Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

307 stemmen
Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

RSC Anderlecht heeft zich zoals verwacht geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. Tijdens de terugmatch tegen Paide Linnameeskond kwam RSCA nochtans erg pover voor de dag in de eerste helft. Maar dankzij enkele wissels maakte Paars-Wit na rust wél indruk en werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen.


Na de 0-2-zege in de heenmatch, begon Anderlecht in een zetel aan de return. En een aantal spelers had het duidelijk lastig om uit die zetel recht te veren. Zo speelde de recordkampioen, tot frustratie van coach Felice Mazzu, bijzonder matig in de eerste helft. De beste kansen waren zelfs voor de bezoekers. Dat was niet naar de zin van de vele thuissupporters, vanuit de tribunes werd de ploeg meermaals uitgefloten.

Na de rust was er echter een totaal ander beeld te zien in het Lotto Park. En dat had niet in het minst te maken met de invalbeurten van onder meer Fabio Silva, Mario Stroeykens en Lior Refaelov. Zeker die eerste maakte een uitstekende indruk. De Portugees stond amper op het veld toen hij op assist van Refaelov de score opende. Enkele minuten later kroop Silva in de rol van aangever, Michael Murillo nam het geschenkje gretig in ontvangst.

NET GEEN HATTRICK MURILLO
En de Panamees, die door een schorsing nog geen JPL-wedstrijden speelde dit seizoen, had er na rust duidelijk zin in. Via een mooie combinatie in de zestien maakte hij er 3-0 van. En niet veel later liet hij zijn hattrick nipt liggen. Anderlecht probeerde vervolgens zijn publiek nog wat verder te verwennen, het contrast met de eerste helft kon niet groter zijn. Maar ondanks meerdere kansen bleef het bij 3-0. RSCA stoot dus door naar de laatste voorronde, daarin vormt Young Boys Bern allicht de tegenstander.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Wie vindt u voorlopig de beste zomeraanwinst bij Anderlecht?

Meest recent

KRC Genk slaat enorme slag: contract tot medio 2030

Ook KRC Genk heeft zijn eerste oefenpot achter de rug en won zaterdag met 1-5 van het lokale ...

15
15
TRANSFERUURTJE: 'Schoktransfer Trossard, miljoenen voor Onyedika'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

121
121
Vandenbempt kan ogen niet geloven: “Geen refs uit JPL…”

De clash tussen Frankrijk en Paraguay blijft nazinderen. De topfavoriet won uiteindelijk met het ...

87
87
Supercomputer verbaast met update WK-kansen Rode Duivels

De 1/8e finales zijn van start gegaan op het WK en daarom kwam databureau OPTA met een nieuwe ...

69
69
WK-vloek achtervolgt Rode Duivels: ook tegen VS?

De Rode Duivels nemen het in de 1/8e finales op tegen gastland Verenigde Staten. België werd ...

117
117
Frankrijk in rep en roer: Mbappé houdt zich niet in

Frankrijk heeft de kwartfinale van het WK bereikt. In de 1/8e finales werd Paraguay verslagen, maar ...

163
163
Opvallende onthulling Doku: oproep aan Belgische fans

Jérémy Doku heeft zich nog niet echt kunnen laten zien dit WK. Er werd veer verwacht ...

115
115
Absurd drama: ex-Rode Duivel vecht voor zijn leven

Wat een gezellige zaterdagmiddag met familie had moeten worden, eindigde in een nachtmerrie die een ...

391
391
Waarom Oranje plots droomt van bondscoach Pep Guardiola

Nederland is nu al in de ban van de zoektocht naar de opvolger van Ronald Koeman. Plots dromen ze ...

54
54
Henry & co verschroeiend hard voor 'schande van het WK'

Frankrijk won met 0-1 van Paraguay. Die treffer viel na een strafschopdoelpunt. Paraguay speelde op ...

124
124
'Feyenoord ziet zeer interessante piste bij... OH Leuven'

Bij OH Leuven zouden ze de komende dagen en weken wel eens uitgaande transfers kunnen afronden. ...

32
32
Garcia maakt keuze: ‘onzichtbare’ kracht terug in de basis

De Rode Duivels spelen dinsdagochtend tegen de Verenigde Staten. Bondscoach Rudi Garcia gaat sowieso ...

449
449
Union SG met héél interessante deal: pitbull met goede voeten

Union SG was al héél actief op de transfermarkt. De Brusselaars hebben ook de nodige ...

111
111
Meunier-stunt bij Club Brugge krijgt opvallende wending

De geruchten tussen Thomas Meunier en Club Brugge komen elk jaar terug. Vroeger was een comeback te ...

1381
1381
'Te vroeg verkocht door Renard? Ex-RSCA'er plots grof wild'

Bij RSC Anderlecht maakten ze de afgelopen jaren héél veel verkeerde keuzes. Daardoor ...

265
265
Anderlecht in tijdsnood: Sibierski moet doorschakelen

Anderlecht speelde 0-0 tegen Boulogne. Een oefenmatch wil weinig zeggen, maar het is wél ...

612
612
Mbappé loodst Frankrijk voorbij schandalig Paraguay

Frankrijk nam het om 23u op tegen Paraguay. Les Bleus waren uiteraard de grote favoriet. Konden ze ...

290
290
Geen twijfel: waarom De Bruyne nét wel moet starten tegen de VS

Bondscoach Rudi Garcia gaat wisselen tegen de Verenigde Staten. Ondergetekende liet al meermaals ...

258
258
Belgische zorgen: drie Rode Duivels twijfelachtig voor VS

De Rode Duivels maken zich klaar voor de achtste finales van het WK tegen de Verenigde Staten, maar ...

351
351
Genadeloos Marokko kegelt Canada uit het WK

Marokko en Canada namen het vanavond tegen elkaar op in de eerste achtste finale. Het werd geen ...

97
97
Westerlo heeft wéér beet en passeert langs de kassa

KVC Westerlo heeft vandaag weer een uitgaande transfer afgerond. De Kemphanen hebben zoals verwacht ...

91
91
Club Brugge-fans schrikken: 10M voor oude bekende uit JPL

Club Brugge speurt verder naar extra versterking op de flank en kan daarvoor uitkomen bij een naam ...

655
655
'Standard heeft topkandidaat als nieuwe investeerder'

Standard heeft na vele maanden zoeken nog steeds geen overnemer of extra investeerder gevonden. Dat ...

397
397
Lukebakio duidelijk: "Moeten we echt alleen over hen spreken?"

Als Dodi Lukebakio invalt, dan zorgt hij héél vaak voor gevaar. Velen zijn ondertussen ...

167
167
Witsel beschermt bekritiseerde Duivel: "Komt goed!"

Axel Witsel sprak zopas met de Belgische pers in Seattle. De ervaren Rode Duivel sprak er onder meer ...

172
172

Meer sportnieuws