Hoefkens mysterieus over Hendry en Buchanan

door
Hoefkens mysterieus over Hendry en Buchanan

Zondagavond gaat Club Brugge op zoek naar zijn eerste puntengewin van dit seizoen op verplaatsing. De landskampioen staat dan voor een bezoek aan het verraderlijke Oud-Heverlee Leuven. Het wordt uitkijken naar welke spelers coach Carl Hoefkens zal selecteren voor de trip naar Den Dreef.


Zijn selectie voor de vorige match tegen Zulte Waregem, deed in ieder geval de nodige wenkbrauwen fronsen. Zo had Hoefkens geen plaats voorzien voor Eder Balanta en Jack Hendry. Opvallend, want een week eerder waren beide spelers nog in de basis gestart. Bovendien was van een blessure of een nakende transfer in beide gevallen geen sprake. Logischerwijs werd de trainer op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dan ook gepolst naar de situatie van beide spelers.

Maar naar wekelijkse gewoonte probeerde Hoefkens wat rond de hete brij te draaien. "Ik voor het seizoen al gezegd dat ik eerst iedereen aan het werk wil zien, ook in de belangrijke wedstrijden. Dat is gebeurd en nu is het vooral belangrijk om stabiliteit te creëren", vertelde de trainer. "Jack en Eder hebben op training hun ding gedaan. Ze hebben zich willen tonen en hun engagement was er. Dan gaan we zaterdag bekijken of zij al dan niet in de selectie zullen zitten."

BUCHANAN NIET KLAAR
Hendry en Balanta lijken dus kans te maken, wie er zondag zeker niet bij zal zijn is Tajon Buchanan. De Canadese winger, in principe een sterkhouder, kwam dit seizoen nog niet in actie door een blessure. Hij leek op de terugweg, maar zal er zondag toch niet bij zijn. En Hoefkens weigerde tijdens zijn persbabbel om dieper in te gaan op die situatie. "Momenteel zullen Rits, Nusa en Buchanan niet in de selectie zitten door medische redenen", was het korte antwoord van de coach toen hij gepolst werd achter het belang van de Canadees.

LEES OOK: 'Geen coach, wel transfer? Hoefkens klopt aan bij KRC Genk'

Hendry moet opnieuw een plaats in de selectie krijgen ...

Meest recent

'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

18
18
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

10
10
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

31
31
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

13
13
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

76
76
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

151
151
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

142
142
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

51
51
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

121
121
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

57
57
Lierse SK strikt ex-speler Anderlecht en Antwerp

Lierse SK is een club die vooral op de Belgische markt kijkt voor versterking. Ze hebben vandaag een ...

46
46
'Standard drukt door voor aanwinst nummer vier'

Standard gaat mogelijk nog versterking halen de komende dagen. Volgens buitenlandse bronnen hebben ...

95
95
‘Bayern ontploft: Kompany dropt krankzinnige transferbom’

Bayern zet de transfermarkt in brand. Kompany wil tot €100 miljoen gooien op een ster die ...

278
278
Romano: "Club Brugge doet bod op hem"

Club Brugge is heel erg bezig om zich nog te versterken. Ook voor Club NXT. De Bruggelingen hebben ...

244
244
Cercle Brugge pakt uit met miljoenentransfer

Cercle Brugge heeft vandaag een nieuwe speler aangekondigd. De Bruggelingen hebben een verdediger ...

34
34
Verhuurde JPL-spelers: lachende gezichten bij RSCA en Gent

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

141
141
'Done deal: AA Gent zet grootverdiener bij grof huisvuil'

Na een fraaie zes op zes tegen Anderlecht en Standard staat AA Gent opnieuw in de top zes. Om die ...

478
478
Smaakmaker spreekt klare taal over exit bij Club Brugge

Om een plekje te bemachtigen in de knock-outfase van de Champions League rekent Club Brugge woensdag ...

363
363
Bom barst op de Bosuil: 'Gheysens plukt Antwerp kaal'

Voor nieuwjaar leek de lucht op te klaren bij Antwerp, maar intussen gaan alle alarmbellen weer af ...

1257
1257
Hasi maakt gehakt van Anderlecht-flop: "Een kutspeler"

Nu het inkomend huiswerk afgerond lijkt ligt de focus bij RSC Anderlecht in de rest van de ...

681
681
Leko op hete kolen: CL-selectie Club Brugge bekend

Hoogspanning in Jan Breydel, waar Club Brugge woensdag tegen Olympique Marseille een ticket voor de ...

247
247
Brusselmans breekt na zitting: "Het moet stoppen!"

Voor Herman Brusselmans zijn het al moeilijke tijden geweest. De schrijver/columnist stond plots in ...

178
178
'Anderlecht vindt akkoord: Renard rondt huiswerk af'

Plots gaat het snel bij RSC Anderlecht, dat met Moussa Diarra zopas al een derde winteraanwinst ...

385
385
D-Day in Brugge: Leko zaait mist over Tzolis en Mignolet

Woensdag is het money time voor Club Brugge, dat in eigen huis wellicht nood heeft aan zege tegen ...

174
174
Achter gesloten deuren: Marc Coucke emotioneel geraakt

Bij RSC Anderlecht stond de sfeer de voorbije dagen onder hoogspanning. Het puntenverlies tegen ...

343
343

Meer sportnieuws