'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

449 stemmen
'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

Terwijl concurrent op de linkerflank Sergio Gomez de selectie verliet om zijn transfer naar Manchester City af te ronden, verscheen Francis Amuzu tegen Paide gewoon weer aan de aftrap. Een derde afscheidsmatch op rij voor de 22-jarige spurtbom, zo leek het, al blijft hij dankzij Felice Mazzu wie weet dan toch gewoon in het Lotto Park.


Op sportief vlak een prima zaak voor Paars-Wit, tenminste indien Amuzu de huidige lijn kan doortrekken. Het Nieuwsblad vraagt zich echter af of Anderlecht op die manier geen unieke kans laat liggen. Volgens de krant moeten de Brusselaars immers afwegen of de trein ooit nog eens zal passeren voor de wisselvallige winger, wiens huidige contract in het Lotto Park binnen twee jaar afloopt.

Eerder geraakte reeds bekend dat Nice en Nottingham Forest een oogje hebben laten vallen op Amuzu. Vooral de interesse vanuit Frankrijk blijkt concreet. Zo herhaalt Het Nieuwsblad nogmaals dat Nice tevergeefs een bod van ruim acht miljoen neerlegde. Het Laatste Nieuws gaat nog een stapje verder en stelt dat Anderlecht al een voorstel "dicht tegen de 10 miljoen" geweigerd heeft.

RISKANTE STRATEGIE
Opvallend, want de voorbije jaren kon Amuzu nooit gedurende een lange periode zijn stempel drukken. In plaats van gretig toe te happen laat de recordkampioen dus schijnbaar de jackpot liggen. Anderlecht hoopt dan ook dat het product van eigen kweek nu eindelijk volledig doorbreekt en vraagt daarom nog meer boter bij de vis. Afwachten of die strategie haar vruchten afwerpt. 

LEES OOK: Beerschot haalt uit en plukt pion weg bij concurrent

Amuzu is meer waard dan 10 miljoen

Meest recent

Moeizame zege Oostenrijk: VAR bezorgt Arnautovic rollercoaster

Oostenrijk is met een overwinning begonnen aan zijn wereldkampioenschap, het had echter veel meer ...

34
34
Transferorkaan Anderlecht: 'zeven exits, vier tópaanwinsten'

Terwijl het wereldkampioenschap op volle toeren draait, beginnen de ploegen uit de Jupiler Pro ...

262
262
"Altijd bij dit elftal" - Pijnlijke Duivels-conclusie in Nederland

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

130
130
Garcia-favoriet verknalt het: niemand zag deze bom aankomen

Het gelijkspel tegen Egypte blijft nazinderen bij de Rode Duivels. België kwam niet verder dan ...

181
181
Mechele wrijft ogen uit op training Duivels: "Dan is het kassa"

Een grootse prestatie was het zeker niet, maar het gelijkspel tegen Egypte bezorgden de Rode Duivels ...

317
317
Messi breekt na straffe goal: oorzaak voor tranen bekend

Zou hij nog wel voldoende honger hebben? Was hij wel voldoende fit na zijn recente blessures? Welk ...

87
87
Magische Messi scoort hattrick; Haaland mist WK-debuut niet

Een week voor zijn 39ste verjaardag heeft Lionel Messi opnieuw voetbalgeschiedenis geschreven. Met ...

78
78
'Raskin en Fofana maken surprise transfer’'

Pas na het WK zal de transferzomer pas echt op gang komen. Dat zal zeker het geval zijn voor heel ...

111
111
'Club wil bliksemdeal sluiten voor opvolger Ordoñez'

Het is bij Club Brugge nog altijd wachten op de eerste aanwinst van de zomer. Verschillende deals ...

205
205
Mbappé knalt zich in annalen en Frankrijk naar zege

De voorbije dagen vielen er op dit WK al een aantal verrassingen te noteren. Frankrijk leek even ook ...

37
37
Brandon Mechele zorgt voor diepe emoties met één WK-bericht

Brandon Mechele was gisterenavond ongetwijfeld één van de beste Rode Duivels. De ...

255
255
Duivels tanken vertrouwen in oefenpot: Lukaku toont zich weer

De Rode Duivels moesten maandagavond vrede nemen met een gelijkspel in hun openingswedstrijd van het ...

192
192
'Feyenoord klopt aan in JPL, vertrekker bij Charleroi'

Hoewel het WK volop aan de gang is en dat de transfermarkt wat vertraagt, wordt er toch al volop ...

36
36
'Juventus verrast iedereen met piepjonge Belg'

Juventus en Belgen, dat bleek de voorbije jaren nog geen al te geslaagd huwelijk. Verschillende ...

36
36
Pfaff ziet enkele grote problemen voor Rode Duivels

De Rode Duivels zijn hun WK ontgoochelend begonnen met een gelijkspel tegen Egypte. Daarmee krijgen ...

148
148
'AA Gent en Saint-Etienne strijden om Patro-sensatie'

De voorbije jaren wist Patro Eisden al enkele uitstekende transfers te doen. De Limburgers wisten al ...

251
251
'Duranville jubelt: clubs akkoord over transfer'

Velen hadden enkele jaren geleden verwacht dat Julien Duranville nu op het WK met de Rode Duivels ...

67
67
Transfernieuws: vertrekkers Antwerp, AA Gent en Charleroi

Het WK mag dan volop bezig zijn, er gebeurt ook heel wat op transfervlak. Zo valt er toch wel wat ...

215
215
WK-favoriet wil status van nummer één kracht bijzetten

Er was een tijd dat Brazilië dé norm was in het international voetbal. De Goddelijke ...

39
39
Sterspeler België ‘onder vuur’: niet meer incontournable

De Rode Duivels speelden 1-1 tegen Egypte. Een billijk resultaat. Na de match ging het vooral over ...

213
213
'Roberto Martinez kondigt vertrek aan bij Portugal'

Portugal opent weldra zijn WK met een verraderlijke partij tegen Congo. Roberto Martinez hoopt dit ...

286
286
Trossard reageert zeer duidelijk op kritiek na Egypte

België speelde 1-1 tegen Egypte. Meer verdiende het zeker niet, want het gaf veel te veel ...

118
118
Bom bij Antwerp: ontslag na supportersprotest

Het blijft onrustig bij Royal Antwerp FC. Een deel van de supporters roerde zich de afgelopen weken ...

452
452
'Anderlecht met rug tegen de muur: solden op De Cat'

Nathan De Cat weigert om zijn aflopend contract te verlengen, en dus staat het zo goed als vast dat ...

639
639
AA Gent kondigt exit aan, Union strikt vijfde (!) aanwinst

Terwijl alle ogen op het WK gericht zijn, draait ook de transfermolen stilaan op volle toeren. Op ...

163
163

Meer sportnieuws