'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

741 stemmen
'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

Club Brugge beleefde al een behoorlijk woelige zomermercato tot dusver en ook de slotweken van de transferperiode beloven er redelijk druk te gaan worden. Zo wil de landskampioen zich zelf nog versterken op meerdere posities. Maar ook aan de uitgang lijkt nog één en ander te gaan bewegen.


Blauw-Zwart deed tot dusver al behoorlijk wat spelers van de hand. De transfers van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki naar respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim staken er financieel gezien bovenuit. Maar ook de verkoop van Loïs Openda bracht een aardige duit in het zakje. Daarnaast vonden de Bruggelingen een oplossing voor spelers die geen hoofdrol meer vertolkten in de sportieve plannen: David Okereke, Faitout Maouassa, Michael Krmencik, Matej Mitrovic, Bas Dost, ... .

Het was dus al behoorlijk druk aan de Brugse uitgang en mogelijk komen daar nog enkele vertrekkers bij. Zo blijft het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. De Nederlander wil absoluut naar een topcompetitie verkassen, afwachten of hij alsnog zijn zin krijgt. Ondertussen lijkt Club ook afscheid te nemen van Federico Ricca. De Uruguayaanse back is volgens Het Laatste Nieuws goed op weg naar Oud-Heverlee Leuven.

GEEN DEFINITIEVE DOORBRAAK
De 27-jarige Ricca speelt inmiddels sinds 2019 bij Club Brugge, dat hem destijds wegplukte bij het Spaanse FC Malaga. Bij momenten toonde hij zich een waardevolle kracht, zelfs in de Champions League speelde hij regelmatig goede wedstrijden. Maar een definitieve doorbraak als vaste basiskracht bleef uiteindelijk uit en de laatste maanden kreeg hij steeds minder speelgelegenheid. Nu hij zijn laatste contractjaar aangegaan is, lijkt Ricca dus voor een andere uitdaging in België te kiezen.

LEES OOK: AA Gent pakt uit met WK-ganger bij Jonge Duivels

Ricca is te snel afgeschreven bij Club ...

Meest recent

'Anderlecht haakt af na horen perperdure vraagprijs'

Er ligt bij Anderlecht heel wat transferhuiswerk op de plank. De club wil onder meer twee wingers ...

100
100
'Mourinho gaat los in Madrid: nieuwe transferknaller Real'

Real Madrid toonde zich al bijzonder actief op de zomercato. De Koninklijke haalde inmiddels drie ...

3
3
'Transfersoap Olise: Bayern grijpt daadkrachtig in'

Michael Olise heeft zich in het voorbije seizoen opgeworpen tot één van de betere ...

32
32
'Duel met Egypte maakt groot slachtoffer in basiself Duivels'

Het aftellen tot de tweede WK-wedstrijd van de Rode Duivels is begonnen. Maar wie zal bondscoach ...

101
101
Trainerstwist Anderlecht? Contract per direct beëindigd

Hoewel de trainingen maandag alweer hervatten, heeft RSC Anderlecht nog steeds geen nieuwe ...

484
484
'Miljoenen voor Tzolis: Club spreekt met grootmacht'

Club Brugge gaat ook deze zomermercato ongetwijfeld weer een pak miljoenen opstrijken met de verkoop ...

291
291
Verbazende vervanger voor Doku? "Absoluut een goede optie"

Daags voor de belangrijke WK-wedstrijd tegen Iran, lekte slecht nieuws naar buiten uit het Belgische ...

325
325
Spanje onder grote druk: De la Fuente grijpt fors in

Spanje staat zondagavond onder grote druk op het wereldkampioenschap. Tegen Saudi-Arabië ...

33
33
Opstelling Rode Duivels: Albert voorspelt cruciale wissel

De Rode Duivels willen straks vanuit pole-positie voor groepswinst aan de slotspeeldag beginnen. ...

213
213
'WK-sensatie ontketent titanenstrijd: pokerspel van 120 mil'

Het wereldkampioenschap vormt uiteraard een ideaal uitstalraam voor spelers die later in de zomer ...

41
41
Geweldig beeld: Nederlands koningspaar uit de bol in kleedkamer

Dit weekend waren opnieuw heel wat bekende gezichten te zien op de tribunes tijdens het WK. Zaterdag ...

31
31
De Condé vol aan de bak: transfervuurwerk bij KRC Genk

Terwijl het WK op volle toeren draait, zijn de clubs uit de Jupiler Pro League volop bezig met het ...

564
564
'Tzolis krijgt meteen serieuze domper te horen bij Arsenal'

Dat Christos Tzolis deze zomer een toptransfer zal versieren, lijkt stilaan een uitgemaakte zaak. De ...

496
496
Vervanger Jérémy Doku gezocht: "Híj́ heeft licht voordeel"

De Rode Duivels zullen zondagavond Iran moeten bekampen met een flinke aderlating. Zo ontbreekt ...

125
125
Gouden tip Garcia: "Zo iemand heb je nodig tegen Iran"

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

353
353
Oranje-gekte barst los: "Beste Nederlands elftal in jaren"

Nederland heeft zaterdag indruk gemaakt op het WK 2026. Tijdens hun tweede groepswedstrijd werd met ...

85
85
Vanaken eindelijk aan aftrap? Boskamp geeft antwoord

De Rode Duivels kruisen zondagavond de degens met Iran op het wereldkampioenschap 2026. Het wordt ...

414
414
Duivels vrezen: loodzware tegenstander in tweede ronde?

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

380
380
'City op zucht van trainer: 10 miljoen voor opvolger Pep'

Manchester City nam na het Premier League-seizoen officieel afscheid van succestrainer Pep ...

149
149
Garcia krijgt draai om de oren: "Trekt nergens op"

Rudi Garcia heeft zijn vuurdoop als bondscoach op de groot toernooi achter de rug. Een onverdeeld ...

154
154
TU: 'Trainerswending Anderlecht, onverwachte transfer Lang'

Terwijl het WK in Amerika helemaal is losgebarsten, begint de zomermercato in Europa op toerental te ...

701
701
Meunier vreest erg opvallend probleem tegen Iran

De spanning begint te stijgen in Groep G. Vanavond staat de tweede groepsmatch op het programma. De ...

81
81
Doku-discussie bereikt kookpunt: zware kritiek ontploft

Jérémy Doku is afwezig tegen Iran door luchtwegenproblemen, maar op de achtergrond ...

148
148
'Mysterie Lukaku': gigantische transferwending nakend

Romelu Lukaku kende een desastreus seizoen bij Napoli en speelde er amper of niets. De aanvaller ...

291
291
Iran krijgt vlak voor België onverwacht nieuws van VS

Iran is vanavond de tegenstander van de Rode Duivels op het WK. In Los Angeles werkt België de ...

328
328

Meer sportnieuws