Hoefkens voorzichtig over transferplannen Club Brugge

352
Hoefkens voorzichtig over transferplannen Club Brugge

CEO Vincent Mannaert en zijn team maken zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode bij Club Brugge. Enkele spelers, waaronder Noa Lang, trekken mogelijk nog andere oorden op. Maar het is vooral uitkijken naar welke aanwinsten de landskampioen zelf nog zal aantrekken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, de onduidelijke situatie rond Jack Hendry en de vele defensieve strubbelingen, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken. Onder meer Sander Berge (Sheffield) en Nicolas Raskin (Standard) worden genoemd.

In ieder geval werd in de voorbije wedstrijden meermaals duidelijk dat extra kwaliteit welgekomen is. Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag werd coach Carl Hoefkens alvast gepolst of daarover afspraken zijn gemaakt met het bestuur. "Ik denk dat wij als Club Brugge een zo goed mogelijke ploeg willen hebben, dat is het enige wat ik daar op kan antwoorden. Maar wij willen kampioen spelen en competitief zijn in de Champions League. En we gaan er alles aan doen wat noodzakelijk is om die doelstellingen te bereiken", vertelde de trainer.

OPVOLGER NSOKI
Achterin zou er in ieder geval nog wat bij mogen, na het vertrek van Nsoki lijkt de spoeling in de defensie behoorlijk dun. "Stanley was vorig seizoen belangrijk voor onze ploeg. Maar zoals gezegd hou ik me enkel bezig met de spelers die er zijn. Dus ik wil niet zeggen daar of daar wil ik spelers bij hebben, dat is op dit moment niet aan de orde. Ik wil nu de groep vooral voorbereiden op de wedstrijd in Leuven, met de spelers die er momenteel zijn", aldus Hoefkens.

LEES OOK: STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Club Brugge moet sowieso zijn defensie versterken ...

Meest recent

Antwerp incasseert mokerslag: twee sterkhouders out

Na de schamele vier op 24 lijken Marvin Compper zijn dagen op de Bosuil stilaan geteld. Thuis tegen ...

2
2
Leko met handen in het haar: Club vreest rampscenario

Club Brugge krijgt weinig tijd om na te genieten van de Champions League-zege tegen PSV, want zondag ...

73
73
‘Do or die’ voor Compper? Antwerp-coach slaat terug

Marvin Compper wordt al een tijdje genoemd bij een ontslag bij Royal Antwerp FC. De resultaten op de ...

17
17
Sam Kerkhofs en Stijn Stijnen lijnrecht tegenover elkaar

Komende speeldag staat een interessante affiche op het programma in de Challenger Pro League. ...

17
17
De Winter-situatie escaleert: Van Bommel verliest pedalen

De situatie van Koni De Winter bij de Rode Duivels staat plots op ontploffen. Mark van Bommel dropte ...

53
53
Van Bommel onthult: Genk en Club-talenten nét niet

Mark van Bommel heeft de selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt voor komende interlandperiode. ...

152
152
Uitblinker Koffi legt opvallende actie na Celta-Union uit

Union SG stuntte door met 1-2 te winnen op het veld van Celta de Vigo. De Brusselaars zagen op ...

22
22
Van Gucht oog in oog met vijand: "Moet fouten erkennen"

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

27
27
Kongolo deelt opmerkelijk verhaal over eerste selectie

Mark van Bommel heeft vrijdag toch voor een grote verrassing gezorgd bij het bekendmaken van zijn ...

60
60
Bondscoach Portugal spreekt na afscheid Ronaldo, Forbs juicht

Portugal verzekerde zich in oktober al van kwalificatie voor de kwartfinales van de Nations League, ...

95
95
Assistent komt met hoopgevende update over Kompany

De voorbije weken moest Bayern München het zien te stellen zonder Vincent Kompany. Onze ...

13
13
Jonge Duivels met Fofana, Vermeeren verrassende afwezige

Naast de Rode Duivels komen in de nakende interlandbreak ook de Jonge Duivels in actie. Zij wisten ...

53
53
Van Bommel sluit deur helemaal voor Duivel: "Zijn beslissing"

Mark van Bommel heeft vrijdag zijn selectie vrijgegeven voor het tweeluik tegen Turkije en ...

336
336
Van Bommel verrast: debuut voor Genkie én Cuypers

Vrijdagmiddag heeft Mark van Bommel in het nationaal trainingscentrum in Tubeke zijn selectie ...

206
206
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht geweigerd, Club vindt diamant'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

166
166
Zaak Eddy Snelders: beslissing rechtbank slaat in als bom

Na ruim zeven maanden achter de tralies staat Eddy Snelders (67) opnieuw voor een ingrijpende ...

180
180
De Roeck legt keuze uit: meteen straffe taal bij STVV

Jonas De Roeck is de nieuwe hoofdtrainer van STVV. De T1 gaat opnieuw aan de slag bij de Kanaries en ...

82
82
Update over Kompany: wanneer terugkeer bij Bayern?

Vincent Kompany is momenteel herstellende van een hersenvliesontsteking. De Belgische oefenmeester ...

49
49
Vlak voor selectie Van Bommel: Rode Duivel afgemaakt

Vanmiddag om 12u zal bondscoach Mark van Bommel de selectie van de Rode Duivels bekendmaken. De ...

128
128
Groot KAA Gent-probleem blootgelegd op KuPS

KAA Gent was uitstekend aan het seizoen begonnen, maar afgelopen speeldag ging het voor een eerste ...

86
86
STVV pakt uit met nieuwe hoofdtrainer

Sint-Truiden VV was vorig seizoen de revelatie in de Jupiler Pro League, maar het loopt dit seizoen ...

69
69
'Napoli neemt beslissing na aanvaring De Bruyne'

Het blijft maar rommelen bij Napoli. De resultaten vallen dit seizoen tegen en deze week liep het in ...

137
137
Extra CL-ticket voor België? Straffe week verandert veel

Het is een uitstekende week geworden voor de Belgische clubs in Europa. De vijf teams die ons land ...

300
300
'Van Bommel schrikt: spoeling plots heel dun'

Om 12u maakt Mark van Bommel zijn tweede selectie bekend als bondscoach van de Rode Duivels. Die ...

66
66
Sikan velt oordeel over pijnpunt bij Anderlecht

RSC Anderlecht heeft een mooie Europese avond afgewerkt. De Brusselaars waren heer en meester tegen ...

219
219

Meer sportnieuws