet compleet is en dat STVV geen buitenkansjes zal laten liggen. Er mag dus nog wat versterking verwacht worden. Ondertussen zoekt de club ook naar oplossingen voor spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen. Voor verdediger Rein Van Helden werd die oplossing alvast gevonden. De 20-jarige verdediger trekt voor één seizoen de grens over en gaat op huurbasis aan de slag bij Maastricht VV.

REÜNIE MET MAATJE
Daar komt Van Helden alvast een een bekend gezicht tegen. Zo gaat hij opnieuw de kleedkamer delen met Jarne Steuckers. De twee werkten destijds een groot deel van hun jeugdopleiding bij KRC Genk en maakten ook samen de overstap naar Sint-Truiden. Nadat Steuckers eerder al verhuurd werd aan MVV, komen de twee mekaar dus opnieuw tegen.

LEES OOK: Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

STVV moet opnieuw hoger inzetten op de doorstroming van de eigen jeugd ...

Meest recent

'War on talent bij Club Brugge: ook KRC Genk getroffen'

De transferperiode opent pas binnen enkele weken officieel zijn deuren, maar achter de schermen ...

6
6
VAR-discussie in Madrid: Alderweireld en De Boer duidelijk

In de Champions League hebben Atlético Madrid en Arsenal FC mekaar geen duimbreed toegegeven. ...

7
7
Gedurfde voorspelling: "Zíj́ gaan Club kampioen maken"

Money time is nu echt wel aangebroken in de titelstrijd van de Jupiler Pro League. Vanaf komend ...

118
118
Twee penalty's en VAR-ingreep: geen winnaar in Atlético-Arsenal

Ook de tweede halve finale van de Champions League kan na één wedstrijd nog alle ...

9
9
Gent ruikt extra miljoenen: vijf huurdossiers onder de loep

AA Gent strijdt momenteel nog volop voor een Europees ticket. Dat behalen zou de club alvast een ...

83
83
Penaltyfestijn in Atlético-Arsenal: analisten vellen verdict

In de Champions League stond woensdag de tweede heenmatch van de halve finales op het programma. ...

18
18
'Club Brugge trekt bleek weg: transferbom van 35 miljoen'

Club Brugge lijkt komende zomer verschillende sterkhouders kwijt te spelen. Zo lijkt ook Aleksandar ...

346
346
Zorgen voor Garcia: grote verandering in WK-basiself?

Nog exact 43 dagen te gaan tot de start van het wereldkampioenschap. In aanloop naar de start van ...

188
188
Deschacht maakt lijstje op: 'Deze spelers moet Anderlecht houden'

RSC Anderlecht wil zijn twee komende duels in de Champions' Play-Offs gebruiken om straks zo in ...

290
290
Kompany grijnst: PSG incasseert mokerslag voor return

Paris Saint-Germain en Bayern München hebben de voetbalwereld dinsdagavond geplezierd met een ...

248
248
'Hete zomer in Genk: gigantische transfertaak wacht'

KRC Genk blijft ook in de Europe Play-Offs uiterst wisselvallig voor de dag komen. Racing behaalde ...

632
632
Club verbijsterd: Ordonez zorgt voor onbegrijpelijke wending

Joel Ordóñez toonde zich dit seizoen in de Champions League, maar kende daar net als ...

584
584
'Exit Parys bij de Pro League in de maak?'

Het zijn woelige tijden bij de Pro League. Er woeden dezer dagen immers meerdere stormen binnen het ...

78
78
Antwerp legt toptalent op 15de verjaardag meteen vast

Bij Antwerp is de jeugd belangrijker dan ooit geworden sinds Paul Gheysens stopte met miljoenen in ...

92
92
'Alles op De Cat: Anderlecht heeft plannetje klaar'

Bij Anderlecht lijken ze een kruis te mogen maken over de derde plaats na de nederlagen tegen STVV ...

220
220
'STVV wrijft zich in handen na transferupdate'

STVV lijkt na een knappe zes op zes tegen Anderlecht en KV Mechelen vrijwel zeker van de derde ...

81
81
'Anderlecht slaat toe en strikt Japans jeugdinternational'

Bij Anderlecht zijn er nog heel wat vraagtekens voor volgend seizoen, maar de jacht op talent voor ...

165
165
Jarenlange schorsing Mudryk, ook boksdoelman lang aan de kant

Er viel woensdag nieuws te rapen over enkele zeer opmerkelijke schorsingen in de voetbalwereld. Bij ...

93
93
Lukaku breekt de stilte met mysterieuze boodschap

Het zijn geen prettige tijden voor Romelu Lukaku. Hij werkt momenteel een race tegen de klok af om ...

189
189
Union SG krijgt geweldig nieuws over nieuw stadion

Union SG kan alweer een prachtig seizoen  afronden met de titel en de beker. Dat zou een ...

110
110
Vandenbempt en Verheyen raken fans recht in het hart

De kraker tussen Paris Saint-Germain en Bayern München heeft woensdagavond alle verwachtingen ...

63
63
'Anderlecht beslist: viertal enkel voor juiste prijs weg'

Bij RSC Anderlecht wordt bijna de hele spelerskern aan een vertrek gelinkt. Dat gaat uiteraard niet ...

315
315
'Revelatie wil Fernandez-Pardo (ex-AA Gent) aantrekken'

Het zijn woelige maanden voor Matias Fernandez-Pardo. De winger moet stilaan een echte keuze gaan ...

50
50
Ophef bij Westerlo: club komt met statement

Bij KVC Westerlo hebben ze er een enerverend weekend opzitten. Ze verloren in eigen huis van Royal ...

100
100
Neemt Anderlecht na bijna 200 duels afscheid van meubelstuk?

Bij RSC Anderlecht gaan ze komende zomer een grote schoonmaak doorvoeren in de spelerskern. Dat ...

384
384

Meer sportnieuws