Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

door
Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

STVV zette vorig seizoen een meer dan degelijke prestatie neer en streed zelfs tot het slot van de reguliere competitie mee voor een Play-Off-ticket. Ook bij de start van dit seizoen laten de Kanaries bij momenten goed voetbal zien, maar de puntenoogst is nog wat mager. De club is dan ook nog niet klaar met haar transferhuiswerk.


De Limburgers toonden zich al actief op de mercato. Met Frank Boya (Antwerp) en Gianni Bruno (AA Gent) werden twee JPL-bekenden op huurbasis aangetrokken. Eric Junior Bocat (Moeskroen), Fabinho (Benfica) en Fatih Kaya (Ingolstadt) werden dan weer transfervrij op de kop getikt. Daarnaast werd middenvelder Olivier Dumont weggeplukt bij beloften van Standard en moet Jo Coppens (MV Duisburg) de ervaren derde doelman worden.

Coach Bernd Hollerbach liet eerder dan ook al verstaan dat het merendeel van het transferwerk al opgeknapt is. Maar ook dat de selectie nog niet compleet is en dat STVV geen buitenkansjes zal laten liggen. Er mag dus nog wat versterking verwacht worden. Ondertussen zoekt de club ook naar oplossingen voor spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen. Voor verdediger Rein Van Helden werd die oplossing alvast gevonden. De 20-jarige verdediger trekt voor één seizoen de grens over en gaat op huurbasis aan de slag bij Maastricht VV.

REÜNIE MET MAATJE
Daar komt Van Helden alvast een een bekend gezicht tegen. Zo gaat hij opnieuw de kleedkamer delen met Jarne Steuckers. De twee werkten destijds een groot deel van hun jeugdopleiding bij KRC Genk en maakten ook samen de overstap naar Sint-Truiden. Nadat Steuckers eerder al verhuurd werd aan MVV, komen de twee mekaar dus opnieuw tegen.

LEES OOK: Nieuwe mokerslag voor Antwerp: crisis op de Bosuil?

🚀 Koninklijke Sint-Truidense VV-fans lezen nu:

Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht
Vrancken geeft duiding over pittig transfergerucht
125

STVV moet opnieuw hoger inzetten op de doorstroming van de eigen jeugd ...

Meest recent

Kompany stelt titelfeest uit: "Spelers vertelden mij dit"

Vincent Kompany kan met Bayern München dit weekend kampioen spelen. Dan moet Borussia Dortmund ...

4
4
Geen prijs voor Atletico: Sociedad gaat met Copa lopen

Geen negende trofee voor Diego Simeone in dienst van Atletico Madrid. De trainer had zaterdagavond ...

43
43
Keuzestress voor Taravel: Bertaccini maakt statement

Adriano Bertaccini ging de laatste maanden door een moeilijke periode. De aanvaller had moeite om de ...

57
57
Lammens gered door doelhout: Man Utd doet gouden zaak

Manchester United heeft zaterdagavond een grote stap gezet richting een Champions League-ticket. Het ...

36
36
Invallers doen het weer: Anderlecht snuffelt aan top 3

Anderlecht heeft een uitstekende zaak gedaan in de strijd om een Europees ticket. Het klopte opnieuw ...

171
171
'Anderlecht legt volgende goudhaantje vast'

Ondanks dat het nog steeds wachten is op de aanstelling van de nieuwe sportief directeur, blijven ze ...

116
116
Waalse derby loopt uit de hand: spelers na afloop in clinch

Spektakel heeft de Waalse derby tussen Charleroi en Standard zaterdagavond niet echt opgeleverd, al ...

139
139
Hayen duidt kantelpunt aan in Genkse zege

Vorige week bleef Genk nog ontgoocheld achter nadat het door een teleurstellend gelijkspel tegen OHL ...

102
102
Degradatie en faillissement: RWDM reageert scherp

Het zijn zware tijden voor RWDM Brussels. Het sloot vrijdag zijn seizoen in de Challenger Pro League ...

121
121
KVM-Anderlecht ligt meteen tijdlang stil na bizar incident

De derde speeldag in de Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt door KV Mechelen en ...

120
120
Oosting looft jonkies, Mazzu zalft ervaren pionnen

Antwerp is er op de derde speeldag eindelijk in geslaagd om zijn eerste zege van de play-offs te ...

51
51
Tottenham blijft na nieuwe mokerslag op degradatieplaats

Tottenham blijft zitten in de hoek waar de klappen vallen. Het leek tegen Brighton zaterdag op weg ...

46
46
Genk grijpt macht in PO2 , Standard blijft in spoor

KRC Genk heeft zaterdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de Europe Play-Off. Het ...

67
67
'Italië davert: De Ketelaere weg voor hallucinant bedrag'

Charles De Ketelaere maakt weer indruk in Italië, en dat zet zijn dossier meteen op scherp. ...

449
449
Rotavond voor Napoli: De Bruyne geslachtofferd aan rust

SSC Napoli heeft voor de tweede week op rij peperduur puntenverlies geleden in de Serie A. Op eigen ...

127
127
Eén wissel bij KVM, Taravel gooit voorlinie overhoop

RSC Anderlecht kan zaterdagavond een gouden zaak doen in de strijd om de top 4. Maar dan moet het ...

94
94
'Keerzijde promotie: KV Kortrijk-smaakmaker plots grof wild'

Na een jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn rentree in de ...

132
132
'Real haalt grove borstel boven: 8 spelers op zwarte lijst'

De Champions League-uitschakeling heeft er hard ingehakt bij Real Madrid. Zeker omdat de Spaanse ...

204
204
Mambourg in vuur en vlam: aftrap Charleroi-Standard even uitgesteld

Ook in de Europe Play-Offs staan dit weekend enkele interessante duels op het programma. ...

38
38
Club dropt selectie voor Union: Leko krijgt extra dilemma

In de Champions' Play-Offs nemen de zenuwen toe. Zondagavond is het immers zover, dan kijken ...

275
275
Jonkies loodsen Antwerp naar zege tegen negenkoppig OHL

Royal Antwerp FC kent een dramatisch seizoen en hoopte de laatste matchen van het seizoen toch ...

60
60
Dortmund rolt rode loper uit voor titelfeest Bayern

In de Bundesliga begonnen er om 15u30 vier matchen, met daarbij vooral de partij van Borussia ...

61
61
'Manchester United klopt aan bij Anderlecht'

Manchester United heeft onder Michael Carrick weer betere resultaten weten te behalen. De Engelse ...

257
257
Vanderhaeghe verklapt: verder, of niet in CPL?

Yves Vanderhaeghe haalde opgelucht adem. Francs Borains verloor kansloos bij Patro Eisden, maar ...

104
104
Opvallend verhaal in Nederland met Ajax én Overmars

Onze redactie liet al meermaals weten dat het voetbal achter de schermen een bijzonder vuile wereld ...

58
58

Meer sportnieuws