Mannaert klaar om toe te slaan: drie topprioriteiten

door
Mannaert klaar om toe te slaan: drie topprioriteiten

Club Brugge heeft niet bepaald een droomstart van het nieuwe seizoen gemaakt. Na drie speeldagen bedraagt de achterstand op uitdager Antwerp FC alweer vijf punten en ook het spelniveau mag duidelijk naar omhoog. De bal ligt daarom in het kamp van CEO Vincent Mannaert en zijn team, zo moet er extra versterking volgen.


Op 6 september sluit dit jaar de zomerse transferperiode in ons land. Mannaert heeft dus nog enkele weken om toe te slaan. Bovendien stopt de mercato in de meeste competities al een weekje vroeger, in de slotdagen zullen dus ongetwijfeld nog enkele interessante koopjes te vinden zijn. Maar Blauw-Zwart kan ook best niet te lang meer afwachten. Begin september trekt immers de Champions League zich weer op gang en dan kan de selectie dus best al grotendeels op punt staan.

Coach Carl Hoefkens wou op zijn persbabbel van vrijdag nog niet te veel in zijn kaarten laten kijken. Al zinspeelde hij wel op de komst van extra versterking. "Wij willen kampioen spelen en competitief zijn in de Champions League. En we gaan er alles aan doen wat noodzakelijk is om die doelstellingen te bereiken", aldus de Brugse trainer. En op basis van eerdere berichten zijn er alvast drie grote prioriteiten voor de landskampioen.

DURE PROFIELEN
Zoals alom geweten wil Club er nog een extra sterkhouder op het middenveld bij. Daarvoor worden pistes als Sander Berge en Nicolas Raskin gevolgd, al zal Mannaert ongetwijfeld nog enkele alternatieven achter de hand houden. Daarnaast is het geen geheim dat de Bruggelingen hun zinnen hebben gezet op een nieuwe (target)spits. En tot slot lijkt er ook achterin nog iets bij te komen, liefst iemand met ervaring die mee kan helpen de defensieve problemen op te lossen. Niet meteen de meest goedkope profielen dus, Blauw-Zwart lijkt dus nog de nodige miljoenen te gaan spenderen.

LEES OOK: 'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

87
87
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

25
25
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

45
45
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

140
140
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

26
26
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

69
69
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

125
125
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

65
65
Kantelpunt voor AA Gent? Baro en De Mil reageren

AA Gent heeft zondag een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de top zes. Het nam immers revanche ...

133
133
Stayen ontploft: STVV wint opnieuw en wipt over Club

Stayen beleefde andermaal een prachtige avond. STVV rekende af met OH Leuven en profiteerde optimaal ...

81
81
'Lang verrast iedereen met knaltransfer naar topclub'

Afgelopen zomer versierde Noa Lang eindelijk zijn langverwachte transfer naar een Europese ...

150
150
Choc Wallon kleurt zwart-wit, Standard valt uit top zes

De Choc Wallon leverde vanavond voor de Zebra's nieuwe glorie op. Sporting Charleroi zette zijn ...

53
53
Hoe Anderlecht en Hasi énorm probleem hebben

RSC Anderlecht verloor met 4-2 van AA Gent. De tweede helft in de Planet Group arena was van een ...

322
322
‘Club Brugge verrast: topmove voor nieuwe spits’

Club Brugge zit niet stil in het wintermercato. Achter de schermen wordt gewerkt aan een verrassende ...

388
388
Zomeraanwinst spreekt zich uit over snel RSCA-vertrek

RSC Anderlecht verloor alweer. Deze keer met 4-2 van AA Gent. Paars-Wit zit toch in de problemen na ...

175
175
Belgische wonderboy staat op bij Nederlandse topclub

In Nederland is er dit jaar geen strijd voor de titel. PSV is oppermachtig en Ajax en Feyenoord ...

77
77
'Anderlecht waagt poging voor zeer straffe transfer'

RSC Anderlecht heeft een gebrek aan kwaliteit om mee te doen voor de landstitel. Dat is nu wel ...

361
361
Antwerp tuimelt van roze wolk: Oosting trekt harde conclusie

Antwerp FC weet opnieuw wat verliezen is. Sinds het ontslag van Stef Wils als hoofdcoach had de ...

259
259
Crisis Feyenoord compleet na megablunder en krankzinnig slot

Bij Feyenoord is de crisis stilaan compleet. De Rotterdammers leken zondag op weg naar een ...

42
42
Ook Hasi houdt zich niet in: Lardot krijgt tik op vingers

RSC Anderlecht heeft de tweede seizoenshelft in de Jupiler Pro League opgestart op dezelfde manier ...

415
415
De Roeck zwalpt bij Club NXT, Beerschot recht rug in CPL

In de Challenger Pro League gaat het stilaan van kwaad naar erger met Club NXT. Ook na de ...

110
110
Antwerp ziet droomreeks instorten tegen stuntend Dender

Antwerp kwam met vertrouwen en een sterke reeks op zak naar Denderleeuw, maar vertrok met een nieuwe ...

103
103
Coosemans haalt fors uit na penalty: "Gent mag Hein danken"

Net zoals na hun onderlinge bekerduel, leverde ook de competitiematch tussen AA Gent en RSC ...

564
564
'Ajax vol voor stunttransfer, Juve verkoopt Openda nieuwe klap'

De winterse transfermarkt is nog een tweetal weken open en verschillende Europese clubs willen zich ...

131
131
Anderlecht pakt door op mercato: laatste match gespeeld in Gent?

RSC Anderlecht blijft druk in de weer op de winterse transfermarkt. De Brusselaars hopen eerstdaags ...

569
569

Meer sportnieuws