'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

door
'Anderlecht weigert topaanbieding voor Amuzu'

Terwijl concurrent op de linkerflank Sergio Gomez de selectie verliet om zijn transfer naar Manchester City af te ronden, verscheen Francis Amuzu tegen Paide gewoon weer aan de aftrap. Een derde afscheidsmatch op rij voor de 22-jarige spurtbom, zo leek het, al blijft hij dankzij Felice Mazzu wie weet dan toch gewoon in het Lotto Park.


Op sportief vlak een prima zaak voor Paars-Wit, tenminste indien Amuzu de huidige lijn kan doortrekken. Het Nieuwsblad vraagt zich echter af of Anderlecht op die manier geen unieke kans laat liggen. Volgens de krant moeten de Brusselaars immers afwegen of de trein ooit nog eens zal passeren voor de wisselvallige winger, wiens huidige contract in het Lotto Park binnen twee jaar afloopt.

Eerder geraakte reeds bekend dat Nice en Nottingham Forest een oogje hebben laten vallen op Amuzu. Vooral de interesse vanuit Frankrijk blijkt concreet. Zo herhaalt Het Nieuwsblad nogmaals dat Nice tevergeefs een bod van ruim acht miljoen neerlegde. Het Laatste Nieuws gaat nog een stapje verder en stelt dat Anderlecht al een voorstel "dicht tegen de 10 miljoen" geweigerd heeft.

RISKANTE STRATEGIE
Opvallend, want de voorbije jaren kon Amuzu nooit gedurende een lange periode zijn stempel drukken. In plaats van gretig toe te happen laat de recordkampioen dus schijnbaar de jackpot liggen. Anderlecht hoopt dan ook dat het product van eigen kweek nu eindelijk volledig doorbreekt en vraagt daarom nog meer boter bij de vis. Afwachten of die strategie haar vruchten afwerpt. 

LEES OOK: 'Club Brugge houdt hart vast: Tzolis beslist over vertrek'

Amuzu is meer waard dan 10 miljoen

Meest recent

Mannaert spreekt klare taal over thuishaven Rode Duivels

De Rode Duivels sluiten dinsdagavond hun kwalificatiecampagne voor het WK af met een thuiswedstrijd ...

15
15
'De rugzak zit vol'-Alderweireld slaat geheel nieuwe weg in

Toby Alderweireld ruilde sinds enige tijd het voetbalveld in voor de televisiestudio, waar hij nu ...

9
9
Clement maakt droom waar en heeft nieuwe club beet

Philippe Clement heeft weer een nieuwe werkgever gevonden. De Belgische trainer werd zopas ...

55
55
Kogel is door de kerk: Club speelt niét in Almaty

Het zat er al een tijdje aan te komen, maar nu is het ook officieel. Club Brugge zal niet in Almaty ...

68
68
Croonen speelt open kaart: grote plannen bij KRC Genk

Bij KRC Genk zijn ze volop aan het werken aan het nieuwe oefencomplex wat volgend jaar in gebruik ...

53
53
TRANSFERUURTJE: 'Monsterdeal voor Club, Clement tekent'

De competities zijn inmiddels enkele maanden ver, de winterse transferperiode komt er dus met rasse ...

111
111
'Done deal: Clement verrast iedereen met nieuwe club'

Philippe Clement heeft een nieuwe club gevonden, althans dat maken buitenlandse media bekend. De ...

151
151
Liefde voor Beerschot: "Antwerp toonde al interesse"

Royal Antwerp FC en Beerschot zijn kat en hond. Op en naast het veld. Ilias Sebaoui is een jongen ...

156
156
VRT-rel escaleert: Bracke draait Van Gucht door gehaktmolen

Het was een opvallende parallel: zowel Tom Waes als Ruben Van Gucht werden recent veroordeeld voor ...

130
130
Albert voorspelt basiself Duivels: "Hij is onaantastbaar"

De Rode Duivels spelen dinsdagavond op Sclessin tegen Liechtenstein met een direct WK-ticket als ...

271
271
'Relletje bij La Roja: ploegmaats keren zich tegen Yamal'

Europees kampioen Spanje verzekerde zich afgelopen met een 0-4-zege tegen Georgië van zijn ...

195
195
Nieuw 'Vanaken-verhaal' bij Duivels? "Hij verdient de kans"

Sinds Rudi Garcia het roer overnam als bondscoach, krijgt Hans Vanaken volop zijn kans bij de Rode ...

210
210
'Vidarsson verrast: topjob lonkt bij nieuwe Belgische club'

Arnar Vidarsson is momenteel weer aan de slag als televisie-analist bij onder meer Sporza. De ...

167
167
'Alonso maakt slachtoffer: Rodrygo naar absolute grootmacht'

De winterse transferperiode komt steeds dichterbij en ook aan de top van Europa worden alweer grote ...

142
142
Defour onthult: 'Dit vond De Bruyne van Duivels in Kazachstan'

De Rode Duivels hebben dinsdagavond iets recht te zetten in de laatste WK-kwalificatiematch tegen ...

306
306
'Stormachtige Lammens dwingt United tot drastische beslissing'

De kans dat hij dinsdag tegen Liechtenstein zijn grote debuut als Rode Duivel zal maken, is ...

177
177
Dag Allemaal: 'Advocaat Verheye snoert ex keihard de mond'

De breuk tussen Rik Verheye en Manon Fichefet leek aanvankelijk nog in de typische sfeer van ...

161
161
Rudi Garcia wankelt: nieuwe bondscoach nog vóór WK?

Als alles vlot verloopt, mogen de Rode Duivels dinsdagavond hun WK-ticket vieren. Maar zelfs mits ...

385
385
Vanaken ontploft: schokkend signaal zet García onder vuur

Terwijl de Rode Duivels punten lieten liggen in Kazachstan, is er één man die ...

668
668
WK-selectie Rode Duivels: Raes schrijft één naam al af

In theorie kan het dinsdagavond nog foutlopen tegen Liechtenstein, maar niemand die nog twijfelt aan ...

437
437
'Miljoenentransfer Ordoñez: Club krijgt cruciaal nieuws'

Hoewel hij zijn zinnen had gezet op een verhuis naar Olympique Marseille, slaagde Club Brugge er ...

258
258
België-Liechtenstein: Garcia grijpt stevig in met basiself

Behoudens een monumentale verrassing, verzekeren de Rode Duivels zich dinsdagavond van hun ...

384
384
'Over & out: dure flop pakt koffers bij Anderlecht'

Achter de schermen blijkt Olivier Renard al druk in de weer met de voorbereiding van de aanstaande ...

540
540
WK-kwalificaties: doelpuntenkermis doorheen Europa

Tegen het bescheiden Liechtenstein moeten de Rode Duivels zich dinsdag zien te verzekeren van een ...

86
86
Garcia doet boekje open over 'conflict' met Mannaert

Naar eigen zeggen is er geen haar op zijn hoofd die eraan twijfelt dat het WK-ticket dinsdag tegen ...

344
344

Meer sportnieuws