'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

door
'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

RSC Anderlecht lijkt alsnog op zoek te moeten gaan naar verdere versterking. Francis Amuzu én Sergio Gomez zouden de club wel eens kunnen verlaten in de slotweken van de zomerse transferperiode. En in dat geval is versterking op de linkerflank noodzakelijk voor Paars-Wit.


De Brusselaars zouden momenteel aan het onderhandelen zijn met Manchester City over Gomez. Beide clubs groeien naar mekaar toe, maar een definitief akkoord werd tot dusver niet gevonden. Met OGC Nice wordt dan weer gesproken over Amuzu. En in Frankrijk klinkt het dat een doorbraak op komst is. Beide spelers zitten wel nog in de selectie voor de Europese match van donderdagavond, dus in beide dossiers is nog wat werk op te knappen.

Afwachten hoe de situatie evolueert, ondertussen speurt Anderlecht al naar mogelijke alternatieven. Indien Gomez óf Amuzu blijft, zou RSCA overwegen om intern een oplossing te zoeken. Maar als beide spelers andere oorden opzoeken, is versterking sowieso noodzakelijk. En daarvoor deden al heel wat namen de ronde: Dejuan Jones (New England Revolution), Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Darko Churlinov (VfB Stuttgart) werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd.

ERVARING UIT SERIE A
Maar nu zou RSCA ook in Italië zijn beland. De bekende transferwatcher Alfredo Pedulla meldt namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Giuseppe Pezzella. De Napolitaan is momenteel weer terug bij Parma FC, dat hem vorig seizoen aan Atalanta verhuurde. Op zijn 24ste heeft hij al meer dan 100 Serie A-duels op de teller staan en bovendien komt hij perfect tot zijn recht in een systeem met enkele flanken zoals dat van Felice Mazzu. Momenteel zouden de onderhandelingen lopen, het dossier kan eerstdaags in een stroomversnelling raken.

LEES OOK: 'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

Anderlecht moet sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Verhuurde JPL-spelers: RSCA-huurlingen met geweldig weekend

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

6
6
Titelrace op volle toeren: refs speeldag 7 bekend

In de Relegation Play-Offs zijn de plaatsen al verdeeld, maar voorts gaat het overal om de knikkers ...

9
9
'Club Brugge gaat all-in voor droomopvolger Mignolet'

Wie er zaterdag tegen STVV postvat onder de lat is voorlopig een vraagteken bij Club Brugge, dat ...

162
162
'Genk kan cashen: PSV drukt door voor sterkhouder'

De lichtpunten vielen het afgelopen seizoen op één hand te tellen bij KRC Genk, dat ...

181
181
'Bom bij Club Brugge: Rigaux richting Feyenoord?'

Momenteel eist de titelrace uiteraard nog alle aandacht op bij Club Brugge, maar nadien zijn de ogen ...

227
227
Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

97
97
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

281
281
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

189
189
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

735
735
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

99
99
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

142
142
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

227
227
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

89
89
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

162
162
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

93
93
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

168
168
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

66
66
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

40
40
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

309
309
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

105
105
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

394
394
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

365
365
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

105
105
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

214
214
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

409
409

Meer sportnieuws