'Berge geeft Club Brugge hoop'

door
'Berge geeft Club Brugge hoop'

Na een ondermaatse vier op negen kan Club Brugge komend weekend maar beter winnen op bezoek bij OH Leuven. Toch moet Carl Hoefkens het aan Den Dreef nog steeds zonder extra nieuwkomers stellen. Al maakt Blauw-Zwart op de achtergrond wel volop werk van een aantal dossiers.


Een nieuwe spits bijvoorbeeld, waarvoor de pijlen naar verluidt voornamelijk op de jonge Rasmus Höjlund gericht zijn. Daarnaast lonkt de landskampioen schijnbaar naar nog een aantal opportuniteiten om de kern eventueel in de breedte te versterken. Hét toptarget in Westkapelle blijft echter toch Sander Berge. Een bijzonder lastig dossier, zo blijkt, want diens huidige werkgever Sheffield United wil de 24-jarige Noor deze zomer niet zomaar laten vertrekken.

Nochtans zou Berge zelf bij voorkeur zijn kastje leegmaken bij de Engelse tweedeklasser, wiens vraagprijs voor de 30-voudig international momenteel wel nog te hoog ligt. Eerder klonk het dat het Champions League-ticket van Club een aanzienlijke troef kon zijn om de voormalige sterkhouder van KRC Genk naar Jan Breydel te lokken. Daartegenover stond wel dat hij tevens op de nodige interesse vanuit de lagere regionen van de Premier League kan rekenen.

NIET KANSLOOS
Volgens Het Laatste Nieuws hoopt Berge wel degelijk op een mooie transfer richting het hoogste niveau in Engeland. Mocht er zich daar geen interessantere optie aanbieden zou hij evenwel toch openstaan voor de Bruggelingen, die al sinds vorige winter op de loer liggen. Voorlopig speelt Sheffield United het spel echter hard, ook de middenvelder zelf kijkt liever de kat nog wat uit de boom. Kansloos lijkt Club, tot dusver de enige concrete gegadigde, evenwel niet.

Club kan de piste-Berge beter opgeven

Meest recent

Waarschuwing Barça: "Club Brugge is net als Atlético"

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Blauw-Zwart is uiteraard de ...

7
7
"Moeilijke periode KDB en gezin" - steun uit onverwachte hoek

Kevin De Bruyne zit in zak en as. De middenvelder was sterk begonnen bij Napoli, maar de Rode Duivel ...

8
8
KAA Gent verrast met duidelijk statement over Leko

KAA Gent wisselt sterke prestaties af met zwakke. De Buffalo’s wonnen twee wedstrijden op rij ...

48
48
Binnenlandse Zaken moeit zich: Anderlecht-fans op de korrel

Afgelopen speeldag werden een honderdtal supporters op de vingers getikt omdat hun ticket niet ...

96
96
TRANSFERUURTJE: ‘Club Brugge vreest, Anderlecht wil toptalent'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

187
187
Woedende Filip Joos eist ontslag van Belgische ref

Afgelopen speeldag was er heel wat te doen om het openingsdoelpunt van Union SG tegen Zulte Waregem. ...

245
245
De Bilde pakt uit met pikante onthulling: "7 vrouwen..."

Gilles De Bilde blijft ook na zijn carrière een klinkende naam in de Belgische voetbalwereld. ...

85
85
FC Barcelona grijpt drastisch in voor Club Brugge

Club Brugge neemt het in de Champions League op tegen FC Barcelona. Dinsdag rond 18 uur komen de ...

263
263
Dender verbaast met stunttransfer: grote naam binnen

FC Dender heeft op de officiële kanalen plots een transfer voorgesteld. De zomermercato is ...

67
67
Weer supportersboycot in JPL: “Een gebrek aan respect”

Dit seizoen komt het plots vaak voor: uitsupporters die een boycot organiseren omdat ze misnoegd ...

299
299
Net op tijd: enorme opsteker Garcia en Rode Duivels

De Rode Duivels nemen het binnenkort op tegen Kazachstan en Liechtenstein namens de ...

60
60
Marc Coucke zorgt voor schokgolf: "Besluit staat vast"

Er rommelt wat in het leven van Marc Coucke. De ondernemer die zelden stilstaat, lijkt op een ...

182
182
Saelemaekers krijgt storm over zich heen: “Klein mannetje!”

AC Milan won afgelopen speeldag met het kleinste verschil van AS Roma. Alexis Saelemaekers speelde ...

52
52
In Madrid borrelt het: Union SG plant iets magisch

Union SG speelt vanavond op het veld van Atlético Madrid. Dat is een loodzware opdracht. De ...

42
42
Verhuurde JPL-spelers: één geweldige stunt voor huurling

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

44
44
Hubert kietelt Atlético Madrid: "Dat Simeone dàt verwacht?"

Diego Simeone haalde aan dat Atlético Madrid koste wat het kost wil winnen van Union SG en ...

37
37
Kompany kan niet wachten: "Ben zeer onder de indruk"

Vincent Kompany en Bayern München staan vanavond voor hun zwaarste partij tot dusver van het ...

89
89
'Mannaert aan zet: vijf Belgen gewild door Congo en Marokko'

De KBVB heeft werk. Vincent Mannaert zag afgelopen week drie Belgen voor Congo kiezen. Er zijn ...

289
289
Nainggolan haalt uit: "Hij wilde mij buiten bij Antwerp"

Radja Nainggola is geen onbesproken blad. Hij was te gast in 'Het Huis' van Eric Goens en sprak er ...

165
165
Mokerslag voor Antwerp: Foulon riskeert zware straf

Voorlopig lijkt Stef Wils zijn vel nog steeds te redden, maar nu Antwerp is weggezakt tot de ...

154
154
Kane vreest ergste na Kompany-schok: dit zag hij niet komen

Kompany gooide zaterdag een schokzet: zeven wissels én Kane op de bank. Geen afrekening, wel ...

269
269
Opdoffer voor Fink: Genk slikt bittere pil uit ziekenboeg

KRC Genk boekte zondag een zuinige 0-1 zege tegen Westerlo. De troepen van Thorsten Fink tankten zo ...

290
290
'Club Brugge houdt adem in: Hayen op weg naar Celtic?'

In de Champions League krijgt Club Brugge woensdag FC Barcelona over de vloer. Niet alleen voor de ...

563
563
'Hasi in dubio: revelatie Anderlecht out tegen Club?'

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege tegen KV Mechelen. Net op tijd voor Besnik Hasi, ...

616
616
Bijltjesdag bij Antwerp: laatste uur Wils geslagen?

"Het draait vierkant, maar we nemen geen emotionele beslissingen. Geef ons een paar dagen tijd om ...

154
154

Meer sportnieuws