Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

door
Vrancken ontleedt vraagstuk in Genk

Zondagavond sluit KRC Genk de vierde speeldag af op bezoek bij Zulte Waregem. Wouter Vrancken moet het dan voorin voor het eerst zonder Cyriel Dessers stellen. De vraag is dus wie hem zal vervangen, zowel op korte als lange termijn.


Wat dat laatste betreft maakt Dimitri de Condé naar verluidt alvast werk van een reünie met Ally Samatta. Gevraagd naar diens eventuele komst bleef Vrancken tijdens zijn persbabbel echter op de vlakte. De coach bevestigde louter dat hij er graag nog een aanvaller bij wilt. "Als je de vier voorste posities bekijkt zitten we niet zo dik in de aanvallers. Dat is grootste reden dat je iets moet proberen", klonk het namelijk.

Over naar de orde van de dag dus: wie neemt tegen Essevee plaats diep in de punt? De logische kandidaat lijkt Paul Onuachu, stilaan hersteld van een blessure. Alhoewel. "Onuachu is nog niet 100 procent fit. Hij zet stappen, maar je moet hem tijd geven. Al moet hij natuurlijk ook spelen om ritme op te doen", aldus Vrancken over de Gouden Schoen, die nog volgens zijn trainer niet met een transfer in zijn hoofd zit.

WACHTEN TOT ZONDAG
Het alternatief is Andras Németh. "Een jong toptalent, die wel fit is maar minder ervaring heeft. Die doe je inderdaad ook op door te spelen", liet Vrancken een gelijkaardig geluid noteren. "We hebben een plannetje klaar en hebben vertrouwen in hoe we het gaan doen. Al ga ik Mbaye Leye niet slimmer maken hij al is", bevestigde de Limburgse T1 dat hij vooral bezig was met een rondje mist te spuien. Wachten tot zondag dus.

LEES OOK: Filip Joos doet erg opvallende Anderlecht-uitspraak

Wie zal zondag starten bij Genk diep in de punt?

Meest recent

Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

1
1
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

77
77
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

111
111
'Knaltransfer Barça: Flick wil spectaculaire reünie'

Titelverdediger FC Barcelona maakte dinsdagavond een statement in La Liga door met 3-1 te winnen in ...

41
41
KBVB op ontploffen: heeft Mannaert de grens overschreden?

Bij de KBVB lopen mensen rond die zich steeds minder goed voelen op het werk. Niet door een verloren ...

144
144
Vete Garcia - De Bilde: nieuwe details komen bovendrijven

Aanstaande vrijdag wordt in Washington de loting voor het WK 2026 afgewerkt. Het wordt uitkijken of ...

151
151
Club, Union of ... Anderlecht? De Wilde geeft titelfavoriet

Met 34 landstitels op het palmares, blijft RSC Anderlecht de onbetwiste recordkampioen in ...

213
213
JPL tóch terug op Telenet? Essentiële elementen duiken op

De 1/8ste finales van de Croky Cup zijn deze week op de app van DAZN te zien, voorlopig blijft het ...

276
276
Hayen grijpt in: onuitgegeven basiself bij Club Brugge

Na enkele tegenvallende resultaten wil Club Brugge zich woensdagavond herpakken met een overtuigende ...

300
300
Grote frustratie bij Standard: Euvrard en Ayensa halen uit

Standard zal iets van zijn seizoen moeten maken in de competitie, want hun avontuur in het ...

137
137
Barça trekt kraker naar zich toe, pech voor Openda

In LaLiga stond er dinsdagavond een absolute kraker op het programma tussen FC Barcelona en Atletico ...

34
34
Doku helpt City aan zege na knotsgekke partij met 9 goals

Manchester City heeft dinsdag de fans verwend. Het zette zich wat steviger op de tweede plaats in de ...

82
82
Pijnlijke bekerexit Standard, geen nieuwe stunt Beerschot

De eerste wedstrijden in de achtste finales van de Croky Cup hebben dinsdagavond één ...

194
194
Nu ook officieel: Duivels maken WK-voorbereiding bekend

De Rode Duivels wisten in november hun ticket voor het WK definitief over de streep te trekken. ...

77
77
Vertonghen verbaast met terugkeer in de voetbalwereld

Vorige lente zette Jan Vertonghen een punt achter zijn indrukwekkende spelerscarrière. ...

85
85
'Transferduel der titanen voor Fofana barst los'

Dezer dagen zien we Malick Fofana niet flitsen, want de jonge Rode Duivel ligt sinds eind oktober in ...

85
85
Janssen sneller terug dan verwacht? Oosting spreekt

Woensdag zit Joseph Oosting een eerste keer op de bank als hoofdtrainer van Antwerp, want de ...

144
144
Verhuurde JPL-spelers: AA Gent maakt zich stilaan zorgen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

149
149
Hubert deelt tik(je) uit na nederlaag tegen Anderlecht

Union SG verloor afgelopen weekend met 1-0 van RSC Anderlecht. Het was een bijzonder matige pot ...

192
192
'Transferbom bij Antwerp: Great Old wil bij RSCA shoppen'

Binnen een maand opent de transfermarkt opnieuw zijn deuren. Bij RSC Anderlecht gaan ze door een ...

385
385
‘Anderlecht gaat los: Italiaanse goalgetter met stip op 1’

Een 18-jarige topschutter uit de Primavera van Genoa staat plots bovenaan de verlanglijst van ...

237
237
JPL-ontslag in de maak? "Ik voel nog veel steun"

Voor Cercle Brugge is het een zeer belangrijke week. De Bruggelingen doen het al vele weken niet ...

117
117
Anderlecht maakt cijfers bekend: voor tweede jaar op rij winst

RSC Anderlecht heeft vandaag de cijfers van zijn jaarrekening meegedeeld. De Brusselaars maakten ...

281
281
STVV geeft drie grote doelstellingen voor komende jaren prijs

STVV maakte bekend dat Nico Eraerts gedelegeerd bestuurder wordt bij de club. David Meekers werkt ...

103
103
'AA Gent & STVV jagen op revelatie Challenger Pro League'

Met meer dan de helft van de reguliere competitie achter de rug staat STVV nog steeds stevig in de ...

101
101

Meer sportnieuws