Nice-coach bevestigt afspringen Amuzu-transfer

235 stemmen
Nice-coach bevestigt afspringen Amuzu-transfer

De overstap van Sergio Gomez naar Manchester City kan nu ieder moment officieel worden gemaakt, en dus dreigde de linkerflank van Anderlecht plots onthoofd te geraken. Per slot van rekening leek ook Francis Amuzu op weg naar de uitgang van het Lotto Park. Nu ziet het er echter alsmaar meer naar uit dat de spurtbom dan toch aan boord blijft.


Eerder op de dag klonk het dat Anderlecht en Amuzu overwogen om alsnog een verlengstuk te breien aan hun huwelijk. Paars-Wit zou daarom zelfs al een stevig aanbod van bijna 10 miljoen hebben geweigerd op de 22-jarige winger, die vooral op concrete interesse van OGC Nice kan rekenen. Zelf had Amuzu naar verluidt ook oren naar het Franse voorstel.

Een deal die nu wellicht in het water valt, al zou dat niet louter aan Anderlecht te wijten zijn. Althans indien we Nice-coach Lucien Favre mogen geloven. Tijdens zijn onderonsje met de pers in aanloop naar het competitieduel tegen Strasbourg van zondag liet de doorwinterde ex-trainer van onder meer Borussia Dortmund  eens zijn licht schijnen op de kwestie.

NIEUWE PERSPECTIEVEN
"Amuzu was op weg naar ons, maar momenteel weet ik niet of hij nog komt. Je hebt van die spelers die willen komen en dan plots niet meer. Dat is nu eenmaal de transferperiode. We hebben niet alles in de hand", klonk het namelijk. Het ziet er dan ook naar uit dat Amuzu zélf de stekker uit de onderhandelingen trok. Mogelijk ziet hij nieuwe perspectieven bij RSCA.

LEES OOK: Rigaux verblijdt Feyenoord met Belgische knaltransfer

Denkt u dat Amuzu deze zomer gewoon bij Anderlecht blijft?

Meest recent

Charlie Hebdo zet WK op stelten met cartoon Deschamps

De Franse nationale ploeg zal de laatste groepsmatch tegen Noorwegen afwerken zonder bondscoach ...

3
3
Amadou Onana gaat op WK vol voor opvallende nieuwe carrière

Amadou Onana is een veelbesproken figuur zowel op als naast het veld. De middenvelder houdt zich ...

14
14
‘Vitor Bruno toont meteen harde hand bij Anderlecht’

RSC Anderlecht heeft met Vitor Bruno een nieuwe hoofdtrainer aangesteld. De Portugees is de ...

161
161
'Club helemaal overtuigd en all-in voor knaltransfer'

Club Brugge wacht voorlopig nog altijd op zijn eerste zomeraanwinst, want door het WK lijkt hun ...

270
270
AA Gent jubelt: toptalent zet handtekening

AA Gent is woensdag ook begonnen aan zijn voorbereiding op het nieuwe seizoen. De Buffalo's hebben ...

38
38
Hugo Broos met verstomming geslagen na sociale media-storm

Na de eerste WK-wedstrijd kreeg hij de wind van voren. Op sociale media werd zijn aanpak afgekraakt ...

92
92
Charleroi haalt derde zomeraanwinst binnen

De zomermercato komt voor alsmaar meer Belgische clubs helemaal op gang. Nu de voorbereiding bij de ...

9
9
Verschueren doet boekje open over trainerskeuze Anderlecht

Anderlecht stelde deze week eindelijk zijn nieuwe trainer voor. De keuze viel daarbij op een zeer ...

190
190
Ex-trainer rekent af met Courtois en beoordeelt Penders

Op zijn 34ste is Thibaut Courtois mogelijk bezig aan zijn laatste weken als Rode Duivel, want de ...

110
110
FIFA legt zware schorsing op na horrortackle die been brak

Het WK kende tot dusver al de nodige hoogtepunten, maar ook enkele dieptepunten. Soms vielen die ook ...

76
76
'Feyenoord shopt in Jupiler Pro League: mondeling akkoord'

KVC Westerlo gaat de nodige sterkhouders verkopen deze mercato, maar er zal ook nog kwaliteit ...

132
132
Kompany gecharmeerd: "Bayern haalt hem nu niet weg bij RSCA"

Bayern München gaat weldra Ismail Saibari voorstellen als nieuwe speler. Hij is niet de enige ...

281
281
Albert scherp voor twee Duivels: "Zijn over hun top"

België moet flink aan de bak tegen Nieuw-Zeeland. De volgende ronde moét gehaald worden, ...

213
213
Broos schrijft geschiedenis: "Een van mooiste momenten ooit"

Hugo Broos is voor eeuwig en altijd een held in Zuid-Afrika. Hij loodste hen naar de volgende ronde ...

105
105
Rel rond De Bruyne loert alweer om de hoek bij Rode Duivels

Kevin De Bruyne leek bij de Rode Duivels weer plezier gevonden te hebben. Maar na twee WK-matchen ...

376
376
Verschueren met straffe update over De Cat én transfers

Michael Verschueren, voorzitter van RSC Anderlecht, vertoeft momenteel op het WK. Hij zat daar samen ...

706
706
Defour pakt uit met gewaagde Rode Duivels-voorspelling

De Rode Duivels spelen zaterdagochtend een cruciaal duel tegen Nieuw-Zeeland. Winnen en de volgende ...

125
125
Anderlecht heeft WK-revelatie: "35 miljoen euro!"

RSC Anderlecht heeft een aantal spelers rondlopen op het WK en de Brusselaars volgen uiteraard hun ...

311
311
Hugo Broos zorgt voor dé WK-stunt, Neymar in tranen

Hugo Broos heeft voor dé stunt tot dusver gezorgd op het WK. Zuid-Afrika won verrassend ...

164
164
'Westerlo houdt been stijf: vraagprijs van 5 miljoen euro'

Het zijn bijzonder drukke dagen bij KVC Westerlo. De spelers zijn er grof wild en heel wat clubs ...

85
85
Samen in ploeg met De Bruyne? Vanaken speelt open kaart

Heel wat kenners en analisten zijn van mening dat Hans Vanaken meer speelminuten moet krijgen bij de ...

85
85
'City pakt uit met duurste Premier League-transfer óóit'

Manchester City zal volgend seizoen voor het eerst in 10 jaar tijd succes moeten zien te boeken ...

244
244
Sels of Sommer? 'Club Brugge nadert nieuwe topdoelman'

Club Brugge nam na het voorbije seizoen afscheid van Simon Mignolet. Om de prijzenpakker te ...

766
766
Goal Promise David te laat: Zwitserland pakt groepswinst

Op WK 2026 is de eerste poule volledig gespeeld. Zo wist Zwitserland beslag te leggen op groepswinst ...

61
61
Doku terug op training: toch vraagteken voor Nieuw-Zeeland

De Rode Duivels maken zich momenteel op voor hun belangrijkste wedstrijd van het jaar tot dusver. Op ...

83
83

Meer sportnieuws