'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

741 stemmen
'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

Club Brugge beleefde al een behoorlijk woelige zomermercato tot dusver en ook de slotweken van de transferperiode beloven er redelijk druk te gaan worden. Zo wil de landskampioen zich zelf nog versterken op meerdere posities. Maar ook aan de uitgang lijkt nog één en ander te gaan bewegen.


Blauw-Zwart deed tot dusver al behoorlijk wat spelers van de hand. De transfers van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki naar respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim staken er financieel gezien bovenuit. Maar ook de verkoop van Loïs Openda bracht een aardige duit in het zakje. Daarnaast vonden de Bruggelingen een oplossing voor spelers die geen hoofdrol meer vertolkten in de sportieve plannen: David Okereke, Faitout Maouassa, Michael Krmencik, Matej Mitrovic, Bas Dost, ... .

Het was dus al behoorlijk druk aan de Brugse uitgang en mogelijk komen daar nog enkele vertrekkers bij. Zo blijft het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. De Nederlander wil absoluut naar een topcompetitie verkassen, afwachten of hij alsnog zijn zin krijgt. Ondertussen lijkt Club ook afscheid te nemen van Federico Ricca. De Uruguayaanse back is volgens Het Laatste Nieuws goed op weg naar Oud-Heverlee Leuven.

GEEN DEFINITIEVE DOORBRAAK
De 27-jarige Ricca speelt inmiddels sinds 2019 bij Club Brugge, dat hem destijds wegplukte bij het Spaanse FC Malaga. Bij momenten toonde hij zich een waardevolle kracht, zelfs in de Champions League speelde hij regelmatig goede wedstrijden. Maar een definitieve doorbraak als vaste basiskracht bleef uiteindelijk uit en de laatste maanden kreeg hij steeds minder speelgelegenheid. Nu hij zijn laatste contractjaar aangegaan is, lijkt Ricca dus voor een andere uitdaging in België te kiezen.

LEES OOK: 'JPL-club zet Hoefkens alsnog hoog op verlanglijst'

Ricca is te snel afgeschreven bij Club ...

Meest recent

WK-gangers Jupiler Pro League: Club Brugge hofleverancier

Het WK staat voor de deur. Ondertussen zijn bijna alle WK-selecties meegedeeld. VoetbalNieuws somde ...

12
12
'Frankrijk bibbert: sterkhouder dreigt WK te missen'

Tien dagen voor de start van het WK zijn alle selecties stilaan bekend, al vallen enkele last ...

7
7
'Westerlo wil Stassin aan nieuwe transfer helpen'

Een aantal Rode Duivels bleven ontgoocheld achter bij de bekendmaking van de WK-selectie. Lucas ...

21
21
Rigaux dropt meteen bommetje op persvoorstelling Feyenoord

Het zijn drukke dagen geweest voor Dévy Rigaux. Vorig weekend vierde hij nog de titel met ...

64
64
Frankrijk in chaos: nieuwe Netflix-docu schokt fans

Frankrijk is ontegensprekelijk één van de favorieten om het komende WK in Amerika naar ...

18
18
'Union verliest na Burgess volgende verdediger'

Het wordt voor Union alweer een zeer drukke transferzomer. Een eerste belangrijke vertrekker raakte ...

63
63
'Doku hakt na exit Guardiola knoop over City-toekomst door'

Bij Manchester City viel er enkele weken geleden toch een bom, want na tien jaar kondigde Pep ...

86
86
Lammens pakt zeer fraaie bekroning na knalseizoen

Het was toch één van de verrassingen in de WK-selectie van de Rode Duivels: Matz Sels, ...

72
72
Hans Vanaken ontroert iedereen tot tranen toe met één beeld

Hans Vanaken heeft er alweer een seizoen opzitten om in te kaderen. De aanvoerder van Club Brugge ...

123
123
'Garcia moet twee Rode Duivels missen tegen Kroatië'

De Rode Duivels hebben nog twee weken voor ze beginnen aan hun WK, waar de openingsmatch op 15 juni ...

122
122
Opvallende nieuwe coach Lille-Duivels, einde tijdperk in JPL

Wellicht zullen we tot na het WK moeten wachten tot de transfermarkt écht op gang komt, maar ...

25
25
'Overmars in actie: Antwerp haalt nog 2 exotische talenten'

Marc Overmars zal deze zomer véél werk hebben bij Antwerp. De Great Old ziet zowat een ...

176
176
TRANSFERUURTJE: 'Burgess weg bij Union, opmerkelijk avontuur Van Bommel'

De zomermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

241
241
Brughmans verbaast met uitspraken na Genk-deceptie

KRC Genk loopt Europees voetbal mis na de deceptie tegen KAA Gent. De Limburgers kwamen in de ...

265
265
KBVB heeft duidelijke boodschap voor fans: Duivels op scherp

Het WK in de Verenigde Staten, Mexico en Canada staat voor de deur. Op donderdag 11 juni trapt ...

55
55
RWMD geeft niet op: alsnog faillissement-wending?

RWDM Brussels staat op de rand van de afgrond. De Brusselse club is echter niet van plan om op te ...

186
186
'Anderlecht beslist: vier spelers verlaten de club'

Bij RSC Anderlecht heeft Antoine Sibierski al een aantal knopen doorgehakt. De Brusselaars laten ...

863
863
Onana onthult wie Rode Duivels écht sterker maakt

De Rode Duivels beginnen deze week volop aan hun voorbereiding op het WK. Er staan duels tegen ...

170
170
Jacky Mathijssen stapt op: Belgische comeback lonkt

Jacky Mathijssen is op zoek naar een nieuwe uitdaging in het voetbal. Hij was de afgelopen jaren aan ...

122
122
'Charleroi ruikt de jackpot: 11 miljoen euro in de kassa'

Sporting Charleroi gaat ook deze zomer sterkhouders verliezen. Er begint achter de schermen al het ...

59
59
AA Gent feest: één grote uitblinker bij de Buffalo's

AA Gent gaat alsnog Europa in. De club maakt sinds het vertrek van Hein Vanhaezebrouck progressie ...

136
136
Heymans ondanks blamage: "Hij is een supertalent"

KRC Genk blijft het moeilijk hebben om na een sterk seizoen te bevestigen. Ze eindigden 7de in de ...

172
172
WK '26: Extra WK-ganger Anderlecht, grote schok bij Union

Nog een tiental dagen tot de openingswedstrijd van het WK 2026. Momenteel worden dan ook de laatste ...

156
156
Rigaux verklapt: zo reageerde Hayen op titel Club Brugge

Club Brugge heeft het seizoen afgesloten als fiere kampioen. Nochtans kwam het behalen van de 20ste ...

1166
1166
'Genk grijpt in na nieuwe klap: halve ploeg naar uitgang'

KRC Genk is er dan toch niet in geslaagd om een Europees ticket uit de brand te slepen. In de ...

490
490

Meer sportnieuws