Nice-coach bevestigt afspringen Amuzu-transfer

235 stemmen
Nice-coach bevestigt afspringen Amuzu-transfer

De overstap van Sergio Gomez naar Manchester City kan nu ieder moment officieel worden gemaakt, en dus dreigde de linkerflank van Anderlecht plots onthoofd te geraken. Per slot van rekening leek ook Francis Amuzu op weg naar de uitgang van het Lotto Park. Nu ziet het er echter alsmaar meer naar uit dat de spurtbom dan toch aan boord blijft.


Eerder op de dag klonk het dat Anderlecht en Amuzu overwogen om alsnog een verlengstuk te breien aan hun huwelijk. Paars-Wit zou daarom zelfs al een stevig aanbod van bijna 10 miljoen hebben geweigerd op de 22-jarige winger, die vooral op concrete interesse van OGC Nice kan rekenen. Zelf had Amuzu naar verluidt ook oren naar het Franse voorstel.

Een deal die nu wellicht in het water valt, al zou dat niet louter aan Anderlecht te wijten zijn. Althans indien we Nice-coach Lucien Favre mogen geloven. Tijdens zijn onderonsje met de pers in aanloop naar het competitieduel tegen Strasbourg van zondag liet de doorwinterde ex-trainer van onder meer Borussia Dortmund  eens zijn licht schijnen op de kwestie.

NIEUWE PERSPECTIEVEN
"Amuzu was op weg naar ons, maar momenteel weet ik niet of hij nog komt. Je hebt van die spelers die willen komen en dan plots niet meer. Dat is nu eenmaal de transferperiode. We hebben niet alles in de hand", klonk het namelijk. Het ziet er dan ook naar uit dat Amuzu zélf de stekker uit de onderhandelingen trok. Mogelijk ziet hij nieuwe perspectieven bij RSCA.

LEES OOK: 'Feyenoord drukt door: komst Belg bijna rond'

Denkt u dat Amuzu deze zomer gewoon bij Anderlecht blijft?

Meest recent

'Kompany krijgt zijn zin: Bayern akkoord voor topaanwinst'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, met ...

17
17
Doku: "Alleen op dat vlak is Yamal beter dan ik"

De Rode Duivels beginnen straks na een goede voorbereiding met zeer veel vertrouwen aan het WK. Als ...

18
18
'Club Brugge vindt oplossing voor banneling'

Bij Club Brugge staan er de komende weken en maanden nog heel wat transfers op til, zowel aan ...

132
132
Rode Duivel leeft plots helemaal weer op in Bundesliga

Na het mislukte WK 2022 drong zich een generatiewissel op bij de Rode Duivels, maar die liep niet ...

27
27
Duitsland schrikt even, maar boekt alsnog monsterscore

Duitsland opende zijn WK met een match tegen Curaçao. Kregen we een zeer vlotte overwinning ...

22
22
Oranje-fans zorgen voor dolle taferelen in Dallas

Nederland speelt vanavond om 22u tegen Japan. De match gaat door in het Amerikaanse Dallas en de ...

43
43
Nachtmerrie voor Duivels: Doku dreigt cruciaal duel te missen

Jérémy Doku is de beste veldspeler van de Rode Duivels. De flankaanvaller zit echter ...

315
315
'Nederlandse topclub legt bod neer voor De Busser'

Jari De Busser kende topjaren bij Go Ahead Eagles. De Belgische doelman wil komende zomer graag een ...

30
30
Sporting Hasselt verrast met transfer bij KRC Genk

Sporting Hasselt speelt komend seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgse club was al heel ...

139
139
'Dure verdediger op radar Belgische clubs'

De Belgische ploegen in de Jupiler en Challenger Pro League speuren rond naar versterking. Onze ...

108
108
'Club Brugge in heftig transfergevecht: bod van 7 miljoen'

Club Brugge zag inmiddels al verschillende spelers vertrekken en er zitten nog meer uitgaande deals ...

566
566
'Immense transferbom Mourinho: Real heeft verbaal akkoord'

José Mourinho werd afgelopen donderdag officieel gepresenteerd als hoofdcoach van Real ...

118
118
Vorstelijke videocall: Lukaku slaat koning Filip met verstomming

De Rode Duivels beginnen maandagavond aan hun campagne op het WK 2026 met een groepsmatch tegen ...

107
107
België - Egypte: dit resultaat voorspellen de statistieken

Maandagavond trappen de Rode Duivels hun WK-campagne op gang. In Seattle vormt Egypte dan de ...

367
367
Emotionele WK-viering van Schot verovert alle harten

John McGinn bezorgde Schotland op het WK een historische overwinning, maar het was niet zijn ...

23
23
'Transfer krijgt vorm: De Cat krijgt interessant voorstel'

Een plek in de WK-selectie bleek uiteindelijk te hoog gegrepen, toch staat Nathan De Cat voor een ...

623
623
'Club Brugge nadert akkoord: knappe dubbelslag op mercato'

De sportieve leiding van Club Brugge speurt momenteel naar directe versterking voor de eerste ploeg. ...

460
460
Klaar voor Egypte: De Ketelaere maakt indruk op training

De Rode Duivels kruisen maandag de degens met Egypte tijdens hun eerste WK-match. In afwachting van ...

70
70
Hans Vanaken tóch in WK-basisploeg? "Tegen Egypte ..."

In aanloop naar de WK-opener tegen Egypte, wordt al volop gespeculeerd over de mogelijke basisploeg ...

399
399
Opvolger Courtois bij Duivels: "Hij heeft beste papieren"

"Op een bepaald moment moet je de fakkel doorgeven" en "kans is groter dat ik niet doorga dan wel". ...

472
472
"Een dictatuur" - 'VAR-schandaal' zorgt voor commotie op WK

Op het wereldkampioenschap heeft Qatar zaterdagnacht een grote stunt geboekt. De Qatari's wisten op ...

216
216
Mysterieuze boodschap voor Coucke doet emoties oplaaien

Marc Coucke staat wel vaker in het middelpunt van de belangstelling, maar deze keer is het niet een ...

244
244
Miljoenentransfer Tzolis: Romano geeft belangrijke update

Dat Christos Tzolis tijdens de zomermercato een nieuwe stap zal zetten, is inmiddels zo goed als ...

437
437
'Kassa Anderlecht rinkelt: Huerta-doorbraak in zicht'

RSC Anderlecht is momenteel in afwachting van een nieuwe trainer, maar toont zich terwijl ook actief ...

644
644
Attractie bij Rode Duivels: "Voor hem komt men naar stadion"

Nog twee keer slapen en de Rode Duivels beginnen aan hun campagne op het wereldkampioenschap. Egypte ...

155
155

Meer sportnieuws