'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

door
'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

Bij KRC Genk gaat het nog hard op de transfermarkt. De Limburgers versterkten zich deze week nog met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza, waarvoor het in totaal 9 miljoen euro uitgaf. Maar daar zal het niet bij blijven, want met Cyriel Dessers en Junya Ito vertrokken nog enkele smaakmakers die vervangen moeten worden.


Vooral het vertrek van die laatste kwam hard aan en daardoor zit Wouter Vrancken niet dik in de opties op de flank. Omdat Luca Oyen ook lange tijd out is en Theo Bongonda nog steeds in de B-kern wacht op een transfer, moet hij het momenteel stellen met John Paintsil, Mike Trésor en de piepjonge Bilal El Khannouss, die het voorlopig wel uitstekend doet. Er zal echter nog een kwaliteitsinjectie komen.

Volgens Het Nieuwsblad drukt Genk immers door voor Yira Sor, een 22-jarige winger van Slavia Praag. Daar streek de Nigeriaan pas in januari neer, maar maakte hij wel meteen grote sier. Dat deed hij vooral in de Conference League, waar hij in de tweede helft van vorig seizoen maar liefst zes goals en drie assists in amper zes matchen liet optekenen.

8 MILJOEN
Genk wil Sor er dan ook zeer graag bij en zou maar liefst 8 miljoen euro plus bonussen veil hebben. Desondanks is het lang niet zeker dat de speler snel in de Cegeka Arena zal staan, want voorlopig wil Slavia niet meewerken aan een transfer. De Tsjechen zijn immers nog actief in de voorrondes van de Conference League en willen niemand laten gaan zolang die nog aan de gang zijn.

LEES OOK: KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

Bayern laat geen twijfel: ex-JPL-sensatie komt niét

Bayern München kijkt naar de zomermercato. De Duitse club wordt steeds meer in verband gebracht ...

16
16
KRC Genk met buitenkans op enorme ‘coup’ bij Anderlecht

KRC Genk en RSC Anderlecht nemen het namiddag tegen elkaar op. Bij de Limburgers weten ze dat ze in ...

127
127
AA Gent weer bij af: De Mil streng voor spelers

AA Gent maakte de voorbije weken een mooie opmars en drong zelfs weer de top zes binnen na een negen ...

98
98
'Knaltransfer Ordoñez: ook Engelse grootmacht meldt zich'

Club Brugge beleefde al bij al een rustige wintermercato, maar in de zomer mogen we opnieuw vuurwerk ...

87
87
Nainggolan verbaast: "Daar kan ik nog mee"

Radja Nainggolan maakt dezer dagen furore in de Challenger Pro League. Op zijn 37ste maakte de ...

95
95
Gent schiet zichzelf in voet: pijnlijke nederlaag tegen OHL

AA Gent was de voorbije weken weer de top zes binnengeslopen, maar heeft zijn positie daar weer in ...

90
90
PSV ontdekt nieuwe Belg: "Zoveel mogelijk meepikken"

De voorbije weken kampten ze bij PSV met een stevige blessurecrisis. Dat had echter ook tot gevolg ...

29
29
Beerschot verstevigt derde plaats, Futures winnen op valreep

Zaterdagavond stonden er nog drie wedstrijden op het programma in de Challenger Pro League. Daarin ...

77
77
'Anderlecht-talent is het beu: vertrek dreigt'

Bij Anderlecht was het alweer een drukke transferperiode. En ook in de zomer lijkt er weer heel wat ...

405
405
Harde woorden bij Charleroi na einde fraaie reeks

Charleroi was de laatste weken bezig aan een zeer straffe reeks en was in 2026 nog altijd ...

58
58
Chelsea-coach verschaft update over rentree Lavia

Al jarenlang geldt Roméo Lavia als misschien wel hét grootste talent van het Belgische ...

57
57
'Raskin op weg naar knaltransfer voor een prikje'

De titelstrijd in Schotland belooft de komende maanden nog zeer spannend te worden. Het verrassende ...

118
118
Tienkoppig Cercle stunt en stopt straffe reeks Charleroi

Charleroi was de voorbije weken aan een zeer straffe reeks bezig. Nadat het zes veelal topmatchen ...

66
66
Riemer zijn hart gebroken: RSCA-lieveling verdwijnt

Brian Riemer was de laatste trainer die het best goed deed in Anderlecht. Hij werd door een ...

211
211
Cercle Brugge cashte opnieuw: derde duurste ooit

Cercle Brugge kende een zeer stevige wintermercato. De Bruggelingen lieten heel veel miljoenen ...

135
135
Van der Elst fronst: eerste keuze van Still verrast

Edward Still nam over na het ontslag van Besnik Hasi. Zijn eerste match ging meteen al niet goed: ...

138
138
'FC Barcelona duwt door: megadeal lijkt beslist'

FC Barcelona is bezig aan een goed seizoen. Ze kunnen nog de titel en de Champions League winnen. De ...

101
101
'Spoedoverleg bij Anderlecht: stuntnaam duikt op'

De klok tikt bij Anderlecht in de zoektocht naar een nieuwe hoofdcoach. Een piste-Thorsten Fink viel ...

634
634
'Bitsige strijd tussen Standard en Charleroi barst los'

Standard en Sporting Charleroi zijn twee ploegen die knokken voor een plaats in de top zes in de ...

49
49
Eto’o 'op weg' naar Genk? Dossier plots heet

Samuel Eto’o is een man die al zeer veel in het nieuws kwam de afgelopen maanden. Onder meer ...

328
328
Beslissende Trossard zet Arsenal op stevige titelkoers

In de Premier League stonden er om 16u maar liefst vijf wedstrijden op het programma. Arsenal was de ...

36
36
Zulte Waregem gaat compleet uit zijn dak na late treffer

Om 16u was er toch de nodige spanning aan de Gaverbeek. Zulte Waregem gaf FCV Dender partij en dat ...

123
123
Dortmund zet Kompany & co zeer zwaar onder druk

Gaat het alsnog spannend worden in de Bundesliga? Borussia Dortmund staat op zes punten van Bayern ...

44
44
Euvrard ziet probleem bij Standard: coach voert druk stevig op

Standard won vorige week gevleid van RSC Anderlecht. Het was een zege die héél veel ...

105
105
Boskamp in mediastorm: reacties komen keihard binnen

Johan Boskamp zorgde eerder deze week voor heel wat beroering met een openhartig interview over zijn ...

98
98

Meer sportnieuws