'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

401
'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

Op officieel nieuws is het nog even wachten, maar als alles goed verloopt neemt Genk maandag afscheid van Cyriel Dessers. Na eerder al Kristian Thorsvedt en Junya Ito zien de Limburgers zo opnieuw een sterkhouder de deur uitwandelen. Bovendien staat er ook in het defensief compartiment nog wat uitgaand verkeer op til.


Het Laatste Nieuws benadrukt namelijk nogmaals dat rechtsachters Daniel Muñoz en Angelo Preciado, zaterdag tegen Eupen een opvallende afwezige, allebei op de nodige buitenlandse interesse kunnen rekenen. In de Cegeka Arena lijkt men alvast voorbereid op een vertrek: net als nieuwe middenvelder Matias Galarza zette volgens Het Nieuwsblad zopas ook Rasmus Carstensen, voor wie Genk naar verluidt een drietal miljoen op tafel legt, voet aan grond in ons land.

Het huiswerk van Dimitri de Condé, tevens nog op zoek naar vervangers voor Ito en Dessers, zit er echter niet op. Nog volgens HLN onderhandelt de Head of Football momenteel druk over Jhon Lucumi. De 24-jarige steunpilaar centraal achterin is volgende zomer einde contract en zoekt dus sowieso andere oorden op. Drie kandidaten dingen nog naar zijn handtekening, met behalve het reeds langer geïnteresseerde Bologna tevens Hellas Verona en Mallorca in de running.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bologna, waar Lucumi dan Arthur Theate zou opvolgen, beschikt wel nog altijd over de beste papieren om het pleit te winnen. Genk hoopt vooral het onderste uit de kan te slepen voor de linksvoetige Colombiaan, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. In de tussentijd vervult hij net als Dessers en Muñoz wel gewoon zijn professionele plichten. Gelet op de resultaten trekken Wouter Vrancken en zijn troepen zich duidelijk dus weinig aan van de geruchtenmolen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘KRC Genk slaat toe én baalt, record Club’

Lucumi moet hoger mikken dan de genoemde clubs

Meest recent

Leko maakt selectie bekend: 2 basispionnen ontbreken

Club Brugge neemt het morgen op tegen RSC Anderlecht. Blauw-Zwart is de grote favoriet voor het ...

1
1
Arsenal zet Man City stevig onder druk met overwinning

Amper twee duels om 16u in de Premier League. Landskampioen hoopte Manchester City onder druk te ...

0
0
Charleroi peuzelt Westerlo op, RSCA Futures vernedert NXT

In de Jupiler Pro League begonnen KVC Westerlo en Sporting Charleroi om 16u aan hun duel. In de ...

2
2
Winst voor Dortmund en Bayern, zorgen om Neuer

In de Bundesliga stonden er om 15u30 vier matchen op het programma. Zo kwamen Bayern München en ...

13
13
Politiek haalt hakbijl boven: Financieel bloedbad in JPL?

Al heel de week woedt de discussie over de sociale voordelen van topvoetballers. Terwijl de federale ...

129
129
RSCA-flop, nu verrassing bij Union: "Wist wat ik waard ben"

De ene club is de andere niet. Vraag dat maar aan een speler van Union SG. Hij doet het bijzonder ...

62
62
Twee smaakmakers staan op bij Standard: "Nooit getwijfeld"

Standard won met 3-0 van SK Beveren. Een oververdiende en overtuigende zege voor de Rouches. Denis ...

35
35
Ronaldo's opvallende concurrent: Georgina pronkt met nieuwe liefde

Terwijl Cristiano Ronaldo een bijzonder hoofdstuk uit zijn carrière afsloot, vierde zijn ...

23
23
Zwak Tottenham weet weer wat verliezen is

Tottenham is na een dramatische start een stuk beter bezig in de Premier League. In de vroege ...

17
17
Boeckx geeft Bruno opvallende raad: zeer verrassende aanval

RSC Anderlecht speelt zondag in en tegen Club Brugge. Een zeer zware match en weinigen geven de ...

61
61
'Arsenal wil weer shoppen bij Club Brugge'

Arsenal ging afgelopen zomer shoppen bij Club Brugge, waar ze Christos Tzolis voor 40 miljoen euro ...

142
142
'Manchester United vangt bot bij absolute topcoach'

Didier Deschamps duikt steeds nadrukkelijker op in de zoektocht van Europese topclubs naar een ...

44
44
'Raskin krijgt glasheldere transferboodschap'

De Rode Duivels blazen volgende week weer verzamelen voor de laatste wedstrijden in de Nations ...

34
34
Ajax kijkt mee: spits maakt indruk in Jupiler Pro League

Lommel SK draait voorlopig een zeer goed seizoen in de Jupiler Pro League. De Limburgers lijken op ...

109
109
Dodelijk Club troeft zelfs Bayern af met straffe statistiek

Club Brugge blijkt ook dit seizoen weer niet af te stoppen. De landskampioen prijkt na tien ...

56
56
'De Winter verbaast: droomtransfer na afwijzen Rode Duivels'

De bekendmaking van de selectie van de Rode Duivels zorgde vrijdagmiddag toch voor de nodige ophef. ...

101
101
Vanderhaeghe gooit plots hoge ogen: "Jij bent de eerste..."

Yves Vanderhaeghe maakte een prachtige carrière als onder meer speler van Anderlecht en ...

53
53
Nieuwe Karetsas of Mokio vermijden: KVBV presenteert plan

De toekomst van de Rode Duivels ziet er rooskleurig uit, want ondanks het einde van de gouden ...

48
48
Westerlo en Charleroi komen met pakkend eerbetoon voor Brogno

De Belgische voetbalwereld moest deze week afscheid nemen van ex-Rode Duivel Toni Brogno, die op ...

18
18
Van der Elst is scherp voor STVV en Cercle Brugge

De eerste week van november is meteen een zwarte week geworden voor de trainers in de Jupiler Pro ...

64
64
TRANSFERUURTJE: 'Club heeft Seys-plan, Union-parel gegeerd'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

129
129
Mark van Bommel zwaar onder druk: “Een vernedering”

Een interlandperiode in de Nations League staat voor de deur. Bondscoach Mark van Bommel gaf zijn ...

109
109
Klok tikt voor Vitor Bruno: “Bijna ontslag bij Anderlecht"

RSC Anderlecht won in de Europa League van RB Salzburg, maar toch blijft de kritiek op Vitor Bruno ...

212
212
Westerlo-goudhaantje schittert in de schaduw

Westerlo investeerde de afgelopen jaren ferm in de kern en dat begint zijn vruchten af te werpen. De ...

16
16
Gouden raad voor Anderlecht: sleutel tegen Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het deze speeldag op tegen Club Brugge na een geslaagde Europese midweek. Zowel ...

204
204

Meer sportnieuws