Hoefkens spreekt klare taal over situatie Lang

door
Hoefkens spreekt klare taal over situatie Lang

Club Brugge is met 4 op 9 niet bepaald goed aan de competitie begonnen. Zondagavond op het veld van Oud-Heverlee Leuven wil de landskampioen dan ook aanknopen met een overwinning. Het wordt alvast uitkijken of Blauw-Zwart daarvoor beroep zal kunnen doen op Noa Lang.


Het is geen geheim dat de Nederlandse aanvaller deze zomer absoluut de stap naar een topcompetitie wil zetten. Maar binnen een drietal weken sluit de transfermarkt in de meeste grote landen en nog steeds zit Lang bij Club Brugge. Op basis van de vele Europese transferbulletins blijkt er ook weinig rond hem te bewegen. Al leek daar vorig weekend verandering in te komen.

Voor de thuismatch tegen Zulte Waregem vroeg Lang namelijk aan coach Carl Hoefkens om op de bank te starten, waar de trainer mee akkoord ging. Er werd dan ook vanuit gegaan dat een doorbraak op komst was in zijn transferdossier. Maar sindsdien bleef het opnieuw opvallend stil rond de Oranje-international. En dus is de vraag of hij zondag wel in actie komt.

IN SELECTIE
Op zijn persbabbel van vrijdagmiddag was Hoefkens alvast duidelijk wat dat betreft. "Noa zal absoluut in de selectie zitten", verklaarde de Brugse hoofdtrainer. "Zijn verhaal is hetzelfde als dat van veel spelers in deze periode, zij zijn vooral bezig met hun (transfer)bekommernissen. Voor mij is het dan belangrijk dat zij zich focussen op de dingen die belangrijk zijn, op de essentie van het voetbal: plezier maken, beter willen worden en winnen. Als je te veel met andere zaken bezig bent, dan wordt dat moeilijk."

LEES OOK: Van Crombrugge laat Vanessa sprakeloos: 'Heb het vaak gedaan'

Lang blijft deze zomer uiteindelijk bij Club Brugge ...

Meest recent

KV Mechelen ruikt nu al de jackpot: "Hij is een meerwaarde"

KV Mechelen is bezig aan een uitstekend seizoen en staat bijzonder knap vijfde. De fans dromen ...

11
11
Hasi wil ook scalp van Union: "Daar komen ze tekort"

RSC Anderlecht speelt zondag in een uitverkocht Lotto Park de Brusselse derby tegen Union SG. Besnik ...

40
40
Hubert over situatie bij Anderlecht: "Zie je wel…"

Union SG neemt het zondag op tegen RSC Anderlecht. Voor David Hubert is dat toch een speciale ...

100
100
Blessuregolf bij AA Gent: Leko steekt hand in eigen boezem

Na een magere vijf op 15 hoopt AA Gent zondag tegen STVV nog eens aan te knopen met de zege. ...

39
39
Hasi speelt open kaart over hete hangijzers Anderlecht

Na de negen op negen tegen KV Mechelen, Club Brugge en La Louvière hoopt RSC Anderlecht ...

92
92
Haroun moet puzzelen: Antwerp incasseert nieuwe uppercut

Antwerp stelde donderdag Joseph Oosting voor als opvolger van Stef Wils, maar op bezoek bij Club ...

232
232
Vermeeren ontploft: WK-plan van Garcia wankelt

Bij de Rode Duivels tekent zich stilaan een clash van formaat af tussen twee jonge zessen. Arthur ...

85
85
Pro League dumpt DAZN: Proximus & Telenet op vinkenslag

Ondanks de contractbreuk met de Pro League zal DAZN tot het einde van het seizoen de uitzendingen ...

425
425
'Plottwist bij RSCA: Renard hakt opvallende knoop door'

Na drie opeenvolgende zeges wacht zondag een volgende test voor RSC Anderlecht, dat dan Union over ...

213
213
Hugo Broos na tragedie: 'Het had een verwoestende impact'

Hugo Broos is al meer dan een halve eeuw een vaste waarde in het voetbal. Onze landgenoot is ...

62
62
DAZN verstuurt nieuw statement over uitzendingen JPL

In aanloop naar de zestiende speeldag in de Jupiler Pro League worden de krantenkoppen gedomineerd ...

228
228
Pro League klaagt DAZN aan: ultieme deadline bekend

DAZN zegde dinsdag het tv-contract op met de Pro League, die daarop naar de rechtbank trok om het ...

192
192
De Cuyper verrast met lofzang over Belgische club

Maxim De Cuyper maakte de overstap van Club Brugge naar Brighton. De linksback is in Engeland niet ...

230
230
‘Anderlecht vloekt: enorme monstersom voor Stassin’

Lucas Stassin werd bij RSC Anderlecht aan de kant geschoven. De aanvaller kreeg geen kansen in het ...

168
168
DAZN zet ook politiek op zijn kop: drastische veranderingen

DAZN heeft beslist om het TV-contract met de Pro League stop te zetten. Daardoor heerst er veel ...

452
452
El Ouahdi roept erg straffe taal bij KRC Genk

Zakaria El Ouahdi is dit seizoen één van de grote uitblinkers van KRC Genk. De ...

385
385
‘Jackpot Anderlecht: Europese clubs stromen binnen'

RSC Anderlecht staat in de Jupiler Pro League op een derde plek. Paars-Wit mikt uiteraard altijd op ...

250
250
'Real Madrid brengt Liverpool ongenadige transferboodschap'

Bij Real Madrid moeten we naar goede gewoonte geen transferactiviteit te verwachten tijdens de ...

58
58
AA Gent slaat toe: 'leider' tekent langdurig contract

Bij AA Gent ontdekten ze de voorbije maanden weer enkele talenten uit eigen kweek. Eind vorig ...

121
121
'Standard pakt uit met Franse WK-ganger'

Standard hoopt zich vrijdagavond tegen KV Mechelen te kunnen herpakken, want de Rouches blikken ...

167
167
'Bliksemvertrek bij Westerlo: bestemming al bekend'

Het gaat bij Westerlo dit seizoen nog met ups en downs. Wellicht hadden ze in 't Kuipje halfweg de ...

69
69
'Renard vist in Italië: verbazingwekkend target Anderlecht'

Anderlecht lijkt in januari weer de transfermarkt op te gaan trekken en de zoektocht naar mogelijke ...

313
313
Crisis in Brugge: Borkelmans haalt hard uit

Het zijn niet de beste weken voor het Brugse voetbal. Bij Club heersen er toch de nodige vraagtekens ...

199
199
TRANSFERUURTJE: 'Strijd Club en Anderlecht, zomeraanwinst verlaat RSCA'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

234
234
‘Union SG wrijft zich in de handen: scouts kijken ogen uit'

Union SG deed de afgelopen jaren al heel wat straffe transferdeals en dit seizoen kunnen spelers ...

100
100

Meer sportnieuws