Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

door
Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

Ze hebben op Standard zeer veel geduld moeten oefenen, maar nu staat het sportieve organigram eindelijk op punt. De club rondde in mei immers al de komst van Fergal Harkin als technisch directeur af, maar de Ier kon pas op 1 augustus officieel aan de slag omdat hij eerst nog zijn opzegperiode bij de City Football Group moest uitdienen.


Daardoor kwam de Luikse mercato bijzonder traag op gang en streken er tot dusver amper twee nieuwkomers neer met Noah Ohio (RB Leipzig) en Jacob Barrett Laursen (Arminia Bielefeld). De komende weken moet de rekrutering eindelijk onder stoom komen nu Harkin ook effectief aan het werk kan. Hij werd woensdag voorgesteld aan de pers en gaf daarbij alvast een update over de mercato.

"We zullen proberen om leiderschap en kwaliteit binnen te brengen. Hoeveel spelers dat zullen zijn? We werken aan meerdere dossiers", tekende La Dernière Heure op. "Het is moeilijk te zeggen hoe groot ons budget daarvoor precies is, maar het is voldoende om kwaliteit aan te kunnen trekken. Er zullen ook spelers moeten vertrekken voor er anderen kunnen komen."

RASKIN EN AMALLAH
Twee kandidaten voor een transfer zouden Nicolas Raskin en Selim Amallah kunnen zijn. Beide spelers gaan immers hun laatste contractjaar in en vooral Amallah gaf al aan een volgende stap in zijn carrière te willen zetten. Maar volgens Harkin is het niet de bedoeling hen te verkopen. "We willen Raskin en Amallah houden", was hij duidelijk. "We hebben de gesprekken ook opgestart om hun contracten te verlengen."

LEES OOK: Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Zal Standard erin slagen hen te houden?

Meest recent

Furieuze Casper Nielsen maakt ploegmakker compleet af

Standard Luik ging pijnlijk onderuit tegen Sint-Truiden VV. Vooral de rode kaart van Timothé ...

18
18
'Bloedmooie Sydney Sweeney slaat topvoetballer aan de haak'

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

37
37
‘Verschaeren weg in januari: Anderlecht-vraagprijs bekend’

De wintertransferperiode komt eraan en de Belgische clubs zijn volop in de weer. Ook bij RSC ...

71
71
Hayen komt met duidelijk antwoord op Club Brugge-fans

Nicky Hayen kende grote successen bij Club Brugge, maar na een mindere periode werd hij genadeloos ...

203
203
Burgess haalt stevig uit na rode kaart: “En dan nog zeggen…”

Union SG speelde 1-1 gelijk op het veld van Cercle Brugge. In de wedstrijden trok Lothar ...

175
175
Woedende Vandenbroeck verwoest DAZN-journaliste

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen Royal Antwerp FC. Essevee kon al sinds oktober niet meer ...

164
164
Hasi: "Hij komt in januari niet naar Anderlecht"

Olivier Renard zal in januari de fouten van afgelopen zomer moeten rechtzetten. Daardoor is er ...

226
226
‘Duitsland verstomt: Anderlecht plant brutale winterdeal’

Bij Anderlecht durven ze opnieuw groot dromen, en dat merk je in de winterdossiers. De Brusselaars ...

177
177
Zorgen bij Standard: "Zo wordt het nog moeilijker"

Standard verloor vanavond met 1-2 van STVV. De Rouches blijven zeer wisselvallig voor de dag komen. ...

93
93
Chelsea in de markt voor STVV-ster? "Ik ga niet!"

Chelsea is een ploeg die van spelershandel een hobby heeft gemaakt. Sportief zit er geen groot plan ...

122
122
Hommeles bij Union: marktante beelden duiken plots op

Voor Union SG komt de winterstop geen moment te vroeg. De leider/titelverdediger liet vrijdag ook ...

224
224
'Kerstfiasco brengt Anderlecht-exit in stroomversnelling'

Bij RSC Anderlecht is de laatste wedstrijd van 2025 uitgedraaid op een heuse sisser. Paars-Wit viel ...

335
335
‘Man Utd shockeert Club: transferbom boven Jan Breydel’

Bij Club Brugge houdt niemand van Engelse shortlists— zeker niet als het over een vaste ...

612
612
"De ploeg verraden" - wat er écht gebeurde in Standard-STVV

Standard heeft ook zijn laatste match van 2025 verliezend afgesloten en ging vrijdag met 1-2 de boot ...

292
292
Zware kater Anderlecht: zondebok krijgt 3.5 op 10

RSC Anderlecht heeft de winterstop moeten inzetten met een heuse kater. De Brusselaars verloren ...

419
419
Kerstcadeau voor Club Brugge? Ex-ref fileert penaltyfase

Club Brugge is één van de grote winnaars van de kerstspeeldag in de Jupiler Pro ...

1000
1000
Hasi luidt alarmbel en doet oproep aan Renard

Besnik Hasi heeft een héél moeilijk jaar als coach van RSC Anderlecht afgesloten met ...

408
408
Sardella legt vinger op de wonde bij Anderlecht

RSC Anderlecht leverde een heel zwakke prestatie tegen Sporting Charleroi. Het verloor zeer terecht ...

416
416
STVV spreekt het uit: "We gaan er volop voor"

STVV is momenteel de beste ploeg in België. Goed voetbal en sterke prestaties. Ze wonnen nu ook ...

181
181
Manchester United sluit moeilijk 2025 af met knappe zege

In de Premier League stond er om 21u een zeer interessante affiche op het programma. Manchester ...

85
85
Dramatisch Anderlecht eindigt 2025 met enorme domper

 RSC Anderlecht begon om 20u45 aan zijn match tegen Sporting Charleroi. Konden de Brusselaars ...

240
240
Goto héél duidelijk over winterse terugkeer naar Anderlecht

Keisuke Goto is samen met Promise David topschutter in de Jupiler Pro League met acht doelpunten. ...

485
485
Anderlecht in de problemen: "Geen nieuw contract"

RSC Anderlecht en Sporting Charleroi begonnen om 20u45 aan hun laatste partij van 2025. De eerste 45 ...

371
371
Van der Bruggen verklaart 'wederopstanding' van Cercle Brugge

Bij Cercle Brugge leek trainer Onur Cinel op weg naar een ontslag. De resultaten bleven vele maanden ...

200
200
Union SG snakt naar adem: Hubert ziet pijnpunt

Union SG speelde een draak van een partij op het veld van Cercle Brugge. Alweer. Het voetbal is al ...

60
60

Meer sportnieuws