'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

door
'Club Brugge moet fors dokken voor Raskin'

CEO Vincent Mannaert en zijn team maken zich op voor een druk slot van de zomerse transferperiode bij Club Brugge. Enkele spelers, waaronder Noa Lang, trekken mogelijk nog andere oorden op. Maar het is vooral uitkijken naar welke aanwinsten de landskampioen zelf nog zal aantrekken.


Want dat er extra versterking zal volgen, staat buiten kijf. Door het vertrek van Stanley Nsoki, de onduidelijke situatie rond Jack Hendry en de vele defensieve strubbelingen, is de kans groot dat er achterin nog iets bijkomt. Daarnaast staat ook een nieuwe spits hoog op het lijstje met prioriteiten. Tot slot zou Blauw-Zwart nog een potentiële sterkhouder op het middenveld willen aantrekken.

Jurgen Ekkelenkamp was hiervoor in beeld, maar die koos uiteindelijk voor Antwerp FC. Momenteel zouden de Bruggelingen dan ook doordrukken voor Sander Berge. De ex-speler van KRC Genk staat naar verluidt wel open voor een overgang naar Jan Breydel. Maar Sheffield United vraagt momenteel veel te veel geld voor de Noor. En dus zou Blauw-Zwart ook alternatieve pistes onderzoeken. Zo geraakte donderdag bekend dat Nicolas Raskin weer in beeld is.

DURE RASKIN
De sterkhouder van Standard werd in het verleden ook al aan Club Brugge gelinkt. Volgens Het Nieuwsblad was er eind vorig seizoen ook al contact en nu zou de landskampioen opnieuw geïnformeerd hebben. Al is een transfer nog veraf. Fergal Harkin, de nieuwe sportieve baas op Sclessin, liet eerder deze week al weten dat de Rouches niet geneigd zijn om Raskin te laten gaan. Bij HNB weet men dan ook dat een fors bedrag nodig zal zijn om de Luikenaars op andere gedachten te brengen.

LEES OOK: 'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Wie zou voor Club de grootste aanwinst zijn?

Meest recent

De Sart over interesse JPL-clubs: "Zij informeerden"

Anno 2026 kan je als degelijke voetballer ook enorm veel geld verdienen. Zo spelen er heel wat ...

21
21
De Mil legt twee grote pijnpunten van AA Gent op tafel

Bij AA Gent is het van moeten. De Buffalo’s moeten winnen van KV Mechelen, anders lijkt de top ...

16
16
Hubert verrast bij Union SG: "Hij kan weer spelen"

Union SG heeft opvallend genoeg meer blessures nadat het programma lichter werd door de Champions ...

37
37
Zulte Waregem haalt slag thuis: contract tot 2029

Zulte Waregem is een zeer leuke ploeg om te volgen. Leuk voetbal en ook jonge talenten die er zich ...

26
26
Taravel krijgt het zwaar te verduren na gruwelijke blunder

Jérémy Taravel kreeg Anderlecht weer op de rails, maar nu dreigt het helemaal mis te ...

117
117
'Club Brugge grijpt naast absolute droomtransfer'

Club Brugge hoopte in januari zwaar toe te slaan op de transfermarkt, maar dat lukte niet echt. De ...

244
244
Ruben Van Gucht zet kijkend Vlaanderen in vuur en vlam

Als een ware magneet trok Ruben Van Gucht deze week andermaal alle aandacht naar zich. Een ruzie met ...

27
27
Vrancken geeft toe: "Ze deden een contractvoorstel"

STVV is aan een historisch seizoen bezig in de Jupiler Pro League. De Truienaars hopen dit weekend ...

138
138
Kompany zet boel op scherp bij Bayern München

Vincent Kompany en Bayern München nemen het vanavond op tegen Borussia Mönchengladbach. De ...

28
28
Taravel: het kleine detail dat zijn job bij Anderlecht bedreigt

De topper tegen Club Brugge wordt misschien wel het eindexamen voor Jérémy Taravel, al ...

60
60
'Hayen hakt knopen door: Heynen out, Karetsas in?'

Een van de vele fraaie affiches die komend weekend op het programma staan is Union versus KRC Genk. ...

83
83
'Kassa rinkelt bij AA Gent: goudhaantje grof wild'

Om de gaten in de boekhouding te vullen rekent KAA Gent, net als het leeuwendeel van de ...

86
86
'Antwerp schrikt: RSCA-comeback Kindermans krijgt vorm'

Nu het zeker lijkt van de top zes is de rust weergekeerd bij RSC Anderlecht, maar achter de schermen ...

455
455
'Vermant vs. Tresoldi: eerste spits Club Brugge bekend'

De zenuwen staan reeds strakgespannen in Jan Breydel, waar Club Brugge zondag aartsrivaal RSC ...

231
231
Alderweireld doet iedereen schrikken: "Ben er klaar mee"

Toby Alderweireld heeft op sociale media even voor verwarring gezorgd met een speciale foto. De ...

172
172
De Mil met handen in het haar: blessuregolf bij AA Gent

AA Gent heeft weinig tijd om stil te staan bij de nederlaag tegen KRC Genk, want zondag wacht er met ...

147
147
Anderlecht slikt bittere pil: aanvaller onder het mes

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Club Brugge, waar Jérémy Taravel een ...

319
319
Chaos bij Sonck: Timtation belt hem live op radio

Wesley Sonck is wel het één en ander gewoon. De voormalig profvoetballer is al geruime ...

43
43
Rik De Mil duidt groot struikelblok KAA Gent aan

KAA Gent doet nog volop mee voor een plek in de top 6, maar komende speeldag wacht landskampioen en ...

90
90
Leko verrast over titelkansen Anderlecht: lof voor Taravel

Komende speeldag staat de topper tussen Club Brugge en RSC Anderlecht op het programma, een duel dat ...

246
246
Loïs Openda breekt het internet met erg bizarre foto

Loïs Openda speelt dit seizoen op huurbasis bij Juventus, maar de Rode Duivel kan vooralsnog ...

36
36
Nazigroet bij Real Madrid: UEFA grijpt drastisch in

Real Madrid was onlangs nog in een racismerel verwikkeld met Benfica en nieuwe controverse duikt ...

92
92
Gillet velt oordeel: mag Taravel blijven bij Anderlecht?

Jeremy Taravel werd aangesteld als interim-trainer na de exodus bij RSC Anderlecht. Besnik Hasi werd ...

145
145
Cornelis geeft uileg voor hetze na Charleroi-Club

Er was vorig weekend heel wat commotie na de partij tussen Charleroi en Club Brugge. Bij de Carolo's ...

221
221
Pocognoli lanceert nieuwe Belg: "Dit is slechts het begin"

AS Monaco is dezer dagen een zeer interessante club om in de gaten te houden voor de Belgische ...

86
86

Meer sportnieuws