Van Bommel niet voldaan: "Geen goede wedstrijd"

183 stemmen
Van Bommel niet voldaan:

Mark van Bommel is sterk begonnen aan zijn avontuur als hoofdcoach van Antwerp, na zeven officiële matchen verloor zijn ploeg nog geen enkele keer. Donderdagavond werd ook een plekje in de laatste voorronde van de Conference League versierd. Al was de trainer niet helemaal tevreden over wat zijn ploeg liet zien tegen Lillestrøm.


Nadat de heenmatch met 1-3 werd gewonnen, vatte Antwerp de return aan vanuit een luxe-positie. En op eigen veld kwam het nooit meer in de problemen. Mits wat meer precisie had de eindstand veel hoger kunnen oplopen dan de uiteindelijke 2-0. Maar het stamnummer één nam niet bepaald een voortvarende start en dat zat Van Bommel achteraf toch dwars.

Vooral de vele slordigheden in het spel lagen de Nederlandse trainer op de maag. "Ik vond het geen goede wedstrijd van ons, wel een zakelijke", reageerde hij voor de camera's van VTM 2. "Zeker in de eerste 5 minuten heb ik misschien 8 momenten van onnodig balverlies geteld. Dan maak je het jezelf moeilijk, dan breng je de tegenstander wat in de wedstrijd. Als je het goed geconcentreerd aanpakt, heb je vanaf minuut 1 geen problemen."

HETE AVOND
Maar het resultaat mocht natuurlijk wel gezien worden. In de volgende voorronde wacht echter een veel zwaardere test. Dan vormt het Turkse Basaksehir de tegenstander van dienst. "We gaan zondag naar Eupen en dan moet je naar Istanbul. Zondag wordt het heet, maar donderdag wordt het ook heet. Letterlijk én figuurlijk", aldus Van Bommel.

LEES OOK: Geschiedenis! Club Brugge meldt straffe Europese mijlpaal

🚀

Wie is op voorhand de grootste favoriet om de poulefase te halen?

Meest recent

Alarm bij Brazilië: einde WK voor sterspeler?

Brazilië pakte zaterdagochtend zijn eerste overwinning op het WK. Tegen Haïti haalden ze ...

0
0
'Rode Duivel aast op reünie met Tedesco'

Gewezen bondscoach van de Rode Duivels Domenico Tedesco vond deze zomer een mooie nieuwe uitdaging. ...

8
8
'Napoli overtuigd: bod bij Union op komst'

Union was de voorbije weken al zeer actief op de transfermarkt. Ze haalden al vijf nieuwe spelers ...

20
20
Doku fit voor Nieuw-Zeeland? Dokter maakt inschatting

De Rode Duivels kregen daags voor hun tweede wedstrijd op het WK tegen Iran zeer slecht nieuws. Ze ...

55
55
'Stassin krijgt droomtransfer: PL-clubs melden zich'

Lucas Stassin droomde van een WK-selectie nadat hij in maart zijn debuut mocht maken bij de Rode ...

45
45
Oranje pakt de leiding in groep F met klinkende zege

Nederland bleef teleurgesteld achter na zijn openingsmatch, nadat het tegen Japan een late ...

27
27
'Cuypers verrast met stunttransfer naar LaLiga'

Uiteindelijk toverde Rudi Garcia als wit konijn voor de aanval van de Rode Duivels Matias ...

127
127
Enorme domper: Rode Duivels missen Doku tegen Iran

Zondag om 21u spelen de Rode Duivels hun tweede wedstrijd op dit WK. Tegen Iran staat er al meteen ...

184
184
Rode Duivels krijgen nieuwe mokerslag voor Iran

België heeft alles nog in eigen handen op het WK, maar de nieuwste cijfers van Opta zijn ...

419
419
Biancone: "Hij speelde grote rol bij RSCA-transfer"

RSC Anderlecht stelde Giulian Biancone voor als eerste zomeraanwinst. De Franse centrale verdediger ...

171
171
Einde van een soap: BAS zet AA Gent op zijn plaats

De saga over het competitieformat is eindelijk van de baan. Het Belgisch Arbitragehof voor de Sport ...

261
261
Sporting Charleroi rondt absolute miljoenendeal af

Sporting Charleroi heeft een knappe uitgaande transfer afgerond. De kassa in het Zwarte Land rinkelt ...

27
27
Van Gucht breekt stilte over hardnekkige beschuldiging

Ruben Van Gucht duikt op in sportzalen, in talkshows en in krantenkoppen, maar vooral in discussies ...

38
38
Real Madrid komt met officieel statement over Olise

Real Madrid werd de afgelopen dagen weer veelvuldig gelinkt aan Michael Olise. De Franse ...

150
150
'Standard heeft beet: ex-speler keert terug naar Luik'

Standard staat op het punt om een volgende ingaande transfer af te ronden. La Dernière Heure ...

178
178
WK-vervanger Pacho-Ordonez ooit bijna van Beerschot

Ecuador heeft achteraan heel veel kwaliteit rondlopen. Met Willian Pacho en Joel Ordonez hebben ze ...

25
25
Anderlecht en Pocognoli? RSCA neemt ferm standpunt in

Karel Geraerts wordt niet de nieuwe trainer van RSC Anderlecht. Het Laatste Nieuws liet weten dat ...

466
466
Start Lukaku al tegen Iran? Garcia geeft duidelijke update

De Rode Duivels spelen zondag tegen Iran hun tweede partij. De Belgen weten dat ze moeten winnen, ...

176
176
'Lyon wil na Duranville tweede Belg vastleggen'

Olympique Lyon zal weldra Julien Duranville officieel voorstellen. Als het van de Fransen afhangt, ...

40
40
Ajax is helemaal verlost van dure floptransfer

Wanbeleid hebben ervoor gezorgd dat Ajax niet langer de nummer één is in Nederland. De ...

40
40
Iniesta stuurt straffe open brief na WK-kritiek op Spanje

Spanje begon zeer teleurstellend aan het WK met een 0-0-gelijkspel te gen Kaapverdië. ...

29
29
'Serie A-transfers: Lang en Jashari genoemd'

Noa Lang en Ardon Jashari waren twee heerlijke voetballers die voor Club Brugge speelden. Beiden ...

112
112
Van Crombrugge en Vanessa doen internet daveren met één foto

Vanessa D'Hooghe weet al jaren hoe het voelt om in de schijnwerpers van het Belgische voetbal te ...

253
253
Anderlecht reageert meteen op geruchten over Geraerts

Het Laatste Nieuws kwam namiddag met het nieuws dat Karel Geraerts bij de laatste twee kandidaten ...

535
535
Beerschot: volgende sterkhouder weg én nieuw contract

Het zijn drukke dagen op het Kiel. Beerschot haalde een aantal nieuwe spelers, maar er vertrekken er ...

75
75

Meer sportnieuws