'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

door
'Vertrekker bij Club Brugge: Ricca naar reeksgenoot'

Club Brugge beleefde al een behoorlijk woelige zomermercato tot dusver en ook de slotweken van de transferperiode beloven er redelijk druk te gaan worden. Zo wil de landskampioen zich zelf nog versterken op meerdere posities. Maar ook aan de uitgang lijkt nog één en ander te gaan bewegen.


Blauw-Zwart deed tot dusver al behoorlijk wat spelers van de hand. De transfers van Charles De Ketelaere en Stanley Nsoki naar respectievelijke AC Milan en TSG Hoffenheim staken er financieel gezien bovenuit. Maar ook de verkoop van Loïs Openda bracht een aardige duit in het zakje. Daarnaast vonden de Bruggelingen een oplossing voor spelers die geen hoofdrol meer vertolkten in de sportieve plannen: David Okereke, Faitout Maouassa, Michael Krmencik, Matej Mitrovic, Bas Dost, ... .

Het was dus al behoorlijk druk aan de Brugse uitgang en mogelijk komen daar nog enkele vertrekkers bij. Zo blijft het uitkijken naar wat er met Noa Lang zal gebeuren. De Nederlander wil absoluut naar een topcompetitie verkassen, afwachten of hij alsnog zijn zin krijgt. Ondertussen lijkt Club ook afscheid te nemen van Federico Ricca. De Uruguayaanse back is volgens Het Laatste Nieuws goed op weg naar Oud-Heverlee Leuven.

GEEN DEFINITIEVE DOORBRAAK
De 27-jarige Ricca speelt inmiddels sinds 2019 bij Club Brugge, dat hem destijds wegplukte bij het Spaanse FC Malaga. Bij momenten toonde hij zich een waardevolle kracht, zelfs in de Champions League speelde hij regelmatig goede wedstrijden. Maar een definitieve doorbraak als vaste basiskracht bleef uiteindelijk uit en de laatste maanden kreeg hij steeds minder speelgelegenheid. Nu hij zijn laatste contractjaar aangegaan is, lijkt Ricca dus voor een andere uitdaging in België te kiezen.

LEES OOK: 'OHL gaat transferstrijd aan met Athletic Bilbao'

Ricca is te snel afgeschreven bij Club ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

36
36
'Alles op bekerfinale: Anderlecht spaart 2 sterkhouders'

Anderlecht kreeg vorig weekend een nieuwe tik met een thuisnederlaag tegen Club Brugge. Het blijft ...

11
11
Bornauw doet onthulling over pijnlijke Renard-anekdote

Bij Anderlecht kunnen ze eindelijk beginnen werken aan volgend seizoen, want met Antoine Sibierski ...

40
40
Beveren blijft gaan: volgende sterkhouder tekent bij

SK Beveren was dit seizoen oppermachtig in de Challenger Pro League. Het bleef het hele seizoen ...

28
28
Toekomst Taravel in gevaar? Sibierski spreekt meteen

Het was lange tijd wachten op witte rook, maar deze week is Antoine Sibierski eindelijk officieel ...

112
112
Cercle pakt nog eens uit met talent van eigen kweek

Bij Cercle Brugge zetten ze sinds de overname door AS Monaco zwaar in op jonge buitenlandse ...

21
21
Sibierski spreekt klare taal over toekomst Taravel

Nieuwe bazen, nieuwe wetten. Nu technisch directeur Antoine Sibierski eindelijk officieel werd ...

98
98
'Verhaeghe verrast: paleisrevolutie bij Club Brugge'

Al ruim een decennium lang rijgt Club Brugge de successen aan mekaar. Ook na het vertrek van Vincent ...

406
406
Anderlecht dropt bommetje over comeback Kindermans

RSC Anderlecht stelde woensdag Antoine Sibierski officieel voor als technisch directeur. Tijdens dat ...

227
227
'Club Brugge op stelten: Feyenoord all-in voor Rigaux'

Net nu het een bijzonder drukke zomer te wachten staat, dreigt Club Brugge op zoek te moeten gaan ...

257
257
Sibierski onthult concrete doelstellingen in Anderlecht

Op de korte termijn staat er nog veel op het spel voor RSC Anderlecht, maar met de intrede van ...

223
223
Racismerel rond Vinicius krijgt op WK nog staartje

In februari daverde de voetbalwereld enkele dagen op zijn grondvesten na een stevige racismerel in ...

44
44
Bornauw verklaart waarom Anderlecht voor Sibierski koos

Na een zoektocht van drie maanden vond Anderlecht deze week eindelijk zijn nieuwe sportief ...

236
236
'Strijd om Keita is los: 2 volgende clubs melden zich'

Op een selectie voor het WK moet hij wellicht niet meer hopen, maar Mandela Keita is de voorbije ...

70
70
Julie Vanloo na immense shock: Club Brugge als reddingsboei

De klap kwam hard aan voor Julie Vanloo. Enkele dagen voor de start van het nieuwe WNBA-seizoen werd ...

412
412
'KV Kortrijk hakt knoop door over Dejaegere'

KV Kortrijk keert volgend seizoen na één jaar afwezigheid terug in de Jupiler Pro ...

247
247
Antwerp in diepe rouw na overlijden clubicoon

Antwerp kreeg vorig weekend een mokerslag met een pijnlijke 0-5 tegen Standard, maar die verdwijnt ...

0
0
Vrancken zalft na relletje met Burgess

Vorig weekend heeft STVV voor een knappe stunt gezorgd door op Stayen Union over de knie te leggen. ...

98
98
'Lierse pakt uit met zeer opvallende nieuwe coach'

Komend weekend staat nog de finale van de play-offs op het programma, maar voor alle andere teams ...

91
91
Standard deelt Antwerp nieuwe tik uit met transfer

Na enkele magere jaren lijkt Standard weer op te leven. De Rouches prijken op vier speeldagen van ...

136
136
'Grootmacht wacht op antwoord: Club twijfelt over transfer'

Het lijkt er alsmaar meer op dat Club Brugge in de zomer heel wat spelers gaat verliezen. Na alweer ...

408
408
TRANSFERUURTJE: 'Club verliest Rigaux, opvolger Mignolet gezocht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

164
164
Bom ontploft bij club Hoefkens: Van Hooijdonk stapt op

NAC Breda is en blijft een héél woelige club. De club van trainer Carl Hoefkens heeft ...

81
81
Van der Elst tip Garcia: "Hem als nummer 1 in de spits"

Volgende week vrijdag maakt Rudi Garcia zijn WK-selectie bekend. Franky Van der Elst oordeelde over ...

198
198
'Arne Engels gewild: interesse groeit razendsnel'

Arne Engels is een speler die deze zomer wellicht weer van club gaat veranderen. De voormalige ...

72
72
Anderlecht voor moeilijke keuze: twee talenten weg?

RSCA Futures kende een degelijk seizoen. Er waren enkele Belgische talenten die doorbraken, maar de ...

416
416

Meer sportnieuws