TU: 'Mazzu wil Union-smaakmaker, Genk verliest sterkhouder'

door
TU: 'Mazzu wil Union-smaakmaker, Genk verliest sterkhouder'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Anderlecht wil nog een aantal overbodige spelers lozen uit de kern van Felice Mazzu. Voor Timon Wellenreuther lijkt alvast een oplossing gevonden. De Duitse doelman zou aan Feyenoord verhuurd worden. Volgens SudPresse bestaat de kans dan weer dat ook Benito Raman en Kristoffer Olsson deze zomer nog vertrekken. Francis Amuzu lijkt dan weer te blijven. Zijn transfer naar OGC Nice is zwaar op de helling komen te staan. Moet hij alsnog vertrekken, zou Mazzu aan Loïc Lapoussin (Union) denken al vervanger, zo meldt transferwatcher Sacha Tavolieri.



Club Brugge wil zich nog versterken in het slot van de zomermercato en heeft daarvoor drie prioriteiten. Zoals alom geweten wil Club er nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En tot slot lijkt er ook achterin nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen.



KRC Genk dreigt opnieuw een sterkhouder te verliezen. Zo lijkt ook Jhon Lucumi goed op weg naar een Italiaans avontuur. De Colombiaanse verdediger wordt al enkele weken aan Bologna gelinkt. En volgens de Italiaanse journalist Gianluigi Longari zijn die onderhandelingen in een stroomversnelling geraakt. Longari verwacht dat een overeenkomst met alle partijen bijzonder dichtbij is.



Standard zou volgens Deense media Paul Mukairu willen huren van FC Kopenhagen. Anderlecht huurde hem twee jaar ook al geleden, maar zijn passage in Brussel was allerminst een succes. Mukairu keerde terug naar het Turkse Antalyaspor, maar veel potten brak hij daar ook niet. Uiteindelijk ging Kopenhagen met hem aan de haal, daar mag hij nu ook weer beschikken.

Union SG heeft zich nog wat verder versterkt. Zo kondigde de vice-kampioen vrijdagavond de komst van José Rodriguez aan. De 27-jarige middenvelder zat zonder club nadat zijn overeenkomst bij Maccabi Haifa was afgelopen. En dus kregen de Unionisten een buitenkans om hem transfervrij op te pikken.

BUITENLAND
Juventus zou Memphis Depay tot de absolute topprioriteit hebben gebombardeerd, maar de Italianen krijgen stevige concurrentie vanuit Engeland. Chelsea zou namelijk al geruime tijd interesse tonen in de Nederlander. Anderzijds werkte West Ham zich in de voorbije weken op als een serieuze kandidaat-overnemer. In ieder geval mag hij bij een interessant bod vertrekken bij FC Barcelona.



Anderlecht liet zijn oog vallen op Darko Churlinov van VfB Stuttgart, maar volgens Bild is het Burnley FC dat met zijn diensten aan de haal gaat. Vincent Kompany zag eerder nochtans een bod van 3 miljoen euro afgewezen worden, maar de clubs zouden nu toch weer rond de tafel zitten om een akkoord te vinden.

LEES OOK: Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

Welke ploeg heeft momenteel het meeste nood aan extra versterking?

Meest recent

Hayen in discussie met Antwerp-fans: coach doet boekje open

De openingswedstrijd van de Europe Play-Offs tussen Antwerp FC en KRC Genk is op 1-2 geëindigd ...

245
245
Brughmans straalt na geslaagd debuut: "Dat rugnummer ..."

KRC Genk heeft vrijdagavond de Europe Play-Offs op gang getrapt met een belangrijke 1-2-overwinning ...

89
89
Met beauty Dembélé: winnend PSG klaar voor Liverpool

Paris Saint-Germain is goed aan het beslissende luik van het seizoen begonnen. De grootmacht ...

13
13
Meteen cruciale zege Genk: Heymans legt Bosuil zwijgen op

KRC Genk heeft zijn ambities om de Europe Play-Offs te winnen tijdens de eerste speeldag meteen in ...

68
68
Champions' Play-Offs van start: zestal onder vergrootglas

De Champions' Play-Offs gaan dit weekend van start. Voor de spelers van de zes deelnemers wordt dat ...

56
56
CPL: KV Kortrijk doet gouden zaak in promotiestrijd

De kampioen mag dan wel al bekend zijn, er staat in de Challenger Pro League toch nog ...

72
72
'Wending in dossier-De Cat: transfersom ligt op tafel'

RSC Anderlecht hoopt in de Champions' Play-Offs om nog minstens te stijgen tot de derde plaats en ...

274
274
Kompany telt af, spanning in Spanje: stand van zaken in Europa

Niet enkel in de Jupiler Pro League is money time aangebroken. Ook in de Europese topcompetities ...

43
43
'Keepersgevecht barst los: Anderlecht en Club neus aan neus'

Vlak voor de start van de Play-Offs kondigde Simon Mignolet aan dat hij na het seizoen zal stoppen ...

426
426
Zwakke plek bij Duivels: "Kan niet de bedoeling zijn"

De voorbereidingsstage van de Rode Duivels in aanloop naar het WK zit erop. Enkele dagen nadat de VS ...

266
266
Transferzet Club Brugge doet Vanderbiest ontploffen

Club Brugge staat op het punt om KV Mechelen een stevige transferdreun uit te delen. Blauw-Zwart ...

361
361
Van Gucht laat De Kock zweten: "Volgende keer zonder?"

Ruben Van Gucht was vandaag te gast bij Play Nostalgie en zorgde meteen voor een opvallend moment. ...

28
28
Vier nieuwe namen bij Antwerp, Hayen hakt keepersknoop door

De Europe Play-Offs worden vrijdagavond op gang getrapt met een bijzonder aantrekkelijke affiche. Zo ...

35
35
Italiaanse tragedie deint uit: nieuwe bondscoach tegen Belgen

Italië greep deze week voor de derde keer op rij naast een ticket voor de eindronde van het WK. ...

70
70
'Antwerp-Genk: Oosting en Hayen hakken knopen door'

Het startschot van de play-offs wordt straks gegeven op de Bosuil, waar zowel Antwerp als KRC Genk ...

93
93
Euvrard laat koppen rollen: grote kuis bij Standard

Standard hoopt zaterdag tegen OHL voor het eerst in vijf (!) jaar tijd nog eens een wedstrijd te ...

123
123
AA Gent slikt bittere pil: goudhaantje onder het mes

AA Gent vat maandag in eigen huis de play-offs aan tegen KV Mechelen. Rik De Mil zal het dan wel nog ...

74
74
Leko spreekt klare taal: Mignolet out, Vanaken fit

Club Brugge is alweer de jager in de play-offs, al bedraagt de kloof met koploper Union dit keer ...

454
454
Manchester United-fan Littler afgemaakt na walgelijke actie

Luke Littler is al geruime tijd de nieuwe sensatie in dartsland. De ondertussen 19-jarige knaap ...

169
169
Taravel houdt adem in: Anderlecht zonder De Cat?

Hoewel alle ogen gericht zijn op de bekerfinale, wil RSC Anderlecht ook in de play-offs geen mal ...

341
341
Oosting opgetogen: ziekenboeg Antwerp stroomt leeg

Antwerp opent straks de Europe Play-Offs in eigen huis tegen KRC Genk. Omwille van een ronduit ...

132
132
Brandon Mechele blaast iedereen weg met één bericht

Maart voelde voor Brandon Mechele als een maand waarin alles samenkwam. De robuuste verdediger van ...

484
484
Leko verrast met uitspraken over Anderlecht en titelstrijd

De Play-Offs gaan van start en Club Brugge kijkt recht in de ogen van grote rivaal RSC Anderlecht. ...

300
300
KAA Gent incasseert ferme domper voor Play-Offs

De Play-Offs gaan vanavond van start. KAA Gent wist zich op de laatste speeldag te verzekeren van ...

246
246
Duivels spitsendrama: Vandenbempt noemt opvallende optie

De situatie van Romelu Lukaku begint zorgwekkend te worden. De topscorer aller tijden van de Rode ...

191
191

Meer sportnieuws