'Toptransfer Sergio Gomez: details City-bod bekend'

door
'Toptransfer Sergio Gomez: details City-bod bekend'

De sportieve leiding van RSC Anderlecht gaat nog een onverwacht druk slot van de zomermercato tegemoet. De recordkampioen leek nochtans grotendeels klaar met zijn huiswerk, maar dreigt zijn plannen te moeten omgooien. Zo zou met Sergio Gomez wel eens een beoogde steunpilaar kunnen vertrekken.


Vorige deze week geraakte namelijk bekend dat de Spanjaard concrete interesse geniet van Manchester City, dat de onderhandelingen inmiddels al zou hebben opgestart. Gomez zelf zou alvast openstaan voor een overgang naar de Engelse kampioen, ook al wordt hij er mogelijk eerst uitgeleend. En Anderlecht wil hem die transfer in principe ook gunnen, maar dan moet er wel boter bij de vis komen.

En dinsdag geraakte bekend dat City ook bereid is die boter te voorzien. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano groeien beide steeds verder naar mekaar toe en lopen de onderhandelingen volop. De Engelse kampioen zou ook steeds meer de optie overwegen om Gomez meteen een kans te geven bij de A-kern, in plaats van hem eerst te verhuren aan de Spaanse zusterclub Girona.

VERSCHIL BEPERKT
De Waalse journalist Sacha Tavolieri kwam ondertussen ook met enkele concrete cijfers naar buiten. Zo zou Anderlecht vasthouden aan een vraagprijs van zo'n 15 miljoen euro. En City zou daar momenteel niet ver vanaf zitten. De Sky Blues zouden zo'n 12.5 miljoen euro bieden, maar daar komen nog een aantal bonussen bovenop. En er zou ook een percentage op de mogelijke doorverkoopsom opgenomen worden. Beide ploegen blijven dan ook met mekaar in gesprek.

LEES OOK: 'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

Indien Gomez vertrekt, móét RSCA een directe vervanger halen ...

Meest recent

'Jupiler Pro League-clubs lonken naar Neerpede-product'

De wintermercato loert om de hoek. De Belgische ploegen gaan op zoek naar opportuniteiten. ...

188
188
'Anderlecht rekent zich rijk en hoopt op 25 miljoen euro'

Bij RSC Anderlecht verkochten ze afgelopen zomer Kasper Dolberg en Jan-Carlo Simic voor grof geld. ...

152
152
STVV op zucht van topdeal: "Binnenkort een overeenkomst"

Bij STVV doen ze al vele jaren financieel en sportief geweldige zaken in Japan. Maar ondertussen ...

93
93
Vanhaezebrouck dropt 'bommetje': weldra terug T1?

Hein Vanhaezebrouck heeft al anderhalf jaar geen club meer. Hij is analist, maar zijn naam werd de ...

287
287
Van der Elst voorspelt "duurste transfer ooit" bij Club

Club Brugge kende een wisselvallig 2025. In 2026 willen ze weer écht domineren in ...

591
591
Vanhaezebrouck ziet grote transferblunder van Anderlecht

Olivier Renard heeft héél veel werk in januari. Hij moet proberen een zestal spelers ...

212
212
Bezorgt Leko Club Brugge een absolute toptransfer?

Bij Club Brugge zijn ze op zoek naar een winger. De Bruggelingen werden al met heel wat spelers in ...

585
585
Croonen verklaart waarom KRC Genk Fink ontsloeg

KRC Genk kent een matig seizoen. In Europa draait het goed, maar in België stellen de ...

401
401
Proto haalt keihard uit naar Fredberg & co

RSC Anderlecht doet het voorlopig niet beter dan vorig seizoen. In de competitie staan ze na een ...

261
261
Charles Vanhoutte krijgt na lange soap een nieuwe trainer

Charles Vanhoutte maakte begin september nog een verrassende transfer. Enkele dagen nadat de ...

29
29
'Man City en Liverpool krijgen deadline voor monsterdeal'

De wintermercato moet nog beginnen, maar in Engeland is de eerste megatransfer al in de maak. ...

74
74
'Club baalt hard en loopt 20 miljoen euro mis'

Club Brugge lijkt alweer voor een zeer drukke mercato te staan. Niet alleen zoekt Blauw-Zwart in ...

369
369
Albert duidt hét probleem voor de Duivels op het WK aan

Het voetbaljaar 2026 zal uiteraard vooral in het teken staan van het WK in de Verenigde Staten, ...

91
91
'Charleroi keihard: miscast alweer doogestuurd'

Voor Charleroi was december een vreemde maand. De Carolo's werden geschokt door het plotse vertrek ...

35
35
'Enorm transfervuurwerk op komst bij Club Brugge'

Na een zware eerste seizoenshelft genieten de Belgische clubs van een korte maar welverdiende ...

1820
1820
Benito Raman verrast iedereen met toekomstplan

KV Mechelen is tot dusver één van de revelaties van het seizoen en gaat de winterstop ...

369
369
Proto waarschuwt Anderlecht over revelatie

Anderlecht sloot zijn kalenderjaar af met een pijnlijke thuisnederlaag tegen Charleroi. Het gaat zo ...

266
266
'AA Gent wrijft zich in handen: miljoenentransfer op komst'

AA Gent zal in 2026 nog heel wat werk voor de boeg hebben om zich te plaatsen voor de Champions' ...

367
367
TRANSFERUURTJE: 'Iconische naam voor Ajax, schoktransfer De Winter'

De wintermercato staat voor de deur, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in de ...

153
153
Hein vol ongeloof: “Dat is de beste transfer van Antwerp”

Royal Antwerp FC kende een jaar vol ups en downs. Van het mislopen van Europees voetbal en de ...

240
240
Alderweireld beweegt tot tranen toe met emotionele beelden

Eind vorig seizoen nam Toby Alderweireld een definitief afscheid van het profvoetbal bij Antwerp. Na ...

96
96
Courtois vult voorpagina’s: Spanje in de ban van Duivel

Thibaut Courtois is al jaren de nummer 1 van Real Madrid en zijn status in de Spaanse hoofdstad ...

157
157
‘De Mil stroopt mouwen op: grote transferplannen KAA Gent'

KAA Gent hoopt op een beter 2026. De Buffalo’s zagen coach Ivan Leko vertrekken naar rivaal ...

522
522
Liefdesbom rond Sydney Sweeney: topvoetballer haalt uit

Hollywood en topvoetbal lijken opnieuw gevaarlijk dicht bij elkaar te komen. Volgens Italiaanse ...

301
301
Conte geeft belangrijke update over Lukaku en De Bruyne

Napoli sloot 2025 af met een zege tegen Cremonese. Dat gebeurde zonder Romelu Lukaku en Kevin De ...

90
90

Meer sportnieuws