'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

953 stemmen
'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

CEO Vincent Mannaert en zijn team maken zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode bij Club Brugge. Enkele spelers, waaronder Noa Lang, trekken mogelijk nog andere oorden op. Maar het is vooral uitkijken naar welke aanwinsten de landskampioen zelf nog zal aantrekken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, de onduidelijke situatie rond Jack Hendry en de vele defensieve strubbelingen, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken.

Jurgen Ekkelenkamp was hiervoor in beeld, maar die koos uiteindelijk voor Antwerp FC. Momenteel zouden de Bruggelingen dan ook doordrukken voor Sander Berge. De ex-speler van KRC Genk staat naar verluidt wel open voor een overgang naar Jan Breydel. Maar Sheffield United vraagt momenteel veel te veel geld voor de Noor. En dus zou Blauw-Zwart ook alternatieve pistes onderzoeken. Zo geraakte donderdag bekend dat Nicolas Raskin weer in beeld is.

DURE RASKIN
De sterkhouder van Standard werd in het verleden ook al aan Club Brugge gelinkt. Volgens Het Nieuwsblad was er eind vorig seizoen ook al contact en nu zou de landskampioen opnieuw geïnformeerd hebben. Al is een transfer nog veraf. Fergal Harkin, de nieuwe sportieve baas op Sclessin, liet eerder deze week al weten dat de Rouches niet geneigd zijn om Raskin te laten gaan. Bij HNB weet men dan ook dat een fors bedrag nodig zal zijn om de Luikenaars op andere gedachten te brengen.

LEES OOK: Borkelmans dropt verrassende WK-selectie voor België

Wie zou voor Club de grootste aanwinst zijn?

Meest recent

'Ten Hag op tribunes Cegeka Arena: Genkie springt in oog'

KRC Genk bleef dinsdagavond op een 0-0-gelijkspel steken tegen Antwerp FC. Voor de gelegenheid was ...

21
21
Aston Villa wint Europa League! Hoofdrol Tielemans in finale

Aston Villa heeft woensdagavond beslag gelegd op de Europa League. In de finale had de Premier ...

29
29
Straffe vuurdoop Preud'homme: dríé knalaanwinsten voor Club

Club Brugge staat op punt op 'Director of Football' Dévy Rigaux te verliezen aan Feyenoord. ...

355
355
'Grote JPL-comeback Carl Hoefkens: gesprekken opgestart'

Terwijl de competitie op zijn laatste benen loopt, zijn heel wat eersteklassers al bezig met de ...

117
117
San Youri! Tielemans breekt finale open met heerlijke volley

Woensdagavond vormde Istanbul de gaststad van de Europa League-finale tussen SC Freiburg en Aston ...

49
49
'Alonso als wervelwind van start: transfervuurwerk Chelsea'

Slechts enkele maanden na zijn ontslag bij Real Madrid, heeft Xabi Alonso een nieuwe job gevonden. ...

73
73
Transfer onvermijdelijk: El Ouahdi doet boekje open

KRC Genk heeft dinsdag erg slechte zaken gedaan in de Europe Play-Offs. Het bleef op 0-0 steken ...

305
305
Twijfels duiken op: 'Anderlecht neemt groot risico met Sibierski'

RSC Anderlecht heeft nog twee matchen om zich te verzekeren van een Europees ticket, maar het is ook ...

437
437
Sterkhouder staat op bij Antwerp: "Iedereen kent zijn kwaliteit"

Enkele dagen na het ontslag van trainer Joseph Oosting, heeft Antwerp FC de rug ietwat kunnen ...

293
293
Geruchten nemen toe: heftige spanningen bij Club Brugge

Club Brugge kan bijna de titel vieren, maar in het Basecamp blijft het rommelen. Na het vertrek van ...

569
569
Van Bommel spreekt over mogelijke nieuwe job

Tussen 2022 en 2024 kende Mark van Bommel een zeer succesvolle passage bij Antwerp. In zijn eerste ...

202
202
AA Gent legt nog maar eens talent onder contract

Bij AA Gent hebben ze de laatste jaren een stevige inhaalbeweging qua jeugdopleiding gemaakt. Dat ...

34
34
'Club onvermurwbaar: grootmacht wandelen gestuurd'

Bij Club Brugge verliezen ze met Dévy Rigaux hun sportief directeur aan Feyenoord, maar dat ...

293
293
UEFA kondigt revolutie in EK-voorronde en Nations League aan

Voor de Rode Duivels staan er drukke tijden voor de boeg. In de komende weken bereiden ze zich voor ...

105
105
Antwerp gaat langer verder met debutant

Voor Antwerp zijn de play-offs een ontgoocheling geworden, want het kon eigenlijk nooit echt ...

77
77
'Taquin vindt straffe uitdaging na vertrek bij La Louvière'

La Louvière wist na de verrassende promotie dit seizoen ook het behoud in de Jupiler Pro ...

59
59
Verrassende rentree bij Club voor kampioensmatch

Alle ogen zullen donderdagavond op Club Brugge gericht zijn. Het kan zich immers op de voorlaatste ...

445
445
Union gooit handdoek: "We rekenen niet meer op titel"

Union likte de voorbije dagen zijn wonden na de pandoering van zondag. Het kreeg van Club Brugge een ...

224
224
'Leegloop Antwerp: na Janssen volgende sleutelfiguur weg'

Antwerp sluit zaterdag zijn seizoen af met een thuismatch tegen Westerlo. Het einde van het seizoen ...

279
279
De Mil komt met héél duidelijk statement in Kanga-saga

De fans van AA Gent zijn Wilfried Kanga beu. Zij nemen hem al heel lang op de korrel en vorige week ...

133
133
Taravel doet alsnog oproep aan het publiek

RSC Anderlecht weet wat het moet doen om een beetje rust in de keet te krijgen: winnen van STVV. ...

172
172
'Verrassende transfer Kasper Dolberg op til'

Kasper Dolberg deed het twee jaar en nog een beetje uitstekend bij RSC Anderlecht. De Deense ...

488
488
'Antwerp en toekomst Janssen: kogel is door de kerk'

Royal Antwerp FC is dit seizen een grijze middenmoter in de Jupiler Pro League. De club gaat ook nog ...

299
299
Hayen baalt enorm: wéér twee spelers out bij Genk

Nicky Hayen dreigt met KRC Genk naast een Europees ticket te grijpen. De coach krijgt steeds meer ...

272
272
KV Mechelen zonder sleutelpion tegen Club

KV Mechelen zal er in de komende dagen nog alles aan doen om een Europees ticket uit de brand te ...

245
245

Meer sportnieuws