Chadli naar WK? Martinez zet deur volledig open

door
Chadli naar WK? Martinez zet deur volledig open

Bondscoach Roberto Martinez probeert momenteel om zoveel mogelijk (potentiële) Rode Duivels aan het werk te zien. Eind september volgt immers alweer de laatste interland-break tot aan de start van het WK. En de Spanjaard is ongetwijfeld ook al bezig met het vormen van zijn selectie voor Qatar.


Behoudens een blessure of enorme vormdip, lijkt het merendeel van plekjes in de 26-koppige spelersgroep al ingevuld. Martinez is altijd al redelijk conservatief geweest in zijn selectie-politiek en lijkt niet van plan om daar verandering in te brengen in wat mogelijk zijn laatste grote tornooi wordt als bondscoach van België. Maar op een aantal posities liggen nog enkele namen met mekaar op de weegschaal, op de flanken bijvoorbeeld.

In vergelijking met de vorige grote tornooien leek er alvast een extra plaatsje vacant op de vleugels. Nacer Chadli was lange tijd één van de vaste waarden in de selectie van Martinez, die hem bijzonder waardeerde. Maar in het voorbije seizoen kreeg hij te maken met het nodige blessureleed. Bovendien was hij bij zijn club Basaksehir geen vaste waarde meer. Bijgevolg werd Chadli niet meer geselecteerd voor de nationale ploeg sinds het voorbije EK.

A-LIST
Zijn tijd als international leek dus grotendeels voorbij. Maar in een uitgebreid interview met Het Laatste Nieuws houdt Martinez de deur volledig open. "Nacer staat nog steeds op mijn A-list. Voor mij brengt hij iets anders dan eender welke andere speler. Door blessures heeft hij de laatste twee jaar niet veel gespeeld. Maar als hij 90 minuten kan spelen bij Basaksehir, maakt hij een goeie kans om de selectie te halen", aldus de bondscoach.

LEES OOK: ‘Forbs krijgt klappen bij Club: streep door knaltransfer'

Een fitte Chadli verdient zijn plaats in de WK-selectie ...

Meest recent

Nieuwe kroonprins Anderlecht staat op: "Identiek Zanetti"

RSC Anderlecht heeft sportief en financieel gezien enkele moeilijke jaren achter de rug. Meer dan ...

32
32
Kassa Genk rinkelt: El Ouahdi gooit ambities op tafel

KRC Genk kan de laatste weken rekenen op een Zakaria El Ouahdi in bloedvorm. De Limburgers kunnen ...

37
37
Spitsenbom bij Anderlecht: topschutter op komst

Anderlecht heeft zijn zinnen gezet op een Engelse topschutter die dit seizoen overal opvalt. ...

294
294
Taravel hint naar verrassingen in basiself

Anderlecht kan terugblikken op een knappe zes op zes in de Champions' Play-Off, maar desondanks ...

50
50
Leko zorgt weer voor verrassing, AA Gent mét Kanga

De wedstrijden volgen elkaar in sneltempo op in de play-offs, want woensdagavond wordt de vierde ...

62
62
Mokerslag voor Kompany en Duitsland: sterkhouder mist WK

Bayern München mocht vorig weekend al de titel in de Bundesliga vieren, maar dat betekent niet ...

27
27
'Strijd barst los: Arsenal en Man Utd melden zich bij Club'

Bij Club Brugge komt er in de zomer mogelijk een stevige leegloop aan. Heel wat sterkhouders lopen ...

98
98
Crisis bij Chelsea compleet: alwéér trainer op straat

Sinds de overname door BlueCo is het bij Chelsea maar zelden rustig geweest. De Blues wonnen wel een ...

40
40
'Club droomt nog van transfer: bod JPL-concurrent geweigerd'

Bij Club Brugge speuren ze de markt nu al volop af naar versterking voor de zomer. Daarbij mikken ze ...

71
71
'KV Mechelen dreigt revelatie te verliezen'

Bij KV Mechelen zetten ze de laatste jaren met succes in op jong talent. Daarbij beschikken ze over ...

59
59
'Grote kuis Guardiola: City stuurt alweer oudgediende door'

Manchester City is vorig seizoen een nieuwe weg ingeslagen. Na een moeilijke eerste seizoenshelft ...

69
69
Europees ticket of transfer voor smaakmaker Westerlo?

Westerlo groeide de voorbije jaren uit tot een handelshuis. De Kemphanen geven kansen aan heel wat ...

40
40
Extra wapen voor Kompany: "Een nog betere versie!"

Bayern München neemt het vanavond in de halve finales van de DFB Pokal op verplaatsing op tegen ...

86
86
Taravel looft RSCA-vertrekker: "Hij verdient veel respect"

Bij RSC Anderlecht gaan ze de laatste rechte lijn in van het seizoen. De Brusselaars hopen der derde ...

225
225
AA Gent legt aanvaller langdurig onder contract

AA Gent haalde de afgelopen tientallen Afrikaanse spelers naar de club. Een toch wel ...

41
41
Vrancken looft ‘toekomstige RSCA-pion’: "Héél goede speler"

Bij STVV maken ze zich klaar voor de partij tegen RSC Anderlecht. Wouter Vrancken hoopt dat Keisuke ...

275
275
Kompany naar City? Guardiola én CEO Bayern reageren

Manchester City wordt steeds meer in verband gebracht met Vincent Kompany, maar die lijkt toch nog ...

150
150
Taravel geeft update over blessure Stroeykens

Bij RSC Anderlecht liggen er weer spelers in de lappenmand. Dat blijft toch een probleem bij de ...

181
181
AA Gent laat recordtransfer gratis vertrekken

AA Gent hoopt de komende weken in de play-offs nog een Europees ticket uit de brand te slepen, maar ...

102
102
'Chelsea neemt keiharde beslissing over Lavia'

Chelsea gaat door een zware periode. Het heeft zijn laatste vijf competitiewedstrijden verloren, ...

141
141
Standard slaat toe en legt talent onder contract

Enkele jaren geleden gold de jeugdopleiding van Standard nog als één van de beste van ...

84
84
'Grote zorgen om Lukaku: nieuwe blessure?'

Het heeft de voorbije weken stevig gestormd door Romelu Lukaku, nadat hij zich afmeldde bij de Rode ...

135
135
'Steenrijke Engelse club meldt zich voor Tzolis'

Bij Club Brugge dreigen in de zomer weer heel wat smaakmakers te gaan vertrekken. Eén van de ...

241
241
Genk zet sterkhouder in bloemetjes na straffe reeks

Genk liep dinsdagavond tegen een nieuwe ontgoocheling aan, want het kon ook zijn tweede ...

82
82
'Barça duwt door en start onderhandelingen met Club'

Bij Club Brugge hebben de voorbije maanden heel wat spelers zich in de kijker kunnen spelen. Dat ...

525
525

Meer sportnieuws