Sys: "Zonder hem stond Club Brugge laatste"

door
Sys:

Club Brugge heeft niet bepaald een goede competitiestart genomen. Na amper drie speeldagen staat de titelverdediger alweer op vijf punten achterstand van Antwerp FC, op papier de grote uitdager dit seizoen. En de schade bij Blauw-Zwart had zelfs nog veel groter kunnen zijn.


De Bruggelingen begonnen vrij behoorlijk aan het seizoen met de zege in de Supercup, maar toen al was er duidelijk ruimte voor verbetering zichtbaar. En sindsdien ging het eigenlijk alleen maar bergaf. De uitwedstrijd tegen KAS Eupen was zelfs een verschrikking. Maar ook in de thuismatchen tegen KRC Genk en Zulte Waregem was een puike Simon Mignolet nodig om een volledige schipbreuk te vermijden.

Volgens Jacques Sys, hoofdredacteur bij Sport/Voetbalmagazine, is de doelman dan ook de belangrijkste reden dat Club niet helemaal onderaan het klassement bengelt. "Vier op negen is inderdaad mager. Maar het meest zorgwekkende is: zonder Simon Mignolet zou het nul op negen zijn geweest en stond Club nu laatste", stelt Sys in zijn wekelijkse analyse.

STERKHOUDERS NIET IN VORM
Dat Mignolet zich zo moest onderscheiden heeft voor een groot deel te maken met de sputterende defensie, die het de voorbije weken helemaal liet afweten. Maar ook in de voorste linies is Club nog lang niet op. Op Andreas Skov Olsen na, kan eigenlijk geen enkele basisspeler tevreden zijn over zijn seizoensstart. Het is voor coach Carl Hoefkens dan ook te hopen dat enkele dragende spelers snel weer hun beste vorm terugvinden. Zo niet, kan het vizier wel eens snel op de nieuwe trainer gericht worden.

LEES OOK: Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

Club moet zijn defensie nog verder versterken ...

Meest recent

Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

0
0
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

143
143
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

33
33
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

159
159
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

55
55
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

49
49
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

48
48
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

92
92
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

72
72
'Club eraan voor de moeite: transferplan Stankovic bekend'

Club Brugge staat voor alweer een zeer bewogen transferzomer. Net als een jaar geleden zal het weer ...

137
137
'PSV ziet kersverse Jonge Duivel naar België trekken'

Bij PSV lijken er weer enkele Belgen aan het doorbreken te zijn. Er wordt veel verwacht van de ...

117
117
'Geen Duivels, wel knaltransfer voor Mandela Keita'

De Rode Duivels nemen het om 20u30 op tegen de Verenigde Staten. Dat zal met enkele nieuwe namen in ...

70
70
'Club Brugge beeft: eerste topploeg in actie voor Tresoldi'

Club Brugge dreigt zijn speerpunt Nicolo Tresoldi al na amper één seizoen kwijt te ...

237
237
Extra boost Cercle: publiekslieveling blijft aan boord

Cercle Brugge wil zich in de Relegation Play-Offs zo snel mogelijk verzekeren van het behoud. Na de ...

65
65
'Deal van 9 miljoen: Premier League gek van JPL-revelatie'

De Jupiler Pro League zal ook komende zomer weer verschillende spelers voor de nodige miljoenen zien ...

83
83
Gent doet Pro League daveren: bom onder competitiehervorming

De Jupiler Pro League staat aan de vooravond van de laatste editie van de Play-Offs. Voorlopig toch ...

522
522
Duivels dilemma: man in vorm of ervaren Mechele in basis?

De Rode Duivels werken zaterdagavond in Atlanta een oefenwedstrijd af tegen de Verenigde Staten. ...

180
180
'Barça onder druk: eerste zomertransfer staat op klappen'

FC Barcelona is momenteel al drukke plannen aan het maken voor de komende zomermercato. De club zou ...

101
101
'Vertrek Karetsas krijgt vorm: Genks clubrecord verpulverd'

Ondanks de tegenvallende prestaties van de voorbije maanden, is KRC Genk op weg om serieus te cashen ...

518
518
Mignolet-dossier bereikt kookpunt: de drie opties voor Club

De sportieve leiding van Club Brugge gaat een drukke zomer tegemoet. Verschillende sterkhouders ...

746
746
'Kompany en co hard: international zonder pardon doorgestuurd'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

97
97
TRANSFERUURTJE: 'Barça lonkt naar Duivel, smaakmaker weg bij Club'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

147
147
Witsel duidelijk over speelkansen onder Garcia

Axel Witsel was jarenlang een vaste pion van de Gouden Generatie bij de Rode Duivels. Op zijn 37e ...

52
52
Garcia speelt open kaart over penibele situatie Lukaku

Romelu Lukaku werd opgenomen in de selectie van de Rode Duivels, maar gaf al meteen verstek. De ...

70
70
Géén Messi op WK? 'Bondscoach Scaloni dropt bommetje’

Lionel Messi maakt momenteel het mooie weer bij Inter Miami in de Verenigde Staten en de Argentijnse ...

64
64

Meer sportnieuws