Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

door
Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

Zondagavond sluit KRC Genk de vierde speeldag af op bezoek bij Zulte Waregem. Wouter Vrancken moet het dan voorin voor het eerst zonder Cyriel Dessers stellen. De vraag is dus wie hem zal vervangen, zowel op korte als lange termijn.


Wat dat laatste betreft maakt Dimitri de Condé naar verluidt alvast werk van een reünie met Ally Samatta. Gevraagd naar diens eventuele komst bleef Vrancken tijdens zijn persbabbel echter op de vlakte. De coach bevestigde louter dat hij er graag nog een aanvaller bij wilt. "Als je de vier voorste posities bekijkt zitten we niet zo dik in de aanvallers. Dat is grootste reden dat je iets moet proberen", klonk het namelijk.

Over naar de orde van de dag dus: wie neemt tegen Essevee plaats diep in de punt? De logische kandidaat lijkt Paul Onuachu, stilaan hersteld van een blessure. Alhoewel. "Onuachu is nog niet 100 procent fit. Hij zet stappen, maar je moet hem tijd geven. Al moet hij natuurlijk ook spelen om ritme op te doen", aldus Vrancken over de Gouden Schoen, die nog volgens zijn trainer niet met een transfer in zijn hoofd zit.

WACHTEN TOT ZONDAG
Het alternatief is Andras Németh. "Een jong toptalent, die wel fit is maar minder ervaring heeft. Die doe je inderdaad ook op door te spelen", liet Vrancken een gelijkaardig geluid noteren. "We hebben een plannetje klaar en hebben vertrouwen in hoe we het gaan doen. Al ga ik Mbaye Leye niet slimmer maken hij al is", bevestigde de Limburgse T1 dat hij vooral bezig was met een rondje mist te spuien. Wachten tot zondag dus.

LEES OOK: Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

Wie zal zondag starten bij Genk diep in de punt?

Meest recent

Crisis United duurt voort: nieuwe slipper bij voorlaatste

Het ontslag van coach Ruben Amorim heeft voorlopig weinig zoden aan de dijk gebracht bij Manchester ...

7
7
'STVV beslist over toptransfer gegeerde Ito'

STVV is voorlopig bezig aan een uitmuntend seizoen. De Limburgers staan momenteel op een straffe ...

122
122
Man City blijft op de dool: Arsenal lacht tanden bloot

In de Engelse Premier League kan leider Arsenal FC, dat donderdag titelverdediger Livepool FC ...

20
20
Barça toont geen genade: met forfait-zege naar finale

De top van het Spaanse voetbal is momenteel verzameld in Saudi-Arabië, waar gestreden wordt om ...

32
32
'Renard aan de bak: Anderlecht vindt nieuwe flankaanvaller'

RSC Anderlecht heeft zijn eerste officieuze match van 2026 verloren en ging woensdag met 1-2 ...

217
217
Vertrek met Gouden Schoen? Nieuwe transferwending Tzolis

De kans is groot dat Club Brugge aanstaande zondag voor de 17de keer in de geschiedenis met de ...

595
595
'Nieuwe trainer Lammens: United nadert verrassende doorbraak'

Manchester United heeft andermaal van trainer gewisseld. Afgelopen maandag werd immers afscheid ...

172
172
Toptransfer bij KRC Genk: Karetsas gooit kaarten open

KRC Genk lijkt in 2026 opnieuw afscheid te moeten nemen van enkele smaakmakers. Zo is de kans ...

257
257
Serie A: De Ketelaere goud waard, Gift Orban gaat boekje te buiten

In de Italiaanse Serie A wordt midweeks de volledige 19de speeldag afgewerkt. Atalanta BC wist ...

104
104
‘Anderlecht duizelt: dribbelkoning op weg naar RSCA’

Anderlecht-fans voelen het meteen. RSCA kijkt naar een dribbelkoning en dat maakt iets los. Het ...

439
439
Barça heeft eerste aanwinst beet: Deco bevestigt deal

FC Barcelona prijkt voorlopig wel opnieuw aan de leiding in LaLiga, maar de voorbije maanden werd ...

58
58
'Union slaat weer toe: 5,5 miljoen voor tweede aanwinst'

Terwijl bij de meeste teams in de Jupiler Pro League de wintermercato nog echt van start moet gaan, ...

147
147
Hasi doet voorspelling over komst nieuwe spits

Anderlecht zal na een tegenvallende decembermaand uit een ander vaatje moeten tappen om in de tweede ...

221
221
AA Gent pakt uit: revelatie tekent bij tot 2030

Bij AA Gent bereiden ze zich momenteel in Spanje voor op de tweede seizoenshelft. Daarbij geeft Rik ...

119
119
"Zo word ik sneller dronken”: Messi onthult favoriete drankje

Lionel Messi staat bekend als het toonbeeld van rust en discipline, maar achter dat kalme imago ...

57
57
Club liet JPL-revelatie glippen: "Ze begrepen het niet"

Club Brugge zag de voorbije jaren al heel wat spelers uit de eigen jeugdopleiding doorbreken, ...

213
213
CEO gooit transferplannen Beerschot op tafel

In de Challenger Pro League lijkt de strijd om de twee rechtstreekse promotietickets al gestreden te ...

397
397
'Genk moet echt vrezen: deze club drukt door voor El Ouahdi'

Voor KRC Genk belooft het nog een hete transferwinter te worden. De Limburgers dreigen immers ...

429
429
Soap escaleert: Nainggolan maakt duidelijk transferstatement

Het lijkt erop dat we in de Challenger Pro League een heuse transfersoap gaan krijgen. Het ...

191
191
Arteta komt met straffe uitspraken over Trossard

Een halfjaar geleden leek het er nog op dat Leandro Trossard vrede zou moeten nemen met een rol in ...

107
107
'Antwerp haakt af: kampioenenspeler niét terug'

Antwerp maakte de voorbije maand een serieuze remonte. Dankzij een tien op twaalf wipte het van de ...

496
496
Anderlecht begint 2026 meteen met enorme domper

RSC Anderlecht speelde om 14u30 op oefenstage zijn enige oefenduel. De Brusselaars namen het op ...

594
594
Stijnen ontkent 'lek' bij Patro: "Nainggolan wil graag"

Sinds vorige winter is Radja Nainggolan opnieuw aan de slag op de Belgische velden. Na een passage ...

151
151
Vermant dropt straf nieuws: "Daar wil ik spelen"

Romeo Vermant is de laatste weken goed bezig bij Club Brugge. De Belgische aanvaller vond regelmatig ...

180
180
KRC Genk verliest opvallende pion aan Roda JC

KRC Genk heeft een van zijn pionnen binnen de jeugdafdeling moeten laten gaan. Kevin Van Dessel, die ...

155
155

Meer sportnieuws