'Tweetal in problemen: vertrek bij Anderlecht wenkt'

489 stemmen
'Tweetal in problemen: vertrek bij Anderlecht wenkt'

RSC Anderlecht gaat zondagmiddag op bezoek bij STVV, maar vooral het daaropvolgende tweeluik is erg belangrijk voor de recordkampioen. In de voorrondes van de Conference League wacht immers een dubbele confrontatie tegen Young Boys Bern. RSCA wil die opdracht absoluut tot een goed einde brengen.


En waar hij zondag mogelijk nog enkele rotaties doorvoert, lijkt coach Felice Mazzu in die belangrijke duels voor zijn 'type-ploeg' te gaan. Die staat inmiddels in grote lijnen vast. Eerder geraakte al bekend dat het trio Hoedt-Debast-Delcroix de vaste basis achterin zal vormen. Op de rechterflank is Amir Murillo nu ook volledig weer inzetbaar, terwijl Francis Amuzu de linkerkant voor zijn rekening neemt. De kans dat de twee wingers blijven, wordt ook met de dag groter.

Op het middenveld zijn Yari Verschaeren, Adrien Trebel en Majeed Ashimeru quasi zeker van hun plaats, met achter hun een aantal jongeren die klaar staan om hun kans te grijpen. En omdat Sebastiano Esposito nog niet volledig zijn draai heeft gevonden, hebben Fabio Silva en Lior Refaelov voorin de beste papieren. Voorlopig lijkt de type-ploeg van Mazzu dus grotendeels vast te staan, al zal doorheen het seizoen wel voldoende geroteerd worden. Toch zijn er zeker twee spelers die zich zorgen moeten maken.

ERVAREN DUO OUT
Volgens SudPresse ziet de situatie er immers niet zo goed uit voor Kristoffer Olsson en Benito Raman. In principe behoren zij nochtans tot de meer ervaren krachten in de selectie. Maar donderdag startten ze allebei in de basis en konden ze allerminst overtuigen. Vooral zou inmiddels al 'definitief verbrand' zijn. Het is dan ook niet uitgesloten dat zowel de Zweedse middenvelder als de Belgische aanvaller deze zomer nog vertrekt.

LEES OOK: 'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Indien RSCA slechts één speler kon houden, wie zou u kiezen?

Meest recent

'Club Brugge schrikt op: transfer Skov Olsen aan spotprijs'

Club Brugge lanceerde de voorbije seizoen heel wat spelers richting de Europese topcompetities, maar ...

232
232
'Tottenham gaat wild tekeer: transferbod van 98.5 miljoen'

Tottenham Hotspur kwam afgelopen seizoen gevaarlijk dichtbij degradatie. Zo'n scenario wil de ...

44
44
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

41
41
Vanaken antwoordt op roep om basisplaats

Na de tegenvallende twee op zes tegen Egypte en Iran kwam er de voorbije dagen heel wat kritiek op ...

59
59
Duivels krijgen cruciaal nieuws uit ziekenboeg

De Rode Duivels hebben nog enkele dagen om zich klaar te stomen voor hun allesbepalende laatste ...

81
81
'Opgelet Lammens: Man Utd hakt transferknoop door'

Senne Lammens beleefde een droomseizoen bij Manchester United. Er werd hard getwijfeld aan onze ...

67
67
'Club stuit op njet: groot talent vertrekt'

Bij Club Brugge staan er deze zomer heel wat veranderingen op til. Heel wat sterkhouders dreigen te ...

105
105
De Mil spreekt klare taal over transferplannen AA Gent

Alsmaar meer eersteklassers beginnen volop met de voorbereiding op het nieuwe seizoen. Ook bij AA ...

261
261
'Club Brugge heeft fraaie dubbelslag helemaal beet'

Bij Club Brugge blijft het deze zomer voorlopig opmerkelijk stil wat betreft inkomende transfers. ...

571
571
Brandon Mechele brengt emotioneel nieuws uit Amerika

Brandon Mechele is één van de zeldzame lichtpunten in een zwalpend Belgisch team. De ...

210
210
Vanaken beleeft WK-hel: Garcia maakt het nóg pijnlijker

Hans Vanaken droomde van zijn eerste echte WK-kans, maar zijn keuzes zet Rudi Garcia hem voorlopig ...

426
426
'Garcia plooit alsnog: belangrijke wissel bij Rode Duivels'

Na de twee op zes tegen Egypte en Iran lijkt het mes nu al op de keel te staan bij de Rode Duivels. ...

351
351
'Club laat zich niet afschrikken door contractverlenging'

Club Brugge maakt doorgaans snel zijn transferhuiswerk, maar deze zomer is het nog altijd wachten op ...

204
204
Vossen heeft spraakmakende transfer helemaal beet

Jelle Vossen beleefde een ontgoochelend seizoen bij Zulte Waregem, waar hij de voorbije maanden ...

89
89
'Wout Faes versiert absolute toptransfer'

Waar speelt Wout Faes komend seizoen? Dat is nog altijd een groot vraagteken. De Belgische ...

89
89
Midden in WK-storm haalt De Wever vernietigend uit

De sfeer rond de Rode Duivels was al allesbehalve uitbundig. Na twee teleurstellende gelijke spelen ...

158
158
Standard en Charleroi krijgen pittige straffen

Een deel van de fans van Standard en Sporting Charleroi maakten het vorig seizoen bont op Sclessin. ...

175
175
'Plotse transferwending omtrent Thorgan Hazard'

Bij RSC Anderlecht vonden ze geen akkoord met Thorgan Hazard. Beide partijen gingen uit elkaar. Het ...

347
347
Kanaté verklaart plots vertrek bij Anderlecht

RSC Anderlecht verhuurde vandaag Ibrahim Kanaté aan FC Kaiserslautern. De winger was een van ...

357
357
'KV Mechelen ruikt jackpot: Bundesliga-club meldt zich'

Bij KV Mechelen gaan er de komende weken nog de nodige spelers de club verlaten. Voor ...

285
285
Zulte Waregem komt met zeer groot transfernieuws

Zulte Waregem was tot op heden nog rustig op de transfermarkt. CEO Michiel Beeuwsaert gaf bij Het ...

507
507
Niets verloren? Zelfs zonder groepswinst mogen Duivels hopen

De verwachting was dat de Rode Duivels door de groepsfase van het WK zouden walsen, maar niets ...

150
150
'UIttocht Anderlecht: ook verrassende transfer Stroeykens'

Het wordt nog een zeer drukke transferzomer voor Anderlecht. Met Giulian Biancone streek tot dusver ...

714
714
Standard heeft weer beet: oude bekende keert terug

Standard is bezig aan een zeer opvallende zomermercato. De Rouches willen volgend seizoen weer ...

103
103
'Westerlo blijft cashen: 8 miljoen voor duo'

Het belooft bij Westerlo een zeer drukke transferzomer te drukken. In eerste instantie lijken de ...

70
70

Meer sportnieuws