Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

door
Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

RSC Anderlecht heeft zich zoals verwacht geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. Tijdens de terugmatch tegen Paide Linnameeskond kwam RSCA nochtans erg pover voor de dag in de eerste helft. Maar dankzij enkele wissels maakte Paars-Wit na rust wél indruk en werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen.


Na de 0-2-zege in de heenmatch, begon Anderlecht in een zetel aan de return. En een aantal spelers had het duidelijk lastig om uit die zetel recht te veren. Zo speelde de recordkampioen, tot frustratie van coach Felice Mazzu, bijzonder matig in de eerste helft. De beste kansen waren zelfs voor de bezoekers. Dat was niet naar de zin van de vele thuissupporters, vanuit de tribunes werd de ploeg meermaals uitgefloten.

Na de rust was er echter een totaal ander beeld te zien in het Lotto Park. En dat had niet in het minst te maken met de invalbeurten van onder meer Fabio Silva, Mario Stroeykens en Lior Refaelov. Zeker die eerste maakte een uitstekende indruk. De Portugees stond amper op het veld toen hij op assist van Refaelov de score opende. Enkele minuten later kroop Silva in de rol van aangever, Michael Murillo nam het geschenkje gretig in ontvangst.

NET GEEN HATTRICK MURILLO
En de Panamees, die door een schorsing nog geen JPL-wedstrijden speelde dit seizoen, had er na rust duidelijk zin in. Via een mooie combinatie in de zestien maakte hij er 3-0 van. En niet veel later liet hij zijn hattrick nipt liggen. Anderlecht probeerde vervolgens zijn publiek nog wat verder te verwennen, het contrast met de eerste helft kon niet groter zijn. Maar ondanks meerdere kansen bleef het bij 3-0. RSCA stoot dus door naar de laatste voorronde, daarin vormt Young Boys Bern allicht de tegenstander.

LEES OOK: UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Wie vindt u voorlopig de beste zomeraanwinst bij Anderlecht?

Meest recent

'Juventus heeft keiharde boodschap voor Openda'

Loïs Openda beleefde deze week een nieuw dieptepunt bij Juventus. De Rode Duivel kreeg met zijn ...

0
0
Boersma geeft dé reden aan waarom hij KV Mechelen verkoos

KV Mechelen lijkt in januari een fraaie slag geslagen te hebben. Het zag met Lion Lauberbach wel een ...

18
18
'Comeback Lavia: plan van Chelsea is bekend'

Hij had stilaan de patron van de Rode Duivels moeten zijn, maar de teller van Roméo Lavia ...

22
22
‘Club Brugge schrikt zich rot: topspeler pakt zijn boeltje?’

Club Brugge wil hem niet kwijt, maar na Standard gaat er wéér een alarm af. Eén ...

473
473
'Onthuld: dit incident luidde einde Vanzeir bij Gent in'

De 26ste speeldag in de Jupiler Pro League wordt vrijdagavond afgetrapt met een confrontatie tussen ...

101
101
Courtois onthult straf plan met Belgische club

Thibaut Courtois hoopt de komende maanden nog prijzen te pakken met Real Madrid, maar intussen maakt ...

56
56
Vazquez onthult dé reden waarom hij bij Anderlecht faalde

Anderlecht blijft kwakkelen in de Jupiler Pro League, met vorig weekend nog een teleurstellende 0-0 ...

192
192
Genk-spelers stellen unaniem doel voor terugmatch

KRC Genk blijft indruk maken in de Europa League. De Limburgers staan nu al met één ...

106
106
'Anderlecht in actie: deadline Schreuder, Taravel krijgt belofte'

Bijna drie weken na het ontslag van Besnik Hasi, heerst er nog steeds onduidelijkheid over de ...

277
277
Hayen geeft 'het geheim' achter wedergeboorte Genk

KRC Genk heeft zijn goede resultaten van de laatste weken nu ook kunnen bevestigen in de Europa ...

152
152
Kritische Verhaeghe krijgt draai om de oren: "Kleine verliezer"

Club Brugge is een historische Champions League-avond rijker. Ondanks een 0-2-achterstand aan ...

252
252
UEL/UECL: horror-avond Schmeichel, Lille in vieze papieren

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

85
85
Gretige uitspraak Karetsas doet Genk-fans watertanden

KRC Genk was bezig aan een tegenvallend seizoen. Maar de ommekeer lijkt inmiddels ingezet. Na de ...

219
219
'Knoop doorgehakt: eerste zomertransfer Club Brugge'

Club Brugge KV slaagde er ondanks verschillende miljoenenboden in om zijn sterkhouders tijdens de ...

420
420
'Trainerssoap Anderlecht: definitieve beslissing in zicht'

Het trainersdossier bij RSC Anderlecht blijft de gemoederen bedaren. Alfred Schreuder leek de ...

419
419
'Mbappé slaat op tafel: megatransfer bij Real Madrid'

Kylian Mbappé kan dit seizoen indrukwekkende cijfers voorleggen bij Real Madrid. De Fransman ...

199
199
UEL/UECL: Pak slaag voor Tedesco, nieuw Nederlands drama

Donderdagavond werden de heenmatchen in de tussenronde van de Europa en Conference League afgewerkt. ...

221
221
Sterk Genk draaft door: 1/8ste finales UEL binnen handbereik

KRC Genk heeft zijn goede vorm van de laatste weken ook doorgetrokken in Europa. Zo namen de ...

118
118
Nieuwe jackpot Club? Marca lyrisch voor onverwachte uitblinker

Club Brugge maakte woensdagavond opnieuw indruk in de Champions League met een 3-3-gelijkspel ...

343
343
‘Drama voor Anderlecht: sterspeler gooit eigen ruiten in’

Bij Anderlecht duikt opnieuw een pijnlijk probleem op: een topper die zijn eigen verhaal tegenwerkt. ...

747
747
Verhaeghe bakt het bruin: X gaat volledig uit zijn dak

Club Brugge speelde gisterenavond andermaal een fantastische partij in de Champions League. ...

222
222
Eerste zomeraanwinst binnen: KVM pakt uit bij Antwerp

KV Mechelen staat in de komende weken voor een grote uitdaging om zijn top zes-notering te ...

190
190
'Lammens grijnst: United dropte heuse transferbom'

Onder het bewind van caretaker Michael Carrick zette Manchester United de voorbije weken een sterke ...

164
164
WK-selectie op spel: Duivel faalt hopeloos onder ogen Garcia

Het aftellen naar het wereldkampioenschap van komende zomer kan stilaan van start gaan, nog 112 ...

377
377
Vanaken wéér in grootse doen: UEFA-comité zwaait met lof

Club Brugge heeft woensdagavond andermaal voor een straffe prestatie in de Champions League gezorgd. ...

378
378

Meer sportnieuws