Hoefkens mysterieus over Hendry en Buchanan

door
Hoefkens mysterieus over Hendry en Buchanan

Zondagavond gaat Club Brugge op zoek naar zijn eerste puntengewin van dit seizoen op verplaatsing. De landskampioen staat dan voor een bezoek aan het verraderlijke Oud-Heverlee Leuven. Het wordt uitkijken naar welke spelers coach Carl Hoefkens zal selecteren voor de trip naar Den Dreef.


Zijn selectie voor de vorige match tegen Zulte Waregem, deed in ieder geval de nodige wenkbrauwen fronsen. Zo had Hoefkens geen plaats voorzien voor Eder Balanta en Jack Hendry. Opvallend, want een week eerder waren beide spelers nog in de basis gestart. Bovendien was van een blessure of een nakende transfer in beide gevallen geen sprake. Logischerwijs werd de trainer op zijn persbabbel van vrijdagmiddag dan ook gepolst naar de situatie van beide spelers.

Maar naar wekelijkse gewoonte probeerde Hoefkens wat rond de hete brij te draaien. "Ik voor het seizoen al gezegd dat ik eerst iedereen aan het werk wil zien, ook in de belangrijke wedstrijden. Dat is gebeurd en nu is het vooral belangrijk om stabiliteit te creëren", vertelde de trainer. "Jack en Eder hebben op training hun ding gedaan. Ze hebben zich willen tonen en hun engagement was er. Dan gaan we zaterdag bekijken of zij al dan niet in de selectie zullen zitten."

BUCHANAN NIET KLAAR
Hendry en Balanta lijken dus kans te maken, wie er zondag zeker niet bij zal zijn is Tajon Buchanan. De Canadese winger, in principe een sterkhouder, kwam dit seizoen nog niet in actie door een blessure. Hij leek op de terugweg, maar zal er zondag toch niet bij zijn. En Hoefkens weigerde tijdens zijn persbabbel om dieper in te gaan op die situatie. "Momenteel zullen Rits, Nusa en Buchanan niet in de selectie zitten door medische redenen", was het korte antwoord van de coach toen hij gepolst werd achter het belang van de Canadees.

LEES OOK: Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Hendry moet opnieuw een plaats in de selectie krijgen ...

Meest recent

Geen onderschatting: Sporting-coach onder de indruk van Club

Club Brugge pakte in zijn eerste vier wedstrijden in de league phase van de Champions League vier op ...

33
33
Definitieve basisplaats? Bounida en Ajax-coach oordelen

Grote verrassing in de basiself bij Ajax voor de Champions League-wedstrijd tegen Benfica ...

9
9
Hubert onthult straffe boodschap die hij David gaf

Union heeft dinsdag alweer voor een straf resultaat gezorgd in de Champions League. Het ging immers ...

29
29
Pijnlijke avond voor Barça en City, Openda van goudwaarde

Dinsdagavond hebben FC Barcelona en Manchester City een pijnlijke avond beleefd in de Champions ...

25
25
Bounida krijgt lof ondanks nieuwe zeperd Ajax

Voor Ajax blijft de Champions League een calvarietocht. Ook in hun vijfde wedstrijd liepen de ...

36
36
Vloek eindelijk gebroken: Openda maakt zijn eerste voor Juve

Er was de voorbije maanden heel wat te doen omtrent de vorm van Loïs Openda. De spits versierde ...

32
32
Union stunt opnieuw: "Hopen op knock out-fase"

Na drie nederlagen op rij heeft Union dinsdagavond nog eens voor een stunt gezorgd in de Champions ...

49
49
Zorgt DAZN ook voor VAR-ramp? Dit zegt KBVB

Er viel dinsdag een bom op het Belgische voetbal, want DAZN zegde met onmiddellijke ingang het ...

138
138
Reis lijkt wel vervloekt: nieuwe tegenvaller voor Club

Union wist dinsdagavond al te stunten in de Champions League met een zege op Galatasaray, woensdag ...

230
230
Union SG flikt het weer en stunt opnieuw in Champions League

Union SG begon om 18u45 aan zijn partij op het veld van Galatasaray. De Brusselaars hoopte na een 0 ...

125
125
Pro League reageert: Parys zet tegenaanval in op DAZN

DAZN zette het Belgisch voetbal dinsdag op zijn kop door plots aan te kondigen dat het mediacontract ...

192
192
DAZN-bom eist slachtoffer: Parys out bij Pro League?

Clubs die vrezen voor hun recurrente inkomsten, fans die mogelijk in de kou blijven staan: de ...

332
332
Verhuurde JPL-spelers: talent toont zijn enorme potentieel

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

40
40
Union SG bestolen in Galatasaray? "Waarom niet?!"

Union SG heeft zijn eerste 45 minuten op het veld van Galatasaray achter de rug. De Brusselaars ...

99
99
Annelien bekent aan Deschacht: "Moet echt kokhalzen"

Annelien Coorevits en Olivier Deschacht waren jarenlang een van de meest besproken showbizzkoppels ...

67
67
Beerschot doorgelicht: eigenaars geven nieuwe ambities prijs

Er is weer rust en positiviteit rondom Beerschot. De Kielse Ratten spelen voluit mee voor promotie ...

168
168
Via Union naar Galatasaray met Hagi: "Droom die uitkwam"

Union SG staat voor een zware verplaatsing in de Champions League. Ze nemen het vanavond in ...

42
42
'Manchester ontploft: onverwachte keeperbom rond Lammens'

Bij Manchester United lijkt eindelijk alles goed te zitten met Senne Lammens in doel: clean sheets, ...

311
311
Breuk met DAZN: Pro League kiest tussen regen en de drop

DAZN dropte dinsdag een bom van formaat door het contract met de Pro League op te zeggen. Zowel op ...

414
414
De 11 namen: Hubert hakt opvallende knopen door bij Union

Terwijl de heisa rond DAZN de nationale krantenkoppen domineert zouden we haast vergeten dat er ook ...

26
26
Storm rond Brusselmans: BV gaat los na knetterende rel

Herman Brusselmans staat opnieuw in de schijnwerpers. In zijn recente column nam de ...

140
140
DAZN voert druk op: Belgisch voetbal van de buis?

Na een ellenlange soap is de kogel door kerk. DAZN liet dinsdag weten het contract met de Pro League ...

204
204
Koude oorlog met DAZN: Pro League onderneemt actie

Halfweg de reguliere competitie is de bom gebarsten. Na een maandenlange impasse liet DAZN zopas ...

444
444
Wout van Aert zorgt voor grote shock: Fan van deze club

Wout van Aert mocht dan wel zijn eerste aflevering van De Slimste Mens ter Wereld niet overleven, ...

221
221
Hayen duidelijk over beschikbaarheid Tzolis én Mignolet

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen Sporting CP. Blauw-Zwart maakte de selectie ...

209
209

Meer sportnieuws