'Raman gooit roer om op transfermarkt'

413 stemmen
'Raman gooit roer om op transfermarkt'

RSC Anderlecht zwaait tijdens de komende weken mogelijk nog enkele spelers uit. Zo wordt Sergio Gomez steeds nadrukkelijker gelinkt aan Manchester City en zou ook Benito Raman andere oorden kunnen opzoeken. Volgens Het Nieuwsblad is een terugkeer naar AA Gent echter niet meer aan de orde voor die laatste.


De aanvaller toonde zich vorig seizoen al ontevreden over zijn gebrek aan speelminuten en in de huidige jaargang lijkt daar weinig verandering in te gaan komen. Daarom zou Raman dan ook willen vertrekken. Naar verluidt wil Paars-Wit op zich wel meewerken aan een transfer, maar dan moet er wel iets tegenover staan. Al beseffen de Brusselaars ook dat ze allicht niet zoveel zullen vangen als de 3.5 miljoen euro die vorig jaar betaald werd voor zijn komst.

In ieder geval geraakte afgelopen weekend bekend dat hij zou zijn aangeboden bij ex-club AA Gent. Daar is men op zoek naar een alternatief voor de zwaar geblesseerde Tarik Tissoudali. Maar een terugkeer in de Ghelamco Arena lijkt er dan toch niet in te zitten. Zo schrijft Het Nieuwsblad dat Buffalo's zich toeleggen op andere pistes. Bovendien zou Raman zelf het roer hebben omgegooid.

LIEVER BUITENLAND
Voorlopig zou hij zijn situatie bij Anderlecht nog even willen afwachten. Indien de Brusselaars doorstoten in Europa, volgens mogelijk toch de nodige speelkansen. En moest het toch tot een vertrek komen, dan zou Raman de voorkeur geven aan een transfer naar het buitenland. Van concrete buitenlandse interesse lijkt momenteel geen sprake. Maar daar kan snel verandering in komen naargelang Deadline Day dichter bij komt.

LEES OOK: Raman zet deur open voor terugkeer naar ex-club

Raman moet meer kansen krijgen bij Anderlecht ...

Meest recent

'Club zet zich schrap: Barça geeft transferdeal niet op'

Club Brugge dreigt tijdens de zomermercato niet enkel verschillende sterkhouders te verliezen. Ook ...

7
7
De Bruyne doet monden openvallen met actie in 26ste minuut

Momenteel genieten ze nog van wat vrije tijd in het gezelschap van hun naasten, maandag wordt de ...

31
31
'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

77
77
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

311
311
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

298
298
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

333
333
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

127
127
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

280
280
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

566
566
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

535
535
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

225
225
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

126
126
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

218
218
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

410
410
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

441
441
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

178
178
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

113
113
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

419
419
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

283
283
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

289
289
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

494
494
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

194
194
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

154
154
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

493
493
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

162
162

Meer sportnieuws