'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

door
'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

Terwijl concurrent op de linkerflank Sergio Gomez de selectie verliet om zijn transfer naar Manchester City af te ronden, verscheen Francis Amuzu tegen Paide gewoon weer aan de aftrap. Een derde afscheidsmatch op rij voor de 22-jarige spurtbom, zo leek het, al blijft hij dankzij Felice Mazzu wie weet dan toch gewoon in het Lotto Park.


Op sportief vlak een prima zaak voor Paars-Wit, tenminste indien Amuzu de huidige lijn kan doortrekken. Het Nieuwsblad vraagt zich echter af of Anderlecht op die manier geen unieke kans laat liggen. Volgens de krant moeten de Brusselaars immers afwegen of de trein ooit nog eens zal passeren voor de wisselvallige winger, wiens huidige contract in het Lotto Park binnen twee jaar afloopt.

Eerder geraakte reeds bekend dat Nice en Nottingham Forest een oogje hebben laten vallen op Amuzu. Vooral de interesse vanuit Frankrijk blijkt concreet. Zo herhaalt Het Nieuwsblad nogmaals dat Nice tevergeefs een bod van ruim acht miljoen neerlegde. Het Laatste Nieuws gaat nog een stapje verder en stelt dat Anderlecht al een voorstel "dicht tegen de 10 miljoen" geweigerd heeft.

RISKANTE STRATEGIE
Opvallend, want de voorbije jaren kon Amuzu nooit gedurende een lange periode zijn stempel drukken. In plaats van gretig toe te happen laat de recordkampioen dus schijnbaar de jackpot liggen. Anderlecht hoopt dan ook dat het product van eigen kweek nu eindelijk volledig doorbreekt en vraagt daarom nog meer boter bij de vis. Afwachten of die strategie haar vruchten afwerpt. 

LEES OOK: Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Amuzu is meer waard dan 10 miljoen

Meest recent

Ramp voor Union: “Groot probleem, géén oplossing”

Union SG staat nog altijd aan de leiding in de Jupiler Pro League, maar Club Brugge sloop afgelopen ...

0
0
Albert compleet verrast over RSCA: "Monsterlijk!"

RSC Anderlecht is onder Jérémy Taravel weer beter bezig. Er is nog veel werk om van ...

106
106
Van Gucht haalt Brusselmans door gehaktmolen

Ruben Van Gucht en Herman Brusselmans zijn twee van onze bekendste en misschien ook wel meest ...

37
37
Club door oog van de naald: "Dat leek nergens op"

Club Brugge won met meer geluk dan kunde op het veld van Sporting Charleroi. Blauw-Zwart speelde een ...

80
80
Enorm probleem bij Union SG: "Te weinig voor een kampioen"

Wat Union SG liet zien tegen KVC Westerlo, dat deed pijn aan de ogen. Dat was zeker niet de eerste ...

39
39
Vragen bij RSCA-ster: "Kan hij dit ook in de PO's brengen?"

RSC Anderlecht won met 5-1 van OH Leuven. De Brusselaars speelden een uur lang best goed, voordien ...

143
143
Mignolet bedankt Charleroi: "We werden wat geholpen"

Club Brugge pakte de drie punten in Charleroi. Het deed dat in de 100ste minuut via een goal van ...

145
145
'STVV rekent op duurste transfer ooit van de club'

Bij STVV gaan ze komende zomer ongetwijfeld een resem sterkhouders de club zien verlaten. De ...

84
84
Commotie na sleutelfase: Club bevoordeeld op Mambourg?

Na een doelpunt van Joel Ordoñez in de 100ste minuut, ging Club Brugge zondagavond ...

551
551
Enorme mokerslag AA Gent: "In de kleedkamer ..."

AA Gent heeft zijn deelname aan de Champions' Play-Offs zelf te grabbel gegooid. Na twee ...

235
235
'Napoli met verstomming geslagen: De Bruyne verbaast bij terugkeer'

SSC Napoli boekte afgelopen weekend een cruciale zege na een doelpunt van Romelu Lukaku in de extra ...

264
264
Walgelijk incident na Charleroi-Club, Vanaken haalt fors uit

Club Brugge pakte zondagavond in extremis de drie punten op Sporting Charleroi na een doelpunt van ...

805
805
Degryse nu zal zeker: déze ploegen halen Play-Off I

Nog drie speeldagen te gaan en de reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop. De strijd ...

517
517
‘Club Brugge op z'n kop: ongehoorde toptransfer barst los'

Club Brugge weet dat er deze zomer opnieuw stevig aan de ploeg zal worden getrokken. Maar wat nu op ...

366
366
Dikke streep door Genkse rekening: "Zie enkel nadelen"

KRC Genk heeft een erg mooie week achter de rug. Slechts enkele dagen na de kwalificatie in de ...

286
286
'Trainerswending bij Anderlecht: witte rook op komst'

Met een 5-1-overwinning tegen OH Leuven, zette RSC Anderlecht afgelopen weekend een gigantische stap ...

717
717
Trump doet wereld daveren: wordt dít nieuwe WK-opponent Duivels?

Nog exact 101 dagen en het wereldkampioenschap in de VS, Mexico en Canada gaat van start. Maar de ...

192
192
Jeugdproduct Anderlecht versiert zeer verrassende transfer

Neerpede heeft nog steeds een geweldige reputatie, al weten niet alle jeugdproducten van Anderlecht ...

61
61
Ngoy verovert plots Frankrijk: "Het is geen toeval"

Bondscoach Rudi Garcia zal zondag met veel plezier gekeken hebben naar de wedstrijd van Lille. Niet ...

93
93
Straf beeld: Club deelt schade bij Tzolis na aanslag

Club Brugge heeft zondagavond een uitstekende zaak gedaan door te gaan winnen in Charleroi. Het nam ...

401
401
Cercle laat gouden punten liggen: "We verdienden meer"

De 27ste speeldag in de Jupiler Pro League werd zondagavond afgesloten met een heuse kelderkraker. ...

60
60
Geen droomdebuut voor Ferrera: "Maar dit geeft vertrouwen"

Bij FCV Dender streek er deze week nog een nieuwe coach neer. Na een nul op twaalf werd Hayk Milkon ...

17
17
Leko stuurt Anderlecht nu al stevige waarschuwing

Club Brugge heeft zich zondagavond tot de winnaar van het weekend gekroond, maar daar heeft het wel ...

547
547
Charleroi schreeuwt moord en brand: "Schuld ligt bij ref"

Charleroi kwam zondag dicht bij een nieuwe stunt tegen Club Brugge, dat het in januari al in de ...

434
434
Doelhout houdt Cercle en Dender van drie gouden punten

De kelderkraker tussen Cercle Brugge en Dender is voor beide teams op een sof geëindigd. ...

41
41

Meer sportnieuws