Haaland doet concurrentie beven met straffe uitspraak

261 stemmen
Haaland doet concurrentie beven met straffe uitspraak

Met een jaartje vertraging slaagde Manchester City er in het tussenseizoen dan toch in om een spits van Europees topniveau in huis te halen. Zo werd doelpuntenmachine Erling Haaland weggeplukt bij Borussia Dortmund. En die maakte meteen indruk tijdens de openingsspeeldag van de Premier League.


Tijdens zijn officiële City-debuut in de Community Shield, had de Noorse superspits nochtans een slechte beurt gemaakt met enkele frappante missers en vervelende misverstanden. Hij was er dus op gebrand om de sluimerende kritiek in Engeland meteen de kiem in te smoren. En dat lukte hem uiteindelijk. In de eerste helft lokte hij een strafschop uit en zette hij die zelf om. Na de pauze nam hij een perfecte assist van Kevin De Bruyne gretig in ontvangst.

De toon is dus meteen gezet en in Engeland is men meteen diep onder de indruk van de 22-jarige aanvaller. "Alle teams zakken diep in tegen City, maar zelfs dan kan hij het verschil maken", stelde analist Garry Neville bij Sky Sports. "En als er na de openingsgoal eenmaal ruimte komt, dan is Haaland verwoestend. Hij is te snel, te sterk en te efficiënt voor verdedigers. Oneerlijke concurrentie gewoon."

NÓG BETER
En de spits liet het zelf niet na om de concurrentie nog wat extra angst in te boezemen. Zo voorspelt Haaland dat City nog een pak beter zal worden. "Ik ben nu omringd met geweldige spelers en daar kunnen we op bouwen. Wij gaan nog beter worden", klinkt het bij The Sun. "Het is nog vroeg in het seizoen en we moeten allemaal nog in vorm geraken. Maar het was een goede start. Er kwamen nu al goeie ballen voor doel en er zullen nog meer volgen."

LEES OOK: "Betekent alles" - Guardiola diep geraakt na belletje De Bruyne

City wordt dit seizoen opnieuw kampioen ...

Meest recent

TU: 'Trainerscarrousel in JPL, eerste aanwinsten Club/RSCA'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

128
128
Rampscenario voor Genk: halve basisploeg mist barrage

Op de valreep kroonde KRC Genk zich alsnog tot winnaar van de Europe Play-Offs. Straks weten de ...

13
13
Janssen onthult toekomstplannen: "Anderlecht of Brugge?"

Het einde van het seizoen gaat traditiegetrouw weer gepaard met oudgedienden die op emotionele wijze ...

142
142
Kippenvel: Van der Elst schrijft eerbetoon aan Vanaken

Christos Tzolis is de gevierde held bij Club Brugge, maar ook Hans Vanaken zijn aandeel in de ...

42
42
'Code rood voor Sibierski: nieuw toptarget Anderlecht'

RSC Anderlecht hoopt een op z'n zachtst gezegd matig seizoen nog in schoonheid af te sluiten tegen ...

138
138
Verhaeghe dropt hint over exit: Club Brugge te koop?

Club Brugge viert straks de twintigste landstitel in het clubbestaan. De zevende al in de afgelopen ...

243
243
Engeland in shock: Tielemans-bom hangt boven Villa

Tielemans heeft Aston Villa de Europa League bezorgd. Maar daarom kan het nu ook moeilijk worden ...

416
416
Euvrard reageert na zware rellen bij Standard-Charleroi

Standard en Sporting Charleroi hebben voor de zoveelste keer hun eigen imago besmeurd na een Waalse ...

141
141
STVV heeft opvolger Wouter Vrancken bijna beet

Wouter Vrancken verlaat STVV. De Belgische trainer en de club maakten dat officieel bekend. De ...

206
206
Afscheid Janssen en Kerk: "De mooiste jaren bij Antwerp"

Royal Antwerp FC sloot het seizoen af met een zege tegen een zeer matig KVC Westerlo. Voor Vincent ...

166
166
Grote rel dreigt bij Club: “Hij komt hier niet mee weg”

Bart Verhaeghe heeft zijn zin gekregen: Club NXT blijft dan toch in 1B. Maar die redding kan Club ...

783
783
Genk haalt opgelucht adem: jongeling alweer uitblinker

KRC Genk heeft de Europe Play-Offs gewonnen. Ze pakten een 0-2-zege bij OH Leuven en Standard ging ...

193
193
Vierende Kompany stuurt boodschap richting Anderlecht

Vincent Kompany heeft van Bayern München weer een machine gemaakt. De Duitsers wonnen zonder ...

334
334
Defour voorspelt toptransfer bij KRC Genk

Bij KRC Genk gaat komende zomer de kassa weer rinkelen. De Limburgers hebben heel veel jong talent, ...

190
190
Club Brugge wint jackpot: ruim 150 miljoen euro

Club Brugge is de verdiende kampioen. En dat voor de 20ste keer. Het was een cruciale titel voor ...

479
479
Anderlecht opgelucht: trio toont zich voor komend jaar

RSC Anderlecht werd vierde. Na compleet mislukte mercato’s van het vorige beleid was dit het ...

341
341
'Stankovic hakt belangrijke transferknoop door'

Bij Club Brugge zal na het titelfeest de blik snel op de zomermercato gaan. De vraag lijkt op dit ...

544
544
Pijnlijke beelden: Waalse derby ontspoort nog helemaal

De Europe Play-Off eindigde zaterdag voor Standard op pijnlijke wijze. Het gaf de eindwinst nog uit ...

480
480
Ontknoping LaLiga: drama voor Witsel, Getafe Europa in

Zaterdagavond stond in Spanje de ontknoping van het seizoen op het programma. Bovenaan het ...

115
115
Standard faalt: Genk wint alsnog Europe Play-Off

De Europe Play-Off heeft zaterdagavond nog een verrassende ontknoping gekend. Standard begon als ...

225
225
Ferrera kondigt na degradatie meteen ontslag bij Dender aan

Na twee seizoenen is voor FCV Dender zaterdag een einde gekomen aan het avontuur in de Jupiler Pro ...

148
148
Dubbel is een feit: Bayern pakt nu ook de beker

Bayern München sluit het seizoen af met de Duitse dubbel. Na de landstitel heeft het ...

99
99
Kogel door de kerk: Vrancken kondigt vertrek bij STVV aan

STVV heeft dit seizoen de hele Belgische voetbalwereld verbaast. De Kanaries sluiten het seizoen af ...

219
219
Sibierski krijgt transfertip: Anderlecht moet aan de bak

Anderlecht heeft zich donderdagavond al verzekerd van de vierde plaats en bijhorend ticket voor de ...

349
349
'Barça dringt aan: Club legt vraagprijs vast'

Club Brugge maakt zich na het veroveren van de titel op voor een bewogen transferzomer. Heel wat ...

501
501

Meer sportnieuws