'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

door
'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

Op officieel nieuws is het nog even wachten, maar als alles goed verloopt neemt Genk maandag afscheid van Cyriel Dessers. Na eerder al Kristian Thorsvedt en Junya Ito zien de Limburgers zo opnieuw een sterkhouder de deur uitwandelen. Bovendien staat er ook in het defensief compartiment nog wat uitgaand verkeer op til.


Het Laatste Nieuws benadrukt namelijk nogmaals dat rechtsachters Daniel Muñoz en Angelo Preciado, zaterdag tegen Eupen een opvallende afwezige, allebei op de nodige buitenlandse interesse kunnen rekenen. In de Cegeka Arena lijkt men alvast voorbereid op een vertrek: net als nieuwe middenvelder Matias Galarza zette volgens Het Nieuwsblad zopas ook Rasmus Carstensen, voor wie Genk naar verluidt een drietal miljoen op tafel legt, voet aan grond in ons land.

Het huiswerk van Dimitri de Condé, tevens nog op zoek naar vervangers voor Ito en Dessers, zit er echter niet op. Nog volgens HLN onderhandelt de Head of Football momenteel druk over Jhon Lucumi. De 24-jarige steunpilaar centraal achterin is volgende zomer einde contract en zoekt dus sowieso andere oorden op. Drie kandidaten dingen nog naar zijn handtekening, met behalve het reeds langer geïnteresseerde Bologna tevens Hellas Verona en Mallorca in de running.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bologna, waar Lucumi dan Arthur Theate zou opvolgen, beschikt wel nog altijd over de beste papieren om het pleit te winnen. Genk hoopt vooral het onderste uit de kan te slepen voor de linksvoetige Colombiaan, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. In de tussentijd vervult hij net als Dessers en Muñoz wel gewoon zijn professionele plichten. Gelet op de resultaten trekken Wouter Vrancken en zijn troepen zich duidelijk dus weinig aan van de geruchtenmolen.

LEES OOK: Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

Lucumi moet hoger mikken dan de genoemde clubs

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

90
90
Zorgen bij Bayern Munchen: ster dreigt WK te missen

Bayern München wist net niet de finale van de Champions League te halen. De Duitse ...

14
14
Leko beseft: "Dan zijn we kampioen"

Club Brugge is bezig aan ijzersterke PO's. Ze rolden ploegen als RSC Anderlecht, AA Gent en KV ...

64
64
Antwerp zoekt eerherstel: Oosting verwacht stevige reactie

Royal Antwerp FC verloor vorig weekend met 0-5 van Standard. Een bijzonder pijnlijke nederlaag. De ...

22
22
Standard maakt statement en zet KRC Genk zwaar onder druk

Standard kon tegen OH Leuven in eigen huis KRC Genk en Westerlo meteen onder druk zetten. De ...

69
69
STVV gaat voor het 'onmogelijke': Vrancken wil méér

Wouter Vrancken zal dit seizoen Trainer van het Jaar worden, dat staat nu al vast. Wat de coach met ...

130
130
'La Louvière verrast met ex-coach van Anderlecht'

La Louvière is plots een énorme duiventil aan het worden. Er vertrokken de afgelopen ...

126
126
Hayen voert druk op: "Er zullen spelers afscheid nemen"

KRC Genk heeft intern de druk enorm opgevoerd na de wanprestatie op het veld van Sporting Charleroi. ...

101
101
Taravel doet boekje open over gesprek met Sibierski

Antoine Sibierski werd deze week voorgesteld bij RSC Anderlecht. De Fransman gaat de komende ...

151
151
'Anderlecht haakt af, betaalt Club Brugge 2 miljoen euro?'

De zomermercato loert om de hoek. Zowel RSC Anderlecht en Club Brugge gaan zich stevig willen ...

278
278
Mazzu ontdekt nieuwe parel bij OHL: "Misschien zat ik mis"

Bij OH Leuven hopen ze vanavond nog eens te winnen. Al zal dat moeten gebeuren tegen een wellicht ...

18
18
Club Brugge in beroep: énorm CPL-probleem in de maak

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

439
439
‘Alle remmen los bij Club Brugge: stunttransfer in de maak’

Club Brugge voelt dat er iets broeit. De lijst met geïnteresseerde topclubs wordt steeds ...

730
730
Anderlecht haalt slag thuis: "Kind van Neerpede"

Anderlecht blijft voor de jeugd kiezen. De Brusselaars spelen ook dit seizoen weer met tal van ...

156
156
STVV legt belangrijke kracht vast tot 2029

STVV is zeker van een Europees ticket en dat is héél belangrijk. Het is een extra ...

24
24
Standard terug naar de top? Vandersmissen ziet één probleem

Standard speelt vanavond een zeer belangrijk duel tegen OH Leuven. Bij winst staan ze alvast voor ...

106
106
'Leko hakt knoop door: comeback Mignolet uitgesteld'

Club Brugge ontvangt zaterdag STVV, alweer een cruciaal duel in de titelrace. Door de afwezigheid ...

98
98
Taravel twijfelt: Anderlecht met B-ploeg naar Gent?

RSC Anderlecht gaat zondag op bezoek bij AA Gent, een cruciaal duel met het oog op de vierde plaats ...

122
122
Bom in CPL: Club NXT degradeert naar derde afdeling

De afgelopen weken en maanden is er al veel inkt gevloeid over de competitiehervorming, waarbij ...

499
499
Leko verrast: opvallende namen in selectie Club Brugge

Club Brugge krijgt zaterdag STVV over de vloer, dat na de zege tegen Union zijn status als ...

303
303
Taravel doet boekje open over afwezigen Anderlecht

De week van de waarheid breekt aan voor RSC Anderlecht. Enkele dagen voor de bekerfinale tegen Union ...

146
146
Mokio bevestigt exit Rode Duivels: "Ik kies Congo"

Nu de voetbaljaargang op zijn einde loopt, en de laatste rechte lijn richting het WK dus kan worden ...

123
123
Leko speelt open kaart: twee wissels bij Club Brugge

Nadat het vorige week haasje-over deed met Union, verdedigt Club Brugge zaterdag zijn leidersplek ...

456
456
'Taravel out: Anderlecht richt pijlen op oude bekende'

Er waait alweer een nieuwe wind bij RSC Anderlecht, waar Antoine Sibierski eerder deze week ...

666
666
Club Brugge en betreurde Sterchele: eerbetoon raakt diep

Club Brugge heeft vandaag op Instagram een pakkend eerbetoon gedeeld aan François Sterchele. ...

336
336
De Mil slaat op tafel bij KAA Gent vlak voor Anderlecht

KAA Gent moet zich snel herpakken in de Champions Play-Offs wil het nog een rol van betekenis ...

152
152

Meer sportnieuws