'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

401 stemmen
'Exodus in Genk: volgende sterkhouder vertrekt'

Op officieel nieuws is het nog even wachten, maar als alles goed verloopt neemt Genk maandag afscheid van Cyriel Dessers. Na eerder al Kristian Thorsvedt en Junya Ito zien de Limburgers zo opnieuw een sterkhouder de deur uitwandelen. Bovendien staat er ook in het defensief compartiment nog wat uitgaand verkeer op til.


Het Laatste Nieuws benadrukt namelijk nogmaals dat rechtsachters Daniel Muñoz en Angelo Preciado, zaterdag tegen Eupen een opvallende afwezige, allebei op de nodige buitenlandse interesse kunnen rekenen. In de Cegeka Arena lijkt men alvast voorbereid op een vertrek: net als nieuwe middenvelder Matias Galarza zette volgens Het Nieuwsblad zopas ook Rasmus Carstensen, voor wie Genk naar verluidt een drietal miljoen op tafel legt, voet aan grond in ons land.

Het huiswerk van Dimitri de Condé, tevens nog op zoek naar vervangers voor Ito en Dessers, zit er echter niet op. Nog volgens HLN onderhandelt de Head of Football momenteel druk over Jhon Lucumi. De 24-jarige steunpilaar centraal achterin is volgende zomer einde contract en zoekt dus sowieso andere oorden op. Drie kandidaten dingen nog naar zijn handtekening, met behalve het reeds langer geïnteresseerde Bologna tevens Hellas Verona en Mallorca in de running.

ONDERSTE UIT DE KAN
Bologna, waar Lucumi dan Arthur Theate zou opvolgen, beschikt wel nog altijd over de beste papieren om het pleit te winnen. Genk hoopt vooral het onderste uit de kan te slepen voor de linksvoetige Colombiaan, wiens marktwaarde op negen miljoen wordt geschat. In de tussentijd vervult hij net als Dessers en Muñoz wel gewoon zijn professionele plichten. Gelet op de resultaten trekken Wouter Vrancken en zijn troepen zich duidelijk dus weinig aan van de geruchtenmolen.

LEES OOK: 'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Lucumi moet hoger mikken dan de genoemde clubs

Meest recent

'Groot transferplan Mourinho doet Barcelona huiveren'

Bij Real Madrid wordt zondag voorzittersverkiezing gehouden, de exit polls voorspellen echter dat ...

26
26
Anderlecht-protest escaleert: privé-villa Coucke geviseerd

Het seizoen mag dan wel voorbij zijn, de onvrede bij de achterban van RSC Anderlecht is dat ...

191
191
'Recordsom Genk: Karetsas op weg naar droomtransfer'

Op zijn eerste WK wordt het nog minstens 4 jaar wachten, maar Konstantinos Karetsas staat toch voor ...

238
238
"Basisplaats kwijt" - grote verliezer na oefencampagne Duivels

De Rode Duivels kunnen maandag met een goed gemoed afreizen naar de Verenigde Staten. Met drie zeges ...

282
282
'Kompany compleet verloren: Bayern wil peperdure PL-ster'

Terwijl een groot deel van zijn spelers zich momenteel voorbereiden op het WK, geniet Vincent ...

99
99
Courtois onthult plannen bij Genk: "Niet gewoon geld leggen"

Thibaut Courtois staat voor een comeback in het Belgisch voetbal. Niet op het veld, wel als ...

270
270
'Club schrikt zich hoedje: drastische wending Stankovic'

Club Brugge heeft afgelopen week afscheid genomen van één van zijn kampioenenmakers. ...

480
480
Mechele of Theate in basis? Albert geeft duidelijke voorkeur

Maandag steken de Rode Duivels de Atlantische Oceaan over richting het WK-basiskamp in Seattle. Op ...

487
487
'PSG laat Europa slikken: supertalent naar Prinsenpark'

Paris Saint-Germain legde afgelopen weekend voor het tweede jaar op rij beslag op de eindzege in de ...

218
218
Hazard spreekt zich uit: België dé WK-verrassing?

De Rode Duivels hebben zaterdag indruk gemaakt tijdens hun uitzwaaiwedstrijd voor het WK. Voor de ...

119
119
WK-opponent bibbert voor Duivel: "Veel over hem gesproken"

De Rode Duivels worden door de meeste kenners en waarnemers getipt als de grote favoriet om hun ...

216
216
TU: 'Club vindt opvolger Mignolet, transferknaller Trossard'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

400
400
Antwerp wrijft zich in de handen: goud duo staat op

Er kloppen heel wat Belgische talenten op de deur. Ook bij Royal Antwerp FC focussen ze meer en meer ...

408
408
‘Garcia’s WK-verrassing: belangrijke pion plots gedumpt’

Het WK komt nu wel heel dichtbij. De voorbereiding van de Rode Duivels zit erop met overwinningen ...

176
176
Temptation-drama: "Annelien Coorevits is rasechte mannenhater"

Annelien Coorevits heeft de voorbije dagen bijzonder harde kritiek over zich heen gekregen. Niet ...

109
109
'Garcia ziet het niet zitten in deze Rode Duivel'

De voorbereiding voor het WK zit erop voor de Rode Duivels. Als eerste tegenstander wacht Egypte en ...

405
405
‘Jérémy Doku slaat grote transferslag vlak voor WK’

Jérémy Doku is on fire. De buitenspeler was op het einde van het seizoen al in ...

273
273
Basisplek Vanaken op WK afgemaakt: “Doet Garcia niet”

Hans Vanaken is een belangrijk onderdeel geworden van de selectie van bondscoach Rudi Garcia. De ...

281
281
Union SG slaat keihard terug op Belgische topclubs

Union SG werd vorig seizoen landskampioen en afgelopen seizoen won het de beker en werd het tweede ...

477
477
WK Duivels? Joos en Vandenbempt vellen verdict

De Rode Duivels maken zich klaar voor het WK. Het grootste voetbaltoernooi loert om de hoek. Peter ...

192
192
‘Cercle Brugge zet door voor ervaren goalgetter’

Cercle Brugge nam afscheid van Dante Vanzeir en Steve Ngoura lokt interesse van RC Lens. De ...

149
149
Croonen waarschuwt Club Brugge & co met groots plan

KRC Genk stelde Thibaut Courtois voor als een nieuwe investeerder via NXTPLAY. De doelman van Real ...

484
484
Jeremy Doku laat niemand onberoerd met verrassend bericht

Jeremy Doku heeft opnieuw de aandacht naar zich toegetrokken. De aanvaller van de Rode Duivels ...

158
158
Albert lyrisch over Duivel: "Boegbeeld van Belgisch voetbal"

Philippe Albert is een ervaringsdeskundige als het over de Rode Duivels gaat. Hij speelde mee op ...

178
178
Garcia hakt knopen door: 'dit is de basisploeg tegen Egypte'

België trekt met vertrouwen naar het WK. De Rode Duivels wonnen met 0-2 van Kroatië en met ...

585
585

Meer sportnieuws