Van Bommel niet voldaan: "Geen goede wedstrijd"

door
Van Bommel niet voldaan:

Mark van Bommel is sterk begonnen aan zijn avontuur als hoofdcoach van Antwerp, na zeven officiële matchen verloor zijn ploeg nog geen enkele keer. Donderdagavond werd ook een plekje in de laatste voorronde van de Conference League versierd. Al was de trainer niet helemaal tevreden over wat zijn ploeg liet zien tegen Lillestrøm.


Nadat de heenmatch met 1-3 werd gewonnen, vatte Antwerp de return aan vanuit een luxe-positie. En op eigen veld kwam het nooit meer in de problemen. Mits wat meer precisie had de eindstand veel hoger kunnen oplopen dan de uiteindelijke 2-0. Maar het stamnummer één nam niet bepaald een voortvarende start en dat zat Van Bommel achteraf toch dwars.

Vooral de vele slordigheden in het spel lagen de Nederlandse trainer op de maag. "Ik vond het geen goede wedstrijd van ons, wel een zakelijke", reageerde hij voor de camera's van VTM 2. "Zeker in de eerste 5 minuten heb ik misschien 8 momenten van onnodig balverlies geteld. Dan maak je het jezelf moeilijk, dan breng je de tegenstander wat in de wedstrijd. Als je het goed geconcentreerd aanpakt, heb je vanaf minuut 1 geen problemen."

HETE AVOND
Maar het resultaat mocht natuurlijk wel gezien worden. In de volgende voorronde wacht echter een veel zwaardere test. Dan vormt het Turkse Basaksehir de tegenstander van dienst. "We gaan zondag naar Eupen en dan moet je naar Istanbul. Zondag wordt het heet, maar donderdag wordt het ook heet. Letterlijk én figuurlijk", aldus Van Bommel.

LEES OOK: UEL/UECL: grote stunt in Europa League, Palace speelt met vuur

Wie is op voorhand de grootste favoriet om de poulefase te halen?

Meest recent

Hasi maakt Anderlecht-trio af: “Beschermen zichzelf”

Besnik Hasi werd ontslagen bij RSC Anderlecht na slechte resultaten en onvrede bij de achterban. Het ...

2
2
‘Eden Hazard zwaar in de problemen: onderzoek geopend’

Eden Hazard is al een tijdje op voetbalpensioen, maar de voormalige Rode Duivel zit niet stil. Naast ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: “Zo iemand als TD”

RSC Anderlecht is na het ontslag van Olivier Renard nog steeds op zoek naar een nieuwe Technisch ...

98
98
Vossen spreekt eerste keer over ontslag Vandenbroeck

Sven Vandenbroeck werd ontslagen bij Zulte Waregem. Essevee kijkt tegen degradatiezorgen aan en dan ...

43
43
Play-Off I nog niet binnen: Gent beducht voor nieuw trauma

AA Gent heeft vrijdagavond een uitstekende zaak gedaan in de strijd om de tickets voor de Champions' ...

80
80
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

472
472
'Gheysens aan zet: Antwerp-verkoop krijgt vorm'

Nu het ticket voor de Champions' Play-Offs gaan vliegen is, wil Antwerp FC via de Europe Play-Offs ...

329
329
Club Brugge verbaasd: Leko grijpt hard in bij Vanaken

Bij Club Brugge wordt steeds duidelijker welke richting Ivan Leko uit wil. Ook voor Hans Vanaken ...

287
287
Trainerssoap duurt voort: Taravel snel weer weg als T1?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

273
273
Lammens verbaast United-kleedkamer: "Van Mignolet geleerd"

Senne Lammens maakt zich steeds populairder als eerste doelman bij Manchester United. Deze week werd ...

129
129
Vertrek bij Anderlecht? Vader De Cat gooit kaarten op tafel

Nathan De Cat is momenteel talk of the town bij RSC Anderlecht. Dat heeft niet enkel te maken met ...

520
520
'Grootmacht opent gesprekken: dubbeltransfer Club Brugge'

Club Brugge heeft één groot doel in de komende weken en wil absoluut de 20ste ...

444
444
'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

281
281
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

162
162
Werk bij Beveren: Peeters geeft transferplannen vrij

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

418
418
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

214
214
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

296
296
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

82
82
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

193
193
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

447
447
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

129
129
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

42
42
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

131
131
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

459
459
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

373
373

Meer sportnieuws