Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

door
Sportieve baas Standard komt met nieuws over Raskin en Amallah

Ze hebben op Standard zeer veel geduld moeten oefenen, maar nu staat het sportieve organigram eindelijk op punt. De club rondde in mei immers al de komst van Fergal Harkin als technisch directeur af, maar de Ier kon pas op 1 augustus officieel aan de slag omdat hij eerst nog zijn opzegperiode bij de City Football Group moest uitdienen.


Daardoor kwam de Luikse mercato bijzonder traag op gang en streken er tot dusver amper twee nieuwkomers neer met Noah Ohio (RB Leipzig) en Jacob Barrett Laursen (Arminia Bielefeld). De komende weken moet de rekrutering eindelijk onder stoom komen nu Harkin ook effectief aan het werk kan. Hij werd woensdag voorgesteld aan de pers en gaf daarbij alvast een update over de mercato.

"We zullen proberen om leiderschap en kwaliteit binnen te brengen. Hoeveel spelers dat zullen zijn? We werken aan meerdere dossiers", tekende La Dernière Heure op. "Het is moeilijk te zeggen hoe groot ons budget daarvoor precies is, maar het is voldoende om kwaliteit aan te kunnen trekken. Er zullen ook spelers moeten vertrekken voor er anderen kunnen komen."

RASKIN EN AMALLAH
Twee kandidaten voor een transfer zouden Nicolas Raskin en Selim Amallah kunnen zijn. Beide spelers gaan immers hun laatste contractjaar in en vooral Amallah gaf al aan een volgende stap in zijn carrière te willen zetten. Maar volgens Harkin is het niet de bedoeling hen te verkopen. "We willen Raskin en Amallah houden", was hij duidelijk. "We hebben de gesprekken ook opgestart om hun contracten te verlengen."

LEES OOK: Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

🚀 Royal Standard de Liège-fans lezen nu:

Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen
110

Zal Standard erin slagen hen te houden?

Meest recent

'Goto pakt koffers en neemt afscheid van Anderlecht'

Op papier lopen er genoeg aanvallers rond bij RSC Anderlecht, maar diep in de punt opteert ...

26
26
Julie Vanloo zet voetbalfans op scherp: "Ik gok dat..."

Julie Vanloo, al jarenlang een vaste waarde bij de Belgian Cats, blijft ook naast het veld in de ...

15
15
Leko keert kar: opvallende wissel bij Club Brugge

Club Brugge boekte woensdag een ruime 6-1 zege tegen KV Mechelen. Na de pijnlijke nederlaag tegen ...

99
99
Defour weer voor rechtbank: straf komt keihard binnen

Voormalig Rode Duivel Steven Defour moest zich opnieuw verantwoorden voor de rechtbank, waar zijn ...

110
110
Hubert houdt adem in: sterkhouder Union valt uit

Union liet woensdag tegen AA Gent voor het eerst punten liggen in de play-offs, waardoor de koploper ...

47
47
'Taravel grijpt in: 5 (!) wissels bij Anderlecht'

Mits een zege tegen STVV wipt RSC Anderlecht straks over de Kanaries naar de derde plaats in het ...

301
301
Bertaccini onder vuur: vrouw reageert fel

De voorbije weken waren allesbehalve eenvoudig voor Adriano Bertaccini en zijn gezin. De spits van ...

86
86
Bekerfinale-fiasco: minister haalt keihard uit naar DAZN

Op 14 mei strijden Anderlecht en Union in het Koning Boudewijnstadion voor de Croky Cup, maar er ...

132
132
Bizar interview Leko: Vandenbempt ziet verklaring

Het had woensdagavond een feestavond moeten zijn voor Club Brugge. Het hield zelf een galavertoning ...

128
128
Verdict Yamal: opluchting voor Spanje, niet voor Barça

FC Barcelona zette woensdagavond een nieuwe stap richting de Spaanse titel, maar ondanks de 1-0-zege ...

63
63
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met PSG'

De zomermercato van Anderlecht lijkt stilaan op gang te komen, ondanks het voorlopig uitblijven van ...

73
73
KV Mechelen ontdekt 'nieuwe Raman'

KV Mechelen heeft voorlopig nog maar weinig plezier beleefd aan de play-offs. Het pakte voorlopig ...

72
72
'Rode Duivels opgelet: UEFA gooit EK-kwalificatie overhoop'

De Rode Duivels zitten nu met hun volle aandacht bij het WK van komende zomer. Daarna wacht een ...

196
196
Vanhaezebrouck ziet zorgwekkende trend bij Neerpede-boys

Door de blessures van Nathan De Cat en Mario Stroeykens zal Yari Verschaeren in de komende ...

180
180
Negatieve primeur: DAZN bezorgt fans domper voor bekerfinale

Er was de voorbije maanden al heel wat ophef over de uitzendrechten van het Belgische voetbal. Dat ...

314
314
Beginnen Beveren en Kortrijk met mokerslag in 1A?

Er staat de komende weken nog heel veel op het spel in de Jupiler Pro League, maar de strijd om ...

435
435
TRANSFERUURTJE: 'Vertrekker bij Anderlecht, kleppers kloppen aan bij Club'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

201
201
Frustratie loopt op bij Union: grote paniek door Club?

Union SG deed vorige speeldag een uitstekende zaak door in eigen huis te winnen van Club Brugge. ...

377
377
Beerschot in beroep na ‘dreigende taal’ van Messoudi

Beerschot heeft zich geplaatst voor de Promotion Play-Offs in de Challenger Pro League. De Antwerpse ...

55
55
WK-drama voor Spanje: Yamal hoort snoeihard KDB-verdict

Het WK 2026 in de Verenigde Staten, Mexico en Canada nadert met rasse schreden. Wie nu een blessure ...

186
186
Titelstrijd weer open: belangrijke vaststelling Union

Na de zege van Union tegen Club Brugge vorige zondag werd er nog gretig geopperd dat de weg naar de ...

170
170
'Bayern doet glorietijd herleven: Kompany verwelkomt iconen'

Vincent Kompany wordt dezer dagen op handen gedragen in München. Onze landgenoot veroverde ...

91
91
Deschacht haalt uit: vertrek bij Anderlecht kwam te laat

Anderlecht staat donderdagavond voor een belangrijke partij, want het kan op Stayen de derde plaats ...

206
206
'Marseille zet weer zinnen op JPL-smaakmaker'

De titelstrijd in de Ligue 1 wordt de komende weken nog razend spannend, maar Olympique Marseille ...

63
63
Club Brugge grijpt mis: terugkeer ketst af

Club Brugge zette dit seizoen opnieuw grote stappen met zijn jeugdopleiding, want Club NXT schopte ...

175
175

Meer sportnieuws