Here we go: 'City en Anderlecht rond over Gomez'

door
Here we go: 'City en Anderlecht rond over Gomez'

RSC Anderlecht wist in de voorbije zomermercato's steevast één of meerdere sterkhouders voor een aardig bedrag te verkopen. En dat lijken de Brusselaars nu opnieuw te gaan doen. Zo meldt transferautoriteit Fabrizio Romano dat Paars-Wit een akkoord heeft gevonden over de transfer van Sergio Gomez.


Vorige deze week geraakte al bekend dat de Spanjaard concrete interesse geniet van Manchester City, dat de onderhandelingen inmiddels al zou hebben opgestart. Gomez stond zelf ook open voor een overgang naar de Engelse kampioen, ook al wordt hij er mogelijk eerst uitgeleend aan zusterclub Girona. Anderlecht wou hem die kans ook niet ontnemen en rook zelf natuurlijk de nodige miljoenen.

Dinsdag meldden verschillende bronnen dan weer dat beide clubs naar mekaar toegroeien. En volgens Romano is nu ook een akkoord gevonden. De Italiaanse journalist voorziet zijn bericht zelfs van de bekende 'Here we go'-stempel, wat betekent dat hij van één of meerdere van de betrokken partijen de bevestiging heeft gekregen dat de deal helemaal rond is.

15 MILJOEN
De totale transfersom zou uiteindelijk een slordige 15 miljoen euro bedragen. Niet slecht gezien RSCA vorige zomer nog minder dan 3 miljoen euro betaalde om hem weg te plukken bij Borussia Dortmund. Ook met Gomez zou inmiddels een overeenkomst zijn gevonden over de persoonlijke voorwaarden. Hij zou bovendien een goede kans maken om opgenomen te worden in de A-kern van City, maar ook een uitleenbeurt aan Girona is niet volledig van tafel. Dat zou nog besproken worden met Pep Guardiola en co.

LEES OOK: Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

15 miljoen voor Gomez ...

Meest recent

POLL: wie wint de Champions League 2026?

De kaarten in de Champions League zijn geschud, de kwartfinales zijn gespeeld. Twee heerlijke ...

35
35
Roer compleet om bij Antwerp? "Moment is aangebroken"

Antwerp FC is uiterst tegenvallend aan de Europe Play-Offs begonnen. De Great Old ging in zijn ...

60
60
UCL: Bayern nekt Real na ZINDERENDE clash, ook Arsenal door

Bayern München heeft zich geplaatst voor de halve finales van de Champions League na een ...

73
73
Vanaken onomwonden: "Wat Union meer heeft dan Club?"

De spanning in de Champions' Play-Offs neemt in de komende dagen gevoelig toe. Aanstaande zondag ...

150
150
Degradatie-climax: beslissing Play-Downs op speeldag 3?

Toen waren ze nog met twee. Afgelopen weekend wisten ook Zulte Waregem en Cercle Brugge zich te ...

216
216
Radja begrijpt niets van Anderlecht: "Alsof ze kampioen zijn"

RSC Anderlecht speelde afgelopen zondag wederom geen goede wedstrijd, maar boekte uiteindelijk wel ...

131
131
'Gevolgen na UCL-kater: toptransfer Barça in stroomversnelling'

FC Barcelona is er dan toch niet in geslaagd om een nieuwe remontada te bewerkstelligen en sneuvelde ...

64
64
Sensatie in München: Neuer gruwelijk in de fout, Bayern reageert meteen

Woensdagavond worden in de Champions League de laatste tickets voor de halve finales uitgedeeld. ...

35
35
"Zeer raar" - uitspraak Hayen roept vragen op bij Genk

KRC Genk verspeelde afgelopen weekend de leidersplaats in de Europe Play-Offs na een flauwe ...

497
497
Eerste clash Union-Club Brugge: titelfavoriet aangeduid

Komend weekend is het zover, dan staat de eerste grote titelclash in de Champions' Play-Offs op het ...

350
350
Club Brugge staat perplex: Onyedika‑deal hakt er hard in

Club Brugge wil Raphael Onyedika langer vastleggen, maar dat dossier ligt minder rustig dan het op ...

582
582
'Anderlecht bidt: op deze voorwaarde miljoenen voor Vazquez'

Anderlecht heeft in de zomer heel wat werk voor de boeg om de ploeg te versterken. Daarvoor zullen ...

338
338
Beloftenquota blijft beroeren: advocaat wijst op bizar gevolg

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over de nakende competitiehervorming in de Jupiler Pro ...

104
104
'Nieuwe domper dreigt voor STVV'

STVV begon aan de Champions' Play-Off als een outsider voor de titel, want het had slechts een ...

114
114
'Anderlecht schrikt: prijskaartje Lukaku bekend'

Het lijkt er stilaan op dat Romelu Lukaku en Napoli helemaal met elkaar op ramkoers liggen. De ...

421
421
Titelkoorts bij Club: Leko benoemt waar de sleutel ligt

Club Brugge heeft de komende weken nog maar één doel: Union nog van de koppositie ...

163
163
'Anderlecht baalt en loopt nog miljoenen mis'

Voor Anderlecht beloven het zeer drukke maanden te worden. De club is nog steeds op zoek naar een ...

257
257
Braziliaanse legende doet straffe uitspraak over Preud'homme

Op zijn 67ste is Michel Preud'homme intussen al enkele jaren uit de voetbalwereld verdwenen, na een ...

111
111
Club Brugge met straf nieuws: "Alle records verbroken"

Club Brugge hoopt binnen een zestal weken een enorm feest te bouwen. Ze hopen dit de landstitel te ...

270
270
Red Flames balen: "Toch mogen we het zo niet bekijken"

De Red Flames speelden 1-1 gelijk in en tegen Schotland. Dat is een goed resultaat, maar de ...

22
22
'Club Brugge incasseert domper: sterkhouder heeft transfer beet'

Club Brugge zal komende zomer héél wat sterkhouders de club zien verlaten. De ...

470
470
Lukaku niet mee naar het WK? Leekens oordeelt

Rudi Garcia zit toch met de handen in het haar. Loïs Openda speelt bijna niet meer bij Juventus ...

197
197
Kompany vol lof: "Kan één van de besten ter wereld worden"

Gaat Vincent Kompany met Bayern München vanavond Real Madrid uitschakelen? Bayern begint alvast ...

70
70
'Anderlecht baalt enorm: Verschaeren weigerde miljoenensom'

Yari Verschaeren is uitstekend begonnen aan de Play-Offs. Als invaller was hij goed voor een assist ...

580
580
Barça schopt wild om zich heen na CL-eliminatie

Voor FC Barcelona zijn de kwartfinales dinsdagavond het eindstation geworden in de Champions League. ...

114
114

Meer sportnieuws