'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

door
'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

RSC Anderlecht lijkt alsnog op zoek te moeten gaan naar verdere versterking. Francis Amuzu én Sergio Gomez zouden de club wel eens kunnen verlaten in de slotweken van de zomerse transferperiode. En in dat geval is versterking op de linkerflank noodzakelijk voor Paars-Wit.


De Brusselaars zouden momenteel aan het onderhandelen zijn met Manchester City over Gomez. Beide clubs groeien naar mekaar toe, maar een definitief akkoord werd tot dusver niet gevonden. Met OGC Nice wordt dan weer gesproken over Amuzu. En in Frankrijk klinkt het dat een doorbraak op komst is. Beide spelers zitten wel nog in de selectie voor de Europese match van donderdagavond, dus in beide dossiers is nog wat werk op te knappen.

Afwachten hoe de situatie evolueert, ondertussen speurt Anderlecht al naar mogelijke alternatieven. Indien Gomez óf Amuzu blijft, zou RSCA overwegen om intern een oplossing te zoeken. Maar als beide spelers andere oorden opzoeken, is versterking sowieso noodzakelijk. En daarvoor deden al heel wat namen de ronde: Dejuan Jones (New England Revolution), Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Darko Churlinov (VfB Stuttgart) werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd.

ERVARING UIT SERIE A
Maar nu zou RSCA ook in Italië zijn beland. De bekende transferwatcher Alfredo Pedulla meldt namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Giuseppe Pezzella. De Napolitaan is momenteel weer terug bij Parma FC, dat hem vorig seizoen aan Atalanta verhuurde. Op zijn 24ste heeft hij al meer dan 100 Serie A-duels op de teller staan en bovendien komt hij perfect tot zijn recht in een systeem met enkele flanken zoals dat van Felice Mazzu. Momenteel zouden de onderhandelingen lopen, het dossier kan eerstdaags in een stroomversnelling raken.

LEES OOK: "Pure science fiction" - De Ketelaere maakt Italianen gek

Anderlecht moet sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

Clublegendes KV Mechelen overtuigen toptransfer

KV Mechelen heeft de transfer van Bouke Boersma op de officiële kanalen bekendgemaakt. De ...

0
0
Doku vloekt en briest: ook Garcia houdt hart vast

Jeremy Doku is dit seizoen een smaakmaker van Manchester City onder Pep Guardiola. De afgelopen ...

15
15
Utrecht onthult schrijnende taferelen Genk: “Hond geschopt”

De perikelen tijdens FC Utrecht – KRC Genk in de Europa League vorige week blijven nog ...

117
117
‘KV Mechelen hakt winterse transferknopen door’

KV Mechelen zag met Lion Lauberbach een sterkhouder vertrekken deze wintermercato. De aanvaller gaat ...

69
69
Gruwelijke beelden: Europese trip wordt ware nachtmerrie

Een nachtelijke rit vol hoop eindigde in pure horror. Zeven supporters van de Griekse topclub PAOK ...

26
26
'Selectie Rode Duivels: grote JPL-stunt in de maak'

Behoudens een heus voetbalmirakel komt woensdagavond een einde aan de eerste Champions ...

149
149
Club Brugge door in UCL? Analisten vellen helder verdict

Club Brugge staat voor het moment van de waarheid. Woensdagavond strijdt het tegen Olympique de ...

248
248
'Lammens krijgt groot nieuws: fatale transfer bij United'

Manchester United is de laatste weken opnieuw herboren onder interim-coach Michael Carrick. Die ...

195
195
Van Gucht krijgt uit onverwachte hoek vernietigende uithaal

Een ferme veeg uit de pan. Ruben Van Gucht die steeds vaker ook het nachtleven opzoekt als DJ, kreeg ...

156
156
Ontknoping UCL: waar kan je Club én Union op tv kijken?

Woensdagavond is het weer smullen geblazen voor de voetballiefhebber. Zo wordt de laatste speeldag ...

192
192
Groot alarm bij Genk: "Nu blijkt hoe ernstig de situatie"

De resultaten in de Europa League mogen gezien worden, maar in eigen land gaat het van kwaad naar ...

328
328
‘Club Brugge gokt alles: miljoenen voor tikkende tijdbom’

Club Brugge zet deze winter een gevaarlijke gok: miljoenen op tafel voor een verdediger die tegelijk ...

608
608
'Club en Union niet gerust: STVV pakt wéér uit op mercato'

Na 22 speeldagen in de Jupiler Pro League staat STVV zowaar op slechts één puntje van ...

353
353
'Klokt tikt voor Renard: 7 (!) last-minute transferdossiers'

RSC Anderlecht kondigde dinsdag de komst van verdediger Moussa Diarra aan. Daarmee zijn de ...

541
541
Club-Marseille: Leko voert drastische ingreep door in basiself

Woensdagavond valt het doek over de League Phase in de Champions League en op de slotspeeldag staat ...

295
295
'Club en Anderlecht mengen zich in strijd om JPL-sensatie'

Anderlecht was deze winter al behoorlijk actief op de transfermarkt en haalde al drie nieuwe spelers ...

412
412
'Knoop doorgehakt over transfers Deman en Engels'

De wintermercato krijgt een extra cachet door het WK van volgende zomer. Vele spelers zullen ...

99
99
'Garcia gruwelt na nieuwe wending rond Bounida'

Dit seizoen beleeft Rayane Bounida eindelijk zijn langverwachte grote doorbraak. Het 19-jarige ...

229
229
'Westerlo haalt weer Turk, Kortrijk grijpt naast oude bekende'

Volgende week sluit de wintermercato alweer zijn deuren en dus zijn vele clubs nog snel op zoek naar ...

45
45
'Witte rook bij KVM: Lauberbach out, vervanger bekend'

KV Mechelen kreeg vorig weekend een tik in de strijd om de Champions' Play-Off, want het moest tegen ...

130
130
'Anderlecht-speler gespot op luchthaven: transfer nabij'

Anderlecht stelde dinsdag zijn derde aanwinst van deze winter voor. Na Justin Heekeren en Danylo ...

259
259
Patro sluit aan bij top, enorme stunt Club NXT

Er staat deze week een midweekspeeldag op het programma in de Challenger Pro League. Dinsdagavond ...

214
214
Atalanta-coach: "Dat mist De Ketelaere nog"

Voor Union wordt kwalificatie voor de play-offs van de Champions League schier onmogelijk. De ...

104
104
De Zerbi geeft glasheldere reden voor passeren Vermeeren

Woensdagavond staat de slotspeeldag van de league phase van de Champions League op het programma. ...

184
184
Hubert ziet enorm nadeel voor Union in Champions League

Union SG speelt morgenavond in de Champions League in Brussel tegen Atalanta. Een match die ze ...

78
78

Meer sportnieuws