Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

door
Nieuwe transferdeal STVV zorgt voor reünie

STVV zette vorig seizoen een meer dan degelijke prestatie neer en streed zelfs tot het slot van de reguliere competitie mee voor een Play-Off-ticket. Ook bij de start van dit seizoen laten de Kanaries bij momenten goed voetbal zien, maar de puntenoogst is nog wat mager. De club is dan ook nog niet klaar met haar transferhuiswerk.


De Limburgers toonden zich al actief op de mercato. Met Frank Boya (Antwerp) en Gianni Bruno (AA Gent) werden twee JPL-bekenden op huurbasis aangetrokken. Eric Junior Bocat (Moeskroen), Fabinho (Benfica) en Fatih Kaya (Ingolstadt) werden dan weer transfervrij op de kop getikt. Daarnaast werd middenvelder Olivier Dumont weggeplukt bij beloften van Standard en moet Jo Coppens (MV Duisburg) de ervaren derde doelman worden.

Coach Bernd Hollerbach liet eerder dan ook al verstaan dat het merendeel van het transferwerk al opgeknapt is. Maar ook dat de selectie nog niet compleet is en dat STVV geen buitenkansjes zal laten liggen. Er mag dus nog wat versterking verwacht worden. Ondertussen zoekt de club ook naar oplossingen voor spelers die geen hoofdrol spelen in de plannen. Voor verdediger Rein Van Helden werd die oplossing alvast gevonden. De 20-jarige verdediger trekt voor één seizoen de grens over en gaat op huurbasis aan de slag bij Maastricht VV.

REÜNIE MET MAATJE
Daar komt Van Helden alvast een een bekend gezicht tegen. Zo gaat hij opnieuw de kleedkamer delen met Jarne Steuckers. De twee werkten destijds een groot deel van hun jeugdopleiding bij KRC Genk en maakten ook samen de overstap naar Sint-Truiden. Nadat Steuckers eerder al verhuurd werd aan MVV, komen de twee mekaar dus opnieuw tegen.

LEES OOK: Oosting in vieze papieren: 5 voor 12 bij Antwerp

STVV moet opnieuw hoger inzetten op de doorstroming van de eigen jeugd ...

Meest recent

Schoktransfer Lukaku? 'Napoli-toekomst in handen één man'

Romelu Lukaku scoorde afgelopen weekend eindelijk zijn eerste doelpunt van het seizoen namens SSC ...

4
4
VRT in paniek: bom onder stoel van Van Gucht

De VRT schuift Ruben Van Gucht opzij voor het WK voetbal van 2026, en dat zorgt voor heel wat ...

7
7
'Atlético helemaal verknocht: Club-ster bovenaan lijstje'

Club Brugge slaagde er uiteindelijk niet in om Atlético Madrid uit de Champions League te ...

46
46
Bekerkoorts stijgt: Anderlecht krijgt cruciaal nieuws over finale

Na de recente 6 op 6 lijkt RSC Anderlecht nagenoeg zeker van zijn plek in de Champions' Play-Offs. ...

180
180
Joos heeft voorkeur: "Ik wil hen erbij in Play-Off I"

Met nog drie speeldagen voor de boeg in de reguliere competitie ligt de strijd om de Champions' ...

162
162
Liverpool gaat knullig met billen bloot bij rode lantaarn

Liverpool heeft dinsdagavond nogmaals averij opgelopen in de strijd om de top vier in de Premier ...

25
25
Barça strandt op zucht van remontada tegen Atletico

Atletico Madrid heeft zich dinsdagavond geplaatst voor de finale van de Copa del Rey. De 4-0-zege in ...

68
68
'Nieuwe ramp in de maak? Donkere wolken boven RWDM'

De voorbije jaren bleek de Challenger Pro League al een kerkhof, met het failliet van clubs als KV ...

52
52
'Kompany lacht tanden bloot na transferbeslissing Liverpool'

Bayern München kan een geweldig seizoen beleven. Het staat tien speeldagen voor het einde ruim ...

39
39
Harde conclusie: "Dat moet AA Gent in de zomer aantrekken"

De strijd om de Champions' Play-Off kreeg vorig weekend een nieuwe wending. AA Gent moest zijn zesde ...

101
101
Geen dubbel: PSV laat zich verrassen in halve finale beker

In Nederland stevent PSV af op een snelle landstitel, want in de Eredivisie hebben ze nu al ...

52
52
Defour heeft keiharde boodschap voor JPL-clubs

De reguliere competitie van de Jupiler Pro League nadert zijn ontknoping. Met nog drie speeldagen ...

67
67
'Garcia vloekt: Rode Duivel in topvorm valt uit'

De Rode Duivels trekken binnen enkele weken al naar de Verenigde Staten om zich er met een ministage ...

82
82
'Westerlo vult de kassa: monsterbod op komst'

KVC Westerlo is financieel wat aan het inbinden en de Kemphanen moeten met uitgaande transfers ...

72
72
'Knaltransfer Cercle Brugge: Bundesliga-club meldt zich'

Cercle Brugge verkoopt al jaren zeer goed en komende zomer gaan ze nog een miljoenentransfer ...

162
162
‘Anderlecht plant zomerknaller: JPL-topspits komt eraan’

Anderlecht kijkt al volop vooruit naar de zomermercato. In de JPL ligt één opvallend ...

526
526
Stayen barst uit zijn voegen: STVV brengt héél straf nieuws

STVV kende de afgelopen jaren al een stijging inzake toeschouwersaantallen. Dit seizoen is daar nog ...

172
172
Verhuurde JPL-spelers: Team van de Week én stunt tegen Real

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

26
26
Lommel SK met ‘masterplan’: "Op bezoek bij Man City"

Lommel SK gaat terug weer meer naar zijn roots. De Limburgers willen de eigen jeugdopleiding weer ...

19
19
'Anderlecht zoekt centen: De Cat in etalage gezet?'

Wie de vacature moet komen invullen is voorlopig nog een vraagteken, maar vast staat alleszins dat ...

215
215
Money time in JPL: aanduidingen refs speeldag 28 bekend

Het einde van de reguliere competitie, en dus neemt de spanning overal zienderogen toe. De volgende ...

285
285
Oosting vloekt: Antwerp incasseert dubbele uppercut

Dankzij een 1-0 zege tegen STVV behoudt Antwerp een waterkansje op de Champions' Play-Offs, al ...

208
208
Vanhaezebrouck dropt bommetje: Raman terug naar Gent?

Dankzij een laat doelpunt van Benito Raman deed KV Mechelen zaterdag tegen Zulte Waregem een ...

490
490
Eddy Snelders verrast iedereen met ingrijpende beslissing

Eddy Snelders beheerst nu al enkele jaren het nieuws. De voormalig profvoetballer en analist kwam ...

267
267
Garcia glundert: wissel van de macht bij Rode Duivels?

Binnen precies 100 dagen begint het WK in de VS, Mexico en Canada. Voor de Rode Duivels betekent het ...

162
162

Meer sportnieuws