Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

door
Invallers doen sputterend Anderlecht weer swingen

RSC Anderlecht heeft zich zoals verwacht geplaatst voor de laatste voorronde van de Conference League. Tijdens de terugmatch tegen Paide Linnameeskond kwam RSCA nochtans erg pover voor de dag in de eerste helft. Maar dankzij enkele wissels maakte Paars-Wit na rust wél indruk en werd uiteindelijk met 3-0 gewonnen.


Na de 0-2-zege in de heenmatch, begon Anderlecht in een zetel aan de return. En een aantal spelers had het duidelijk lastig om uit die zetel recht te veren. Zo speelde de recordkampioen, tot frustratie van coach Felice Mazzu, bijzonder matig in de eerste helft. De beste kansen waren zelfs voor de bezoekers. Dat was niet naar de zin van de vele thuissupporters, vanuit de tribunes werd de ploeg meermaals uitgefloten.

Na de rust was er echter een totaal ander beeld te zien in het Lotto Park. En dat had niet in het minst te maken met de invalbeurten van onder meer Fabio Silva, Mario Stroeykens en Lior Refaelov. Zeker die eerste maakte een uitstekende indruk. De Portugees stond amper op het veld toen hij op assist van Refaelov de score opende. Enkele minuten later kroop Silva in de rol van aangever, Michael Murillo nam het geschenkje gretig in ontvangst.

NET GEEN HATTRICK MURILLO
En de Panamees, die door een schorsing nog geen JPL-wedstrijden speelde dit seizoen, had er na rust duidelijk zin in. Via een mooie combinatie in de zestien maakte hij er 3-0 van. En niet veel later liet hij zijn hattrick nipt liggen. Anderlecht probeerde vervolgens zijn publiek nog wat verder te verwennen, het contrast met de eerste helft kon niet groter zijn. Maar ondanks meerdere kansen bleef het bij 3-0. RSCA stoot dus door naar de laatste voorronde, daarin vormt Young Boys Bern allicht de tegenstander.

LEES OOK: 'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Wie vindt u voorlopig de beste zomeraanwinst bij Anderlecht?

Meest recent

Zulte Waregem deelt OH Leuven stevige transferslag uit

Zulte Waregem heeft een transfer afgerond. Het is geen speler, maar wel een Head of Recruitment. Die ...

0
0
Anderlecht dreigt zichzelf op te blazen met Sibierski

Antoine Sibierski stond al langer op de lijst bij Anderlecht. Maar nu zijn vertrek bij Troyes eraan ...

45
45
Taravel in de fout: dure les tegen Club Brugge

RSC Anderlecht verloor oververdiend met 4-2 van Club Brugge. Na twee goede prestaties in de ...

31
31
Kompany met unieke cijfers: Real Madrid is gewaarschuwd

Bayern München speelt in de Champions League vanavond tegen Real Madrid. Een zeer mooi duel ...

10
10
Verhuurde JPL-spelers: Anderlecht lacht tanden bloot

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

69
69
Belgische voetbalbond bijt van zich af na uithaal Leko

Dé quote van het voorbije weekend kwam op naam van Ivan Leko, die na de zege van Club Brugge ...

40
40
Lardot scherp voor arbitrage: "Valse start play-offs"

Afgelopen weekend werden de play-offs op gang getrapt. Nu het om de knikkers gaat, komt uiteraard ...

218
218
'Zware erfenis Renard: miscasts weg bij Anderlecht?'

Even leek Jérémy Taravel de trein weer op de rails krijgen, maar dat schokeffect is ...

162
162
Opvallende afwezigen bij Club Brugge: reden bekend

De magere vertoning na de pauze biedt stof tot nadenken, maar met een 4-2 zege tegen Anderlecht kon ...

241
241
Taravel slaat bal mis: Anderlecht betaalt blunder cash

In de tweede helft werd een regelrechte blamage nog vermeden, maar voor de pauze zakte RSC ...

249
249
Tzolis maakt statement: koude oorlog bij Club Brugge

Club Brugge begon aan de play-offs met een klinkende 4-2 zege tegen aartsrivaal Anderlecht. Vooral ...

378
378
Taravel de gebeten hond na desastreuze helft Anderlecht

RSC Anderlecht werd afgelopen speeldag van het kastje naar de muur gespeeld in de eerste helft tegen ...

194
194
‘Ex-Westerlo-speler in vieze papieren: tot 7 jaar cel’

Vanuit Roemenië komt een opvallend nieuwtje overgewaaid. Ex-Westerlo-speler Kader Keita is daar ...

60
60
Vandenbempt maakt Mac Allister compleet belachelijk

Afgelopen speeldag stond bol van incidenten en discutabele fases. Zo was er de veelbesproken ...

320
320
Garcia schrikt: verrassende wending Debast tegen Trossard

Zeno Debast is bij Sporting CP uitgegroeid tot een polyvalente speler. Het jeugdproduct van RSC ...

60
60
Degryse snapt niets van Anderlecht: “Vrees ik voor…”

RSC Anderlecht heeft meteen een eerste mokerslag gekregen in de Champions Play-Offs. Paars-Wit ging ...

237
237
‘Charleroi grijpt genadeloos in: Hans Cornelis ontslagen’

Sporting Charleroi koos voor Hans Cornelis als de vervanger voor de naar KAA Gent vertrokken Rik De ...

181
181
‘Amadou Onana op weg naar absolute monstertransfer’

Amadou Onana is niet meer weg te denken bij de Belgische nationale ploeg, maar ook in Engeland ...

92
92
Anderlecht ferm op hun plek gezet: ondergrens bereikt

De topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht zindert nog na. Paars-Wit werd in de eerste helft ...

264
264
Vandenbempt maakt korte metten met Leko

Club Brugge-coach Ivan Leko haalde na de topper tegen RSC Anderlecht ferm uit. De Kroaat zag een ...

199
199
KAA Gent gooit pijnpunten eerlijk op tafel na KV Mechelen

KAA Gent leek op weg naar een eerste driepunter in de Champions Play-Offs, maar tegen KV Mechelen ...

127
127
Mechele legt ziel bloot: Pijn achter succes raakt iedereen

De carrière van Brandon Mechele verloopt sprookjesachtig, al was dat zeker niet altijd zo. De ...

151
151
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht slaat al toe, KV Mechelen jubelt’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

351
351
BAS hakt knoop door: forfaitzege in Challenger Pro League

KV Kortrijk kreeg eerder een forfaitzege tegen RFC Seraing nadat die wedstrijd werd afgelast. ...

194
194
Leko verklaart oorlog aan Garcia en Mannaert: "Géén vrienden"

Ivan Leko deed na de winst tegen RSC Anderlecht enkele opvallende uitspraken. De Kroaat zag een ...

143
143

Meer sportnieuws