'Guardiola verkoopt geplaagd Barça nieuwe tik'

205 stemmen
'Guardiola verkoopt geplaagd Barça nieuwe tik'

Van alle Europese topclubs toonde FC Barcelona zich deze zomer tot dusver het meest actief op de transfermakt. De Catalanen willen volgend seizoen dan ook weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. En de transferhonger op Camp Nou blijkt nog steeds niet gestild.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla) telt het lijstje al vijf directe versterkingen. Daarnaast werd ook het aflopende contract van Ousmane Dembéle opengebroken. En hoewel het nu al bijzonder veel moeite kost om de genoemde spelers geregistreerd te krijgen, zou coach Xavi Hernandez nog meer versterking verlangen. En zijn droomtarget blijft Bernardo Silva.

De Portugese middenvelder van Manchester City staat al een tijdje boven het verlanglijstje van Xavi en ook preses Joan Laporta zou hem dolgraag naar Camp Nou halen. Eerder deze geraakte zelfs bekend dat Bernardo de enige speler is waarvoor Xavi de samenwerking met Frenkie de Jong wil opgeven. Indien blijkt dat de Portugees van Manchester City haalbaar is na een transfer van De Jong, zou de trainer niet twijfelen om groen licht te geven voor een vertrek van de Nederlander.

CITY LIGT DWARS
Bernardo zelf zou een overgang ook zien zitten. Maar dat is buiten zijn huidige werkgever gerekend. Volgens The Athletic
staat City allerminst te springen om hem te laten gaan. Met name Pep Guardiola wil zijn multi-inzetbare middenvelder absoluut behouden. Als de speler echt weg wil zal de trainer hem volgens Sky Sports niet tegenhouden, maar de Catalaan zal er alles aan doen om hem op andere gedachten te brengen. De Engelse kampioen ontkent ook met stip dat er een akkoord zou zijn over de transfersom. Barcelona zal dus een pak meer moeten dokken dan de eerder genoemde 50 miljoen euro.

Pep Guardiola will not stand in Bernardo Silva's way over a transfer to Barcelona 🔵❌ pic.twitter.com/YQOTusKf8g

— Sky Sports Premier League (@SkySportsPL) August 10, 2022

LEES OOK: ‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Barça zou voorlopig geen transfers mogen doen ...

Meest recent

De Cat naar Europese grootmacht: straffe prognose L'Equipe

RSC Anderlecht werkt momenteel aan de komst van een nieuwe trainer, maar er liggen nog veel meer ...

61
61
'Nationale recordtransfer Tzolis: Club krijgt geweldig nieuws'

De kans is groot dat Club Brugge deze zomer het nationale transferrecord op scherp zal zetten. ...

285
285
Garcia duwt Doku in de problemen: 'Hier komt miserie van’

Garcia maakt Doku nu wel heel belangrijk. Dat is logisch, want hij is misschien de gevaarlijkste ...

145
145
KBVB leert lesje: Garcia ontvangt cruciaal toekomstnieuws

Rudi Garcia staat voor zijn eerste grote toernooi als bondscoach van België. Of daar nog een ...

218
218
Schrikken bij Duivels: grote smaakmaker staakt training

De Rode Duivels hebben een geslaagde oversteek van de Atlantische Oceaan gemaakt. Inmiddels werd ...

133
133
Argentijnen vieren in laatste WK-test: Messi scoort meteen

Daags voor de openingsmatch voor het WK, werken de deelnemende landen hun laatste oefenwedstrijden ...

38
38
'Theate naar Engeland, 4 clubs in running voor Khalaili'

Het lijkt door het WK een transferzomer op twee snelheden te gaan worden. De meeste clubs beginnen ...

111
111
Daar is de bevestiging: Mourinho keert terug bij Real Madrid

Bij Real Madrid kunnen ze helemaal beginnen met hun transferzomer, nadat zondag Florentino Perez ...

64
64
'Plots flinke bom onder openingsmatch van WK'

Donderdag om 21u is het eindelijk zover: dan gaat het WK 2026 van start. Het toernooi wordt ...

129
129
Garcia krijgt van ex-Duivel duidelijk Lukaku-advies

De Rode Duivels hebben dinsdag een eerste keer getraind op Amerikaanse bodem. Rudi Garcia kon ...

84
84
'Charleroi maakt zich op voor nieuwe miljoenentransfer'

Voor Charleroi werd het een vrij grijs seizoen, maar desondanks belooft het een interessante ...

36
36
'Volgende Rode Duivel naar de Premier League'

De Premier League is al jarenlang een zeer populaire bestemming voor Rode Duivels. Van de ...

61
61
'Bayern staat dicht bij eerste knaltransfer: 60 miljoen'

Bayern München was afgelopen seizoen oppermachtig in Duitsland en pakte de dubbel, maar moest ...

93
93
'Stassin heeft keuze: volgende club meldt zich'

Voor Lucas Stassin eindigde het seizoen met enkele tegenvallers. Hij greep met Saint-Etienne naast ...

72
72
Red Flames balen alsnog na monsterzege

De Belgische Red Flames gingen vanavond op bezoek bij Luxemburg. Een zege leek een zekerheid, maar ...

158
158
'Anderlecht opent gesprekken met ex-speler van Ajax'

RSC Anderlecht heeft nood aan snelle, creatieve flankaanvallers. Dat is al jaren een gemis, nog meer ...

307
307
'Pocognoli stuit meteen op eerste hindernis bij Anderlecht'

Pocognoli bij Anderlecht klinkt op het eerste gezicht logisch. Een vrije trainer, kampioen met Union ...

1017
1017
Real Madrid verrast compleet: "We boden 150 miljoen op hem"

Florentino Perez liet weten dat Real Madrid een bod van 150 miljoen euro ging doen op een speler van ...

230
230
Schoonmaak FCV Dender: dertien spelers officieel weg

FCV Dender nam na de degradatie naar de Challenger Pro League al afscheid van trainer Yannick ...

114
114
Antwerp rondt deal af en plukt speler weg bij Genk

Royal Antwerp FC is volop bezig om de markt te verkennen. Voorlopig haalt de club alleen maar jonge ...

238
238
KRC Genk haalt slag thuis met nieuw contract

Racing Genk blijft inzetten op het laten doorbreken van talent van eigen bodem. De Limburgers hebben ...

121
121
'Huerta kan Anderlecht mogelijk pak meer opleveren'

RSC Anderlecht is onderhandelingen aan het voeren omtrent een transfer van César Huerta. De ...

321
321
'Smaakmakers Westerlo grof wild: JPL-topclubs én buitenland'

Bij KVC Westerlo gaan ze een zeer drukke zomermercato tegemoet. De Kemphanen kenden een goed seizoen ...

118
118
Maamar dropt bommetje: kassa rinkelt in Anderlecht

Het water staat RSC Anderlecht intussen al een tijdje niet meer aan de lippen, maar elke euro blijft ...

620
620
'Solden bij Antwerp: trio goudhaantjes richting exit'

Deels uit financiële noodzaak trekt Antwerp meer dan ooit de kaart van de jeugd. Gelukkig is er ...

666
666

Meer sportnieuws