Hoefkens voorzichtig over transferplannen Club Brugge

door
Hoefkens voorzichtig over transferplannen Club Brugge

CEO Vincent Mannaert en zijn team maken zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode bij Club Brugge. Enkele spelers, waaronder Noa Lang, trekken mogelijk nog andere oorden op. Maar het is vooral uitkijken naar welke aanwinsten de landskampioen zelf nog zal aantrekken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, de onduidelijke situatie rond Jack Hendry en de vele defensieve strubbelingen, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken. Onder meer Sander Berge (Sheffield) en Nicolas Raskin (Standard) worden genoemd.

In ieder geval werd in de voorbije wedstrijden meermaals duidelijk dat extra kwaliteit welgekomen is. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Carl Hoefkens alvast gepolst of daarover afspraken zijn gemaakt met het bestuur. "Ik denk dat wij als Club Brugge een zo goed mogelijke ploeg willen hebben, dat is het enige wat ik daar op kan antwoorden. Maar wij willen kampioen spelen en competitief zijn in de Champions League. En we gaan er alles aan doen wat noodzakelijk is om die doelstellingen te bereiken", vertelde de trainer.

OPVOLGER NSOKI
Achterin zou er in ieder geval nog wat bij mogen, na het vertrek van Nsoki lijkt de spoeling in de defensie behoorlijk dun. "Stanley was vorig seizoen belangrijk voor onze ploeg. Maar zoals gezegd hou ik me enkel bezig met de spelers die er zijn. Dus ik wil niet zeggen daar of daar wil ik spelers bij hebben, dat is op dit moment niet aan de orde. Ik wil nu de groep vooral voorbereiden op de wedstrijd in Leuven, met de spelers die er momenteel zijn", aldus Hoefkens.

LEES OOK: 'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Club Brugge moet sowieso zijn defensie versterken ...

Meest recent

Spits weg bij Union, één spits out en twee in bij Westerlo

De wintermercato is toe aan zijn laatste week en dus zijn verschillende Belgische clubs nog bezig ...

1
1
'Club baalt keihard: Barça kaapt absoluut toptalent weg'

Bij Club Brugge wisten ze de voorbije jaren al heel wat jong talent te lanceren vanuit NXT en er ...

79
79
AA Gent slaat toe: revelatie blijft aan boord

Bij AA Gent lijkt het tij na een moeilijke periode eindelijk te keren. Dankzij drie zeges op rij ...

58
58
'Geen Schjelderup? Club lonkt naar Engelsman én ex-flop'

Club Brugge wist deze winter met de komst van Felix Lemaréchal al zijn middenveld te ...

313
313
Emery bevestigt mokerslag voor Tielemans en Rode Duivels

Aston Villa is al zeker van de top acht in de Europa League en dus staat er voor de Engelsen ...

61
61
Hallucinante FIFA-cijfers: JPL met bijna 700 miljoen

In 2025 is er met 24.558 internationale voetbaltransfers in het professionele mannenvoetbal een ...

124
124
Lawal verklapt waarom Genk in Europa wél sterk presteert

In België draait het dit seizoen voor geen meter bij Racing Genk. Ze liggen uit de Beker van ...

81
81
Kompany vol lof: "Net zoals bij Anderlecht"

Bayern München speelt vanavond in de Champions League op het veld van PSV. Dat zou wel eens een ...

119
119
Club Brugge, Union en Genk: de kassa rinkelt enorm

Club Brugge, KRC Genk en Union SG zijn de enige Belgische ploegen die nog actief zijn in Europa. De ...

175
175
Hayen kondigt grote wijziging aan bij KRC Genk

KRC Genk is al zeker van minstens de tussenronde in de Europa League. Donderdag spelen ze in eigen ...

234
234
Vermeeren en De Ketelaere: waarom de tijd héél erg dringt

Arthur Vermeeren en Charles De Ketelaere keren met Marseille en Atalanta terug naar België. De ...

109
109
'Ngonge verbaast en versiert weer fraaie transfer'

De carrière van Cyril Ngonge kende al een zeer opmerkelijk verloop. Nadat hij bij Club Brugge ...

42
42
Nieuwe megatransfer wenkt voor Union: "Deze winter?"

Bij Union hebben ze in de voorbije zomers de kassa al stevig zien rinkelen. Vorige zomer wisten ze ...

62
62
'Anderlecht mag toch nog hopen op verhoopte vertrekker'

Bij Anderlecht presenteerden ze dinsdag met Moussa Diarra hun derde aanwinst van de winter. Daarmee ...

302
302
'Carrasco bidt voor transfer en doet straffe zet'

In de slotdagen van de wintermercato lijkt Yannick Carrasco nog een hoofdrol te gaan vertolken. De ...

66
66
'Leko grijpt in: Club ziet af van wintertransfer'

Bij Club Brugge haalden ze deze maand tot dusver met Felix Lemaréchal één ...

367
367
'Anderlecht verliest pion, KV Mechelen vangt nog meer'

Er zal de komende dagen nog heel wat verschuiven bij de Belgische clubs, want de wintermercato is in ...

303
303
KV Kortrijk haalt keihard uit na racisme-incident

Grote verrassing dinsdagavond in de Challenger Pro League, want KV Kortrijk liet zich verrassen door ...

82
82
Sonck velt zeer verrassend oordeel over defensie Club

Het is woensdagavond alles of niets voor Club Brugge in de Champions League. Het moet immers winnen ...

248
248
'Besiktas wil na Özcan ook bij Union shoppen'

Bij Anderlecht lijken ze weldra het vertrek van Yasin Özcan aan te zullen kondigen, want de ...

106
106
TRANSFERUURTJE: 'Verrassing bij RSCA, JPL-sensatie naar Club?'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

431
431
Bad boy van Marseille dreigt Brugse CL-droom te ruïneren

Hij is de naam die vanavond door Jan Breydel zal zoemen nog voor de aftrap. Mason Greenwood staat in ...

151
151
Van der Elst genadeloos voor Leko en Club Brugge

Club Brugge speelt een allesbeslissende wedstrijd in de Champions League tegen Olympique Marseille. ...

340
340
Here we go! ‘KRC Genk rondt knaltransfer met Barça af’

Eerder kwam het nieuws naar buiten dat FC Barcelona aanklopte bij KRC Genk om Juwensley Onstein ...

314
314
Romeo Lavia krijgt duidelijke boodschap bij Chelsea

Romeo Lavia maakte twee jaar geleden de monstertransfer van Southampton naar Chelsea, maar sindsdien ...

173
173

Meer sportnieuws