'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

457
'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

RSC Anderlecht lijkt alsnog op zoek te moeten gaan naar verdere versterking. Francis Amuzu én Sergio Gomez zouden de club wel eens kunnen verlaten in de slotweken van de zomerse transferperiode. En in dat geval is versterking op de linkerflank noodzakelijk voor Paars-Wit.


De Brusselaars zouden momenteel aan het onderhandelen zijn met Manchester City over Gomez. Beide clubs groeien naar mekaar toe, maar een definitief akkoord werd tot dusver niet gevonden. Met OGC Nice wordt dan weer gesproken over Amuzu. En in Frankrijk klinkt het dat een doorbraak op komst is. Beide spelers zitten wel nog in de selectie voor de Europese match van donderdagavond, dus in beide dossiers is nog wat werk op te knappen.

Afwachten hoe de situatie evolueert, ondertussen speurt Anderlecht al naar mogelijke alternatieven. Indien Gomez óf Amuzu blijft, zou RSCA overwegen om intern een oplossing te zoeken. Maar als beide spelers andere oorden opzoeken, is versterking sowieso noodzakelijk. En daarvoor deden al heel wat namen de ronde: Dejuan Jones (New England Revolution), Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Darko Churlinov (VfB Stuttgart) werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd.

ERVARING UIT SERIE A
Maar nu zou RSCA ook in Italië zijn beland. De bekende transferwatcher Alfredo Pedulla meldt namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Giuseppe Pezzella. De Napolitaan is momenteel weer terug bij Parma FC, dat hem vorig seizoen aan Atalanta verhuurde. Op zijn 24ste heeft hij al meer dan 100 Serie A-duels op de teller staan en bovendien komt hij perfect tot zijn recht in een systeem met enkele flanken zoals dat van Felice Mazzu. Momenteel zouden de onderhandelingen lopen, het dossier kan eerstdaags in een stroomversnelling raken.

LEES OOK: Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

Anderlecht moet sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

11
11
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

29
29
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

26
26
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

206
206
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

37
37
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

49
49
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

220
220
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

222
222
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

181
181
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

144
144
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

95
95
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

188
188
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

185
185
Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

239
239
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

112
112
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

133
133
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

214
214
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

162
162
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

238
238
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

393
393
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

109
109
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

484
484
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

722
722

Meer sportnieuws