'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

457
'Versterking onderweg: Anderlecht onderhandelt in Italië'

RSC Anderlecht lijkt alsnog op zoek te moeten gaan naar verdere versterking. Francis Amuzu én Sergio Gomez zouden de club wel eens kunnen verlaten in de slotweken van de zomerse transferperiode. En in dat geval is versterking op de linkerflank noodzakelijk voor Paars-Wit.


De Brusselaars zouden momenteel aan het onderhandelen zijn met Manchester City over Gomez. Beide clubs groeien naar mekaar toe, maar een definitief akkoord werd tot dusver niet gevonden. Met OGC Nice wordt dan weer gesproken over Amuzu. En in Frankrijk klinkt het dat een doorbraak op komst is. Beide spelers zitten wel nog in de selectie voor de Europese match van donderdagavond, dus in beide dossiers is nog wat werk op te knappen.

Afwachten hoe de situatie evolueert, ondertussen speurt Anderlecht al naar mogelijke alternatieven. Indien Gomez óf Amuzu blijft, zou RSCA overwegen om intern een oplossing te zoeken. Maar als beide spelers andere oorden opzoeken, is versterking sowieso noodzakelijk. En daarvoor deden al heel wat namen de ronde: Dejuan Jones (New England Revolution), Omar Campos (Santos Laguna), Alan Rodriguez (Cerro Porteño) en Darko Churlinov (VfB Stuttgart) werden bijvoorbeeld al meermaals genoemd.

ERVARING UIT SERIE A
Maar nu zou RSCA ook in Italië zijn beland. De bekende transferwatcher Alfredo Pedulla meldt namelijk dat Anderlecht zijn zinnen heeft gezet op Giuseppe Pezzella. De Napolitaan is momenteel weer terug bij Parma FC, dat hem vorig seizoen aan Atalanta verhuurde. Op zijn 24ste heeft hij al meer dan 100 Serie A-duels op de teller staan en bovendien komt hij perfect tot zijn recht in een systeem met enkele flanken zoals dat van Felice Mazzu. Momenteel zouden de onderhandelingen lopen, het dossier kan eerstdaags in een stroomversnelling raken.

LEES OOK: Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

Anderlecht moet sowieso een extra flankspeler halen ...

Meest recent

AA Gent overtuigt weer niet: De Mil ziet oorzaak

AA Gent zit duidelijk niet in een goede vorm. Ze mogen Davy Roef bedanken dat hij in de slotfase ...

25
25
Union bekroont droomweek met felbegeerde leidersplaats

Wat een fantastische week werd het wederom voor Union. Het team van Hubert had het vanavond knap ...

31
31
Harde val voor De Cat: Duitsland sloopt wonderkind

In augustus noemde Duitsland Nathan De Cat nog de ‘Star-Neuzugang’ van Hoffenheim. Begin ...

120
120
Bruno doodeerlijk over verschil tussen RSCA en Club Brugge

Vitor Bruno heeft zijn criticasters de mond gesnoerd na een zeer goede week voor RSC Anderlecht. De ...

206
206
Goal Tielemans, fouten Lammens én comeback voor Man Utd

Manchester United begon als laatste in de Premier League aan zijn duel tegen Aston Villa. Ongezien. ...

77
77
Leko komt met héél opvallende woorden over Bruno

RSC Anderlecht pakte puur op karakter een punt op het veld van Club Brugge, dat de betere ploeg was. ...

204
204
Biancone slikt woorden in: "Zij hebben me de mond gesnoerd"

Enkele weken geleden was het nog crisis bij Anderlecht, maar dezer dagen staat Paars-Wit er al een ...

103
103
'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

73
73
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

371
371
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

29
29
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

488
488
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

60
60
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

709
709
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

70
70
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

25
25
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

586
586
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

217
217
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

1088
1088
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

165
165
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

29
29
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

214
214
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

16
16
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

113
113
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

347
347
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

264
264

Meer sportnieuws