'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

door
'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

Real Madrid is op sterke wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Koninklijke rekende woensdagavond zoals verwacht af met Eintracht Frankfurt (2-0) en legde zo beslag op de Europese Supercup. Voor Eden Hazard werd het evenwel een avond om snel te vergeten, hij kwam niet van de bank af.


In de voorbereiding had Hazard nochtans een goede beurt gemaakt. In tegenstelling tot de voorbije jaren, keerde hij behoorlijk fit terug vanuit zijn verlof. En tijdens de oefenwedstrijden liet hij ook enkele veelbelovende flitsen zien. Coach Carlo Ancelotti gaf hem zelfs openlijk enkele complimenten, de Spaanse pers had opnieuw geloof in een wederopstanding. De verbazing was dan ook groot toen hij in de eerste officiële match van het seizoen niet eens als invaller werd gebruikt.

Ook Hazard zelf leek behoorlijk teleurgesteld daarin en liep er tijdens de medaille-ceremonie vrij beteuterd bij. Maar volgens AS had Ancelotti een specifieke reden om Hazard en ook Marco Asensio op de bank te houden. Volgens AS beschouwde de Italiaanse trainer de Europese Supercup als een vervolgstuk op de Champions League van vorig seizoen. Daarom koos hij voor de spelers die toen schitterden in het Kampioenenbal.

VEEL ROTEREN
Zo startte Real met exact dezelfde basiself als in de finale tegen Liverpool FC. En Ancelotti voerde ook exact dezelfde wissels: Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos. Dat hij ook nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni in het slot liet invallen, was om hen meteen te betrekken in het behalen van een prijs en zo hun integratieproces te versnellen. Hazard zou zich dus nog geen grote zorgen moeten maken. Ancelotti benadrukte achteraf ook dat hij dit seizoen veel vaker zal roteren. En dat bepaalde spelers die woensdag niet of weinig in actie kwamen, zich klaar moeten houden voor de competitieopener van zondag tegen Almeria.

LEES OOK: De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

Hazard moet proberen om deze zomer nog te vertrekken ...

Meest recent

Basiself Club: onverwachte naam grijpt kans bij Leko

Club Brugge profiteerde tijdens de midweekspeeldag optimaal van de slipper bij leider Union SG. Maar ...

34
34
Staande ovatie De Bruyne: Italiaanse pers door dolle heen

In de strijd om de tweede plek in de Serie A heeft SSC Napoli vrijdag een uitstekende zaak gedaan ...

35
35
Vannieuwkerke zet puntjes op de i: "Geen cent betaald!"

Karl Vannieuwkerke is één van de toonaangevende stemmen/presentatoren in het ...

14
14
De Cat verrast Anderlecht: astronomisch bod lonkt

De naam van Nathan De Cat duikt overal op in de lijstjes van Europese topclubs, die zich stilaan ...

229
229
Terwijl De Bruyne schittert: Conte veegt vloer aan met Lukaku

Kevin De Bruyne heeft vrijdagavond nog eens ouderwets indruk gemaakt bij SSC Napoli. Met een ...

55
55
'Vuurwerk Club Brugge: víér toptransfer nu al op tafel'

Club Brugge is momenteel volop gefocust op het inhalen van Union SG in de ontknoping van de ...

332
332
Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

60
60
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

62
62
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

165
165
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

38
38
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

45
45
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

187
187
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

72
72
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

38
38
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

234
234
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

35
35
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

640
640
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

267
267
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

225
225
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

111
111
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

119
119
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

72
72
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

135
135
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

843
843
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

240
240

Meer sportnieuws