'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

door
'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

Real Madrid is op sterke wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Koninklijke rekende woensdagavond zoals verwacht af met Eintracht Frankfurt (2-0) en legde zo beslag op de Europese Supercup. Voor Eden Hazard werd het evenwel een avond om snel te vergeten, hij kwam niet van de bank af.


In de voorbereiding had Hazard nochtans een goede beurt gemaakt. In tegenstelling tot de voorbije jaren, keerde hij behoorlijk fit terug vanuit zijn verlof. En tijdens de oefenwedstrijden liet hij ook enkele veelbelovende flitsen zien. Coach Carlo Ancelotti gaf hem zelfs openlijk enkele complimenten, de Spaanse pers had opnieuw geloof in een wederopstanding. De verbazing was dan ook groot toen hij in de eerste officiële match van het seizoen niet eens als invaller werd gebruikt.

Ook Hazard zelf leek behoorlijk teleurgesteld daarin en liep er tijdens de medaille-ceremonie vrij beteuterd bij. Maar volgens AS had Ancelotti een specifieke reden om Hazard en ook Marco Asensio op de bank te houden. Volgens AS beschouwde de Italiaanse trainer de Europese Supercup als een vervolgstuk op de Champions League van vorig seizoen. Daarom koos hij voor de spelers die toen schitterden in het Kampioenenbal.

VEEL ROTEREN
Zo startte Real met exact dezelfde basiself als in de finale tegen Liverpool FC. En Ancelotti voerde ook exact dezelfde wissels: Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos. Dat hij ook nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni in het slot liet invallen, was om hen meteen te betrekken in het behalen van een prijs en zo hun integratieproces te versnellen. Hazard zou zich dus nog geen grote zorgen moeten maken. Ancelotti benadrukte achteraf ook dat hij dit seizoen veel vaker zal roteren. En dat bepaalde spelers die woensdag niet of weinig in actie kwamen, zich klaar moeten houden voor de competitieopener van zondag tegen Almeria.

LEES OOK: Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Hazard moet proberen om deze zomer nog te vertrekken ...

Meest recent

TD Essevee duidelijk over mogelijk ontslag Vandenbroeck

Voor Zulte Waregem worden het nog spannende weken. De promovendus moet nog alles uit de kast halen ...

11
11
Loting CL: Real-City en PSG-Chelsea als grootste affiches

Vrijdagmiddag om 12u werd in het hoofdkwartier van de UEFA geloot voor de eindfase van de Champions ...

29
29
TRANSFERUURTJE: 'Club volgt oude bekende, toekomst Courtois bekend'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

86
86
De Condé scherp voor KRC Genk: “Dat moet er uit!”

KRC Genk heeft zich geplaatst voor de volgende rode van de Europa League. Na een thriller tegen ...

99
99
Van Gucht vs Olga Leyers: vonken vliegen in het rond

Dat Ruben Van Gucht niet vies is van wat vrouwelijk schoon, dat weten we ondertussen wel. De ...

70
70
Euvrard zet Standard weer met voetjes op de grond

Standard Luik verraste vorige speeldag door met 0-3 te winnen van KRC Genk. De Rouches doen nog ...

40
40
Neymar-circus: wereldgoals, vechtpartij en steun voor Vini

Neymar wil nog naar het WK 2026 en bij het Braziliaanse Santos hoopt de buitenspeler zich in de ...

27
27
KRC Genk roept straffe ambities na Dinamo Zagreb

KRC Genk won na verlengingen van Dinamo Zagreb. In de heenwedstrijd leek het tweeluik al gespeeld ...

136
136
Fan valt Messi aan: Argentijn neergemaaid op veld

Lionel Messi is één van de grootste supersterren op aarde. Inter Miami profiteert dan ...

55
55
Genkse kassa rinkelt: dit bedrag leverde Europa League al op

KRC Genk heeft donderdagavond een lastige avond beleefd tegen Dinamo Zagreb, maar heeft wel mentale ...

190
190
Club Brugge was bijna wéér trainerstalent kwijt

Club Brugge ontpopte zich de voorbije jaren tot een heuse opleidingsclub. Niet alleen vinden hun ...

135
135
Genk bidt voor Karetsas: Hayen brengt nieuws

KRC Genk heeft zich donderdagavond geplaatst voor de achtste finale van de Europa League, al kostte ...

213
213
Garcia krijgt raad: "Spelverdeler à la Modric"

Binnen enkele weken blazen de Rode Duivels opnieuw verzamelen. Eind maart trekken ze naar de ...

139
139
Overname Standard: François brengt update

Op vier speeldagen van het einde is Standard nog steeds in de running voor de Champions' Play-Off. ...

223
223
Bob Peeters met verstomming geslagen en diep geraakt

SK Beveren zorgde afgelopen weekend voor een huzarenstukje door al in februari de promotie naar de ...

137
137
Keeperskwestie bij Genk? Hayen en Smets reageren

KRC Genk blijft zeer wisselvallig presteren. Na de pandoering tegen Standard van vorig weekend ...

437
437
Ex-Anderlecht-talent droomt van comeback

Met Nathan De Cat wist dit seizoen weer een product van Neerpede helemaal door te breken in de ...

367
367
Red Bull New York pakt uit met verrassende Belg

De laatste jaren slaagt de MLS er alsmaar vaker in om spelers uit Europa te lokken. Ook ...

23
23
‘Alarm bij Club Brugge: Mignolet-bom op springen’

Simon Mignolet ligt opnieuw zwaar onder vuur bij Club Brugge. Na zijn pijnlijke fout tegen ...

842
842
Ito slaat mea culpa: "Had niet mogen gebeuren"

KRC Genk is donderdagavond met de schrik vrijgekomen in de Europa League. Bijna vergooide het tegen ...

74
74
Taravel tot einde seizoen T1? Broer reageert duidelijk

Het is intussen bijna vier weken geleden dat Besnik Hasi ontslagen werd als trainer van Anderlecht. ...

180
180
'Union verliest Khalaili aan topclub uit Premier League'

Union pakte vorig seizoen de titel en ligt dit seizoen zelfs nog op koers voor de dubbel, want het ...

152
152
Hayen ging tekeer tegen spelers: "Het was best heftig"

KRC Genk zet zijn knappe Europese parcours verder en plaatste zich voor de achtste finales van de ...

361
361
Loting Europa League: zware dobber dreigt voor Genk

De tickets voor de 1/8ste finales van de Europese competities zijn verdeeld en er blijft nog ...

496
496
Zucht van opluchting: KRC Genk flikt het in verlengingen

KRC Genk heeft zich dan toch geplaatst voor de 1/8ste finales van de Europa League. Donderdagavond ...

195
195

Meer sportnieuws