'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

door
'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

Real Madrid is op sterke wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Koninklijke rekende woensdagavond zoals verwacht af met Eintracht Frankfurt (2-0) en legde zo beslag op de Europese Supercup. Voor Eden Hazard werd het evenwel een avond om snel te vergeten, hij kwam niet van de bank af.


In de voorbereiding had Hazard nochtans een goede beurt gemaakt. In tegenstelling tot de voorbije jaren, keerde hij behoorlijk fit terug vanuit zijn verlof. En tijdens de oefenwedstrijden liet hij ook enkele veelbelovende flitsen zien. Coach Carlo Ancelotti gaf hem zelfs openlijk enkele complimenten, de Spaanse pers had opnieuw geloof in een wederopstanding. De verbazing was dan ook groot toen hij in de eerste officiële match van het seizoen niet eens als invaller werd gebruikt.

Ook Hazard zelf leek behoorlijk teleurgesteld daarin en liep er tijdens de medaille-ceremonie vrij beteuterd bij. Maar volgens AS had Ancelotti een specifieke reden om Hazard en ook Marco Asensio op de bank te houden. Volgens AS beschouwde de Italiaanse trainer de Europese Supercup als een vervolgstuk op de Champions League van vorig seizoen. Daarom koos hij voor de spelers die toen schitterden in het Kampioenenbal.

VEEL ROTEREN
Zo startte Real met exact dezelfde basiself als in de finale tegen Liverpool FC. En Ancelotti voerde ook exact dezelfde wissels: Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos. Dat hij ook nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni in het slot liet invallen, was om hen meteen te betrekken in het behalen van een prijs en zo hun integratieproces te versnellen. Hazard zou zich dus nog geen grote zorgen moeten maken. Ancelotti benadrukte achteraf ook dat hij dit seizoen veel vaker zal roteren. En dat bepaalde spelers die woensdag niet of weinig in actie kwamen, zich klaar moeten houden voor de competitieopener van zondag tegen Almeria.

LEES OOK: Explosieve Doku-twist: Duivels plots weer vol hoop

Hazard moet proberen om deze zomer nog te vertrekken ...

Meest recent

Anderlecht en Genk balen: "Beste speler in de Eredivisie"

PSV steekt er ook dit seizoen weer bovenuit in de Nederlandse eerste klasse. De club uit Eindhoven ...

2
2
'Italië in alle staten: coach ontketent De Ketelaere-rel'

Raffaele Palladino gooit meteen de wetten om bij Atalanta — en precies daar wordt De Ketelaere ...

6
6
Heropenen AA Gent en Westerlo pikant transferdossier?

AA Gent en KVC Westerlo kennen voorlopig een wisselvallig seizoen. Afgelopen zomer kwam het bijna ...

17
17
Renard slaat terug naar Boeckx en Baseggio: "Klein van hem"

Ongeveer een jaar geleden werd Olivier Renard aangesteld als sportief directeur bij RSC Anderlecht. ...

48
48
Hasi verklapt gemiste toptransfer: "Was in de zomer te duur"

RSC Anderlecht zocht afgelopen zomer naar versterking en vond die ook, maar op bepaalde posities is ...

66
66
Noodlot slaat toe bij Antwerp: "En nu dit ... echt zonde"

meAntwerp FC staat in de komende weken voor een lastig programma en dat terwijl de club zo snel ...

41
41
'Kompany in shock: grootmacht gaat vol voor Harry Kane'

Bayern München staat aanstaande woensdag voor een absolute kraker in de Champions League tegen ...

61
61
Kortsluiting bij Club Brugge: Hayen ontploft van één speler

Club Brugge kocht geen status maar ruwe power: voor €9 miljoen moest Mamadou Diakhon dé ...

222
222
"Klein kind" - Boskamp scherp na vete Garcia-De Bilde

Ondanks de kwalificatie voor het WK 2026 en de monsterzege tegen Liechtenstein, werd de voorbije ...

125
125
Nieuwe coach Club Brugge bekend? De Mil krijgt voorwaarde te horen

Daags voor het belangrijke Champions League-duel tegen Sporting CP, staat Club Brugge in eigen land ...

219
219
De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

244
244
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

86
86
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

113
113
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

203
203
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

81
81
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

78
78
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

75
75
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

102
102
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

239
239
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

198
198
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

196
196
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

86
86
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

72
72
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

150
150
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

202
202

Meer sportnieuws