'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

door
'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

Club Brugge beleefde al een behoorlijk woelige zomermercato tot dusver en ook de slotweken van de transferperiode beloven er redelijk druk te gaan worden. Zo wil de landskampioen zich zelf nog versterken op meerdere posities. Maar ook aan de uitgang lijkt nog één en ander te gaan bewegen.


Blauw-Zwart deed tot dusver al behoorlijk wat spelers van de hand. De transfers van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki naar respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim staken er financieel gezien bovenuit. Maar ook de verkoop van Loïs Openda bracht een aardige duit in het zakje. Daarnaast vonden de Bruggelingen een oplossing voor spelers die geen hoofdrol meer vertolkten in de sportieve plannen: David Okereke, Faitout Maouassa, Michael Krmencik, Matej Mitrovic, Bas Dost, ... .

Het was dus al behoorlijk druk aan de Brugse uitgang en mogelijk komen daar nog enkele vertrekkers bij. Zo blijft het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. De Nederlander wil absoluut naar een topcompetitie verkassen, afwachten of hij alsnog zijn zin krijgt. Ondertussen lijkt Club ook afscheid te nemen van Federico Ricca. De Uruguayaanse back is volgens Het Laatste Nieuws goed op weg naar Oud-Heverlee Leuven.

GEEN DEFINITIEVE DOORBRAAK
De 27-jarige Ricca speelt inmiddels sinds 2019 bij Club Brugge, dat hem destijds wegplukte bij het Spaanse FC Malaga. Bij momenten toonde hij zich een waardevolle kracht, zelfs in de Champions League speelde hij regelmatig goede wedstrijden. Maar een definitieve doorbraak als vaste basiskracht bleef uiteindelijk uit en de laatste maanden kreeg hij steeds minder speelgelegenheid. Nu hij zijn laatste contractjaar aangegaan is, lijkt Ricca dus voor een andere uitdaging in België te kiezen.

LEES OOK: 'OH Leuven haalt nieuw toptalent binnen'

Ricca is te snel afgeschreven bij Club ...

Meest recent

'Antwerp haakt af: géén transfer bij Anderlecht'

Royal Antwerp FC heeft ondanks een geweldige maand december zeker versterking nodig. Er moet ...

3
3
'Hayen ontvangt cruciaal transfernieuws bij KRC Genk'

KRC Genk trekt volgende week naar Marbella voor een winterse stage. Een ideaal moment voor nieuwe ...

80
80
'Jackpot Antwerp: toptransfer onverwachte sterkhouder'

Antwerp FC wil bij de start van de tweede seizoenshelft de goede prestaties van in de laatste weken ...

86
86
‘Tzolis verstomd: Palace choqueert met transferwending’

Hij zag het al voor zich: eindelijk die stap naar de Premier League. Maar in Engeland is ...

495
495
Géén Tzolis? "Als je eerlijk bent, geef je hém de Gouden Schoen"

Binnen een dikke week is het weer zover, dan wordt de winnaar van de Gouden Schoen bekend gemaakt. ...

240
240
'Club legt zak geld klaar: twee topaanwinsten onderweg'

Bij Club Brugge gaat de tweede seizoenshelft zaterdag al van start, tenminste toch de voorbereiding ...

499
499
'Anderlecht is los op mercato: eerste vertrekker staat klaar'

Na een dikke week de batterijen te hebben opgeladen, beginnen de eersteklassers eerstdaags aan de ...

338
338
'Antwerp all-in: Gheysens geeft Overmars groen licht'

Antwerp vreest om Gyrano Kerk, Vincent Janssen en Zeno Van den Bosch gratis te verliezen, maar zij ...

428
428
'Kink in de kabel: recorddeal Club Brugge valt in duigen'

Afgelopen zomer rinkelde de kassa als nooit tevoren bij Club Brugge, waar een aantal goudhaantjes ...

407
407
'Antwerp verrast en houdt speler wél aan boord'

Edit article ...

146
146
'STVV haalt opgelucht adem: smaakmaker niet weg'

STVV is zonder twijfel dé sensatie van de eerste helft van het seizoen in de Jupiler Pro ...

148
148
'Anderlecht onderhandelt: transfer Fredberg vertrekt'

Bij RSC Anderlecht willen ze heel wat spelers van de hand gaan doen deze mercato. Mogelijk gaat een ...

335
335
Zulte Waregem krijgt twee enorme dompers te verwerken

Zulte Waregem kent een goed seizoen in de Jupiler Pro League. Essevee verloor zijn laatste match van ...

85
85
'Na AA Gent volgende JPL-topclub in de markt voor Yow'

Griffin Yow is bezig aan zijn laatste weken/maanden in België. De Amerikaanse aanvallende ...

168
168
Anderlecht wil twee keer toeslaan in één pittig dossier

De tijd begint stilaan te dringen bij Anderlecht. Vanaf heden kunnen een aantal spelers zoals Yari ...

571
571
Cercle Brugge baalt: dan toch geen miljoenendeal?

Cercle Brugge is een vereniging die alle jaren voor meerdere miljoenen euro’s moet verkopen. ...

183
183
‘Anderlecht ruikt stunttransfer: ex-JPL-ster met megaloon'

Alsof er één ding is waar Anderlecht géén zin in heeft, dan is het nog ...

343
343
KRC Genk verrast compleet met terugkeer oude bekende

Verrassend nieuws uit Genk. Daar gaan de Limburgers twee wissels doorvoeren bij de A-ploeg en bij ...

629
629
Transfer Benteke: deze negen opties werden niets

Christian Benteke tekende bij Al-Wahda. Daar zal hij de laatste jaren van zijn loopbaan doorbrengen ...

202
202
Romano kondigt volgende 'stunttransfer' Union SG aan

Union SG gaat eerstdaags een volgende speler voorstellen. Volgens transfergoeroe Fabrizio Romano ...

115
115
Felle kritiek van Dedecker zet vrouwenvoetbal in brand

Traditiegetrouw blikt Het Nieuwsblad aan het einde van het jaar terug met een uitgebreid interview ...

201
201
'Alarmerende geluiden omtrent Victor Boniface'

Victor Boniface was een sensatie in de Jupiler Pro League. De aanvaller deed het zeer goed en ...

180
180
'AA Gent vergroot opties: verrassende aanwinst in zicht'

AA Gent is op zoek naar versterking, maar ze moeten ook spelers van de hand gaan doen. Er duikt een ...

518
518
'Westerlo schakelt door: sensatie trekt naar de Kempen'

KVC Westerlo schakelt een versnelling hoger op de transfermarkt. Ze halen weldra een speler weg bij ...

103
103
'Pech voor Anderlecht: Renard vist achter het net'

RSC Anderlecht gaat een drukke wintermercato tegemoet, zowel op uitgaand als inkomend vlak. ...

218
218

Meer sportnieuws