'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

door
'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

Paris Saint-Germain heeft zijn start van het nieuwe seizoen niet gemist. In de eerste twee officiële matchen scoorde de Franse kampioen zelf negen keer en slikte het geen enkele tegentreffer. Desondanks zouden de Parijzenaars nog een nieuwe sterspeler aan de selectie willen toevoegen.


Waar PSG in de voorbije zomermercato's telkens op sterrenjacht ging, wordt tijdens de huidige mercato vooral gemikt op gerichte profielen. Met Vitinha werd alvast een nieuwe middenvelder weggeplukt bij FC Porto, hij moet voor meer evenwicht in de ploeg gaan zorgen. Daarnaast werd met Hugo Ekitike een beloftevolle aanvaller overgenomen van Stade Reims. Als derde zomeraanwinst werd back/verdediger Nordi Mukiele weggeplukt bij RB Leipzig. Vorige week werd dan weer de komst van Renato Sanches aangekondigd, die voor zo'n 15 miljoen euro overkwam van Lille OSC.

Niet de meest grootste namen, maar wel vier mooie aanwinsten met elk een specifiek profiel. Nu zou PSG echter willen afstappen van die aanwervingsstrategie en toch één sterspeler naar het Parc des Princes halen. Zo meldt onder meer L'Equipe dat de Franse kampioen concreet in de markt is voor Marcus Rashford. De Engelse international is deze zomer zijn laatste contractjaar ingegaan bij Manchester United. De club heeft weliswaar een optie om die overeenkomst met een seizoen te verlengen, maar Rashford zelf zou wel openstaan voor een avontuur in de Lichtstad.

POSITIEVE GESPREKKEN
De aanvaller zou bovendien een goede relatie onderhouden met Kylian Mbappé. Er zouden alvast positieve gesprekken hebben plaatsgevonden met Rashford en zijn entourage. Het wordt voor PSG dus zaak om ook United te overtuigen. De Mancunians zitten momenteel al niet zo dik in de aanvallers en zijn dus niet echt geneigd om mee te werken aan een vertrek. Bovendien lijken de Parijzenaars eerst nog enkele spelers van de hand te moeten doen alvorens ze kunnen doordrukken.

LEES OOK: PSG stuurt speler naar België, verrassende transfer Yaremchuk

PSG heeft nu al te veel opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

AA Gent ziet nog een verdediger vertrekken

AA Gent veroverde na de winterstop opnieuw een stek in de top zes en wil er alles aan doen om die ...

0
0
'Pijnlijke onthulling over gemiste transfer Vermeeren'

Na zijn debuut bij Antwerp leek the sky the limit te zijn voor Arthur Vermeeren, maar sinds zijn ...

46
46
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht weigert monsterbod, Kanté terug in Europa'

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

109
109
Filip Joos gooit het roer om: “Het was genoeg”

Filip Joos staat bekend als het vaste gezicht en de stem van de sportredactie, iemand die het spel ...

45
45
‘Europese sensatiemove Messi: voorwaarden op tafel’

De toekomst van Lionel Messi wordt nadrukkelijk besproken. Nu de competitie in de Verenigde Staten ...

48
48
‘Union schrikt: alsnog winterse knaltransfer steunpilaar?'

Union SG staat aan de leiding in de Jupiler Pro League en de Brusselse club neemt het in de halve ...

72
72
Leoni verbaast iedereen na Anderlecht: Geraerts jubelt

Theo Leoni brak op latere leeftijd door bij RSC Anderlecht, maar de middenvelder was na een tijdje ...

230
230
Pro League komt met zéér opvallend initiatief voor de fans

De Pro League heeft een opvallend initiatief meegedeeld. Beter laat dan nooit, want velen riepen al ...

75
75
'Opvallend transferverhaal met Club, Bayat en Leko"

Club Brugge haalde enkel Felix Lemaréchal naar het Jan Breydelstadion. Er kwam geen ...

356
356
'Paintsil (ex-Genk) staat voor verrassende megatransfer'

Gaat Joseph Paintsil alsnog een transfer afdwingen de komende dagen? Het zou zomaar kunnen. De ...

178
178
Hubert op zijn hoede: "Een zéér complete ploeg"

In het Zwarte Land staat vanavond de heenmatch van de halve finale van de Croky Cup tussen Sporting ...

51
51
'Carrasco en Dams gaan alsnog transfers versieren'

Yannick Carrasco en Matteo Dams gaan de komende dagen mogelijk nog van club verwisselen. De twee ...

56
56
'Anderlecht zet zinnen op WK-tegenstander van België'

RSC Anderlecht kende alweer geen overtuigende mercato. Door het vertrek van Nilson Angulo lijkt het ...

177
177
'Club Brugge kansloos: bliksemvertrek nieuwe chouchou'

Club Brugge KV wist tijdens de afgelopen wintermercato zijn sterkhouders dan toch aan boord te ...

383
383
Eén man beslist over ontslag Renard: "Als zijn geduld op is ..."

RSC Anderlecht nam afgelopen zondag afscheid van Besnik Hasi als hoofdcoach. Maar ondertussen staat ...

522
522
'Kompany geniet na spectaculaire Bayern-wending'

Bayern München wil zich komend weekend tegen TSG Hoffenheim herpakken na een onverwachte 1 op 6 ...

67
67
Jan Boskamp geeft 'helse' update over gezondheid

Jan Boskamp blijft ook op zijn 77ste één van de meest gewaardeerde voetbalanalisten ...

72
72
Alarm bij Anderlecht: Fink loopt meteen tegen lamp

Na de 2-0 op Standard moest Besnik Hasi vertrekken en neemt Edward Still voorlopig over. Thorsten ...

1035
1035
'Droomtransfer in de maak: Barça wil kandidaat-Duivel'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

270
270
'Club-bestuur vol aan de bak: víér topaanwinsten op agenda'

Met Félix Lemaréchal haalde Club Brugge KV uiteindelijk slechts één ...

872
872
'Genk casht fors op Oh: exacte transferdetails onthuld'

KRC Genk heeft op de valreep nog een grote uitgaande transfer beklonken. Zo staat Hyeon-gyu Oh op ...

232
232
'Nieuwe coach slikt meteen opdoffer bij Anderlecht'

RSC Anderlecht staat donderdagavond voor een levensbelangrijke bekerwedstrijd tegen Antwerp FC. ...

457
457
Kanté heeft alsnog terugkeer naar Europa beet

Deadline Day had nog het nodige drama in petto. Dat was bijvoorbeeld het geval in het dossier van ...

46
46
'Droomjob bij Man City? Kompany krijgt cruciaal nieuws'

Manchester City is met zes punten achterstand op leider Arsenal nog niet uitgeteld in de titelstrijd ...

167
167
'Transferbom: deze club werkt aan komst Messi in 2027'

Lionel Messi speelt komende zomer wellicht zijn laatste WK. De kans wordt groot geacht dat hij ...

55
55

Meer sportnieuws