Union niet gespaard: "Dit is hun eigen schuld!"

door
Union niet gespaard:

Ook dit seizoen zal slechts één club de Belgische eer moeten redden in de poulefase van de Champions League. In de voorrondes leek Union SG nochtans op weg naar een stunt tegen Glasgow Rangers. Maar in de terugmatch gaf de vice-kampioen nog zelf alles uit handen.


Tijdens de heenwedstrijd had Union nog indruk kunnen maken. De Brusselaars zetten hoog druk, gingen zelf ook zoek naar een doelpunt en werden daarvoor beloond met 2-0-overwinning. Maar in de return vertoonden de Unionisten een heel ander gelaat en werd er veel meer afwachtend gevoetbald. Bovendien zat er ook een pak meer afval in het spel. En daar konden de Schotten, gesteund door een sfeervol Ibrox Park, optimaal van profiteren.

Uiteindelijk won Rangers met 3-0, waardoor de klus al in de reguliere speeltijd werd geklaard. "Vanavond hebben ze zichzelf onderschat. Ze probeerden niets", reageerde analist Marc Degryse achteraf in de studio's van VTM 2. "Ze dachten hun voorsprong op alle mogelijke manieren te verdedigen, en dan vraag je om problemen."

BEHOUDEN GERAERTS
Zijn collega Jan Mulder wees vooral naar coach Karel Geraerts, die een behouden aanpak hanteerde. "Dit is niet eervol verliezen. Dit is hun eigen schuld. De coach liet zijn elftal tegen zijn natuur voetballen. Na de rust hebben ze nul kansen gecreëerd. Dat ligt aan de schuchtere opstelling die wordt ingegeven door de beleidsmaker", aldus de Nederlander.

LEES OOK: Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De aanpak van Union was te behouden ...

Meest recent

Opvolger Mignolet: nationale nummer één of straffe comeback?

Club Brugge trapt maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs af met een thuismatch ...

33
33
Marc Coucke op kookpunt bij start Play-Offs Anderlecht

Vandaag is meteen een belangrijke dag voor Paars-Wit. De spanning stijgt, de verwachtingen zijn ...

55
55
Soap niet voorbij: Lukaku moet 'wraakactie' Conte vrezen

In de Italiaanse Serie A staat maandagavond de kraker tussen SSC Napoli en AC Milan op het ...

37
37
Nieuwe nummer één? Hayen onthult plannetje met Brughmans

KRC Genk vatte de Europe Play-Offs aan met de 17-jarige Lucca Brughmans in doel. Een gevolg van de ...

89
89
Arbitrage start 'dramatisch' aan Play-Offs: "Als Club dit ziet ..."

De Play-Offs in de Jupiler Pro League zijn nog maar net op gang getrapt, of de arbitrage heeft al ...

289
289
‘Kane verrast iedereen: Kompany overdonderd door exit’

Harry Kane blijft scoren alsof er niets aan de hand is, maar net nu groeit in München ook de ...

167
167
Grote verrijzenis bij Club, Anderlecht zonder sleutelspeler

De kalendermakers van de Play-Offs hebben op paasmaandag een mooi programma in mekaar geknutseld. ...

324
324
Weer einde tijdperk: City bevestigt vertrek sleutelspeler

Bij Manchester City kwam er vorige zomer al een einde aan een tijdperk met het vertrek van Kevin De ...

89
89
Stijnen zet Patro na pijnlijke dag met voeten op de grond

In de Challenger Pro League kent de reguliere competitie in de komende twee weken zijn ontknoping. ...

98
98
Mysterie rond rode kaart: exacte woorden Camara onthuld

Scheidsrechtersbaas Jonathan Lardot gaf tijdens de interlandbreak aan dat hij het niveau van de ...

116
116
Pocognoli zet zegereeks verder, Inter haalt zwaar uit

Er stonden ook op zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. ...

107
107
'Real verandert gedacht en schrapt twee kleppers'

Real Madrid beleefde een pijnlijk weekend met een verrassende nederlaag in Mallorca. Het maakte nog ...

66
66
Charaï blijft kritisch ondanks sterke start Westerlo

De Europe Play-Off lijkt een competitie op twee snelheden te worden. Op de eerste speeldag klopten ...

19
19
Charleroi genaaid door ref: "Hij kwam zich excuseren"

Ook in de play-offs blijft de miserie van Charleroi verder duren. De Carolo's konden al sinds 31 ...

51
51
'Club kent prijskaartje voor gedroomde opvolger Mignolet'

Bij Club Brugge viel er deze week een bommetje met de aankondiging van Simon Mignolet dat hij het na ...

405
405
Ex-ref ziet Union goed wegkomen: "Penalty én tweede geel"

De Champions' Play-Off werd zaterdagavond afgetrapt met een zege van Union tegen STVV. De ...

180
180
Westerlo klopt Charleroi na bizarre rode kaart

In de Europe Play-Off blijft Westerlo in de nek hijgen van leider Genk. De Kemphanen namen zondag ...

40
40
'PSG gaat all-in voor Rode Duivel'

Vorig seizoen wist Paris Saint-Germain na talloze vruchteloze pogingen eindelijk de Champions League ...

105
105
‘Transferbreuk verrast iedereen: Club Brugge wil toeslaan’

Wat begon als moeilijke contractonderhandelingen, dreigt stilaan uit te monden in een transferbreuk. ...

469
469
Club-bestuur voert druk op: "De voorzitter kennende ..."

Club Brugge begint maandag tegen RSC Anderlecht aan zijn weken van de waarheid. In de Champions' ...

205
205
Sensatie in halve finales FA Cup, Castro-Montes nekt Theate

Ook op de buitenlandse velden werd dit weekend de laatste rechte lijn van het seizoen ingezet. In ...

32
32
Waanzinnige misser Essevee: Colpaert geeft reactie

Zulte Waregem is er niet in geslaagd om zijn campagne in de Relegation Play-Offs te openen met een ...

86
86
Onthuld: zó spreken Bayern-spelers off the record over Kompany

Vincent Kompany levert uitstekend werk af als hoofdcoach bij Bayern München. De spectaculaire ...

460
460
Toekomstsignaal? Opvallende afwezigen in selectie Club

Club Brugge opent maandagnamiddag zijn campagne in de Champions' Play-Offs. En er staat meteen ...

392
392
CPL: frustrerende namiddag Patro, Stijnen voortijdig naar binnen

In de Challenger Pro League draait de ontknoping van de reguliere competitie op volle toeren. ...

106
106

Meer sportnieuws