Here we go: 'City en Anderlecht rond over Gomez'

door
Here we go: 'City en Anderlecht rond over Gomez'

RSC Anderlecht wist in de voorbije zomermercato's steevast één of meerdere sterkhouders voor een aardig bedrag te verkopen. En dat lijken de Brusselaars nu opnieuw te gaan doen. Zo meldt transferautoriteit Fabrizio Romano dat Paars-Wit een akkoord heeft gevonden over de transfer van Sergio Gomez.


Vorige deze week geraakte al bekend dat de Spanjaard concrete interesse geniet van Manchester City, dat de onderhandelingen inmiddels al zou hebben opgestart. Gomez stond zelf ook open voor een overgang naar de Engelse kampioen, ook al wordt hij er mogelijk eerst uitgeleend aan zusterclub Girona. Anderlecht wou hem die kans ook niet ontnemen en rook zelf natuurlijk de nodige miljoenen.

Dinsdag meldden verschillende bronnen dan weer dat beide clubs naar mekaar toegroeien. En volgens Romano is nu ook een akkoord gevonden. De Italiaanse journalist voorziet zijn bericht zelfs van de bekende 'Here we go'-stempel, wat betekent dat hij van één of meerdere van de betrokken partijen de bevestiging heeft gekregen dat de deal helemaal rond is.

15 MILJOEN
De totale transfersom zou uiteindelijk een slordige 15 miljoen euro bedragen. Niet slecht gezien RSCA vorige zomer nog minder dan 3 miljoen euro betaalde om hem weg te plukken bij Borussia Dortmund. Ook met Gomez zou inmiddels een overeenkomst zijn gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Hij zou bovendien een goede kans maken om opgenomen te worden in de A-kern van City, maar ook een uitleenbeurt aan Girona is niet volledig van tafel. Dat zou nog besproken worden met Pep Guardiola en co.

LEES OOK: 'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

15 miljoen voor Gomez ...

Meest recent

'Club moet stevig dokken voor droomaanwinst'

Bij Club Brugge lijken ze stilaan te beginnen aan hun zomermercato. De eerste transfertargets ...

15
15
'Cercle Brugge ruikt plots miljoenen voor Belgische invaller'

Bij Cercle Brugge zullen er in de zomer ook wel de nodige spelers het team gaan verlaten. Eén ...

39
39
KRC Genk met énorm probleem: cijfers spreken boekdelen

KRC Genk speelde 1-1 tegen Standard. Net als tegen Sporting Charleroi misten de Limburgers een ...

72
72
Genadeklap voor Club-lieveling: één blunder werd hem fataal

Bij Club Brugge volstaat één moment om een heel seizoen te veranderen. Een speler die ...

148
148
'Club Brugge gaat voor nieuwe transferdeal à la Forbs'

Club Brugge gaat een heel drukke zomermeracto tegemoet. Blauw-Zwart zal in elke sector stevig moeten ...

170
170
'Anderlecht neemt standpunt in: Sardella mist deze duels'

Killian Sardella kreeg afgelopen weekend een veelbesproken rode kaart tegen Union SG. De verdediger ...

99
99
Verhuurde JPL-spelers: goals en assists bij de vleet

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

31
31
Club Brugge deelt groot nieuws: record aan diggelen

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in de nek hijgen van Union. ...

177
177
'Anderlecht hakt knoop door over comeback huurlingen'

Wie de nieuwe sportief directeur moet worden blijft voorlopig een vraagteken, maar dat er komende ...

310
310
Paspoortbom barst: Hoefkens midden in Nederlandse storm

Een paspoortschandaal bij onze noorderburen zet het Nederlandse voetbal op scherp. Hoofdrolspelers ...

102
102
'Club Brugge plukt Antwerp kaal: details lekken uit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp tegenwoordig meer dan ooit de kaart van de jeugd. ...

529
529
'Bommetje bij Club Brugge: jackpot voor bankzitter?'

Club Brugge gaat andermaal een lucratieve zomer tegemoet, waarin tal van sterkhouders de kassa ...

264
264
'Leegloop in Anderlecht: nieuwkomer laat kassa rinkelen'

RSC Anderlecht kan maar beter snel een sportieve baas aanstellen, want de Brusselaars stevenen ...

449
449
'Dilemma bij Club Brugge: play-offheld richting exit'

Dankzij een zes op zes tegen KV Mechelen en AA Gent blijft Club Brugge in het spoor van koploper ...

379
379
'Klopjacht op De Cat: drie grootmachten duwen door'

RSC Anderlecht heeft geen tijd om stil te staan bij de nul op zes tegen STVV en Union, want zondag ...

394
394
Mulder haalt uit naar bondscoach: "Om stil van te worden"

Jan Mulder weet nog altijd hoe hij een bal moet raken, maar tegenwoordig treft hij vooral met ...

74
74
‘Knaltransfer STVV-sterkhouder: twee clubs dringen aan’

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League. De formatie van ...

64
64
'Mourinho naar Real Madrid? Sensationele comeback lonkt'

Het seizoen loopt in de grote competities ten einde en de spanning begint te stijgen. Verschillende ...

98
98
Pfaff snapt niets van Anderlecht: “Zal ik nooit begrijpen”

RSC Anderlecht zoekt al acht jaar naar een prijs. Paars-Wit leek met Vincent Kompany de ambitieuze ...

235
235
Brazilië incasseert mokerslag: definitief géén WK voor ster

De Braziliaanse nationale ploeg behoort altijd tot de topfavorieten op het WK. Dat zal ook het geval ...

87
87
‘Janssen hakt knoop door over Antwerp-toekomst’

Waar ligt de toekomst van Vincent Janssen? Het contract van de Nederlandse aanvaller loopt aan het ...

350
350
Standard troeft KAA Gent én buitenland af: straffe ambities

Standard Luik hoopt snel weer aan de top van het Belgische voetbal te staan, maar dat is uiteraard ...

219
219
Van Gucht onder vuur: DJ-avontuur zorgt voor ophef

Ruben Van Gucht moest de laatste jaren al behoorlijk wat kritiek slikken. Eén van de absolute ...

100
100
Nainggolan krijgt steun uit onverwachte hoek: fans afgemaakt

De perikelen rond Radja Nainggolan en Beerschot blijven op sociale media ‘hot’. De ...

179
179
Toekomst Sporting Hasselt onzeker: “Dat is niet houdbaar”

Sporting Hasselt werd kampioen in Eerste Amateur en maakt de overstap naar het profvoetbal ...

234
234

Meer sportnieuws