'Raman gooit roer om op transfermarkt'

413
'Raman gooit roer om op transfermarkt'

RSC Anderlecht zwaait tijdens de komende weken mogelijk nog enkele spelers uit. Zo wordt Sergio Gomez steeds nadrukkelijker gelinkt aan Manchester City en zou ook Benito Raman andere oorden kunnen opzoeken. Volgens Het Nieuwsblad is een terugkeer naar AA Gent echter niet meer aan de orde voor die laatste.


De aanvaller toonde zich vorig seizoen al ontevreden over zijn gebrek aan speelminuten en in de huidige jaargang lijkt daar weinig verandering in te gaan komen. Daarom zou Raman dan ook willen vertrekken. Naar verluidt wil Paars-Wit op zich wel meewerken aan een transfer, maar dan moet er wel iets tegenover staan. Al beseffen de Brusselaars ook dat ze allicht niet zoveel zullen vangen als de 3.5 miljoen euro die vorig jaar betaald werd voor zijn komst.

In ieder geval geraakte afgelopen weekend bekend dat hij zou zijn aangeboden bij ex-club AA Gent. Daar is men op zoek naar een alternatief voor de zwaar geblesseerde Tarik Tissoudali. Maar een terugkeer in de Ghelamco Arena lijkt er dan toch niet in te zitten. Zo schrijft Het Nieuwsblad dat Buffalo's zich toeleggen op andere pistes. Bovendien zou Raman zelf het roer hebben omgegooid.

LIEVER BUITENLAND
Voorlopig zou hij zijn situatie bij Anderlecht nog even willen afwachten. Indien de Brusselaars doorstoten in Europa, volgens mogelijk toch de nodige speelkansen. En moest het toch tot een vertrek komen, dan zou Raman de voorkeur geven aan een transfer naar het buitenland. Van concrete buitenlandse interesse lijkt momenteel geen sprake. Maar daar kan snel verandering in komen naargelang Deadline Day dichter bij komt.

LEES OOK: Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

Raman moet meer kansen krijgen bij Anderlecht ...

Meest recent

'Napoli neemt drastische beslissing over De Bruyne'

Napoli is er dit weekend alweer niet in geslaagd om te winnen, want het bleef tegen Lazio steken op ...

2
2
Fout Cvetkovic of Mechele? Fans gaan zwaar in de clinch

De kraker tussen Club Brugge en Anderlecht heeft zondag geen winnaar gekregen, want de twee rivalen ...

96
96
Tienkoppig Eupen zadelt Lierse met gigantische crisis op

Het wordt steeds heter onder de voeten van Lierse-coach Arno Van den Abbeel. De voormalige T1 van de ...

11
11
Cvetkovic over de 1-1: "Het was misschien een fout, maar..."

Anderlecht is erin geslaagd om het vertrouwen te behouden na een uitstekende week. Na de zeges tegen ...

253
253
Buffalo's gaan voorbij kranig KVK: De Mil wipt naar leiding

AA Gent heeft deze namiddag optimaal geprofiteerd van de 'uitschuiver' van Club Brugge. De Buffalo's ...

27
27
"Kwam om show te verkopen": Club Brugge woedend op ref

De klassieker tussen Club Brugge en Anderlecht is zondagnamiddag op 1-1 geëindigd en dat was ...

534
534
Brighton blijft verbazen, Sunderland stunt weg van laatste plaats

In de Premier League is er zondagnamiddag één en ander verschoven in het klassement. ...

51
51
Ajax grijpt in slotseconden naast koppositie in Eredivisie

Ajax heeft zondagnamiddag een uitgelezen kans laten liggen om minstens voorlopig aan de leiding te ...

22
22
Bom barst bij Club Brugge: Diakhon stormt woedend weg

Club Brugge zal ongetwijfeld meer verwacht hebben van de klassieker tegen Anderlecht, waarin het ...

479
479
Coosemans niet euforisch: "Dat is de volgende stap"

RSC Anderlecht kende een zeer goede week. Na zeges tegen KVC Westerlo en RB Salzburg pakten ze ook ...

202
202
Vanaken woedend na Club-RSCA: "Schaf die VAR af"

Club Brugge en RSC Anderlecht deelden de punten in het Jan Breydelstadion. Het werd 1-1 na een al ...

970
970
Club Brugge en Anderlecht delen de punten na matige topper

Club Brugge werkte namiddag de topper tegen RSC Anderlecht af. Het werd zeker niet de meest ...

154
154
Weer geen zege voor Napoli: exit Allegri?

Napoli speelde namiddag de topper in eigen huis tegen Lazio. Een match die ze maar beter konden ...

26
26
Club Brugge op voorsprong tegen RSCA: "Zielig!"

Club Brugge en RSC Anderlecht begonnen om 13u30 aan de topper in het Jan Breydelstadion. De eerste ...

203
203
Grote uitblinker bij Lommel: "Had drie keer moeten scoren"

Lommel SK pakte een knap punt op het veld van Royal Antwerp FC. De promovendus is bezig aan een goed ...

14
14
Bayern München komt met nieuwe update over Kompany

Vincent Kompany staat dicht bij zijn terugkeer als trainer van Bayern München. Volgens Uli ...

94
94
Spelersgroep Antwerp velt oordeel over ontslag Compper

Royal Antwerp FC is bezig aan een toch wel erbarmelijk seizoen. De Great Old heeft zeker niet de ...

306
306
Bruno kent zijn verdict: Anderlecht neemt grote beslissing

Het zag er een week geleden bijzonder somber uit voor Vitor Bruno bij Anderlecht. Na tegenvallende ...

241
241
Leko mist plots vier spelers, Bruno verrast

Club Brugge en RSC Anderlecht spelen om 13u30 de topper van deze speeldag. Ivan Leko en Vitor Bruno ...

124
124
Rits onthult wat hij hoort over Vitor Bruno bij Anderlecht

Mats Rits werd door Olivier Renard en Tim Borguet op bedenkelijke wijze naar de C-kern gestuurd. Na ...

293
293
TRANSFERUURTJE: Toptransfer voor Forbs, De Winter grof wild

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

124
124
Coucke opgeschrikt door bijtincident: politie grijpt hard in

Een opvallende weekend is het voor Anderlecht-eigenaar Marc Coucke. Deze namiddag staat Paars-Wit ...

64
64
‘Strijd om Seys barst los: dan in stroomversnelling’

Joaquin Seys is grof wild. De linksback is dit seizoen een absolute smaakmaker bij Club Brugge, ...

137
137
Code rood bij KRC Genk: Thorup verrast met ingreep

KRC Genk kampt met een 15 op 30 en dat is te weinig voor de Limburgers. Het is dan ook code rood ...

455
455
Valentine schrikt van waarheid Ruben Van Gucht: "Dat kan toch niet?"

Een gewone avond op de sofa draaide voor Ruben Van Gucht (39) uit op een onverwachte terugblik. Wat ...

145
145

Meer sportnieuws