'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

door
'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

CEO Vincent Mannaert en zijn team maken zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode bij Club Brugge. Enkele spelers, waaronder Noa Lang, trekken mogelijk nog andere oorden op. Maar het is vooral uitkijken naar welke aanwinsten de landskampioen zelf nog zal aantrekken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, de onduidelijke situatie rond Jack Hendry en de vele defensieve strubbelingen, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken.

Jurgen Ekkelenkamp was hiervoor in beeld, maar die koos uiteindelijk voor Antwerp FC. Momenteel zouden de Bruggelingen dan ook doordrukken voor Sander Berge. De ex-speler van KRC Genk staat naar verluidt wel open voor een overgang naar Jan Breydel. Maar Sheffield United vraagt momenteel veel te veel geld voor de Noor. En dus zou Blauw-Zwart ook alternatieve pistes onderzoeken. Zo geraakte donderdag bekend dat Nicolas Raskin weer in beeld is.

DURE RASKIN
De sterkhouder van Standard werd in het verleden ook al aan Club Brugge gelinkt. Volgens Het Nieuwsblad was er eind vorig seizoen ook al contact en nu zou de landskampioen opnieuw geïnformeerd hebben. Al is een transfer nog veraf. Fergal Harkin, de nieuwe sportieve baas op Sclessin, liet eerder deze week al weten dat de Rouches niet geneigd zijn om Raskin te laten gaan. Bij HNB weet men dan ook dat een fors bedrag nodig zal zijn om de Luikenaars op andere gedachten te brengen.

LEES OOK: Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

Wie zou voor Club de grootste aanwinst zijn?

Meest recent

Jan Mulder ontploft online: "Het is een oorlogszone!"

Jan Mulder werd onlangs genadeloos aan de kant geschoven bij VTM, een afscheid dat wrang en plots ...

57
57
Oosting verstuurt scherpe waarschuwing bij Antwerp

Royal Antwerp FC tankte vertrouwen in de beker en in de competitie kijkt het komende speeldag KRC ...

138
138
Rode Duivel krijgt mokerslag: definitief streep door WK?

Rudi Garcia moet stilaan beginnen nadenken over zijn selectie voor het WK 2026. Vanavond staat de ...

29
29
Euvrard explodeert: kleedkameronthulling en ferm dreigement

Standard Luik hoopt snel weer de top 6 te bereiken, maar het loopt niet van een leien dakje bij de ...

94
94
DAZN maakt Pro League en CEO Parys compleet af

De oorlog tussen DAZN en de Pro League gaat verder en houdt de gemoederen bezig. De Belgische ...

258
258
Turks gokschandaal barst los: 29 spelers gearresteerd

Er is een grootschalig gokschandaal in Turkije losgebarsten. Vorige maand kwam het nieuws al naar ...

93
93
‘Genk wil uitpakken op wintermercato: toptarget in vizier’

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Anderlecht won na verlengingen en de Limburgers dropen ...

151
151
Van der Heyden legt uit waarom hij Gent boven Anderlecht koos

AA Gent herpakte zich deze week met kwalificatie voor de kwartfinale van de beker, na enkele ...

83
83
'Kop rolt bij Lierse na transferdrama met KV Mechelen'

De voorbije dagen ontspon er zich een opvallende transfersoap. KV Mechelen plukte de veelbelovende ...

141
141
Extra optie voor Rode Duivels: "Dat zei Garcia me al"

Vrijdagavond wordt er in Washington DC geloot voor het WK en dan zullen de Rode Duivels dus ook ...

65
65
Spectaculaire terugkeer Vormer naar Club Brugge?

In de zomer van 2024 zette Ruud Vormer een punt achter een rijkgevulde spelerscarrière. De ...

653
653
Alweer zeer verontrustend nieuws over Roméo Lavia

Hij wordt al jaren gezien als dé toekomst van het middenveld van de Rode Duivels, maar op ...

86
86
'Club Brugge kan verrassende miljoenen vangen'

Club Brugge zal de komende maanden zijn handen vol hebben om een leegloop te voorkomen. Dankzij hun ...

211
211
Vandenbempt kotst het uit: “Dit is toch pure terreur?!”

Peter Vandenbempt is doorgaans de rustigheid in persoon. Eén van de boegbeelden van onze ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Topdeal Club concreet, Anderlecht krijgt nieuwe kans'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

320
320
Hrosovsky briest bij KRC Genk: “Daarom verliezen we”

KRC Genk is uitgeschakeld in de Croky Cup. Na verlengingen trok RSC Anderlecht aan het langste eind. ...

316
316
Antwerp komt met straf nieuws over Tribune 2

Royal Antwerp FC is al een tijdje bezig om Tribune 2 op poten te zetten. Jarenlang kon de Bosuil ...

236
236
Oorlog competitiehervorming: Vandenbempt roept grote vrees

KAA Gent, Standard Luik en RSC Anderlecht willen dat de hervorming van de Jupiler Pro League ...

236
236
Ommekeer van jewelste bij Anderlecht: “Helemaal anders”

RSC Anderlecht leeft op een roze wolk. In de competitie werd rivaal Union SG verslagen en in de ...

266
266
Nicky Hayen grijpt drastisch in bij Club Brugge

Club Brugge neemt het zaterdag op tegen Sint-Truiden VV. Blauw-Zwart kampt met veel blessureleed een ...

458
458
Storm bij KV Mechelen: spelers halen zwaar uit

KV Mechelen werd in de Croky Cup roemloos uitgeschakeld door Sporting Charleroi. De Carolo’s ...

518
518
Vandenbempt geeft Duivelse 'droom- en horrorloting' prijs

In Washington wordt vanavond geloot voor het WK 2026. Het zal ongetwijfeld een spektakel worden ...

87
87
Bertaccini ontploft: revanche speelt grote rol

Adriano Bertaccini was een beetje de man van de match bij RSC Anderlecht. Dankzij zijn late goal in ...

297
297
KRC Genk droomt van de jackpot: "In januari al?"

KRC Genk heeft heel wat spelers die interesse genieten vanuit het buitenland. Net zoals elke ...

175
175
Held van Club Brugge stopt en wordt trainer

Victor Vazquez heeft zopas het einde van zijn voetbalcarrière aangekondigd. Dat maakte de ...

206
206

Meer sportnieuws