'Leegloop Barça: topclub biedt Depay tweejarig contract'

door
'Leegloop Barça: topclub biedt Depay tweejarig contract'

Van alle Europese topclubs toonde FC Barcelona zich deze zomer tot dusver het meest actief op de transfermakt. De Catalanen willen volgend seizoen dan ook weer voor de prijzen meedoen en pakten de voorbije weken uit met ene aanwinst na de andere. Ten gevolge daarvan lijkt nu een heuse leegloop te volgen.


Met Andreas Christensen, Franck Kessié (beiden transfervrij), Raphina (Leeds United) en Robert Lewandowski (Bayern München), Jules Koundé (Sevilla) telt het lijstje al vijf directe versterkingen. Daarnaast werd ook het aflopende contract van Ousmane Dembéle opengebroken. En de transferhonger is nog steeds niet gestild. Zo zou coach Xavi er graag nog een linksback bij willen, Marcos Alonso (Chelsea) wordt daarvoor genoemd.

Maar om te voldoen aan de Financial Fair Play-regels van La Liga, zal er flink in het salarisbudget gesnoeid moeten worden en zullen dus spelers van de hand gedaan moeten worden. Daar zijn de Catalanen momenteel volop mee bezig. Voor Oscar Mingueza (Celta de Vigo), Riqui Puig (LA Galaxy) en Neto (Bournemouth) werd inmiddels al een oplossing gevonden. Ook Samuel Umtiti (Olympiacos?) en Martin Braithwaite (Saudi-Arabië?) moeten nog beschikken. En aan dat lijstje wordt mogelijk ook de naam van Memphis Depay toegevoegd.

TWEEJARIG CONTRACT
De Nederlander speelt nog maar sinds vorige zomer op Camp Nou. Bovendien deed hij het met 12 doelpunten in 27 duels zeker niet slecht. Maar door de kwaliteitsinjectie van in de voorbije mercato's komt hij amper nog in de plannen voor. En daar zou Juventus van willen profiteren. La Gazzetta dello Sport bevestigt dat Depay een grote kandidaat is bij de topclub in Turijn. Volgens transferwachter Fabrizio Romano wordt er zelfs onderhandeld over een contract van 2 jaar. Maar Juve hoopt wel dat zijn contract op Camp Nou eerst wordt ontbonden, waardoor hij transfervrij kan worden opgepikt. Iets wat Barça niet uitsluit.

LEES OOK: Genadeloze Garcia: twee vaste Duivels geschrapt voor WK?

🚀

Barça kan Depay beter houden ...

Meest recent

Kompany spreekt zich uit over 'makkelijke' Bundesliga

Bayern München won de supercup en de Duitse landstitel al en staat in de bekerfinale. De ...

23
23
Lommel SK drukt door en geeft ambities én plannen prijs

Bij Lommel SK hebben ze heel veel ambitie én middelen. De club hoopt dit seizoen nog te ...

23
23
Goudklompje Zulte Waregem: Essevee droomt nu al

Zulte Waregem heeft een aantal zeer interessante spelers in huis. Eén speler krijgt voorlopig ...

49
49
De Bruyne schittert en loodst Napoli naar vlotte zege

In het buitenland stonden er een aantal matchen op het programma. Zo kwamen onder meer Napoli en ...

26
26
Cercle Brugge smeert Dender alwéér nederlaag aan

In de Relegation Play-Offs stonden Cercle Brugge en FCV Dender tegenover elkaar. Een match die geen ...

26
26
'Anderlecht haakt nu al af voor gewenste versterking'

RSC Anderlecht heeft financieel weer de nodige middelen. Olivier Renard mocht héél wat ...

124
124
Club Brugge en Anderlecht grijpen naast transfertarget

Club Brugge en RSC Anderlecht gaan een héél drukke zomermercato tegemoet. Beide ...

53
53
Cercle Brugge legt sterkhouder langer onder contract

Cercle Brugge heeft net voor de match tegen FCV Dender nog groot nieuws aangekondigd. De ...

30
30
Einde verhaal bij Antwerp? Oosting velt oordeel

Royal Antwerp FC leek een dood vogeltje te zijn in de Europe Play-Offs, maar na een zes op zes doen ...

177
177
Cercle Brugge laat zes spelers vertrekken

Bij Cercle Brugge zijn ze al zeker van het behoud en in de komende matchen zal Groen-Zwart ...

28
28
Sensatie op komst: Lukaku op weg naar grote comeback

Romelu Lukaku zit in een benarde situatie bij Napoli, en dat opent deuren voor een transfer die ...

563
563
Exit Ilic en Da Costa: wat met andere transfers van Renard?

De passage van Olivier Renard bij RSC Anderlecht is geen succes geweest. Dat Coba Da Costa en ...

244
244
Leko staat voor raadsel: "Ik weet het ook niet..."

Club Brugge tankte vertrouwen tegen KV Mechelen door met 6-1 te winnen. Maar kan Club eindelijk eens ...

197
197
KV Mechelen legt ex-speler Anderlecht langdurig vast

KV Mechelen maakt werk van de toekomst. De Maneblussers zijn bezig met het samenstellen van de ...

101
101
Standard droomt van 'Grote Terugkeer': "Zou het wel willen"

Standard hoopt alsnog op een ticket voor Europa, maar dat wordt héél moeilijk. De ...

107
107
'Droomtransfer Engels: Europese topclub ook in de markt'

Arne Engels kent een sterk seizoen bij Celtic Glasgow. De verwachting is dat hij na dit seizoen een ...

63
63
Mulder ziet speler als 'WK-attractie” bij de Rode Duivels

De Rode Duivels maken zich stilaan klaar voor het WK. Binnen minder dan twee maanden start het ...

109
109
'Anderlecht maakt transferprijs Goto bekend'

Keisuke Goto heeft voor veel ophef gezorgd met zijn goal én vooral zijn viering na de match ...

725
725
Patro flikt het weer: twee toptransfers in aantocht

Bij Patro Eisden hebben ze een oog voor talent. De afgelopen jaren wisten ze de nodige spelers op ...

193
193
Baseggio: "Heeft geen toekomst meer bij Anderlecht"

Bij RSC Anderlecht likken ze hun wonde na de 2-0-nederlaag tegen STVV. Paars-Wit leek een punt te ...

328
328
Lommel SK wacht af: interesse in parel neemt énorm toe

Lommel SK hebben ze heel wat talentvolle spelers in de rangen. Eén van hen geniet steeds meer ...

50
50
Domper Union SG: drie sterkhouders out voor Anderlecht

Union SG staat voor een verplaatsing naar Anderlecht, waar ze in de reguliere competitie nog met 1-0 ...

689
689
Hoe Bornauw & co zichzelf zwaar onder druk zetten bij Anderlecht

RSC Anderlecht gaat dit seizoen maximaal vierde eindigen in de Jupiler Pro League. Gewogen en te ...

283
283
Van Gucht in driehoeksrelatie? Valentine haalt messcherp uit

De naam Valentine Besard duikt de laatste tijd steeds vaker op in de Vlaamse media, mede door haar ...

100
100
Leko verbaast met uitspraken: “Ik was heel triest tegen KVM”

Club Brugge pakte vorige speeldag ferm uit en won met 6-1 van KV Mechelen. Door het puntenverlies ...

149
149

Meer sportnieuws