TU: 'Mazzu wil Union-smaakmaker, Genk verliest sterkhouder'

door
TU: 'Mazzu wil Union-smaakmaker, Genk verliest sterkhouder'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil nog een aantal overbodige spelers lozen uit de kern van Felice Mazzu. Voor Timon Wellenreuther lijkt alvast een oplossing gevonden. De Duitse doelman zou aan Feyenoord verhuurd worden. Volgens SudPresse bestaat de kans dan weer dat ook Benito Raman en Kristoffer Olsson deze zomer nog vertrekken. Francis Amuzu lijkt dan weer te blijven. Zijn transfer naar OGC Nice is zwaar op de helling komen te staan. Moet hij alsnog vertrekken, zou Mazzu aan Loïc Lapoussin (Union) denken al vervanger, zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri.



Club Brugge wil zich nog versterken in het slot van de zomermercato en heeft daarvoor drie prioriteiten. Zoals alom geweten wil Club er nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En tot slot lijkt er ook achterin nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen.



KRC Genk dreigt opnieuw een sterkhouder te verliezen. Zo lijkt ook Jhon Lucumi goed op weg naar een Italiaans avontuur. De Colombiaanse verdediger wordt al enkele weken aan Bologna gelinkt. En volgens de Italiaanse journalist Gianluigi Longari zijn die onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt. Longari verwacht dat een overeenkomst met alle partijen bijzonder dichtbij is.



Standard zou volgens Deense media Paul Mukairu willen huren van FC Kopenhagen. Anderlecht huurde hem twee jaar ook al geleden, maar zijn passage in Brussel was allerminst een succes. Mukairu keerde terug naar het Turkse Antalyaspor, maar veel potten brak hij daar ook niet. Uiteindelijk ging Kopenhagen met hem aan de haal, daar mag hij nu ook weer beschikken.

Union SG heeft zich nog wat verder versterkt. Zo kondigde de vice-kampioen vrijdagavond de komst van José Rodriguez aan. De 27-jarige middenvelder zat zonder club nadat zijn overeenkomst bij Maccabi Haifa was afgelopen. En dus kregen de Unionisten een buitenkans om hem transfervrij op te pikken.

BUITENLAND
Juventus zou Memphis Depay tot de absolute topprioriteit hebben gebombardeerd, maar de Italianen krijgen stevige concurrentie vanuit Engeland. Chelsea zou namelijk al geruime tijd interesse tonen in de Nederlander. Anderzijds werkte West Ham zich in de voorbije weken op als een serieuze kandidaat-overnemer. In ieder geval mag hij bij een interessant bod vertrekken bij FC Barcelona.



Anderlecht liet zijn oog vallen op Darko Churlinov van VfB Stuttgart, maar volgens Bild is het Burnley FC dat met zijn diensten aan de haal gaat. Vincent Kompany zag eerder nochtans een bod van 3 miljoen euro afgewezen worden, maar de clubs zouden nu toch weer rond de tafel zitten om een akkoord te vinden.

LEES OOK: Kompany naar bekerfinale, Doku helpt City aan leidersplaats

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan extra versterking?

Meest recent

Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

24
24
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

7
7
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

77
77
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

29
29
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

66
66
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

27
27
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

117
117
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

61
61
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

303
303
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

48
48
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

31
31
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

32
32
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

44
44
Doku zet comeback in: City op valreep naar bekerfinale

Manchester City heeft nog altijd uitzicht op de Engelse treble. Het plaatste zich zaterdagavond ...

35
35
Crisis dreigt: Club en sterspeler vliegen elkaar in de haren

Club Brugge en zijn sterspeler staan opnieuw lijnrecht tegenover elkaar. De spanningen van afgelopen ...

636
636
Hoop én zorgen bij Taravel en Anderlecht

RSC Anderlecht hoopt morgen buur Union SG het leven zuur te maken. De Brusselaars kunnen maar best ...

157
157
Smets spreekt zich uit over vertrek bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaan Konstantinos Karetsas en Zakaria El Ouahdi de club in de zomer verlaten. Dat lijkt ...

137
137
Mulder geeft hét probleem van Anderlecht prijs

RSC Anderlecht kent alweer een moeizaam seizoen. De Brusselaars hopen dit wel nog prachtig te ...

142
142
STVV heeft opvallende 'deal' met Feyenoord

STVV kent een absoluut droomseizoen. De Kanaries lijken op weg naar Europees voetbal, wat dé ...

106
106
Smaakmaker Standard stilaan grof wild: "Meerdere clubs"

Bij Standard hopen ze alsnog een Europees ticket te behalen, maar dan gaan ze toch nog ...

111
111
'Anderlecht drukt door voor eerste zomeraanwinst'

RSC Anderlecht is volop bezig met het zoeken naar versterking. Er komen steeds meer namen naar ...

199
199
Sensatie in Premier League: rollercoaster voor Tottenham

Om 16u stonden er een aantal duels op het programma in de Premier League. Vooral de matchen van ...

54
54
Charleroi bezorgt ex-coach Mazzu frustrerende namiddag

In de Europe Play-Offs namen OH Leuven en Sporting Charleroi om 16u tegen elkaar op. Beide ploegen ...

11
11
Bayern München zet 3-0 alsnog recht na weergaloze helft

In de Bundesliga stonden er maar liefst vijf matchen op het programma. Vincent Kompany trok met ...

105
105
Van der Elst begrijpt Leko niet: "Raar..."

Club Brugge deed midweeks een zeer goede zaak door met 6-1 te winnen van KV Mechelen. Union SG ...

105
105

Meer sportnieuws