Mazzu opvallend kritisch: "Een smet op deze wedstrijd"

door
Mazzu opvallend kritisch:

Felice Mazzu is er in geslaagd om zijn Anderlecht naar de laatste voorronde van de Conference League te leiden. Over twee matchen werd met 5-0 afgerekend met het Estse Paide Linnameeskond. Maar hoewel de return met 3-0 werd gewonnen, was de trainer achteraf niet tevreden.


In het laatste halfuur flitste Anderlecht nochtans als vanouds. Onder impuls van enkele invallers, Fabio Silva op kop, verliep het spel in balbezit veel vlotter en werd uiteindelijk nog drie keer gescoord. Maar wat Paars-Wit in het eerste uur liet zien was ronduit ondermaats. De kwaliteiten van de tegenstander waren gelukkig vrij beperkt, anders had de avond wel eens een dramatisch einde kunnen hebben voor de Brusselaars.

Achteraf toonde Mazzu zich dan ook opvallend streng voor wat zijn ploeg voor rust liet zien en vooral niet liet zien. "De eerste helft beviel me echt niet", werd de coach geciteerd bij Sporza. "Ik kan begrijpen dat het niet gemakkelijk is voor jongens die minder spelen om zich te tonen in deze wedstrijd, maar mentaliteit en inzet moet er altijd zijn. Dat is een smet op deze zege."

YOUNG BOYS
Maar RSCA kon zich dus herpakken en staat op slechts één voorronde van de groepsfase. Om die poules ook te halen, zal Paars-Wit moeten afrekenen met Young Boys Bern. "Wat ik weet over Bern? Dat ze vorig jaar vijf punten hebben gepakt in de groepsfase van de Champions League en Manchester United hebben geklopt", is Mazzu alvast op zijn hoede.

LEES OOK: Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Vindt u dat RSCA al vooruitgang heeft geboekt onder Mazzu?

Meest recent

Mokio onder vuur na bizarre keuze: "Hij is te jong"

Bij Ajax zijn het dezer dagen de jonge Belgen die fuore maken. Mika Godts is dit seizoen uitgegroeid ...

2
2
Van Atlético naar OHL: Club serveert nieuw spektakel

De vele fans op Jan Breydel zijn de laatste dagen verwend geweest met heel wat spektakel. Na het ...

24
24
Saudi’s verstommen: Anderlecht plant brutale Schreuder-coup

Drie weken na het ontslag van Besnik Hasi zit RSC Anderlecht nog altijd zonder nieuwe hoofdtrainer. ...

92
92
Degradatie lonkt in JPL: "We willen dit nog omkeren"

FCV Dender verloor al bij al kansloos met 1-4 van STVV, ook al kwamen ze heel snel 1-0 voor. Bij ...

44
44
Boskamp met hoop voor RSCA: "Dan komt het in orde"

Eigenaar Marc Coucke weet dat het van moeten is. De nieuwe paleisrevolutie is de laatste kans, ...

94
94
STVV is 'onstopbaar': Kanaries maken nieuwe ambities bekend

STVV blijft vriend en vijand verbazen. De Truienaars wonnen zeer knap met 1-4 op het veld van FCV ...

81
81
'Plots heel verrassende transferwending rondom Raskin'

Nicolas Raskin leek enkele maanden geleden nog op weg naar een vertrek bij Rangers FC. Maar na een ...

68
68
Donkere wolken pakken zich samen boven Gert Verheyen

Op 55-jarige leeftijd blijft Gert Verheyen zichzelf heruitvinden. Waar hij voor het grote publiek ...

119
119
Euvrard voert druk stevig op: "Anders is het gedaan"

Standard mikte in de zomer en in januari op ervaren spelers om Operatie PO I tot een goed einde te ...

55
55
Aston Villa en Chelsea incasseren duur puntenverlies

In de Premier League kwamen er om 16u zes ploegen in actie. Onder meer Aston Villa en Chelsea gingen ...

15
15
STVV overleeft horrorstart en zet droomseizoen verder

Meer dan ooit lijkt STVV echt een te duchten titelkandidaat. Op bezoek bij hekkensluiter Dender ...

42
42
Nonchalant Bayern zwetend de winnaar, Juventus onderuit

In de Bundesliga en Serie A kwamen namiddag Bayern München en Juventus in actie. Beiden gingen ...

18
18
Leko voert vier wissels door bij Club Brugge

Club Brugge toonde zich midweeks weer aan Europa met een 3-3-gelijkspel tegen Atlético ...

155
155
Deschacht over smaakmaker Union: "Zou niet slagen bij RSCA"

Bij RSC Anderlecht willen ze terug een visie ontwikkelen die past bij de club. Niet meer proberen te ...

138
138
'Megatransfer én Rode Duivels voor Belgische middenvelder'

Belgische spelers zijn al vele jaren bijzonder 'hot' in Europa. De kans is groot dat er in de zomer ...

87
87
Kompany maakt indruk: "Jackpot gewonnen met hem"

Bij RSC Anderlecht haalde Michael Verschueren onlangs aan dat Vincent Kompany laten gaan een grote ...

153
153
Tresoldi: "Tevreden bij Club Brugge, maar…"

Bij Club Brugge komt Nicolo Tresoldi opvallend vaak in de media. Hij geeft veel interviews aan ...

287
287
Kieft maakt zich zorgen: "Belgisch voetbal is sterker"

In België loopt er heel veel talent rond, maar veel van die talenten trekken al vroeg naar het ...

265
265
STVV greep mis bij ex-Genkie: “Deden inspanning in de zomer”

Bij STVV hebben ze met Wouter Vrancken een zeer goede Belgische trainer in de rangen. Die had bij ...

65
65
KRC Genk hoopt: kans op Rode Duivel stuk groter

Bij KRC Genk draait het steeds beter. Hun sterke Europese campagne krijgt wellicht nog een vervolg, ...

123
123
Boeckx geeft Taravel goede raad: “Dan wint Anderlecht”

RSC Anderlecht moet dit weekend flink aan de bak. Er is maar één optie: winnen op het ...

227
227
AA Gent in zak en as: Lopes en Roef benoemen hét probleem

AA Gent blijft dit seizoen matig voor de dag komen. Rik De Mil krijgt de motor ook niet aan het ...

140
140
Schokgolf in Napels: De Bruyne na één seizoen weer weg?

Volgens Italiaanse bronnen zou Kevin De Bruyne dit weekend terugkeren naar Italië om de ...

199
199
Trainersplan Anderlecht op helling: "Anders riskeer je gezeik"

RSC Anderlecht dreigt zijn trainersplan alsnog te moeten omgooien. De recordkampioen had de intentie ...

196
196
Club Brugge bij Europese subtop? "Om er echt bij te horen ..."

Club Brugge maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

436
436

Meer sportnieuws