'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

door
'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

Op officieel nieuws is het nog even wachten, maar als alles goed verloopt neemt Genk maandag afscheid van Cyriel Dessers. Na eerder al Kristian Thorsvedt en Junya Ito zien de Limburgers zo opnieuw een sterkhouder de deur uitwandelen. Bovendien staat er ook in het defensief compartiment nog wat uitgaand verkeer op til.


Het Laatste Nieuws benadrukt namelijk nogmaals dat rechtsachters Daniel Muñoz en Angelo Preciado, zaterdag tegen Eupen een opvallende afwezige, allebei op de nodige buitenlandse interesse kunnen rekenen. In de Cegeka Arena lijkt men alvast voorbereid op een vertrek: net als nieuwe middenvelder Matias Galarza zette volgens Het Nieuwsblad zopas ook Rasmus Carstensen, voor wie Genk naar verluidt een drietal miljoen op tafel legt, voet aan grond in ons land.

Het huiswerk van Dimitri de Condé, tevens nog op zoek naar vervangers voor Ito en Dessers, zit er echter niet op. Nog volgens HLN onderhandelt de Head of Football momenteel druk over Jhon Lucumi. De 24-jarige steunpilaar centraal achterin is volgende zomer einde contract en zoekt dus sowieso andere oorden op. Drie kandidaten dingen nog naar zijn handtekening, met behalve het reeds langer geïnteresseerde Bologna tevens Hellas Verona en Mallorca in de running.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bologna, waar Lucumi dan Arthur Theate zou opvolgen, beschikt wel nog altijd over de beste papieren om het pleit te winnen. Genk hoopt vooral het onderste uit de kan te slepen voor de linksvoetige Colombiaan, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. In de tussentijd vervult hij net als Dessers en Muñoz wel gewoon zijn professionele plichten. Gelet op de resultaten trekken Wouter Vrancken en zijn troepen zich duidelijk dus weinig aan van de geruchtenmolen.

LEES OOK: Defour ziet extra titelkandidaat: Union en Club beven

Lucumi moet hoger mikken dan de genoemde clubs

Meest recent

De Cat, nieuwe spits, Verschaeren, ...: transferplannen Anderlecht op tafel

RSC Anderlecht zette vlak voor de voorbije interland-periode enkele overtuigende prestaties neer. ...

6
6
Dubbel gevoel bij Essvee: "Met 11 tegen 11..."

Zulte Waregem had zich vrijdagavond minstens voor even in de top zes kunnen nestelen, maar dat is ...

38
38
Harde woorden bij Standard: "Niet goed genoeg"

Standard droomt ervan om weer de aansluiting met de top te maken, maar die lijkt momenteel nog veraf ...

63
63
Wils met handen in haar: grote hint over vervanger Janssen

Antwerp pakte voor de interlandbreak een flinke opsteker door eindelijk nog eens een wedstrijd te ...

100
100
Standard laat gouden kans liggen tegen tienkoppig Essevee

Standard heeft vrijdagavond een gouden kans laten liggen om op te schuiven richting de top zes. Het ...

67
67
KV Mechelen in PO1? "Dat wordt richtinggevend"

We zijn bijna halfweg de reguliere competitie en er staan nog altijd enkele verrassingen in de top ...

52
52
Loodzware kalender Union: Hubert reageert messcherp

Voor Union trekt de Jupiler Pro League zich zaterdag weer op gang met een thuiswedstrijd tegen ...

52
52
Verrassend puntenverlies Beveren, Vanderhaeghe wint meteen

De veertiende speeldag in de Challenger Pro League is vrijdagavond begonnen met twee verrassingen. ...

84
84
De Mil geeft kurkdroog de formule om Club te kloppen

Na de pijnlijke nederlaag op Anderlecht voor de interlandbreak zal het er zaterdag op moeten zijn ...

202
202
Hasi duidelijk over Vanden Borre na 'jeanetten'-incident

Zondag moet Anderlecht op bezoek bij La Louvière en dat zal voor velen een speciale wedstrijd ...

168
168
Goudhaantje Westerlo lonkt naar Belgische top: "Zou mooi zijn"

De wintemercato breekt aan en ongetwijfeld zullen de Belgische topclubs daarin rondspeuren naar ...

145
145
Sanctie eindelijk bekend na slag in gezicht van Somers

Vlak voor de interlandbreak slaagde Antwerp er eindelijk nog eens in om een wedstrijd te winnen. Het ...

70
70
Mokio krijgt stevige mokerslag bij Ajax

Jorthy Mokio was één van de spelers die de Jonge Duivels aan glorie moest helpen op ...

65
65
Pocognoli geeft eindelijk dé reden waarom hij Union verliet

Union SG leek eindelijk eens een trainer te (kunnen) houden, maar niets bleek minder waar. In de ...

131
131
Hayen trekt van leer: "Dat is heel hard aangekomen"

Club Brugge heeft in de Jupiler Pro League amper kunnen overtuigen. Het boekte vooral zakelijke ...

189
189
Kompany op visite bij Anderlecht: Hasi verklaart waarom

Vincent Kompany kwam onlangs nog eens een bezoekje brengen aan Neerpede. De match tegen Club Brugge ...

276
276
Keuzestress bij KRC Genk: Fink licht tipje van sluier

KRC Genk kwam vrijdag met groot nieuws op de proppen, want Konstantinos Karetsas zette zijn kribbel ...

158
158
Leko met handen in het haar: puzzelwerken bij AA Gent

AA Gent leek even op de goede weg, maar na een vier op 12 kwam de interlandbreak misschien net op ...

103
103
Vanheusden kondigt afscheid aan met emotioneel bericht

Vorige week kreeg Zinho Vanheusden nog maar eens een mokerslag van jewelste te verwerken. De ...

207
207
Anderlecht ontploft: monsterdeal voor Braziliaanse reus

Anderlecht lijkt helemaal bezeten van een 19-jarige Braziliaanse reus van Internacional. Een spits ...

397
397
Witte rook bij KRC Genk: goudhaantje geeft jawoord

KRC Genk bouwde de afgelopen decennia een reputatie op als een internationale kweekvijver van ...

70
70
Hasi laat licht schijnen op toekomstplannen De Cat

Zijn deelname aan het WK U17 in Qatar bleek van korte duur, maar toch domineerde Nathan De Cat de ...

122
122
Antwerp legt bom onder JPL: "Gevaarlijk precedent"

Bij de Discplinaire Raad van het Profvoetbal stond er een drukke dag op het programma. Naar ...

531
531
Ruben Van Gucht reageert fel op onverwacht vuil moment

Ruben Van Gucht blijft deze week dé verrassende factor in De Slimste Mens. Waar hij in het ...

133
133
Fink spreekt klare taal over blessuregolf bij KRC Genk

KRC Genk hervat de competitie zondag in eigen huis tegen KV Mechelen. In aanloop naar dat duel, met ...

139
139

Meer sportnieuws