'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

door
'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

Bij KRC Genk gaat het nog hard op de transfermarkt. De Limburgers versterkten zich deze week nog met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza, waarvoor het in totaal 9 miljoen euro uitgaf. Maar daar zal het niet bij blijven, want met Cyriel Dessers en Junya Ito vertrokken nog enkele smaakmakers die vervangen moeten worden.


Vooral het vertrek van die laatste kwam hard aan en daardoor zit Wouter Vrancken niet dik in de opties op de flank. Omdat Luca Oyen ook lange tijd out is en Theo Bongonda nog steeds in de B-kern wacht op een transfer, moet hij het momenteel stellen met John Paintsil, Mike Trésor en de piepjonge Bilal El Khannouss, die het voorlopig wel uitstekend doet. Er zal echter nog een kwaliteitsinjectie komen.

Volgens Het Nieuwsblad drukt Genk immers door voor Yira Sor, een 22-jarige winger van Slavia Praag. Daar streek de Nigeriaan pas in januari neer, maar maakte hij wel meteen grote sier. Dat deed hij vooral in de Conference League, waar hij in de tweede helft van vorig seizoen maar liefst zes goals en drie assists in amper zes matchen liet optekenen.

8 MILJOEN
Genk wil Sor er dan ook zeer graag bij en zou maar liefst 8 miljoen euro plus bonussen veil hebben. Desondanks is het lang niet zeker dat de speler snel in de Cegeka Arena zal staan, want voorlopig wil Slavia niet meewerken aan een transfer. De Tsjechen zijn immers nog actief in de voorrondes van de Conference League en willen niemand laten gaan zolang die nog aan de gang zijn.

LEES OOK: Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

Brusselmans laat medialand daveren met grote onthulling

De nasleep van zijn passage in De Slimste Mens ter Wereld blijft Herman Brusselmans achtervolgen. De ...

4
4
AC Milan - Juventus: twee ex-JPL'ers krijgen de volle laag

In de Serie A nemen AC Milan en Juventus het tegen elkaar op. De titel is vliegen voor de twee, maar ...

4
4
Opschudding in Breda: Hoefkens na match naar het ziekenhuis

NAC Breda speelde gisterenavond in eigen huis tegen Ajax. De Amsterdammers waren met 0-2 te sterk na ...

18
18
Meunier zet deur open: JPL-topclub loert

Thomas Meunier is einde contract bij Lille OSC. Daar is de Rode Duivel nog steeds een vaste waarde. ...

109
109
Gedoemd te mislukken: Club twijfelt aan transfer

Club Brugge zit met een probleem dat maar blijft aanslepen. De rechtsachterpositie zorgt al maanden ...

102
102
Guardiola slaat terug: critici likken wonden

Manchester City staat momenteel tweede in de Premier League met een match minder. Als ze die winnen, ...

15
15
Antwerp droomt weer: mooi verhaal krijgt vorm

Royal Antwerp FC mag weer dromen van een Europees ticket. De Great Old won met 2-4 van KVC Westerlo ...

68
68
Klopt KRC Genk in JPL aan voor vervanger El Ouahdi?

De kans is héél groot dat Zakaria El Ouahdi KRC Genk komende zomer gaat verlaten. Er ...

110
110
Na Hazard vreest Anderlecht: volgende vertrek lonkt

Bij RSC Anderlecht vertrekt Thorgan Hazard. Alwéér een ervaren speler weg. Tegen Union ...

233
233
Kompany perplex: Kane neemt besluit met enorme gevolgen

Rond Harry Kane is de voorbije weken opnieuw wat beweging vanuit de markt ontstaan, en dat blijft ...

177
177
'Salah, Casemiro en Neymar samen: competitie verrast'

Mo Salah (Liverpool), Casemiro (Manchester United) en Neymar (Santos) gaan deze zomer wellicht een ...

21
21
Anderlecht draait koers: succesrecept keert terug?

RSC Anderlecht verandert het geweer (alweer) van schouder. De Brusselaars gaan in hun transferbeleid ...

297
297
Charaï baalt: "VAR heeft wedstrijd kapotgemaakt"

Westerlo kreeg zaterdagavond een unieke kans om na het puntenverlies van Genk weer de leiding te ...

68
68
Godts komt met verklaring voor weergaloze goal

Mika Godts zal de komende dagen de wereld rondgaan. De kersverse Rode Duivel scoorde zaterdagavond ...

20
20
Inter-coach komt met grote Stankovic-hint

Bij Club Brugge lijken ze in de zomer alweer de nodige smaakmakers te verliezen. Verschillende ...

177
177
Doku redt City: Guardiola strooit enorme lof

Manchester City staat voor de vierde keer op rij in de finale van de FA Cup, maar daarvoor heeft het ...

60
60
Antwerp leeft op, tienkoppig Westerlo krijgt zware klappen

Antwerp is plots weer springlevend in deze Europe Play-Offs. The Great Old maakte gehakt van een ...

92
92
Straf compliment Hubert: "Doet denken aan Kompany"

Er werd wat meewarig gedaan toen Union in oktober na het plotse vertrek van Sébastien ...

56
56
Goots raadt JPL-smaakmaker aan bij Club Brugge

Voor Club Brugge belooft het alweer een zeer drukke transferzomer te gaan worden. Zowel aan ...

196
196
A la Zlatan: Godts scoort magistraal in vlotte zege Ajax

In de Eredivisie heeft Ajax zich voorlopig weer op de vierde plaats in het klassement genesteld, ...

72
72
Alarm voor Karetsas: Hayen komt met eerste update

KRC Genk is zaterdag weer tegen een domper aangelopen in de Europe Play-Off. Ook de derde ...

389
389
Euvrard eerlijk: "Winnen was overdreven geweest"

Standard is nog steeds in de running in de Europe Play-Off. Het sprokkelde zaterdagavond een puntje ...

63
63
Woeste Mazzu pakt spelers OHL keihard aan

Voor OH Leuven lijkt de Europe Play-Off nu al een maat voor niets te worden. Het blijft achter met ...

45
45
Titelstrijd blijft thriller: Arsenal wipt weer naar leiding

De titelstrijd in de Premier League blijft razend spannend. Manchester City komt dit weekend niet in ...

42
42
Genk laat het liggen: Standard sleept punt uit de brand

Een inefficiënt Racing Genk heeft zich vanavond de kaas van het brood laten eten door Standard. ...

48
48

Meer sportnieuws