Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

door
Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

Zondagavond sluit KRC Genk de vierde speeldag af op bezoek bij Zulte Waregem. Wouter Vrancken moet het dan voorin voor het eerst zonder Cyriel Dessers stellen. De vraag is dus wie hem zal vervangen, zowel op korte als lange termijn.


Wat dat laatste betreft maakt Dimitri de Condé naar verluidt alvast werk van een reünie met Ally Samatta. Gevraagd naar diens eventuele komst bleef Vrancken tijdens zijn persbabbel echter op de vlakte. De coach bevestigde louter dat hij er graag nog een aanvaller bij wilt. "Als je de vier voorste posities bekijkt zitten we niet zo dik in de aanvallers. Dat is grootste reden dat je iets moet proberen", klonk het namelijk.

Over naar de orde van de dag dus: wie neemt tegen Essevee plaats diep in de punt? De logische kandidaat lijkt Paul Onuachu, stilaan hersteld van een blessure. Alhoewel. "Onuachu is nog niet 100 procent fit. Hij zet stappen, maar je moet hem tijd geven. Al moet hij natuurlijk ook spelen om ritme op te doen", aldus Vrancken over de Gouden Schoen, die nog volgens zijn trainer niet met een transfer in zijn hoofd zit.

WACHTEN TOT ZONDAG
Het alternatief is Andras Németh. "Een jong toptalent, die wel fit is maar minder ervaring heeft. Die doe je inderdaad ook op door te spelen", liet Vrancken een gelijkaardig geluid noteren. "We hebben een plannetje klaar en hebben vertrouwen in hoe we het gaan doen. Al ga ik Mbaye Leye niet slimmer maken hij al is", bevestigde de Limburgse T1 dat hij vooral bezig was met een rondje mist te spuien. Wachten tot zondag dus.

LEES OOK: Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

Wie zal zondag starten bij Genk diep in de punt?

Meest recent

'De Cat grof wild: Bayern opent bod, Milan op de loer'

Nathan De Cat schreef zaterdag geschiedenis door op amper 17-jarige leeftijd zijn debuut te vieren ...

15
15
'Kompany transfermarkt op: routinier verlaat Bayern'

Vincent Kompany smeedde het voorbije anderhalf jaar bij Bayern München een ijzersterk elftal, ...

14
14
'Club Brugge casht weer: strijd om Seys is helemaal los'

Club Brugge kreeg vorige zomer al te maken met een leegloop en dat zal na dit seizoen wellicht ...

132
132
Ancelotti bevestigt zeer opvallende naam in WK-kern Brazilië

Het wordt uitkijken wie komende zomer in de Verenigde Staten, Canada en Mexico de wereldtitel zal ...

27
27
'Genk hakt knoop door over nieuwe CEO'

Bij KRC Genk viel er maandag verrassend nieuws te rapen. De club kondigde aan dat de samenwerking ...

148
148
'Nieuwe domper voor Malick Fofana'

Voor de stage van de Rode Duivels in de Verenigde Staten moest Rudi Garcia stevig puzzelen. Hij zag ...

53
53
Bounida beroert: Nederlanders hard voor Duivels én Marokko

De Rode Duivels zien weer een groot talent wegvallen voor de toekomst. Nadat hij eerder dit seizoen ...

145
145
Nainggolan pakt uit met opvallend nieuw project

Sinds januari maakt Radja Nainggolan het mooie weer bij Patro Eisden, dat hem kon weglokken bij ...

33
33
'Onthuld: om deze reden speelt De Bruyne niet naast Messi'

Kevin De Bruyne vertoeft momenteel met de Rode Duivels op stage in de Verenigde Staten. Daarmee ...

65
65
'Tottenham verbaast: topcoach stapt meteen in'

Tottenham beleeft een rampzalig seizoen, dat alleen maar van kwaad naar erger lijkt te gaan. Het ...

119
119
'Tedesco wil nu ook Genk beroven'

Nadat hij opzijgeschoven werd als bondscoach van de Rode Duivels, ging Domenico Tedesco dit seizoen ...

311
311
'Straffe wending: Tresoldi alsnog naar WK?'

Bij Club Brugge is Nicolo Tresoldi momenteel 'hot'. De spits scoort de laatste weken aan de lopende ...

209
209
Belgische coach moet ondanks mogelijke promotie opkrassen

Het bestaan van een hoofdtrainer is in de voetbalwereld vaak eenzaam en onzeker. Ze zijn vaak de ...

83
83
Beerschot haalt uit: 4 sterkhouders blijven langer

Beerschot mag nog altijd dromen van de Jupiler Pro League. De Mannekes zijn nog niet uitgeteld voor ...

65
65
Kruis over Rode Duivels? Kandidaat-spits ziet groot nadeel

De Rode Duivels nemen het in de nacht van dinsdag op woensdag op tegen Mexico in hun tweede ...

84
84
Kersvers Rode Duivel krijgt nieuwe bekroning

De Rode Duivels zijn goed begonnen aan hun stage in de Verenigde Staten met een ruime zege tegen het ...

45
45
Klappen voor Snelders: aangevallen door medegedetineerde

Wat jarenlang begon als een vertrouwd gezicht en stem in het Belgische voetbal, eindigt nu in een ...

471
471
'Club Brugge verbaast met nieuwe Zuid-Afrikaanse deal'

Club Brugge zal ongetwijfeld nu al volop achter de schermen werken aan zijn eerste aanwinsten voor ...

346
346
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht verliest talent, monsterdeal Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

174
174
Bounida compleet afgemaakt: “Dan kiest hij voor Marokko”

Rayane Bounida wordt gezien als een groot talent. Al bij RSC Anderlecht werd de middenvelder ...

436
436
Mbappé-ramp bij Real Madrid: België schiet te hulp

Afgelopen week kwam er opvallend nieuws naar buiten. De blessure van Kylian Mbappé kwam ...

53
53
'Garcia verwoest laatste WK-kans voor Duivel in bloedvorm'

De Rode Duivels wonnen met 2-5 van de Verenigde Staten en woensdagnacht wacht Mexico. Bondscoach ...

500
500
Nieuwe wending in soap: Lukaku dropt emotioneel statement

Romelu Lukaku zorgde de voorbije dagen voor de nodige commotie bij SSC Napoli. Tegen de wil van de ...

219
219
Verrassing bij KRC Genk: CEO vertrekt uit Cegeka Arena

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Europe Play-Offs met een lastige verplaatsing op ...

195
195
'Transferclash: Club en Anderlecht tegenover elkaar'

Komend weekend gaan de Champions' Play-Offs van start met de kraker tussen Club Brugge en RSC ...

352
352

Meer sportnieuws