'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

door
'PSG wil onklopbaar worden met komst Premier League-ster'

Paris Saint-Germain heeft zijn start van het nieuwe seizoen niet gemist. In de eerste twee officiële matchen scoorde de Franse kampioen zelf negen keer en slikte het geen enkele tegentreffer. Desondanks zouden de Parijzenaars nog een nieuwe sterspeler aan de selectie willen toevoegen.


Waar PSG in de voorbije zomermercato's telkens op sterrenjacht ging, wordt tijdens de huidige mercato vooral gemikt op gerichte profielen. Met Vitinha werd alvast een nieuwe middenvelder weggeplukt bij FC Porto, hij moet voor meer evenwicht in de ploeg gaan zorgen. Daarnaast werd met Hugo Ekitike een beloftevolle aanvaller overgenomen van Stade Reims. Als derde zomeraanwinst werd back/verdediger Nordi Mukiele weggeplukt bij RB Leipzig. Vorige week werd dan weer de komst van Renato Sanches aangekondigd, die voor zo'n 15 miljoen euro overkwam van Lille OSC.

Niet de meest grootste namen, maar wel vier mooie aanwinsten met elk een specifiek profiel. Nu zou PSG echter willen afstappen van die aanwervingsstrategie en toch één sterspeler naar het Parc des Princes halen. Zo meldt onder meer L'Equipe dat de Franse kampioen concreet in de markt is voor Marcus Rashford. De Engelse international is deze zomer zijn laatste contractjaar ingegaan bij Manchester United. De club heeft weliswaar een optie om die overeenkomst met een seizoen te verlengen, maar Rashford zelf zou wel openstaan voor een avontuur in de Lichtstad.

POSITIEVE GESPREKKEN
De aanvaller zou bovendien een goede relatie onderhouden met Kylian Mbappé. Er zouden alvast positieve gesprekken hebben plaatsgevonden met Rashford en zijn entourage. Het wordt voor PSG dus zaak om ook United te overtuigen. De Mancunians zitten momenteel al niet zo dik in de aanvallers en zijn dus niet echt geneigd om mee te werken aan een vertrek. Bovendien lijken de Parijzenaars eerst nog enkele spelers van de hand te moeten doen alvorens ze kunnen doordrukken.

LEES OOK: Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

PSG heeft nu al te veel opties in de aanvalslinie ...

Meest recent

Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

243
243
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

210
210
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

114
114
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

56
56
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

170
170
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

318
318
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

281
281
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

113
113
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

42
42
Goto bezorgt Standard enorm stevige eindejaarskater

Om 18u30 stond in Luik de zeer interessante partij tussen Standard en STVV op het programma. Voor de ...

115
115
Hayen zet spelers al op scherp: "Dit moet er écht uit"

Nicky Hayen incasseerde meteen nederlaag bij zijn debuut met KRC Genk. De Limburgers verloren met ...

235
235
‘Superspits voor Anderlecht: Renard opent de geldkraan’

Anderlecht-fans dromen van een nieuwe superspits, maar voelen tegelijk de angst dat het weer eens ...

286
286
Anderlecht - Charleroi: Hasi voert één wissel door

RSC Anderlecht sluit zijn jaar af met een thuismatch tegen Sporting Charleroi. De Brusselaars kunnen ...

85
85
Stankovic looft Hayen, Vetlesen ziet verandering onder Leko

Club Brugge won gevleid met 3-5 op het veld van KRC Genk. Een gelijkspel was een juiste uitslag ...

567
567
Heynen geeft hét probleem van KRC Genk prijs

KRC Genk verloor met 3-5 van Club Brugge en Operatie PO I wordt na Nieuwjaar nog héél ...

369
369
'Mignolet out: Club richt pijlen op ervaren doelman'

Dankzij een 3-5 zege in Genk kan Club Brugge met opgeheven hoofd het jaar afsluiten. Om de ambities ...

455
455
De Mil slikt bittere pil: rampscenario voor AA Gent

AA Gent sluit een op z'n zachtst gezegd wisselvallig jaar zaterdag in eigen huis af tegen Westerlo. ...

140
140
Leider Union op tandvlees: winterstop komt geen dag te vroeg

De winterstop lijkt op het juiste moment te komen voor Union, al blijft het leider. Op bezoek bij ...

79
79
Opdoffer voor Oosting: Antwerp incasseert uppercut

Met een draw tegen Anderlecht eindigde vorige week de zegereeks van Antwerp, waar Joseph Oosting in ...

666
666
Leko klopt op tafel in Brugge: "Op die positie niet top"

Ivan Leko trok vrijdag aan het langste eind in de ontmoeting met zijn voorganger Nicky Hayen, want ...

655
655
Vera deelt hartverscheurend verhaal over Nicky Hayen

Het zijn zware weken geweest voor Nicky Hayen, maar zeker ook heftige jaren voor Vera Duchateau. Al ...

429
429
Genk-fans in alle staten: "Verhaeghe betaalt Visser!"

KRC Genk en Club Brugge hebben hun jaar op spectaculaire wijze afgesloten. Al kopen de Limburgers ...

447
447
Brugs onderonsje: Vanaken onthult favoriet Gouden Schoen

Het einde van 2025 nadert, en dus wordt er stilaan gespeculeerd over wie er in aanspraak komt voor ...

306
306
Analisten vellen verdict: Genk bestolen tegen Club?

KRC Genk en Club Brugge openden het kerstvoetbal op spectaculaire wijze, want in een zinderende ...

2301
2301
De Mil in de problemen: grote vrees voor Westerlo

KAA Gent hoopt met Rik De Mil de juiste T1 te hebben binnengehaald. De oefenmeester moet de machine ...

156
156

Meer sportnieuws