Van Bommel niet voldaan: "Geen goede wedstrijd"

door
Van Bommel niet voldaan:

Mark van Bommel is sterk begonnen aan zijn avontuur als hoofdcoach van Antwerp, na zeven officiële matchen verloor zijn ploeg nog geen enkele keer. Donderdagavond werd ook een plekje in de laatste voorronde van de Conference League versierd. Al was de trainer niet helemaal tevreden over wat zijn ploeg liet zien tegen Lillestrøm.


Nadat de heenmatch met 1-3 werd gewonnen, vatte Antwerp de return aan vanuit een luxe-positie. En op eigen veld kwam het nooit meer in de problemen. Mits wat meer precisie had de eindstand veel hoger kunnen oplopen dan de uiteindelijke 2-0. Maar het stamnummer één nam niet bepaald een voortvarende start en dat zat Van Bommel achteraf toch dwars.

Vooral de vele slordigheden in het spel lagen de Nederlandse trainer op de maag. "Ik vond het geen goede wedstrijd van ons, wel een zakelijke", reageerde hij voor de camera's van VTM 2. "Zeker in de eerste 5 minuten heb ik misschien 8 momenten van onnodig balverlies geteld. Dan maak je het jezelf moeilijk, dan breng je de tegenstander wat in de wedstrijd. Als je het goed geconcentreerd aanpakt, heb je vanaf minuut 1 geen problemen."

HETE AVOND
Maar het resultaat mocht natuurlijk wel gezien worden. In de volgende voorronde wacht echter een veel zwaardere test. Dan vormt het Turkse Basaksehir de tegenstander van dienst. "We gaan zondag naar Eupen en dan moet je naar Istanbul. Zondag wordt het heet, maar donderdag wordt het ook heet. Letterlijk én figuurlijk", aldus Van Bommel.

LEES OOK: De Mil alsnog naar Belgische top? “Of van Bommel…”

Wie is op voorhand de grootste favoriet om de poulefase te halen?

Meest recent

Club Brugge boekt megawinst dankzij straffe zet

Club Brugge is de voorbije jaren met voorsprong uitgegroeid tot de meest welvarende club van het ...

2
2
Dé vergissing van Anderlecht: "Hadden ze nooit mogen doen"

Anderlecht blijft dit seizoen maar ter plaatse trappelen. Het liet afgelopen weekend weer een steek ...

67
67
Goots vreest sportief rampscenario voor Antwerp

Antwerp slikte vorig weekend opnieuw een stevige domper. Het liet tegen Club Brugge de kansen liggen ...

71
71
Openda krijgt nieuwe coach: Juventus grijpt in

Juventus is aan een zeer pijnlijke reeks bezig. Nadat het zondagavond met 1-0 onderuit ging bij ...

42
42
Napoli brengt uitsluitsel: keihard verdict De Bruyne

Kevin De Bruyne kreeg afgelopen weekend opnieuw een mokerslag te verwerken. Hij moest in de kraker ...

143
143
Wesley Sonck zingt toontje lager: "Dieje van den Aldi!"

Hij was jarenlang het schrikbeeld van elke verdediger, een trefzekere spits bij Club Brugge, Genk, ...

47
47
DAZN-ramp voor Pro League? Vandenbempt brengt nieuws

De uitzendrechten van het Belgische voetbal blijven voor heel wat beroering zorgen. Het blijft voor ...

258
258
Opvallende geruchten Lavia: ‘Hij kiest nog voor Ghana’

Romeo Lavia kwam op sociale media plots in een vreemde instroom van roddels terecht. De middenvelder ...

86
86
TRANSFERUURTJE: 'Gent dumpt flop, volgende trainerswissel?'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

308
308
Michy Batshuayi in diepe rouw na tragische gebeurtenis

Michy Batshuayi heeft zwaar nieuws gedeeld vanuit Frankfurt. De Rode Duivel nam op ontroerende wijze ...

43
43
Vincent Janssen op rand van afgrond bij Antwerp

Royal Antwerp FC ging met het kleinste verschil onderuit tegen Club Brugge. The Great Old kon niet ...

191
191
Rits duikt op bij derdeprovincialer: “Klein van Anderlecht”

Mats Rits komt niet meer aan de bak bij RSC Anderlecht. De middenvelder werd naar de B-kern verwezen ...

910
910
Liplezers onthullen: 'Yamal bedreigde Courtois na Clasico'

De Clasico was weer één om duimen en vingers van af te likken. In de eerste helft ...

243
243
Degryse geeft Antwerp raad over mogelijk ontslag Wils

Royal Antwerp FC verdiende meer dan een nederlaag tegen Club Brugge. De Great Old speelde een goede ...

178
178
Vandenbempt over 'saaie' Club Brugge: "Matig"

Club Brugge laat geen geweldige indruk achter dit seizoen. Dat is de enige juiste conclusie die we ...

313
313
Albert ziet gigantische transferblunder bij Anderlecht

Onze redactie haalde al snel aan dat de mercato van Olivier Renard en Tim Borguet absoluut niet ...

358
358
Vrancken weet wat STVV nodig heeft om toppers te winnen

STVV speelde geen onaardige partij op het veld van Union SG, maar verloor wel met 2-0. De Kanaries ...

85
85
Lichtpunt bij KRC Genk: "Tevreden met bepaalde impact"

KRC Genk speelde geen goede wedstrijd tegen La Louvière. Het werd 1-1 en de Limburgers ...

136
136
Volgend ontslag bij Anderlecht? Degryse oordeelt

RSC Anderlecht is ronduit slecht aan het seizoen begonnen. Europees door de mand gevallen en in de ...

616
616
OHL 'verovert' Europa: "Héél goed voor het Belgische voetbal"

De Red Flames hebben hun eerste partij tegen Ierland al achter de rug en die verloren ze met 4-2. ...

71
71
'Leko hakt knopen door: AA Gent dumpt peperdure flop'

De galamatch ter ere van het 125-jarig bestaan loste de verwachtingen in bij AA Gent, dat Standard ...

696
696
Furie in Italië: Lang krijgt mokerslag van jewelste

Noa Lang krijgt het hard te verduren in Napels: Antonio Conte zette hem publiek op zijn plaats. De ...

262
262
Hasi roteert: Anderlecht haalt miscasts uit vergeetput

RSC Anderlecht hoopt de magere één op zes tegen STVV en Charleroi dinsdag door te ...

605
605
Genk likt wonden: Fink slikt bittere pil uit ziekenboeg

Alweer geen clean sheet, alweer puntenverlies. Na het gelijkspel in eigen huis tegen La ...

326
326
Gheysens velt verdict: Wils richting exit bij Antwerp?

De sportieve malaise duurt voort bij Antwerp, dat zondag in eigen huis met 0-1 onderuit ging tegen ...

509
509

Meer sportnieuws