'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

353
'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

Paris Saint-Germain heeft zijn start van het nieuwe seizoen niet gemist. In de eerste twee officiële matchen scoorde de Franse kampioen zelf negen keer en slikte het geen enkele tegentreffer. Desondanks zouden de Parijzenaars nog een nieuwe sterspeler aan de selectie willen toevoegen.


Waar PSG in de voorbije zomermercato's telkens op sterrenjacht ging, wordt tijdens de huidige mercato vooral gemikt op gerichte profielen. Met Vitinha werd alvast een nieuwe middenvelder weggeplukt bij FC Porto, hij moet voor meer evenwicht in de ploeg gaan zorgen. Daarnaast werd met Hugo Ekitike een beloftevolle aanvaller overgenomen van Stade Reims. Als derde zomeraanwinst werd back/verdediger Nordi Mukiele weggeplukt bij RB Leipzig. Vorige week werd dan weer de komst van Renato Sanches aangekondigd, die voor zo'n 15 miljoen euro overkwam van Lille OSC.

Niet de meest grootste namen, maar wel vier mooie aanwinsten met elk een specifiek profiel. Nu zou PSG echter willen afstappen van die aanwervingsstrategie en toch één sterspeler naar het Parc des Princes halen. Zo meldt onder meer L'Equipe dat de Franse kampioen concreet in de markt is voor Marcus Rashford. De Engelse international is deze zomer zijn laatste contractjaar ingegaan bij Manchester United. De club heeft weliswaar een optie om die overeenkomst met een seizoen te verlengen, maar Rashford zelf zou wel openstaan voor een avontuur in de Lichtstad.

POSITIEVE GESPREKKEN
De aanvaller zou bovendien een goede relatie onderhouden met Kylian Mbappé. Er zouden alvast positieve gesprekken hebben plaatsgevonden met Rashford en zijn entourage. Het wordt voor PSG dus zaak om ook United te overtuigen. De Mancunians zitten momenteel al niet zo dik in de aanvallers en zijn dus niet echt geneigd om mee te werken aan een vertrek. Bovendien lijken de Parijzenaars eerst nog enkele spelers van de hand te moeten doen alvorens ze kunnen doordrukken.

LEES OOK: Eén Rode Duivel maakt kans op plek in Wereldelftal vh Jaar

PSG heeft nu al te veel opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Anderlecht grijpt in: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

13
13
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

66
66
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

88
88
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

75
75
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

36
36
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

139
139
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

111
111
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

157
157
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

83
83
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

91
91
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

192
192
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

123
123
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

225
225
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

306
306
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

90
90
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

448
448
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

558
558
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

210
210
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

136
136
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

141
141
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

212
212
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

203
203

Meer sportnieuws