'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

door
'Genk legt 8 miljoen klaar voor nieuwe Ito'

Bij KRC Genk gaat het nog hard op de transfermarkt. De Limburgers versterkten zich deze week nog met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza, waarvoor het in totaal 9 miljoen euro uitgaf. Maar daar zal het niet bij blijven, want met Cyriel Dessers en Junya Ito vertrokken nog enkele smaakmakers die vervangen moeten worden.


Vooral het vertrek van die laatste kwam hard aan en daardoor zit Wouter Vrancken niet dik in de opties op de flank. Omdat Luca Oyen ook lange tijd out is en Theo Bongonda nog steeds in de B-kern wacht op een transfer, moet hij het momenteel stellen met John Paintsil, Mike Trésor en de piepjonge Bilal El Khannouss, die het voorlopig wel uitstekend doet. Er zal echter nog een kwaliteitsinjectie komen.

Volgens Het Nieuwsblad drukt Genk immers door voor Yira Sor, een 22-jarige winger van Slavia Praag. Daar streek de Nigeriaan pas in januari neer, maar maakte hij wel meteen grote sier. Dat deed hij vooral in de Conference League, waar hij in de tweede helft van vorig seizoen maar liefst zes goals en drie assists in amper zes matchen liet optekenen.

8 MILJOEN
Genk wil Sor er dan ook zeer graag bij en zou maar liefst 8 miljoen euro plus bonussen veil hebben. Desondanks is het lang niet zeker dat de speler snel in de Cegeka Arena zal staan, want voorlopig wil Slavia niet meewerken aan een transfer. De Tsjechen zijn immers nog actief in de voorrondes van de Conference League en willen niemand laten gaan zolang die nog aan de gang zijn.

LEES OOK: Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

Cornelis spreekt zich uit over toekomst bij Charleroi

Charleroi werd vorige week met verstomming geslagen door het plotse vertrek van Rik De Mil. De ...

24
24
Genk slikt nieuwe domper: "Maar ploeg is niet dood"

KRC Genk zette deze week Thorsten Fink op straat, maar de trainerswissel heeft het tij nog niet ...

94
94
Dortmund zet Bayern onder druk, geen prijs voor Inter

Vrijdagavond werd er ook in het buitenland nog het nodige voetbal afgewerkt. In de Bundesliga heeft ...

32
32
Geen kerstcadeau voor Hayen: Racing Genk kraakt in slot

Met Nicky Hayen mogelijk in aantocht, leek Racing Genk vanavond lange tijd op weg naar drie ...

219
219
Hoefkens legt in detail uit waarom hij Genk afwijst

KRC Genk begon de voorbije dagen aan de zoektocht naar een nieuwe trainer na het ontslag van ...

199
199
'AA Gent kruist vingers voor extra miljoenen'

Het zijn woelige tijden geweest bij AA Gent met het plotse vertrek van Ivan Leko naar Club Brugge. ...

118
118
Lommel en Lierse verwennen fans met doelpuntenfestijn in CPL

Wie vrijdagavond richting het Soevereinstadion trok, kreeg veel meer dan zomaar een ...

25
25
'Mannaert razend op Garcia: details bekend'

Donderdag ontstond er plots weer een stormpje bij de voetbalbond. Rudi Garcia sprak de pers toe over ...

298
298
Nieuwe soap: Antwerp vecht nederlaag op Standard aan

In oktober liep de wedstrijd tussen Standard en Antwerp uit de hand. De supporters van de Rouches ...

202
202
'Opluchting bij Club en Union na transferontwikkeling'

De start van de wintermercato komt stilaan zeer dichtbij. Het is goed mogelijk dat de Jupiler Pro ...

140
140
'Anderlecht hakt knoop door over terugkeer toptalent'

Anderlecht staat wellicht opnieuw voor een vrij drukke wintermercato. Het wil af van de nodige ...

140
140
'Dender mag nog wat meer dromen van miljoenentransfer'

FCV Dender beleeft een moeilijk seizoen en staat na achttien speeldagen nog altijd op de laatste ...

24
24
‘Kompany vreest stunt van Club Brugge’

Niemand raakt graag een goudklompje kwijt, zéker Kompany niet. De Bayern-coach zou ontploffen ...

267
267
KRC Genk pakt uit met indrukwekkend nieuw initiatief

Bij KRC Genk hebben ze vandaag uitgepakt met een bijzonder nobel initiatief. De Limburgers zorgen ...

46
46
Beerschot haalt slag thuis: contract tot 2028

Beerschot begon zeer goed aan het seizoen, maar de laatste weken draait het vierkant bij de Kielse ...

69
69
Dani Alves zet plots voet aan wal op de Belgische markt

Dani Alves is bezig aan een nieuwe carrière. De Braziliaanse ex-speler van FC Barcelona kende ...

83
83
'Bliksemvertrek bij Antwerp: flop al richting exit'

Na een paar dramatische maanden klaart de zon stilaan weer op bij Antwerp, waar echter niet iedereen ...

146
146
Hasi doet boekje open over blessuregolf Anderlecht

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij Antwerp, samen met de Brusselaars tegenwoordig dé ...

280
280
'Club Brugge richt pijlen op peperdure middenvelder'

Club Brugge sluit het jaar af met toppers tegen AA Gent en KRC Genk. Nadien gaat het in samenspraak ...

523
523
Oosting deelt goed en slecht nieuws uit ziekenboeg Antwerp

Dankzij drie zeges op een rij mag Antwerp weer naar boven kijken, maar de volgende tegenstander van ...

256
256
'KRC Genk transfermarkt op: prioriteit De Condé bekend'

KRC Genk begint straks in Charleroi aan het leven na Thorsten Fink, die het leeuwendeel van de ...

444
444
Renard aan zet: Hasi verklapt winterplannen Anderlecht

Na de recente 15 op 18 hoopt RSC Anderlecht straks tegen Antwerp en Charleroi het jaar in stijl af ...

264
264
Zware veroordeling treft VRT-sterkhouder vol in het hart

Ruben Van Gucht blijft ook naast het voetbalnieuws onderwerp van gesprek. Het bekende VRT gezicht ...

141
141
Leko kruist vingers: Club Brugge stoomt sterkhouder klaar

Alle ogen zijn zondag gericht op Jan Breydel, waar Club Brugge dan AA Gent over de vloer krijgt. ...

400
400
'Alarm in Anderlecht: Hazard richting JPL-concurrent?'

Af en toe ligt hij onder vuur, maar nu zijn vormcurve weer in stijgende lijn zit lijkt de tijd toch ...

664
664

Meer sportnieuws