Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

door
Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

RSC Anderlecht heeft zich zoals verwacht geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. Tijdens de terugmatch tegen Paide Linnameeskond kwam RSCA nochtans erg pover voor de dag in de eerste helft. Maar dankzij enkele wissels maakte Paars-Wit na rust wél indruk en werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen.


Na de 0-2-zege in de heenmatch, begon Anderlecht in een zetel aan de return. En een aantal spelers had het duidelijk lastig om uit die zetel recht te veren. Zo speelde de recordkampioen, tot frustratie van coach Felice Mazzu, bijzonder matig in de eerste helft. De beste kansen waren zelfs voor de bezoekers. Dat was niet naar de zin van de vele thuissupporters, vanuit de tribunes werd de ploeg meermaals uitgefloten.

Na de rust was er echter een totaal ander beeld te zien in het Lotto Park. En dat had niet in het minst te maken met de invalbeurten van onder meer Fabio Silva, Mario Stroeykens en Lior Refaelov. Zeker die eerste maakte een uitstekende indruk. De Portugees stond amper op het veld toen hij op assist van Refaelov de score opende. Enkele minuten later kroop Silva in de rol van aangever, Michael Murillo nam het geschenkje gretig in ontvangst.

NET GEEN HATTRICK MURILLO
En de Panamees, die door een schorsing nog geen JPL-wedstrijden speelde dit seizoen, had er na rust duidelijk zin in. Via een mooie combinatie in de zestien maakte hij er 3-0 van. En niet veel later liet hij zijn hattrick nipt liggen. Anderlecht probeerde vervolgens zijn publiek nog wat verder te verwennen, het contrast met de eerste helft kon niet groter zijn. Maar ondanks meerdere kansen bleef het bij 3-0. RSCA stoot dus door naar de laatste voorronde, daarin vormt Young Boys Bern allicht de tegenstander.

LEES OOK: 'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Wie vindt u voorlopig de beste zomeraanwinst bij Anderlecht?

Meest recent

Feyenoord faalt: PSV vanuit zetel kampioen van Nederland

PSV heeft zich voor de derde keer op rij tot Nederlands gekroond. Dat zat er natuurlijk al een hele ...

9
9
'United grijpt hard in: Lammens krijgt cruciaal transfernieuws'

Ook bij Manchester United werd van de afgelopen interland-break gebruik gemaakt om de ...

25
25
Opschudding na Union-STVV: "Ongelooflijk op dit niveau"

Union SG heeft zijn start in de Champions' Play-Offs niet gemist. De winnaar van de reguliere ...

107
107
Beerschot vs. Kortrijk: promotiestrijd beslist voor BAS?

Terwijl de Play-Offs in de Jupiler Pro League op gang zijn getrapt, is de ontknoping van de ...

167
167
'Anderlecht-exit in de maak: De Cat legt eisen op tafel'

Nathan De Cat wil in de komende weken schitteren in de Champions' Play-Offs en heeft ook de ...

161
161
Potje Lamine Yamal kookt over: Flick komt met verklaring

FC Barcelona heeft zaterdag gouden zaken gedaan in de Spaanse titelstrijd. Terwijl grote rivaal Real ...

39
39
'City eist uitsluitsel Guardiola: opvolger al aangeduid'

Of hij doet zijn contract tot medio 2027 uit. Of hij zet er na dit seizoen al een punt achter. Feit ...

109
109
Hete transferzomer Club Brugge: vijf topaanwinsten onderweg

Simon Mignolet kondigde afgelopen donderdag aan dat hij na het seizoen met pensioen gaat als ...

445
445
Union bevoordeeld tegen STVV? Frank Boeckx velt verdict

Leider Union SG heeft een foutloze start van de Champions' Play-Offs genomen. De Brusselaars wonnen ...

278
278
Goedkope strafschop tegen Antwerp: Oosting reageert

Antwerp FC is er niet in geslaagd om met een overwinning te starten aan de campagne in de Europe ...

188
188
Boskamp zet fans op scherp met opvallende RVV-voorspelling

Op een dag waarop heel Vlaanderen in de ban is van wielrennen, zorgt Johan Boskamp voor een ...

26
26
Club Brugge of Union kampioen? "Zij zijn in het voordeel"

Volgt Union SG zichzelf op als kampioen? Kan Club Brugge de macht heroveren? Of staat alsnog een ...

184
184
TRANSFERUURTJE 'Nieuwe TD Anderlecht, pijnlijke aftocht Dolberg'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

248
248
Drama rond DAZN: twee oplossingen voor Pro League

Nu de play-offs losbarsten laait ook het debat rond DAZN opnieuw op. Voorlopig blijft het ...

306
306
'Anderlecht moet verkopen: onmogelijke eisen De Cat'

Zowel in de play-offs als de bekerfinale staat er de komende weken nog heel wat op het spel bij RSC ...

340
340
Geen speeltijd maar wel held: Vossen verovert harten

De frustratie groeit, maar Jelle Vossen blijft niet bij de pakken zitten. Terwijl hij bij Zulte ...

100
100
DAZN versus Pro League: nieuwe plottwist in dossier

Met de reguliere competitie achter de rug gaat het nu pas écht om de knikkers in de Jupiler ...

305
305
'Newcastle wil shoppen bij KRC Genk en Club Brugge'

In de play-offs nemen ze het wellicht niet meer tegen mekaar op, maar op de zomermercato kunnen de ...

240
240
Ambras in Anderlecht: 'nieuwe TD' meteen onder vuur

Na een lange zoektocht heeft RSC Anderlecht wellicht eindelijk een opvolger voor Olivier Renard te ...

209
209
Hayen vloekt: Genk incasseert opdoffer uit ziekenboeg

KRC Genk boekte vrijdag een 1-2 zege op het veld van Antwerp. Geen valse start dus voor de koploper ...

218
218
‘Hazard-deal dreigt Anderlecht te verstikken’

Bij Anderlecht groeit de twijfel rond Thorgan Hazard. Een contractverlenging lijkt logisch, maar ...

253
253
'Antwerp kan cashen: ruwe diamant al richting exit?'

"Er wordt gerekend op uitgaande transfers in de zomermercato. Hierbij verklaart de raad van bestuur ...

225
225
’De Cat op radar van Spaanse gigant: RSCA in paniek’

Nathan De Cat dreigt Anderlecht stilaan door de vingers te glippen. Terwijl paars-wit nog hoopt op ...

393
393
‘Lukaku kan meteen weg: club ligt al op de loer‘

Romelu Lukaku lijkt in Napels stilaan op weg naar de uitgang. Door het oplopende conflict met Napoli ...

335
335
’Onrust bij Kompany: belangrijk vertrek in de maak’

Bayern München doet het voortreffelijk met Vincent Kompany als trainer. De voormalige coach van ...

65
65

Meer sportnieuws