'Raman krijgt slecht nieuws op transfermarkt'

door
'Raman krijgt slecht nieuws op transfermarkt'

RSC Anderlecht zwaait tijdens de komende weken mogelijk nog enkele spelers uit. Zo worden Sergio Gomez en Francis Amuzu gelinkt aan respectievelijk Manchester City en OGC Nice. En inmiddels geraakte bekend dat ook Benito Raman andere oorden zou kunnen opzoeken.


De aanvaller toonde zich vorig seizoen al ontevreden over zijn gebrek aan speelminuten en in de huidige jaargang lijkt daar weinig verandering in te gaan komen. Daarom zou Raman dan ook willen vertrekken. Volgens La Dernière Heure wil Paars-Wit op zich wel meewerken aan een transfer, maar dan moet er wel iets tegenover staan. Al beseffen de Brusselaars ook dat ze allicht niet zoveel zullen vangen als de 3.5 miljoen euro die vorig jaar betaald werd voor zijn komst.

En ook Raman zelf zal wellicht moeten inleveren om een transfer rond te krijgen. Zondag geraakte alvast bekend dat hij zou zijn aangeboden bij ex-club AA Gent. Daar is men op zoek naar een alternatief voor de zwaar geblesseerde Tarik Tissoudali. Een rol die op zich wel moet passen bij Raman.

TRANSFER NIET VOOR METEEN
Maar comeback in de Ghelamco Arena lijkt nog niet voor meteen. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat er op dit moment geen sprak is van een transfer. Raman zou nochtans openstaan voor een terugkeer. Gent lijkt echter nog meer ijzers in het vuur te hebben en zal zijn opties allicht eerst grondig overwegen. Mogelijk komt het uiteindelijk dus toch tot een reünie, maar dat lijkt niet meteen voor morgen.

LEES OOK: Voetbalbond maakt aanduidingen refs speeldag 6 bekend

Anderlecht moet Raman gewoon meer kansen geven ...

Meest recent

Frans verrast met uitdaging bij Nederlandse club

Frederic Frans heeft na zijn passage bij Sporting Hasselt en RWDM, waar hij werd ontslagen, en Jong ...

4
4
Leko laat fans Club én Anderlecht nu al watertanden

Club Brugge trekt met vertrouwen naar RSC Anderlecht, al moeten ze toch altijd opletten. Verslapping ...

55
55
'Bundesliga-club klopt weldra aan bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht is het behalen van een Europese groepsfase héél belangrijk. ...

84
84
'Scherpen kan zeer mooie transfer versieren'

Bij Union SG gaan er in de zomer heel wat sterkhouders de club verlaten. De Brusselaars zien dat ...

27
27
Na mogelijk verlies Mokio: Garcia moet deze topper vastleggen

Jorthy Mokio kiest mogelijk voor Congo en dat zou een fikse tegenvaller voor de Rode Duivels. ...

56
56
Bom barst bij Club: Leko dumpt dure speler zonder pardon

Club Brugge haalde in de winter een speler binnen die meteen een verschil moest maken, maar nu ...

231
231
'Fake news: Romelu Lukaku niét naar deze club'

Romelu Lukaku, er wordt heel veel gezegd en geschreven. Zeker in Italië. De aanvaller zou ...

42
42
'KRC Genk passeert nog eens langs de kassa voor Penders'

KRC Genk is een club die al jaren héél goed verkoopt. De club heeft als opleidingsclub ...

178
178
"Toptransfer naar Club Brugge? Geen sprake van"

Club Brugge werd de afgelopen dagen veelvuldig in verband gebracht met Dies Janse. Sasha Tavolieri ...

177
177
Antwerp ontdekt nieuw goudhaantje: “Sturm und drang”

Royal Antwerp FC doet plots volop mee voor winst in de Europe Play-Offs. Door het puntenverlies van ...

61
61
‘Strijd om Openda barst los: zomerse oplossing dichter’

Loïs Openda zit in een moeilijke periode. De aanvaller speelt op huurbasis bij Juventus, maar ...

21
21
De Mil zwiert duidelijke ambities KAA Gent op tafel

KAA Gent hoopt tegen KV Mechelen de rug te rechten in de Champions Play-Offs. De Buffalo’s ...

65
65
Ivan Leko gooit olie op het vuur voor Anderlecht

Club Brugge en RSC Anderlecht bekampen elkaar komende speeldag in de Champions Play-Offs. ...

182
182
Mokio in storm na interlandwending: “Rechtszaak op komst”

Vandaag kwam het nieuws naar buiten dat Jorthy Mokio voor de Congolese nationale ploeg wil uitkomen. ...

90
90
Kompany is streng: belofte bij Bayern na PSG

De topper tussen PSG en Bayern München in de halve finale van de Champions League zindert nog ...

69
69
Nicky Hayen schuift Genk-probleem resoluut van tafel

KRC Genk leek op weg naar een gemakkelijke winst in de Europe Play-Offs, maar de afgelopen weken ...

113
113
Leko meldt slecht nieuws voor twee Club-pionnen

Club Brugge neemt het komende speeldag op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart hoopt de goede vorm door ...

374
374
‘Godts incasseert mokerslag: knaltransfer in rook’

Mika Godts is hot in Nederland én daarbuiten. De buitenspeler schittert dit seizoen bij Ajax ...

39
39
‘Schoktransfer Lukaku: Rode Duivel krijgt harde voorwaarden’

Romelu Lukaku kent een desastreus seizoen bij Napoli en de Italiaanse club wil afscheid nemen van ...

163
163
Haaland onder vuur na 'walgelijke' actie: "Tragisch gewoon"

Erling Haaland heeft voor flinke ophef gezorgd in Engeland en vooral in eigen land. De spits van ...

48
48
‘Sensationele comeback Toni Kroos in de maak’

Toni Kroos wordt gezien als één van de beste middenvelders van zijn generatie. De ...

48
48
De Mil bonkt op tafel: felle waarschuwing voor KAA Gent

KAA Gent vindt zijn draai maar niet in de Champions Play-Offs. Komende speeldag wacht KV Mechelen, ...

144
144
‘Details switch Mokio onthuld: KBVB grijpt in en géén WK’

Jorthy Mokio heeft al een interland bij de Rode Duivels achter zijn naam staan, maar de verdediger ...

278
278
De Bruyne schittert in opmerkelijk filmpje, Lukaku genegeerd

Kevin De Bruyne is één van de grote sterren in Italië. Sinds zijn transfervrije ...

9
9
Nakende Club-transfer zorgt voor verbazing in Nederland

Bij Club Brugge beginnen ze doorgaans al in de lente te werken aan hun eerste zomertransfers en dat ...

335
335

Meer sportnieuws