'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

door
'Ancelotti houdt Hazard om bijzondere reden op bank'

Real Madrid is op sterke wijze aan het nieuwe seizoen begonnen. De Koninklijke rekende woensdagavond zoals verwacht af met Eintracht Frankfurt (2-0) en legde zo beslag op de Europese Supercup. Voor Eden Hazard werd het evenwel een avond om snel te vergeten, hij kwam niet van de bank af.


In de voorbereiding had Hazard nochtans een goede beurt gemaakt. In tegenstelling tot de voorbije jaren, keerde hij behoorlijk fit terug vanuit zijn verlof. En tijdens de oefenwedstrijden liet hij ook enkele veelbelovende flitsen zien. Coach Carlo Ancelotti gaf hem zelfs openlijk enkele complimenten, de Spaanse pers had opnieuw geloof in een wederopstanding. De verbazing was dan ook groot toen hij in de eerste officiële match van het seizoen niet eens als invaller werd gebruikt.

Ook Hazard zelf leek behoorlijk teleurgesteld daarin en liep er tijdens de medaille-ceremonie vrij beteuterd bij. Maar volgens AS had Ancelotti een specifieke reden om Hazard en ook Marco Asensio op de bank te houden. Volgens AS beschouwde de Italiaanse trainer de Europese Supercup als een vervolgstuk op de Champions League van vorig seizoen. Daarom koos hij voor de spelers die toen schitterden in het Kampioenenbal.

VEEL ROTEREN
Zo startte Real met exact dezelfde basiself als in de finale tegen Liverpool FC. En Ancelotti voerde ook exact dezelfde wissels: Rodrygo Goes, Eduardo Camavinga en Dani Ceballos. Dat hij ook nieuwkomers Antonio Rüdiger en Aurélien Tchouaméni in het slot liet invallen, was om hen meteen te betrekken in het behalen van een prijs en zo hun integratieproces te versnellen. Hazard zou zich dus nog geen grote zorgen moeten maken. Ancelotti benadrukte achteraf ook dat hij dit seizoen veel vaker zal roteren. En dat bepaalde spelers die woensdag niet of weinig in actie kwamen, zich klaar moeten houden voor de competitieopener van zondag tegen Almeria.

LEES OOK: Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Hazard moet proberen om deze zomer nog te vertrekken ...

Meest recent

Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

16
16
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

11
11
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

93
93
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

67
67
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

102
102
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

147
147
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

179
179
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

9
9
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

308
308
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

52
52
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

152
152
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

208
208
Vrancken verrast bij STVV: "Mooi en heel dankbaar"

STVV neemt het vanavond op tegen KVC Westerlo. De Truienaars willen met een zege Club Brugge en ...

53
53
Antwerp komt met héél verrassend nieuws voor de fans

Royal Antwerp FC scoorde het voorbij jaar weinig punten bij de eigen aanhang. Zij vonden de ...

192
192
Leverde Renard méér op dan Fredberg? Dit zijn de cijfers

Olivier Renard krijgt de volle laag. Niet onlogisch als we Anderlecht zien sukkelen. Peter ...

240
240
De Mil maakt winterbalans op: nog één eis voor KAA Gent

De wintermercato zit erop. De Belgische clubs kunnen geen spelers meer binnenhalen, maar dat geldt ...

119
119
Leko op zijn hoede voor Standard: “In topmatch telt dat niet”

Club Brugge bekampt in de Jupiler Pro League Standard Luik. Blauw-Zwart wist in de Champions League ...

155
155
Eden Hazard duwt topcoach naar Chelsea: "Mijn droom"

Eden Hazard kende een illustere carrière, maar blessureleed zorgde voor een vervroegd ...

67
67
Bom in Anderlecht: clubicoon verlaat het Lotto Park

Het blijft rommelen bij RSC Anderlecht. De club ontsloeg Besnik Hasi en Paars-Wit maakte zopas ...

526
526
Hubert bevestigt ferme domper én meevaller Union SG

Union SG werd nipt uitgeschakeld in de Champions League, maar de Brusselse club is wel nog steeds de ...

48
48
SK Beveren slaat bijzonder grote slag

SK Beveren lijkt op weg naar de Jupiler Pro League. Er wordt goed werk geleverd op de Freethiel. De ...

122
122
Druk op Genk stijgt: Hayen spreekt over Anderlecht

KRC Genk neemt het komende speeldag in de Jupiler Pro League op tegen RSC Anderlecht. De Limburgers ...

311
311
KV Mechelen ziet pion nog naar Liverpool verkassen

De wintermercato is voorbij, maar toch ziet KV Mechelen nog een pion naar Liverpool trekken. Op de ...

72
72
Leko hakt knopen door bij Club Brugge: “Sweet dilemma’s”

Club Brugge hoopt na de nederlaag tegen Union SG in de competitie de rug te rechten tegen Standard ...

454
454
Vandenbempt verrast met uitspraken over Anderlecht

RSC Anderlecht zit in een moeilijke periode. Paars-Wit ontsloeg coach Besnik Hasi en onder ...

486
486

Meer sportnieuws