'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

door
'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

Paris Saint-Germain heeft zijn start van het nieuwe seizoen niet gemist. In de eerste twee officiële matchen scoorde de Franse kampioen zelf negen keer en slikte het geen enkele tegentreffer. Desondanks zouden de Parijzenaars nog een nieuwe sterspeler aan de selectie willen toevoegen.


Waar PSG in de voorbije zomermercato's telkens op sterrenjacht ging, wordt tijdens de huidige mercato vooral gemikt op gerichte profielen. Met Vitinha werd alvast een nieuwe middenvelder weggeplukt bij FC Porto, hij moet voor meer evenwicht in de ploeg gaan zorgen. Daarnaast werd met Hugo Ekitike een beloftevolle aanvaller overgenomen van Stade Reims. Als derde zomeraanwinst werd back/verdediger Nordi Mukiele weggeplukt bij RB Leipzig. Vorige week werd dan weer de komst van Renato Sanches aangekondigd, die voor zo'n 15 miljoen euro overkwam van Lille OSC.

Niet de meest grootste namen, maar wel vier mooie aanwinsten met elk een specifiek profiel. Nu zou PSG echter willen afstappen van die aanwervingsstrategie en toch één sterspeler naar het Parc des Princes halen. Zo meldt onder meer L'Equipe dat de Franse kampioen concreet in de markt is voor Marcus Rashford. De Engelse international is deze zomer zijn laatste contractjaar ingegaan bij Manchester United. De club heeft weliswaar een optie om die overeenkomst met een seizoen te verlengen, maar Rashford zelf zou wel openstaan voor een avontuur in de Lichtstad.

POSITIEVE GESPREKKEN
De aanvaller zou bovendien een goede relatie onderhouden met Kylian Mbappé. Er zouden alvast positieve gesprekken hebben plaatsgevonden met Rashford en zijn entourage. Het wordt voor PSG dus zaak om ook United te overtuigen. De Mancunians zitten momenteel al niet zo dik in de aanvallers en zijn dus niet echt geneigd om mee te werken aan een vertrek. Bovendien lijken de Parijzenaars eerst nog enkele spelers van de hand te moeten doen alvorens ze kunnen doordrukken.

LEES OOK: 'Barça helemaal overtuigd: eerste zomertransfer al bepaald'

PSG heeft nu al te veel opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Hayen hard na nieuwe dreun: "Zo kan je geen punten pakken"

De trainerswissel van KRC Genk heeft voorlopig nog niet het gewenste effect opgeleverd. Zo verloren ...

4
4
'Vrancken beloond: STVV vol voor transferdubbelslag'

STVV heeft een uitstekend seizoen achter de rug tot dusver en is goed op weg om zich te plaatsen ...

30
30
Penaltydiscussie bij Gent-Anderlecht: De Bilde spreekt zich uit

AA Gent wou zondagmiddag op eigen veld revanche nemen op RSC Anderlecht voor de bekeruitschakeling ...

205
205
Geplaagd Club slikt nieuwe optater vlak voor Kazachse trip

Volgende week trekt de Champions League na een winterslaap van enkele maanden zich weer op gang. ...

166
166
'Nachtmerrie Barcelona: PSG slaat toe aan spotprijs'

FC Barcelona blijft maar talenten produceren via zijn eigen jeugdopleiding. Maar La Masia staat op ...

51
51
Diefstal van het jaar? Amateurclub viert na spookdoelpunt

Ons amateurvoetbal werd gisterenavond opgeschrikt door een wel heel bizarre fase. In de wedstrijd ...

47
47
Opvallend: Scheidsrechtersbaas zet klagende Vanaken op zijn plaats

Club Brugge is met twee pijnlijke nederlagen aan de tweede seizoenshelft begonnen. De frustraties ...

608
608
Hong start bij AA Gent, enorme verrassing in basiself Hasi

RSC Anderlecht plaatste zich donderdag ten koste van AA Gent voor de halve finales van de Croky Cup. ...

131
131
Onterechte Gouden Schoen? Boskamp velt hard verdict

De 72ste editie van de Gouden Schoen heeft voor een grote verrassing gezorgd. Zo was het Ardon ...

334
334
TU: 'Bom rond Noa Lang, eerste winteraanwinst Anderlecht'

De winterse transferperiode is losgebarsten, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in ...

297
297
Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Union SG heeft met het kleinste verschil gewonnen van KV Mechelen. De Brusselse club loopt daardoor ...

54
54
Karetsas verdwijnt bij KRC Genk: “Zou het aan mij liggen?”

KRC Genk ging onderuit tegen Zulte Waregem. Essevee wist al een tijdje niet meer te winnen, maar ...

192
192
Vanzeir maakt Cercle-fans warm met uitspraken

Dante Vanzeir heeft zijn debuut bij Cercle Brugge achter de rug. De aanvaller ging van KAA Gent naar ...

68
68
Onthuld: dit deed Fellaini écht bij Charleroi

Het was een opvallende aankondiging: Marouane Fellaini die plots aan de slag ging als adviseur bij ...

140
140
Nainggolan slaat meteen terug op kritiek bij Patro

Radja Nainggolan maakte de overstap van Lokeren naar Patro Eisden. De middenvelder werd al een ...

156
156
KV Mechelen legt DAZN-plan bloot: “Beter dan anderen”

De perikelen rond DAZN blijven nazinderen. De rechtenhouder besloot de stekker uit het TV-contract ...

265
265
Defour laat bom vallen over ex-club

Steven Defour kende een zeer bewogen spelerscarrière. Zijn transfers naar Standard en RSC ...

208
208
Vanhaezebrouck fluistert Renard opvallend advies toe

Olivier Renard heeft nog héél veel werk voor de boeg. Hij moet de kern uitdunnen en er ...

356
356
Benito Raman verrast en parkeert de bus in het Lotto Park

Het was een opvallend en warm moment in het Lotto Park afgelopen week. Benito Raman, vandaag ...

186
186
'Blunder Anderlecht? Ex-speler levert ‘jackpot’ op’

RSC Anderlecht heeft de afgelopen jaren een aantal talenten vroegtijdig laten gaan die nadien ...

168
168
Tranen bij Jean-Marie Pfaff na schokkend nieuws over Carmen

Komende week trekt Union richting München voor een confrontatie met Kompany en het grote ...

265
265
AA Gent ontdekt 'goudmijn': toekomst oogt plots heel mooi

Bij AA Gent werden de afgelopen jaren bijzonder veel Afrikaanse talenten gehaald. Er braken er amper ...

359
359
‘Paniek bij Anderlecht: winterdeal dreigt te ontploffen’

Bij Anderlecht staat alles plots onder hoogspanning. Een cruciale winterdeal wankelt, terwijl de ...

175
175
Fout van KRC Genk? "Wil hun ongelijk bewijzen"

Bij KRC Genk namen ze al afscheid van een aantal spelers. De Limburgers lieten één ...

123
123
Hein ziet AA Gent géweldige zaak doen: "Topper voor de JPL"

AA Gent wil dit seizoen weer de top zes halen en dat zal nog een héél zware opdracht ...

455
455

Meer sportnieuws