'Raman krijgt slecht nieuws op transfermarkt'

door
'Raman krijgt slecht nieuws op transfermarkt'

RSC Anderlecht zwaait tijdens de komende weken mogelijk nog enkele spelers uit. Zo worden Sergio Gomez en Francis Amuzu gelinkt aan respectievelijk Manchester City en OGC Nice. En inmiddels geraakte bekend dat ook Benito Raman andere oorden zou kunnen opzoeken.


De aanvaller toonde zich vorig seizoen al ontevreden over zijn gebrek aan speelminuten en in de huidige jaargang lijkt daar weinig verandering in te gaan komen. Daarom zou Raman dan ook willen vertrekken. Volgens La Dernière Heure wil Paars-Wit op zich wel meewerken aan een transfer, maar dan moet er wel iets tegenover staan. Al beseffen de Brusselaars ook dat ze allicht niet zoveel zullen vangen als de 3.5 miljoen euro die vorig jaar betaald werd voor zijn komst.

En ook Raman zelf zal wellicht moeten inleveren om een transfer rond te krijgen. Zondag geraakte alvast bekend dat hij zou zijn aangeboden bij ex-club AA Gent. Daar is men op zoek naar een alternatief voor de zwaar geblesseerde Tarik Tissoudali. Een rol die op zich wel moet passen bij Raman.

TRANSFER NIET VOOR METEEN
Maar comeback in de Ghelamco Arena lijkt nog niet voor meteen. Zo schrijft Het Laatste Nieuws dat er op dit moment geen sprak is van een transfer. Raman zou nochtans openstaan voor een terugkeer. Gent lijkt echter nog meer ijzers in het vuur te hebben en zal zijn opties allicht eerst grondig overwegen. Mogelijk komt het uiteindelijk dus toch tot een reünie, maar dat lijkt niet meteen voor morgen.

LEES OOK: Tranen bij Benito Raman: spandoek raakt diep in Mechelen

Anderlecht moet Raman gewoon meer kansen geven ...

Meest recent

Smaakmakers Anderlecht en Standard laten Duivels links liggen

Congo kijkt heel erg naar België voor het selecteren van spelers voor de nationale ploeg. Twee ...

46
46
DAZN voert druk op: donkere wolken boven Pro League

Het conflict tussen DAZN en de Pro League blijft de gemoederen beroeren. De situatie dreigt stilaan ...

39
39
Extra troef voor Anderlecht: Hasi dumpt vaste titularis

De zenuwen staan strakgespannen bij RSC Anderlecht, waar zaterdag KV Mechelen op bezoek komt. Nu ...

37
37
Emotionele stap Racing Genk gaat door merg en been

In de Cegeka Arena is niet elke muur bedoeld om te juichen. Er is er ook één die stil ...

18
18
Wat een transformatie: De Ketelaere laat Italië ontploffen

Bij Atalanta knettert het — coach Jurić tikt publiekslieveling Carnesecchi publiekelijk op de ...

171
171
Wils verschaft update uit bomvolle ziekenboeg Antwerp

Antwerp spoelde de schamele twee op 21 door met een deugddoende kwalificatie voor de achtste finale ...

30
30
Hayen glundert: gigantische opsteker voor Club Brugge

In de 1/16 finale van de Croky Cup deed Club Brugge wat het moest doen tegen derdenationaler ...

195
195
Van Gucht vliegt uit de bocht: 'Rechtbank vernietigend'

Sportanker Ruben Van Gucht kwam deze week opnieuw in het nieuws, maar niet omwille van een ...

103
103
Croky Cup: speeldata achtste finales bekendgemaakt

De afgelopen dagen werden de 1/16 finale van de Croky Cup afgerond, waarna meteen ook de loting voor ...

61
61
Conflict met DAZN escaleert: Pro League in alle staten

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag 13 op het programma. Voorlopig zijn de ...

241
241
Marc Coucke in complete shock: Keiharde uithaal zindert na

Marc Coucke, de kleurrijke ondernemer en eigenaar van RSC Anderlecht, beleeft momenteel een periode ...

197
197
Lammens gaat viraal: “Toekomstige Man Utd-legende!”

Senne Lammens is op korte tijd uitgegroeid tot een fenomeen bij Manchester United. Bij zijn transfer ...

59
59
Deschacht maakt korte metten met Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen. Paars-Wit kreeg het hard te verduren ...

160
160
Stijn Stijnen haalt ongezien uit: “Slangen in het voetbal”

Stijn Stijnen was in het verleden de doelman van Club Brugge en de Belgische nationale ploeg, maar ...

128
128
Fink met luxeprobleem bij KRC Genk: wie van de twee?

KRC Genk neemt het zondag op tegen Westerlo. Thorsten Fink gaf een persconferentie en sprak onder ...

154
154
Drama onthuld: DAZN duwt Telenet diep in de put

De oorlog tussen DAZN, de Pro League en de telecomproviders blijft voortduren. Er is nog steeds geen ...

978
978
Besnik Hasi snoeihard voor één Anderlecht-speler

RSC Anderlecht neemt het komende speeldag op tegen KV Mechelen in de Jupiler Pro League. Besnik Hasi ...

237
237
Union komt met geweldig nieuws én flinke waarschuwing

Union blijft maar verbazen. Het veroverde vorig seizoen de titel, staat dit seizoen na twaalf ...

64
64
'Alsnog knaltransfer voor Stassin in januari'

Er was de voorbije maanden heel wat te doen over het invullen van de spitspositie bij de Rode ...

69
69
Hand overspeeld? 'Club ziet grootmacht afhaken'

Club Brugge realiseerde in de zomer weer de nodige lucratieve uitgaande transfers. Maxim De Cuyper, ...

360
360
Hasi komt met verrassende reactie op keiharde kritiek

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en dat wordt een zeer belangrijke match. Het ...

176
176
Nieuwe kans? Leko speelt open kaart over Vanzeir

AA Gent plaatste zich donderdagavond vlotjes voor de achtste finales van de beker. De Buffalo's ...

136
136
Flinke domper Anderlecht: titularis weken out

Anderlecht krijgt zaterdag het bezoek van KV Mechelen en voor die wedstrijd staat er alweer heel wat ...

219
219
TRANSFERUURTJE: 'Strijd tussen Club en Anderlecht, vertrekkers in de maak'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

219
219
Lammens in shock bij Man Utd: “Nog nooit meegemaakt”

Senne Lammens maakte afgelopen zomer op de valreep de overstap van Royal Antwerp FC naar Manchester ...

161
161

Meer sportnieuws