TU: 'Genk wil lieveling terug, Club legt 20 miljoen klaar'

720 stemmen
TU: 'Genk wil lieveling terug, Club legt 20 miljoen klaar'

Hoewel het nieuwe seizoen begonnen is, draait de transfercarrousel nog op volle toeren. Zowel in binnen- als buitenland worden nog volop deals afgesloten, om maar te zwijgen van de vele geruchten die in wandelgangen circuleren. VoetbalNieuws verzamelt daarom de belangrijkste transfernieuwtjes dagelijks om 12u in het TRANSFERUURTJE.


JUPILER PRO LEAGUE
Club Brugge wordt nu al een tijdje gelinkt aan de komst van Sander Berge. En volgens TV2 is die interesse erg concreet. Het Noorse medium meldt dat de onderhandelingen met Sheffield United omtrent zijn komst inmiddels zijn opgestart. Blauw-Zwart zou zelfs overwegen om het Belgische transferrecord te verpulveren. Zo zou de landskampioen bereid zijn om een totaal pakket te bieden van zo'n 200 miljoen Noorse kronen, een slordige 20 miljoen euro. Aan uitgaande zijde zou Club volgens Schotse media bereid zijn om mee te werken aan een vertrek van Jack Hendry.



KRC Genk heeft een tandje bijgestoken op de transfermarkt. Met Rasmus Carstensen kondigden de Limburgers de komst van een nieuwe linksback aan. De Deen komt over van Silkeborg en zou zo'n 3 miljoen euro kosten. Ook de Argentijnse middenvelder Matias Galarza zou weldra zijn kribbel zetten. Daarnaast wordt Racing ook gelinkt aan een terugkeer van Ally Samatta. Volgens Het Laatste Nieuws zou Genk overwegen om de spits te huren van Fenerbahçe. Ondertussen wordt onderhandeld over een mogelijk vertrek van Jhon Lucumi.



Het begint er steeds meer op te lijken dat Francis Amuzu weldra vertrekt bij RSC Anderlecht. Zo blijft OGC Nice stevig aan zijn mouw trekken. Coach Lucien Favre wil er absoluut nog een spits en een flankspeler bij, voor die laatste positie blijft Amuzu de topkandidaat. Volgens Footmercato komt zijn transfer dan ook steeds dichterbij. Ook Nice-Matin bevestigt dat de 22-jarige een meer dan concrete piste blijft. Ondertussen zou RSCA interesse hebben in Darko Churlinov, een linkerflankspeler van VfB Stuttgart.



AA Gent heeft versterking op het middenveld beet. Zo werd Hyun-seok Hong officieel voorgesteld in de Ghelamco Arena. Naar verluidt betalen de Buffalo's anderhalf miljoen euro om de 23-jarige middenvelder over te nemen van LASK Linz, waar hij in 43 optredens goed was voor één goal en negen assist. Gent is echter nog niet klaar op de mercato. Ook een nieuwe spits en een extra reserve-doelman staan nog op het verlanglijstje.



Alexis De Sart heeft geen sportieve toekomst meer bij Antwerp FC. Volgens Het Nieuwsblad wil KV Kortrijk de 25-jarige middenvelder nu een uitweg bieden. Antwerp wees het eerste bod uit West-Vlaanderen echter wel af, maar dat zou KVK niet afschrikken. Ze drukken door voor zijn komst en hopen nog een akkoord te vinden.

BUITENLAND
Nadat hij afgelopen weekend al als een held werd onthaald in Istanbul, tekende Dries Mertens maandag ook zijn contract bij nieuwe club Galatasaray. En dat legde hem geen windeieren. Volgens de communicatie van de club zal de aanvaller een jaarsalaris van 2.9 miljoen euro opstrijken. Daar komt ook nog een tekenpremie van 1.1 miljoen euro bovenop.



Wout Faes heeft zijn zinnen gezet op een transfer naar de Italiaanse Serie A. Het contract van de verdediger bij Stade Reims loopt wel nog tot de zomer van 2024, maar Faes zou al een persoonlijk akkoord hebben gevonden met het Italiaanse Torino FC. De club uit Turijn zou twaalf miljoen euro willen neertellen voor de Rode Duivel, dat bod werd volgens Het Nieuwsblad echter afgewezen door zijn huidige werkgever.



Timo Werner staat op punt om te vertrekken bij Chelsea FC. Transferwatcher Fabrizio Romano meldt dat RB Leipzig een slordige 20 miljoen euro zou neertellen voor de aanvaller. Al kan dat bedrag nog aanzienlijk stijgen door allerlei bonussen en variabelen. Maandagnacht zouden de laatste documenten ondertekend zijn. Werner, die inmiddels al op Duitse bodem vertoeft, zal dinsdag zijn medische en fysieke proeven afleggen.



Na de dramatische start in de Premier League, lijkt Manchester United te gaan bijsturen op de transfermarkt. Om het middenveld te versterken zou men een akkoord hebben gevonden met Juventus over de komst van Adrien Rabiot. Er moet wel nog een overeenkomst gevonden worden over de persoonlijke voorwaarden. Voor de spits-positie is Marko Arnautovic dan weer in beeld, maar Bologna wil voorlopig niet meewerken aan een vertrek van de Oostenrijker.

LEES OOK: Sam Kerkhofs kwam héél dicht bij deze club: "Mertens..."

Heeft Club momenteel wel nood aan een speler als Berge?

Meest recent

‘Romano meldt Lukaku-nieuws: club haakt af, één favoriet’

Romelu Lukaku houdt de gemoederen op de zomermercato bezig. De Rode Duivel is op weg naar de exit ...

7
7
Compper trekt vol de kaart van de jeugd bij Antwerp

Marvin Compper begint aan zijn eerste test als trainer van Royal Antwerp FC. De 41-jarige ...

34
34
Thorup kondigt vertrekker aan: update over Adedeji-Sternberg

KRC Genk kan zich dit seizoen volledig focussen op de competitie. De Limburgers spelen geen Europees ...

289
289
Jonckheere snoert iedereen de mond bij KV Kortrijk

KV Kortrijk neemt het vrijdagavond op tegen Club Brugge. De eerste speeldag van de Jupiler Pro ...

80
80
Van Bommel slaat meteen terug op heet hangijzer bij Duivels

Mark van Bommel gaf een eerste persconferentie als nieuwe bondscoach van de Rode Duivels. De ...

137
137
De Mil grijpt hard in bij KAA Gent voor KV Mechelen

KAA Gent neemt het op speeldag 1 van de Jupiler Pro League op tegen KV Mechelen. De Buffalo’s ...

145
145
'Oude bekende blijft aandringen voor Verschaeren'

In heel wat landen staat de start van de competitie stilaan echt voor de deur, maar Yari Verschaeren ...

222
222
Van Bommel doet plan met Courtois uit de doeken

De Rode Duivels beginnen eind september aan hun campagne in de Nations League met een nieuwe ...

127
127
Talenten tekenen bij Anderlecht, KV Mechelen en Kortrijk

Het nieuwe seizoen in de Jupiler Pro League wordt om 20u45 officieel op gang getrapt, maar de meeste ...

63
63
Jan Vertonghen raakt diepe snaar met pakkende getuigenis

Jan Vertonghen heeft op de grootste podia gestaan, prijzen gepakt en duizenden supporters doen ...

23
23
'Strijd Lukaku los: ook deze topclub probeert'

Romelu Lukaku vertrok niet mee op stage met Napoli en dat lijkt ervoor gezorgd te hebben dat de ...

187
187
Pro League dient Vitor Bruno meteen van antwoord

Voor Anderlecht breken drukke weken aan, want tot het einde van de maand zullen ze de voorrondes van ...

224
224
Van Bommel geeft aan hoe hij Rode Duivels wil laten spelen

Bij de KBVB hakten ze na het WK een harde knoop door, want ondanks dat hij zijn doelstellingen ...

180
180
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht gaat voor Romback, zesde aanwinst Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

285
285
‘Jackpot OHL voor supertalent: Feyenoord lonkt’

Oud-Heverlee Leuven heeft enkele jonge spelers in de rangen, maar het grootste talent is misschien ...

66
66
‘Straffe wending: verrassende club in pole voor Lukaku’

Romelu Lukaku is naarstig op zoek naar een oplossing voor zijn penibele situatie in Napels. De ...

258
258
‘Nieuwe topclub voor Mika Godts: PSG schiet in actie’

Mika Godts kende een persoonlijk wonderseizoen bij Ajax en deze zomer staat de buitenspeler voor een ...

149
149
Leko hakt meteen knopen door voor opener tegen KV Kortrijk

Club Brugge staat voor de seizoensopener tegen KV Kortrijk? De landskampioen hoopt sterk te beginnen ...

561
561
Genk heeft wéér goud: “De volgende grote toptransfer”

KRC Genk zag deze zomer Konstantinos Karetsas naar Borussia Dortmund vertrekken. Het Griekse ...

560
560
Anderlecht toont spierballen in Europa: “Echte mannenmatch”

RSC Anderlecht heeft een goede uitgangspositie in Europa na de 0-1 overwinning tegen PAOK. Al na ...

260
260
'Standard siddert: sterkhouder alnog weg?'

Standard lijkt zijn transferhuiswerk voor deze zomer al grotendeels op orde te hebben en lijkt ...

235
235
Coosemans zet Anderlecht met voeten op grond na zege

Anderlecht is er donderdagavond in geslaagd een uitstekende uitgangspositie te bemachtigen in de ...

295
295
'Orel Mangala heeft transfer eindelijk beet'

Met de aanstelling van Mark van Bommel als nieuwe bondscoach zullen verschillende spelers hopen op ...

54
54
'Club mag ex-speler én Barça danken voor transfer'

Club Brugge tastte deze week nog diep in de buidel voor de komst van Han-beom Lee en Freddie Potts, ...

661
661
'Essevee wil toeslaan met beproefd transferrecept'

Voor Zulte Waregem begint het nieuwe seizoen zondagnamiddag met meteen een pittige opdracht, want ze ...

218
218

Meer sportnieuws