'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

door
'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

Bij KRC Genk gaat het nog hard op de transfermarkt. De Limburgers versterkten zich deze week nog met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza, waarvoor het in totaal 9 miljoen euro uitgaf. Maar daar zal het niet bij blijven, want met Cyriel Dessers en Junya Ito vertrokken nog enkele smaakmakers die vervangen moeten worden.


Vooral het vertrek van die laatste kwam hard aan en daardoor zit Wouter Vrancken niet dik in de opties op de flank. Omdat Luca Oyen ook lange tijd out is en Theo Bongonda nog steeds in de B-kern wacht op een transfer, moet hij het momenteel stellen met John Paintsil, Mike Trésor en de piepjonge Bilal El Khannouss, die het voorlopig wel uitstekend doet. Er zal echter nog een kwaliteitsinjectie komen.

Volgens Het Nieuwsblad drukt Genk immers door voor Yira Sor, een 22-jarige winger van Slavia Praag. Daar streek de Nigeriaan pas in januari neer, maar maakte hij wel meteen grote sier. Dat deed hij vooral in de Conference League, waar hij in de tweede helft van vorig seizoen maar liefst zes goals en drie assists in amper zes matchen liet optekenen.

8 MILJOEN
Genk wil Sor er dan ook zeer graag bij en zou maar liefst 8 miljoen euro plus bonussen veil hebben. Desondanks is het lang niet zeker dat de speler snel in de Cegeka Arena zal staan, want voorlopig wil Slavia niet meewerken aan een transfer. De Tsjechen zijn immers nog actief in de voorrondes van de Conference League en willen niemand laten gaan zolang die nog aan de gang zijn.

LEES OOK: 'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

Luxe voor Hasi: "Zij vielen de laatsten weken goed in"

RSC Anderlecht zal het tegen KRC Genk zonder zijn absolute smaakmaker in de defensie moeten doen, ...

1
1
Standard-speler door het stof na gemene sneer aan Dender

Standard kreeg dinsdagavond een mokerslag te verwerken, want het zag zijn bekeravontuur al in de ...

6
6
'Antwerp moet snel zijn: Hatenboer is grof wild'

Antwerp beleeft een dramatisch seizoen, maar de laatste dagen is er weer reden tot optimisme op de ...

41
41
'Club maakt zich op voor transferklapper van 40 miljoen'

Club Brugge lijkt alweer een drukke mercato tegemoet te gaan. De tegenvallende resultaten van de ...

84
84
Belgisch toptalent krijgt geweldig nieuws na hartstilstand

Vorige lente kwam er schokkend nieuws over een zeer groot Belgisch talent. In mei werd de toen ...

13
13
'Topcoach zet zijn zinnen op Karetsas'

KRC Genk wist zich vorig weekend eindelijk weer in de top zes te knokken en wil nu op dat elan ...

74
74
Hasi onthult: enorm defensief probleem dreigt bij Anderlecht

Anderlecht is de laatste weken uitstekend op dreef. Het won intussen al vijf officiële ...

108
108
Wout van Aert slaat Club-fans met complete verstomming

Wout van Aert is één van de sympatiekste sporthelden die ons land rijk is. Toch zorgde ...

114
114
Vanhaezebrouck streng: "Daarom slaagde hij niet bij Club"

De Belgische topclubs presteren dit seizoen alweer wisselvallig. Union en Anderlecht presteren min ...

108
108
TD Marseille onthult plan met Vermeeren en Duivelse klepper

Arthur Vermeeren maakte vorige zomer nog maar eens een transfer. Na zes maanden Atletico Madrid en ...

55
55
'Martens moet vrezen voor toekomst bij AZ'

Alsmaar meer trainers lijken hun weg te vinden naar de buitenlandse competities. In de Nederlandse ...

37
37
TRANSFERUURTJE: 'Antwerp shopt bij Anderlecht, toptarget Club bekend'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

182
182
Pro League in alle staten: masterplan DAZN lekt uit

De soap tussen DAZN en de Pro League gaat onverminderd verder. Voorlopig blijft het Belgisch voetbal ...

591
591
Pech voor Hasi: steunpilaar Anderlecht out tot winterstop

Na een fraaie 12 op12 in de competitie, met daarin zeges tegen aartsrivalen Club Brugge en Union, ...

95
95
Vannieuwkerke sneert: "Hopelijk horen we hem niet meer”

Karl Vannieuwkerke staat al een eeuwigheid bekend als één van de meest betrouwbare en ...

63
63
NOS dropt onverwachte bom boven Nederlands voetbal

De Nederlandse voetbalwereld kreeg de afgelopen dagen een schokgolf te verwerken. De NOS kondigde ...

83
83
AC Milan aast op smaakmaker Club Brugge: "Of dit klopt?"

Spelers van Club Brugge worden elke mercato aan tal van clubs gelinkt. AC Milan is een ploeg die de ...

274
274
STVV ruikt bloed: is Antwerp volgende slachtoffer?

STVV neemt het in de Croky Cup op tegen Royal Antwerp FC. Voor de Great Old is er héél ...

165
165
Kompany naar Man City? Coach reageert héél duidelijk

Vincent Kompany doet het fantastisch bij Bayern München. Hij is er veruit de beste trainer in ...

175
175
Hubert lovend: "Hij heeft een uitzonderlijk potentieel"

Bij Union SG zit er minder genie in de ploeg dan de vorige jaren. Voetballend is het vaak toch ...

55
55
Anderlecht geeft Manchester United voetballes

RSC Anderlecht neemt voor het tweede jaar op rij deel aan de Premier League International Cup. ...

244
244
Vandenbroeck op zijn hoede: "Het favoriete spelletje van Union"

Union SG en Zulte Waregem nemen het vanavond op tegen elkaar. Bij Essevee ligt geen enkele druk. ...

62
62
Pijnlijke afgang Standard: "Dit is onacceptabel"

In zijn rijke geschiedenis wist Standard al acht keer de beker van België te winnen. Nummer ...

117
117
Grove transferblunder Club Brugge? "Veel geld voor ..."

Club Brugge heeft een moeilijke maand achter de rug en kon slechts één van zijn vijf ...

599
599
Voeten terug op de grond: Anderlecht géén titelkandidaat?

Na de sterke reeks van 12 op 12, heerst opnieuw heel wat optimisme rond RSC Anderlecht. Volgens ...

228
228

Meer sportnieuws