'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

457
'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

RSC Anderlecht lijkt alsnog op zoek te moeten gaan naar verdere versterking. Francis Amuzu én Sergio Gomez zouden de club wel eens kunnen verlaten in de slotweken van de zomerse transferperiode. En in dat geval is versterking op de linkerflank noodzakelijk voor Paars-Wit.


De Brusselaars zouden momenteel aan het onderhandelen zijn met Manchester City over Gomez. Beide clubs groeien naar mekaar toe, maar een definitief akkoord werd tot dusver niet gevonden. Met OGC Nice wordt dan weer gesproken over Amuzu. En in Frankrijk klinkt het dat een doorbraak op komst is. Beide spelers zitten wel nog in de selectie voor de Europese match van donderdagavond, dus in beide dossiers is nog wat werk op te knappen.

Afwachten hoe de situatie evolueert, ondertussen speurt Anderlecht al naar mogelijke alternatieven. Indien Gomez óf Amuzu blijft, zou RSCA overwegen om intern een oplossing te zoeken. Maar als beide spelers andere oorden opzoeken, is versterking sowieso noodzakelijk. En daarvoor deden al heel wat namen de ronde: Dejuan Jones (New England Revolution), Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Darko Churlinov (VfB Stuttgart) werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd.

ERVARING UIT SERIE A
Maar nu zou RSCA ook in Italië zijn beland. De bekende transferwatcher Alfredo Pedulla meldt namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Giuseppe Pezzella. De Napolitaan is momenteel weer terug bij Parma FC, dat hem vorig seizoen aan Atalanta verhuurde. Op zijn 24ste heeft hij al meer dan 100 Serie A-duels op de teller staan en bovendien komt hij perfect tot zijn recht in een systeem met enkele flanken zoals dat van Felice Mazzu. Momenteel zouden de onderhandelingen lopen, het dossier kan eerstdaags in een stroomversnelling raken.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Anderlecht moet sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Bosz wil Vanaken bij PSV: “Verrassend dat hij bij Club zit”

Hans Vanaken is al jaren dé sterkhouder op het middenveld van Club Brugge. De Rode Duivel ...

16
16
Van Bommel betrokken bij ontslag Gerets? Hij reageert

Eric Gerets is een icoon van PSV en woensdagavond neemt Club Brugge het op tegen de Nederlandse ...

28
28
Enorm manco KRC Genk onthuld: Vanhaezebrouck snoeihard

KRC Genk blijft in hetzelfde bedje ziek. Jess Thorup krijgt de ploeg maar niet volledig op de rails ...

32
32
Ex-Rode Duivel Toni Brogno op 53-jarige leeftijd overleden

Treurig nieuws: voormalige Rode Duivel Toni Brogno is op 53-jarige leeftijd overleden, dat werd ...

0
0
Bosz roept oorlogstaal voor Club: “Ook voor landsbelang”

Club Brugge moet woensdag op bezoek bij PSV namens de League Phase van de Champions League. Coach ...

119
119
‘Ontslag Compper op tafel: cruciaal oordeel nakend'

Marvin Compper staat zwaar onder druk bij Royal Antwerp FC. Na de broodnodige zege tegen Sporting ...

80
80
TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

183
183
Sonck snapt niets van trainersontslag: “Het beste voorbeeld”

In de Jupiler Pro League beginnen de clubs hard in te grijpen. Bij STVV werd Frédéric ...

191
191
Lavia naar absolute wereldtop? Opvallende uitspraak

Roméo Lavia staat er weer bij Chelsea. De Rode Duivel verdween na de interlandperiode even ...

65
65
Eric Gerets voorspelt Europese clash PSV – Club Brugge

Club Brugge neemt het woensdagavond op tegen PSV in de Champions League. Eric Gerets heeft een ...

379
379
Voetbalwereld reageert geschokt: van Courtois tot Barça

De voetbalwereld is opgeschrikt door een droevig incident. In de Spaanse tweede klasse overleed een ...

0
0
Vermeeren richting transfer: Antwerp-periode geeft doorslag

Royal Antwerp FC zit in de hoek waar de klappen vallen. The Great Old haalde Arthur Vermeeren op ...

370
370
Nieuw Club Brugge-systeem op komst: nog hoger niveau

Club Brugge is aan een straffe opmars bezig. De afgelopen seizoenen maakte Blauw-Zwart veel indruk ...

179
179
Voetbalwereld in rouw: Spaanse spits overlijdt na botsing

Voetbal is de belangrijkste bijzaak, maar af en toe wordt het spelletje plots wel erg relatief. Zo ...

0
0
Asian Cup jaar uitgesteld: grote impact Belgische clubs

Dat de voetbalkalender tegenwoordig bomvol zit, hoeven we hier vast niet meer te vertellen. Een ...

128
128
Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 11 bekend

Komend weeekend wordt in de Jupiler Pro League speeldag 11 afgerond. Ondertussen maakte de ...

118
118
PSV-Club Brugge lokt topscouts: één speler in de spotlights

In de Champions League neemt Club Brugge het woensdag op tegen PSV. Ongetwijfeld onder het toeziend ...

190
190
AA Gent vreest zwaar verdict: Burgess maanden out?

Donderdag neemt AA Gent het in de Conference League op tegen KuPS, maar niemand in de Planet Group ...

190
190
‘Geen greintje respect: Nederland kleineert Club Brugge’

In Nederland is de rekensom al gemaakt: PSV wint woensdag thuis van Club Brugge. Vreemd, want ...

1650
1650
Koppen rollen in JPL: zes trainers flirten met ontslag

Het heeft naar Belgische normen nog relatief lang geduurd, maar na KV Kortrijk besloten nu ook ...

385
385
Sonck ziet probleem bij Club Brugge: "Niet overtuigd"

Club Brugge gaat alweer een drukke week tegemoet. Woensdag trekt de landskampioen in de Champions ...

304
304
Anderlecht begaat grove blunder: miljoenen op het spel

Wie dacht dat de rust zou weerkeren in het Lotto Park na de 4-1 zege tegen Westerlo, komt bedrogen ...

325
325
Vanaken en PSV: CL-topper zorgt voor hoog oplopende emoties

Woensdag staat Hans Vanaken met Club Brugge tegenover PSV, een tegenstander die voor hem veel meer ...

94
94
Anderlecht-aanpak met de grond gelijkgemaakt

Het rommelt nog steeds bij RSC Anderlecht. Vorige week was Kenneth Bornauw snoeihard in een ...

230
230
Hommeles bij Antwerp: Sonck spreekt Compper resoluut tegen

Het is hommeles bij Royal Antwerp FC. De trein blijft maar sputteren en Marvin Compper staat al een ...

253
253

Meer sportnieuws