'Gomez krijgt meteen groot nieuws bij City'

door
'Gomez krijgt meteen groot nieuws bij City'

Naar jaarlijkse gewoonte zal RSC Anderlecht ook deze zomer één van zijn sterkhouders verkopen voor een hoge som. Zo staat Sergio Gomez op punt om een droomtransfer af te ronden. De Spaanse vleugelback gaat namelijk aan de slag bij de Engelse kampioen Manchester City.


De overgang moet officieel nog gecommuniceerd worden door beide clubs, maar dat is slechts een kwestie van tijd. Op zijn persbabbel van vrijdag bevestigde City-coach Pep Guardiola immers dat Gomez eerstdaags onder zijn vleugels aan de slag zal gaan. En dus mag RSCA weldra opnieuw de nodige miljoenen op de bankrekening bijschrijven.

RSCA zou minstens zo'n 15 miljoen euro vangen voor de Spanjaard. En via allerlei bonussen en variabelen zou dat bedrag zelfs nog kunnen stijgen tot zo'n 20 miljoen euro. Daar kon het paars-witte bestuur onmogelijk 'neen' tegen zeggen. Ook voor Gomez zelf was dit een kans die hij niet kon laten liggen, zo gaat hij aan de slag bij één van de beste ploegen van Europa.

GEEN EXTRA CONCURRENT
Guardiola liet immers ook verstaan dat zijn landgenoot meteen zal aansluiten bij de A-kern en dus niet eerst wordt uitgeleend. En Gomez krijgt al meteen goed nieuws. Zo bevestigt transferwatcher Fabrizio Romano dat City inmiddels van het plan is afgestapt om nog een extra linksback aan te trekken. De Spanjaard zal dus enkel met Josh Wilson-Esbrand moeten strijden voor speelminuten achter eerste keuze Joao Cancelo. Gezien de drukke kalender zal er ongetwijfeld voldoende kansen volgen.

LEES OOK: Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Gomez gaat helemaal doorbreken bij City ...

Meest recent

Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

89
89
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

180
180
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

275
275
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

31
31
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

195
195
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

232
232
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

366
366
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

97
97
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

256
256
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

288
288
'Lukaku is terug: D-Day voor toekomst bij Napoli'

Er was de voorbije weken zeer veel te doen over Romelu Lukaku. Dat de Rode Duivel ervoor koos om in ...

168
168
'Antwerp trekt nieuw blik met talenten open'

Antwerp kreeg vorig weekend een absolute mokerslag. Het werd op de eigen Bosuil compleet vernederd ...

298
298
Bondsparket beslist over schorsingen Mac Allister en Burgess

Bij Union likken ze maandag hun wonden na een pijnlijk weekend. De landskampioen verloor zijn ...

652
652
'Club Brugge druipt af in transferstrijd'

Het bleef tot dusver nog stil bij Club Brugge wat betreft aanwinsten voor volgend seizoen, maar er ...

215
215
'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Voor OH Leuven werd het alweer een grijs seizoen. Het wist maar op het nippertje de play-downs te ...

31
31
'Eindelijk witte rook: Anderlecht heeft nieuwe TD'

De voorbije maanden waren er heel wat vraagtekens bij Anderlecht. Begin februari werden zowel ...

467
467
'STVV krijgt belangrijk nieuws over vertrek Vrancken'

STVV pakte vorig weekend een stuntzege tegen Union. Daarmee is het stilaan helemaal zeker van de ...

250
250
"Ik was beschaamd" - Hazard met de grond gelijk gemaakt

Anderlecht werd zondag nog maar eens pijnlijk met de neus op de feiten gedrukt door Club Brugge. Dat ...

469
469
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

36
36
Godts ondanks heldenrol aangepakt: "No f*cking way"

Ajax sprokkelde afgelopen weekend op de valreep nog een punt tegen PSV en daarvoor mocht het nog ...

65
65
Geen medelijden met Union: "Als je met vuur speelt..."

Het is een bewogen weekend geweest in de Champions' Play-Off. Daarin werd Club Brugge de nieuwe ...

279
279
TRANSFERUURTJE: 'Club vindt nieuwe Ordoñez, De Bruyne beslist'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

282
282
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

95
95
Vandenbempt: "Historische pandoering voor Anderlecht"

RSC Anderlecht verloor net als tegen Union SG met 1-3 van Club Brugge. Maar deze partij verliep ...

307
307
Coosemans en Kana voeren druk op: Anderlecht bibbert

RSC Anderlecht werd overklast door een veel sterker Club Brugge. De Brusselaars staan nog altijd ...

297
297

Meer sportnieuws