Rangers wil rekening met Union vereffenen: "Onrespectvol"

door
Rangers wil rekening met Union vereffenen:

In de voorrondes van de Champions League zijn de ogen dinsdagavond opnieuw gericht op Union SG. De vice-kampioen zorgde in de heenmatch tegen Glasgow Rangers alvast voor een stunt door met 2-0 te wonnen. Maar na het vieren van die zege zijn de fiere Schotten extra gebrand op revanche.


Union voegde vorige week opnieuw een fraai hoofdstukje toe aan de clubgeschiedenis. Zo maakten de Brusselaars eindelijk weer hun rentree op het Europese toneel en dat deden ze in stijl. De ploeg van coach Karel Geraerts moest even onder stoom geraakt, maar knokte zich vervolgens naar dikverdiende 2-0-zege. Achteraf was de vreugde in het kamp van Union dan ook groot, de zege werd gevierd alsof de kwalificatie al binnen was.

En dat zagen natuurlijk ook de meegereisde journalisten uit Schotland. Op zijn persbabbel daags voor de match werd Rangers-sterkhouder John Lundstram dan ook gevraagd naar het uitgebreide vieren van Union. "We hebben zeker en vast allemaal gezien hoe ze vierden. We zijn er ons bewust van en het was een tikje onrespectvol" werd hij geciteerd bij Het Nieuwsblad. "Maar je kan het als motivatie gebruiken."

IBROX PARK
Lundstram wees de Unionisten er bovendien nog eens fijntjes op dat de return wordt gespeeld in het immer sfeervolle Ibrox Park. En daar heeft het wel vaker gespookt op de Europese avonden. "Ze komen naar een heel moeilijke plek. Ik weet niet of ze dat al goed beseffen. Iedereen in Europa praat over de sfeer in Ibrox. We zijn supergemotiveerd."

LEES OOK: Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Wie haalt de laatste voorronde?

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

98
98
Union SG rekent op doorbraak: Deschacht heeft geen ongelijk

Olivier Deschacht was onlangs in de populaire podcast Ongefilterd snoeihard voor de aanvallende ...

14
14
Vrancken legt pijnpunt bloot na nederlaag tegen Club

STVV verloor kansloos met 2-0 van Club Brugge en het mocht tevreden zijn dat het geen pandoering ...

49
49
Francis Amuzu floreert: verrassende terugkeer naar JPL?

De zomermercato nadert en de Belgische clubs speuren de wereld rond naar versterking. Wie weet ...

80
80
'Geraerts plots in héél vieze papieren'

Karel Geraerts is momenteel trainer van de Franse tweedeklasser Stade Reims. De Belgische coach ...

66
66
Club Brugge blijft gefocust: ‘Niet naar Union kijken’

Club Brugge lijkt niet meer te stoppen richting landstitel. STVV werd met 2-0 geklopt, al had ...

114
114
Na lof van Nainggolan: volgende parel staat voor RSCA-debuut

RSC Anderlecht speelt namiddag in en tegen AA Gent. De Brusselaars zitten echter met een gigantisch ...

168
168
FC Barcelona ‘overklast’ Real Madrid: enorm verschil

Om 21u staat de grootste voetbalmatch ter wereld op het programma: FC Barcelona – Real Madrid. ...

129
129
Sibierski ontketend: megadeals op komst bij Anderlecht

Antoine Sibierski zet meteen de toon bij Anderlecht. De nieuwe sportief directeur wil slimme deals ...

363
363
Henry ziet twee absolute kleppers bij de Rode Duivels

Binnen een maandje start het WK. De Rode Duivels zitten in een groep met Iran, Nieuw-Zeeland en ...

119
119
Sibierski aan zet: Anderlecht beslist over aankoop verdediger

Bij RSC Anderlecht gaat Antoine Sibierski samen met de scouting heel wat knopen moeten doorhakken. ...

238
238
Club in het voordeel tegen Union? Leko is duidelijk

Club Brugge kan de komende dagen achterover leunen en rustig kijken hoe Union het er vanaf brengt. ...

279
279
Tzolis reageert na nieuwe knalprestatie op transfergeruchten

Club Brugge ligt meer dan ooit op titelkoers. Met een 2-0-zege tegen STVV breidt het zijn voorsprong ...

295
295
Kompany in de clinch met eigen speler: "Hij is verkeerd"

Bayern München ging zaterdag wel winnen op het veld van Wolfsburg, maar het likt eigenlijk nog ...

136
136
Club pluimt Kanaries en zet Union verder onder druk

Club Brugge heeft Union nog wat meer onder druk gezet in de strijd om de titel. Blauw-Zwart liet ...

207
207
"Ik zou heel graag bij STVV willen blijven"

Als Anderlecht zondag niet wint in Gent, dan is STVV helemaal zeker van de derde plaats in de ...

129
129
Lommel oordeelt over promotiekansen tegen Dender

Dender kent zijn tegenstander in de barrage om het behoud. De rode lantaarn zal het daarin moeten ...

154
154
Prachtig afscheid Vossen: "Een serieuze pleister op wonde"

Zulte Waregem zette zaterdag een punt achter zijn seizoen met een nieuwe zege tegen Dender. Daarbij ...

78
78
'Van Bommel dicht bij comeback: topclub lonkt'

Het is intussen al twee jaar geleden dat Mark van Bommel de deur van de Bosuil achter zich ...

171
171
Bayern herpakt zich een beetje met nipte zege

De uitschakeling in de Champions League door PSG kwam deze week zeer hard aan bij Bayern ...

38
38
Doku wéér de uitblinker: City blijft in titelstrijd

Manchester City blijft volop Arsenal het vuur aan de schenen leggen in de Engelse titelstrijd. Het ...

74
74
Kiel in zak en as: Lommel houdt Beerschot uit barrages

Beerschot moet zijn promotiedroom definitief opbergen. De Mannekes zijn er op het Kiel niet in ...

243
243
'Coucke gooit alle remmen los: Romback doet RSCA daveren'

Marc Coucke droomt luidop van Romelu Lukaku, en dan telt hij niet meer. Het gerommel bij Napoli doet ...

1408
1408
Leko maakt ploeg bekend: één enorme verrassing

Club Brugge kan vanavond een volgende grote stap richting landstitel zetten. Ze ontvangen STVV, dat ...

138
138
'Benfica neemt verrassende beslissing over Ivanovic'

Voor topspelers uit de Jupiler Pro League is het niet altijd makkelijk om bij een vertrek meteen ...

81
81
Bommetje voor Clasico: "Vinicius was op weg naar Barça"

FC Barcelona kan voor de ultieme vernedering zorgen bij Real Madrid. Kampioen spelen in eigen huis ...

230
230

Meer sportnieuws