Van Crombrugge spaart ploeg niet: "Alles liep verkeerd"

door
Van Crombrugge spaart ploeg niet:

RSC Anderlecht heeft zich voor het tweede jaar op rij geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. RSCA haalde het donderdagavond in zijn return tegen Paide Linnameeskond met duidelijke 3-0-cijfers. Maar Paars-Wit speelde zeker geen vlekkeloze partij.


Tijdens het laatste halfuur haalden de Brusselaars hun gewenste niveau. Onder impuls van invallers Fabio Silva, Lior Refaelov en Mario Stroeykens ging de paars-witte motor aan het draaien en werd de tegenstander bij de keel gegrepen. Dat was in het eerste uur allerminst het geval. Zeker in de eerste helft kwam Anderlecht belabberd voor de dag en mocht het van geluk spreken dat de Esten enkele goede kansen liet liggen.

Doelman Hendrik Van Crombrugge was achteraf dan ook niet te spreken over hoe RSCA zich in de eerste periode profileerde. "Onze eerste helft was vrij tot zeer dramatisch. Tijdens de rust hebben we bekeken waar het fout liep en in de tweede helft hebben we dat gelukkig rechtgezet", klonk het bij Play Sports. "Zo’n beetje alles wat verkeerd kon lopen, liep verkeerd. We hadden bepaalde zaken afgesproken om het de tegenstander moeilijk te maken. Maar als niemand die richtlijnen volgt, loopt het fout."

BOZE MAZZU
Aan de zijlijn was te zien hoe ook coach Felice Mazzu zich ergerde aan de povere prestatie van voor rust. Tijdens de break zette hij dan ook nog eens de puntjes op de i. "Je kan technisch een mindere dag hebben, maar dan nog kan het niet dat je inboet op het fysieke vlak of wat intensiteit betreft. De coach heeft ons gezegd dat het zo niet verder kon. Als jullie het niet doen, doe ik het zelf wel, zei hij", aldus Van Crombrugge.

LEES OOK: 'Pech voor Van Crombrugge: Genk strikt opvolger Penders'

In welke linie heeft Anderlecht het meest nood aan extra kwaliteit?

Meest recent

‘Onwaarschijnlijk: flop AA Gent nu plots gewild’

Bij AA Gent zoeken ze naar geld om de kern nadien te versterken. De Buffalo's hopen een paar spelers ...

30
30
KRC Genk slaat toe: tweede zomeraanwinst is een feit

KRC Genk heeft na Daan Heymans zijn tweede zomeraanwinst beet. De Limburgers hebben een opvolger ...

69
69
'Beerschot beslist: vier spelers in beeld'

Beerschot zal nog heel wat versterking mogen halen als ze willen meedingen naar promotie. De Kielse ...

68
68
'Union SG speelt het hard: fenomenaal bod geweigerd'

Bij Union SG verloren ze met Koki Machida (Hoffenheim) en Noah Sadiki (Sunderland) al twee ...

87
87
'Westerlo gaat voor stuntdeal met Internazionale'

KVC Westerlo stelde gisteren met Nacho Ferri een nieuwe spits voor. Daar gaat het echter niet bij ...

57
57
Roda JC nog wat Belgischer met ex-speler Club Brugge

Roda JC is een club waar Belgen zich altijd zeer goed hebben thuisgevoeld. De Nederlandse ...

23
23
'Miljoenentransfer Club in gevaar: dealbraker op tafel'

Net zoals de spelers en trainersstaf, vertoeft ook de directie van Club Brugge momenteel in het ...

449
449
Fink bevestigt toptransfer Genk: "Kwestie van tijd"

De selectie en trainersstaf van KRC Genk vertoeven momenteel op Duitse bodem. In Marienfeld werken ...

265
265
'Real Madrid pakt uit met vierde grote Alonso-aanwinst'

Real Madrid strijdt woensdagavond tegen Paris Saint-Germain voor een plek in de finale van het WK ...

111
111
'Edozie naar Club Brugge: dossier in stroomversnelling'

Club Brugge staat op punt om Chemsdine Talbi voor de nodige miljoenen aan Sunderland FC te ...

1044
1044
'Miljoenenbom: RSCA flikkert publiekslieveling nu al buiten'

Ondanks zijn populariteit en groeipotentieel, staat het vertrek van een sterkhouder hoog op de ...

622
622
WK Clubs: emotioneel geladen droomdebuut bezorgt Chelsea finale

Chelsea FC heeft zich dinsdag als eerste ploeg geplaatst voor de finale van het WK voor clubs. Amper ...

50
50
Jupiler Pro League davert: Union legt officieel klacht neer

De komende jaargang van de Jupiler Pro League wordt normaal gezien de laatste met het ...

560
560
'Bliksemvertrek Tzolis: Club legt riante transfersom vast'

Met de verkoop van Maxim De Cuyper, Ferran Jutgla, Casper Nielsen en de nakende transfer van ...

1233
1233
'Nieuwste aanwinst pusht Anderlecht-speler naar uitgang'

In het Nederlandse Renesse houdt RSC Anderlecht momenteel een zomers oefenkamp. Coach Besnik Hasi ...

523
523
‘Club op oorlogspad: elke linie krijgt versterking’

Club Brugge wordt momenteel vooral geteisterd door uitgaande transferperikelen, maar ook op inkomend ...

549
549
'El Ouahdi richting exit: Genk drukt door voor opvolger'

In het zog van Mike Penders en Christopher Bonsu Baah bereidt KRC Genk zich voor op nog meer ...

259
259
'AA Gent rolt spierballen met peperdure middenvelder'

AA Gent haalde met Wilfried Kanga tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis. Ivan ...

460
460
'Bom bij Club Brugge: opvolger Mannaert al richting exit?'

Na de hoogconjunctuur onder Vincent Mannaert dreigde diens vertrek Club Brugge met een kater van ...

1066
1066
‘Fink gaat overstag: Genk op ramkoers voor versterking’

KRC Genk haalde met Daan Heymans tot dusver nog maar één nieuwkomer in huis, maar daar ...

391
391
'Anderlecht en Antwerp lopen blauwtje op transfermarkt'

Zowel bij RSC Anderlecht als bij Antwerp is vers bloed in het defensief compartiment. Beide ploegen ...

328
328
'Done deal: Club Brugge op zucht van derde zomeraanwinst'

Club Brugge haalde met Nicolo Tresoldi en Ludovit Reis tot dusver twee nieuwkomers in huis. Die ...

829
829
Voorbereiding: Genk speelt gelijk, Charleroi klopt Beveren

Binnen minder dan drie weken gaat de bal alweer aan het rollen in de Jupiler Pro League. Onze ...

101
101
'Financiële meevaller voor AA Gent: opbod in de maak'

In een poging om meer middelen vrij te maken staan tal van spelers in de etalage bij AA Gent. Een ...

341
341
'Club Brugge neemt afscheid: trio levert jackpot op'

Club Brugge gaat een historische zomer tegemoet, waarin de kassa luider zal rinkelen dan ooit ...

833
833

Meer sportnieuws