Rangers wil rekening met Union vereffenen: "Onrespectvol"

door
Rangers wil rekening met Union vereffenen:

In de voorrondes van de Champions League zijn de ogen dinsdagavond opnieuw gericht op Union SG. De vice-kampioen zorgde in de heenmatch tegen Glasgow Rangers alvast voor een stunt door met 2-0 te wonnen. Maar na het vieren van die zege zijn de fiere Schotten extra gebrand op revanche.


Union voegde vorige week opnieuw een fraai hoofdstukje toe aan de clubgeschiedenis. Zo maakten de Brusselaars eindelijk weer hun rentree op het Europese toneel en dat deden ze in stijl. De ploeg van coach Karel Geraerts moest even onder stoom geraakt, maar knokte zich vervolgens naar dikverdiende 2-0-zege. Achteraf was de vreugde in het kamp van Union dan ook groot, de zege werd gevierd alsof de kwalificatie al binnen was.

En dat zagen natuurlijk ook de meegereisde journalisten uit Schotland. Op zijn persbabbel daags voor de match werd Rangers-sterkhouder John Lundstram dan ook gevraagd naar het uitgebreide vieren van Union. "We hebben zeker en vast allemaal gezien hoe ze vierden. We zijn er ons bewust van en het was een tikje onrespectvol" werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Maar je kan het als motivatie gebruiken."

IBROX PARK
Lundstram wees de Unionisten er bovendien nog eens fijntjes op dat de return wordt gespeeld in het immer sfeervolle Ibrox Park. En daar heeft het wel vaker gespookt op de Europese avonden. "Ze komen naar een heel moeilijke plek. Ik weet niet of ze dat al goed beseffen. Iedereen in Europa praat over de sfeer in Ibrox. We zijn supergemotiveerd."

LEES OOK: Promise David revancheert zich: “Zij waren gemeen”

Wie haalt de laatste voorronde?

Meest recent

'Ruzie bij Real ontploft: Courtois maakt drastische keuze'

Het Bernabéu fluit, de sfeer is giftig en achter de schermen broeit het. Courtois zou afstand ...

16
16
Hein dient Coosemans van antwoord: "Vind ik verdacht"

In de kwartfinale van de beker trok RSC Anderlecht aan het langste eind, maar zondag ging Paars-Wit ...

45
45
KRC Genk-fan emotioneel gebroken na racisme-rel in CPL

De Challenger Pro League werd vrijdagavond opgeschrikt door een 'racisme-incident'. Op De Leunen, ...

137
137
'Afscheid in schoonheid: dubbele jackpot voor AA Gent'

Dankzij een spectaculaire comeback hield AA Gent de drie punten thuis tegen RSC Anderlecht. Niks dan ...

74
74
Lardot velt verdict: Anderlecht & Club Brugge bestolen?

Ook op speeldag 21 van de Jupiler Pro League deden een aantal scheidsrechterlijke beslissingen stof ...

462
462
Bloedmooi model legt alles op tafel over Ruben Van Gucht

Ruben Van Gucht zorgde voor een absolute primeur afgelopen weekend. De VRT-journalist speelde een ...

217
217
'Brown (ex-AA Gent) trekt naar Europese topclub'

Archie Brown speelt sinds dit seizoen bij Fenerbahçe en de kans is bestaande dat hij al een ...

142
142
'Leegloop gaat verder: Westerlo slijt spits'

Onze redactie deelde al enige tijd geleden mee dat KVC Westerlo de kosten drastisch naar beneden ...

80
80
Na De Bruyne, Courtois...: Genk plots van hemel naar de hel

KRC Genk heeft in zijn bestaan al héél veel spelers vanuit de eigen academie laten ...

162
162
Manchester City slaat toe en strikt volgende grote aanwinst

Manchester City kent weer een zeer moeizaam seizoen. De Engelse topclub heeft duidelijk beslist om ...

76
76
Club Brugge onder druk: Vermant waarschuwt nu al

Romeo Vermant kent geen onaardig seizoen met 9 goals en 2 assists in 27 matchen. De aanvaller beseft ...

270
270
Eric Abidal verrast en haalt Belg als rechterhand

Eric Abida is een grote naam in het voetbal. De voormalige international van Frankrijk en ex-speler ...

35
35
Versterking bij Club Brugge? Leko geeft update

Club Brugge weet wat het morgen moet doen in Kazachstan: winnen. Anders is het weer crisis in ...

952
952
'Transferbom: terugkeer Lukaku naar Premier League'

Romelu Lukaku maakt mogelijk deze maand nog zijn rentree bij Napoli. Er duiken echter plots ...

302
302
Albert ziet een zéér duidelijke boodschap van Renard

RSC Anderlecht speelde een degelijke eerste en bijzonder slechte tweede helft tegen AA Gent. Ze ...

331
331
La Louvière rondt deal af, Cercle gaat voor oude JPL-bekende

De mercato draait op volle toeren en bij La Louvière hebben ze een uitgaande transfer ...

90
90
'AA Gent pakt door en rondt volgende miljoenendeal af'

AA Gent nam zondag revanche voor de bekeruitschakeling tegen Anderlecht door Paars-Wit met 4-2 te ...

442
442
Wanprestatie Antwerp: Goots vreest voor nieuwe crisis

Voor de winterstop zette Antwerp een straffe reeks neer, waardoor het opklom van de voorlaatste ...

194
194
'Dender drukt door voor herhaling succestransfer'

Dender boekte zondag een knappe zege en stuitte zo de opmars van Antwerp, maar de Kadavers verkeren ...

24
24
'Bliksemvertrek Romelu Lukaku bij Napoli'

Bij Napoli konden ze dit seizoen nog niet genieten van Romelu Lukaku. De Rode Duivel liep in ...

341
341
Bevestiging: Rode Duivels treffen nog topland voor WK

De Rode Duivels hopen komende zomer hoge ogen te kunnen gooien op het WK. De groepsfase overleven ...

128
128
Charleroi herleeft: Bayat prikt naar De Mil

De strijd om de Champions' Play-Off blijft razend spannend. Vorig weekend nam AA Gent de zesde ...

137
137
Coosemans hard aangepakt: "Hij moet zich herpakken"

Voorlopig blijft Anderlecht ook in 2026 wisselvallig presteren. Drie dagen nadat het AA Gent nog ...

277
277
Transferblunder bij Genk? "Wil bewijzen dat ze fout waren"

Bij KRC Genk blijft de jeugdopleiding een belangrijk stokpaardje, maar niet elk groot talent weet ...

153
153
'Anderlecht gaat hard: volgende aanwinst is binnen'

Bij Anderlecht lijkt de mercato stilaan helemaal op gang te komen. Na het vertrek van Cedric ...

473
473

Meer sportnieuws