Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

door
Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

Ze hebben op Standard zeer veel geduld moeten oefenen, maar nu staat het sportieve organigram eindelijk op punt. De club rondde in mei immers al de komst van Fergal Harkin als technisch directeur af, maar de Ier kon pas op 1 augustus officieel aan de slag omdat hij eerst nog zijn opzegperiode bij de City Football Group moest uitdienen.


Daardoor kwam de Luikse mercato bijzonder traag op gang en streken er tot dusver amper twee nieuwkomers neer met Noah Ohio (RB Leipzig) en Jacob Barrett Laursen (Arminia Bielefeld). De komende weken moet de rekrutering eindelijk onder stoom komen nu Harkin ook effectief aan het werk kan. Hij werd woensdag voorgesteld aan de pers en gaf daarbij alvast een update over de mercato.

"We zullen proberen om leiderschap en kwaliteit binnen te brengen. Hoeveel spelers dat zullen zijn? We werken aan meerdere dossiers", tekende La Dernière Heure op. "Het is moeilijk te zeggen hoe groot ons budget daarvoor precies is, maar het is voldoende om kwaliteit aan te kunnen trekken. Er zullen ook spelers moeten vertrekken voor er anderen kunnen komen."

RASKIN EN AMALLAH
Twee kandidaten voor een transfer zouden Nicolas Raskin en Selim Amallah kunnen zijn. Beide spelers gaan immers hun laatste contractjaar in en vooral Amallah gaf al aan een volgende stap in zijn carrière te willen zetten. Maar volgens Harkin is het niet de bedoeling hen te verkopen. "We willen Raskin en Amallah houden", was hij duidelijk. "We hebben de gesprekken ook opgestart om hun contracten te verlengen."

LEES OOK: Bondsparket stelt voorbeeld: monstersancties in JPL

Zal Standard erin slagen hen te houden?

Meest recent

Uitblinker Trossard sluit 2025 af met straffe statistiek

Voor wie er nog aan twijfelde dat Arsenal dit seizoen absoluut een prijs wil pakken, hebben de ...

27
27
Doet Genk weer pikante transfer bij STVV?

Voor KRC Genk is er werk aan de winkel tijdens de wintermercato. De Limburgers staan na twee derde ...

115
115
Trossard verbrijzelt reeks Villa, Lammens voorkomt blamage

Arsenal heeft dinsdag een serieus statement gemaakt in de Engelse titelstrijd. Het verbrijzelde de ...

59
59
'Gezelschap voor Raskin: Rangers drukt door voor Belg'

Of Nicolas Raskin na de wintermercato nog voor Rangers zal spelen, blijft toch nog een beetje een ...

39
39
Chelsea verliest verder terrein, ook De Cuyper wint niet

Er stond dinsdagavond heel wat voetbal op het programma in de Premier League. In de eerste ...

19
19
Eden Hazard reageert op keiharde kritiek van Kroos

Eden Hazard geniet intussen al 2,5 jaar van zijn pensioen. Hij zette immers al in de zomer van 2023 ...

168
168
'Zelfs Real Madrid komt aankloppen bij Club Brugge'

Club Brugge hoopt zich tijdens de wintermercato stevig te kunnen versterken. Maar voorlopig duiken ...

326
326
Nkada kent sanctie na 'boksincident' tegen STVV

Standard sloot zijn kalenderjaar af met een thuisnederlaag tegen STVV. Die wedstrijd werd ontsierd ...

130
130
Opportuniteit voor Belgische clubs: Rode Duivel op de markt

Vanaf donderdag kunnen de Belgische eersteklassers helemaal beginnen aan hun zoektocht naar ...

151
151
'Delcroix verrast iedereen met nieuwe club'

Hannes Delcroix zit op een zijspoor bij Burnley. De Engelse eersteklasser wil in januari dolgraag af ...

78
78
'Opvallend Belgisch transfergerucht omtrent Mertens'

Dries Mertens geniet momenteel volop van de passie van hem en zijn vrouw Kat Kerkhofs: de wereld ...

141
141
'Anderlecht schiet raak: spits met waanzinnige cijfers'

Anderlecht wil raak schieten, maar niet met de klassieke namen. Er wordt in de wandelgangen ...

468
468
Straf! Lammens liet grote club staan voor Man Utd

Senne Lammens versierde afgelopen zomer een absolute toptransfer. Hij trok voor 21 miljoen euro van ...

163
163
'Westerlo wacht af: ondanks gerucht nog geen concreet bod'

De geruchtenmolen draait momenteel op volle toeren. Onder meer de naam van Griffin Yow doet de ronde ...

95
95
'Belgische topclub wil Kerk weghalen bij Antwerp'

Royal Antwerp FC mag heel tevreden zijn over de gang van zaken in december, maar het is ook ...

651
651
Club Brugge plukt keeperstrainer weg bij voetbalbond

Club Brugge vertrekt zaterdag op winterstage. Behoudens verrassingen nog zonder versterkingen, al ...

191
191
Franky Van der Elst steelt de show met verrassend debuut

Sommige carrières lijken nooit helemaal af. Ook niet wanneer ze al decennialang meegaan. ...

49
49
'Hayen hakt knopen door: Genk dumpt dure zomerflop'

Bij ingang van het nieuwe jaar prijkt KRC Genk pas op de negende plaats. Om daar verandering in te ...

893
893
“Die Belg is gestoord”: Preud’homme zoals je hem nooit zag

Michel Preud'homme heeft een blijvende stempel nagelaten in het Belgische voetbal: als speler en ...

162
162
'AA Gent heeft beet: oude bekende De Mil op komst'

Tien matchen voor het einde van de reguliere competitie prijkt AA Gent pas op plaats acht. Vermits ...

292
292
'Gheysens grijpt in: Antwerp lanceert winteroffensief'

Antwerp mag dankzij de recente opmars in het klassement weer naar boven kijken, maar een extra ...

533
533
'Club Brugge stap dichter bij eerste winteraanwinst'

Club Brugge windt er geen doekjes om dat een extra flankaanvaller dé uitgesproken prioriteit ...

845
845
'Anderlecht gaat all-in: Vazquez out, Benteke in?'

RSC Anderlecht gaat vooral op uitgaand vlak een drukke zomer tegemoet, maar op inkomend gebied is er ...

1001
1001
Seys laat Club Brugge-fans watertanden op Instagram

Joaquin Seys kende een absoluut droomjaar bij Club Brugge. Vanuit Club NXT stroomde hij schijnbaar ...

233
233
Tielemans haalt loftrompet boven: “Heel speciaal”

Youri Tielemans heeft een topjaar achter de rug. De middenvelder is de architect van het sterk ...

59
59

Meer sportnieuws