'Gomez krijgt meteen groot nieuws bij City'

door
'Gomez krijgt meteen groot nieuws bij City'

Naar jaarlijkse gewoonte zal RSC Anderlecht ook deze zomer één van zijn sterkhouders verkopen voor een hoge som. Zo staat Sergio Gomez op punt om een droomtransfer af te ronden. De Spaanse vleugelback gaat namelijk aan de slag bij de Engelse kampioen Manchester City.


De overgang moet officieel nog gecommuniceerd worden door beide clubs, maar dat is slechts een kwestie van tijd. Op zijn persbabbel van vrijdag bevestigde City-coach Pep Guardiola immers dat Gomez eerstdaags onder zijn vleugels aan de slag zal gaan. En dus mag RSCA weldra opnieuw de nodige miljoenen op de bankrekening bijschrijven.

RSCA zou minstens zo'n 15 miljoen euro vangen voor de Spanjaard. En via allerlei bonussen en variabelen zou dat bedrag zelfs nog kunnen stijgen tot zo'n 20 miljoen euro. Daar kon het paars-witte bestuur onmogelijk 'neen' tegen zeggen. Ook voor Gomez zelf was dit een kans die hij niet kon laten liggen, zo gaat hij aan de slag bij één van de beste ploegen van Europa.

GEEN EXTRA CONCURRENT
Guardiola liet immers ook verstaan dat zijn landgenoot meteen zal aansluiten bij de A-kern en dus niet eerst wordt uitgeleend. En Gomez krijgt al meteen goed nieuws. Zo bevestigt transferwatcher Fabrizio Romano dat City inmiddels van het plan is afgestapt om nog een extra linksback aan te trekken. De Spanjaard zal dus enkel met Josh Wilson-Esbrand moeten strijden voor speelminuten achter eerste keuze Joao Cancelo. Gezien de drukke kalender zal er ongetwijfeld voldoende kansen volgen.

LEES OOK: Courtois velt Lammens-oordeel: waarschuwing komt hard aan

Gomez gaat helemaal doorbreken bij City ...

Meest recent

'Monstertransfer loert: Antwerp staat op ontploffen'

Royal Antwerp FC is nog druk in de weer op het slot van de zomertransferperiode. Ook al zijn de ...

34
34
Coucke smult, terwijl Anderlecht kraakt aan de top

De bestuurscrisis bij Anderlecht krijgt vandaag vermoedelijk een 'apotheose'. Wouter Vandenhaute ...

77
77
'KV Mechelen heeft beet en shopt in eigen land'

KV Mechelen zag Rob Schoofs naar Union SG vertrekken, maar Malinwa staat nog op het punt om toe te ...

76
76
'Hasi wilde bizarre Anderlecht-transfer forceren'

RSC Anderlecht had deze zomer zijn zinnen gezet op een snelle aanvaller. Dat werd Adriano ...

180
180
'Na Skoras nog een dure miskoop weg bij Club Brugge'

Club Brugge deed de afgelopen jaren heel wat goede transfers, maar er zaten ook de nodige miscasts ...

302
302
Degryse kan zijn ogen niet geloven bij de Rode Duivels

België won makkelijk met 0-6 van Liechtenstein. De Rode Duivels kunnen tegen een van de zwakste ...

136
136
'Beerschot pakt uit met waanzinnige stunttransfer'

Beerschot valt weldra in Japanse handen. Dat zorgt er ook voor dat de Japanse markt helemaal open is ...

325
325
Rode Duivel valt zwaar door de mand: Garcia velt oordeel

Bij de Rode Duivels wisten een aantal jongens zich te tonen tegen Liechtenstein, anderen deden het ...

260
260
Anderlecht in paniek: zoektocht naar spits levert 5 namen op

RSC Anderlecht moet een spits halen, anders heeft Besnik Hasi een groot probleem. Het zal toch ...

845
845
'Club Brugge verrast vriend en vijand met transferbom'

Club Brugge leek klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt, maar Blauw-Zwart gaat dan toch nog wat ...

777
777
Anderlecht schaamt zich diep: Hatenboer-farce escaleert

Hij moest het gezicht van een nieuw tijdperk worden. Vandaag zit Cédric Hatenboer bij de ...

777
777
Messi heeft héél verrassend nieuws te melden

Argentinië won gisteren met 3-0 van Venezuela. Lionel Messi scoorde twee keer in wat wellicht ...

189
189
‘Coucke kookt van woede: clash met Vandenhaute’

Bij RSC Anderlecht bakten ze er heel weinig sinds Marc Coucke de club overnam. De afgelopen vijf ...

1050
1050
Wat vindt De Bruyne écht van Garcia? Eerste oordeel

Kevin De Bruyne speelde een sobere partij tegen Liechtenstein. De middenvelder van Napoli scoorde ...

206
206
Garcia lyrisch: twee Duivels maken gigantische indruk

De Rode Duivels wonnen met 0-6 van Liechtenstein. Het was een oefenpotje tegen een tegenstander die ...

246
246
Explosieve dag bij Anderlecht: valt bestuur straks uit elkaar?

RSC Anderlecht gaat grote veranderingen doorvoeren. De Raad van Bestuur komt vandaag samen en de ...

293
293
Tielemans bejubelt mede-Duivel: "Hij was héél goed"

Youri Tielemans werd begin deze week aangeduid als de nieuwe vaste aanvoerder van de Rode Duivels. ...

268
268
Fofana doet straffe onthulling na Duivelse glansprestatie

De Rode Duivels zijn een potentiële smaakmaker rijker. Malick Fofana startte donderdag in ...

225
225
Kranten vernietigend: één grandioze buis na zege Duivels

De Rode Duivels hebben donderdagavond gedaan wat moest op het veld van Liechtenstein. Zoals verwacht ...

861
861
WK-kwali's: afgang voor Duitsland, Oranje maakt dure slipper

Niet alleen de Rode Duivels kwamen donderdagavond in actie, ook elders in Europa stonden ...

403
403
Geen genade: Tielemans regisseert België naar monsterzege

In hun kwalificatiecampagne voor het WK 2026 hebben de Rode Duivels donderdagavond brandhout gemaakt ...

240
240
D-Day Anderlecht: Renard na nog geen jaar op straat?

RSC Anderlecht staat vrijdag voor een D-Day. Op de Raad van Bestuur zal onder meer het ontslag van ...

949
949
'Trainersbom in Nederland: Van Bommel grote kandidaat'

De eerste interland-break van het seizoen is begonnen en dat leidt traditiegetrouw ook tot de eerste ...

480
480
Afval bij Rode Duivels: één speler genadeloos afgemaakt

In hun queeste om een ticket voor het WK 2026 te veroveren, hielden de Rode Duivels donderdagavond ...

333
333
Mitrovic stinkend rijk na last-minute transferschok

In de grote Europese voetballanden zit de zomerse transferperiode er alweer op, maar in ...

462
462

Meer sportnieuws