'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

221 stemmen
'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

RSC Anderlecht en Burnley verkennen de spelersmarkt en de twee clubs vissen inzake transfers in dezelfde vijver. Beiden hebben ongeveer een vergelijkbaar budget (transfers tot 5 miljoen euro) en Vincent Kompany en Peter Verbeke gaan de strijd moeten aangaan omtrent een speler van VfB Stuttgart.


Volgens het Duitse Stuttgarter Nachrichten hebben Anderlecht en Burnley hun zinnen gezet op Darko Churlinov. Dat is een 22-jarige linkerflankspeler die voor VfB Stuttgart uitkomt. Burnley toont al een tijdje interesse, maar Anderlecht komt plots stevig opzetten en zou concrete interesse hebben in de speler.

Stuttgart wil de speler graag aan boord houden, maar hij wil vooral meer gaan spelen. Bij Stuttgart is de Noord-Macedoniër vooral invaller en dat zint de speler niet. Hij wil ergens een vaste waarde worden, nadat hij vorig jaar op huurbasis bij Schalke 04 speelde. In de tweede Bundesliga was hij daar goed voor 2 goals en 6 assists in 22 wedstrijden. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Stuttgart, en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,3 miljoen euro. 

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar versterking voor de flank, aangezien Francis Amuzu (OGC Nice) en Sergio Gomez (Manchester City) mogelijk beiden de club gaan verlaten. Anderlecht houdt daarom de markt in de gaten en zal pas toeslaan als één van hen daadwerkelijk de deur is uitgegaan. Voorlopig lopen de onderhandelingen nog, dus van een concreet bod op Churlinov lijkt dan ook nog geen sprake.

LEES OOK: Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

Na WK-debacle neemt Koeman ontslag bij Oranje

Maandagavond kregen we meteen enkele verrassingen in de zestiende finales van het WK. Met Duitsland ...

0
0
'Standard doet bod op eenmalige Rode Duivel'

Standard is bezig aan een zeer opmerkelijke zomermercato. Daarin lijkt sportief directeur Marc ...

11
11
Transfer nabij: Duranville kondigt afscheid aan

Enkele jaren geleden hadden velen wellicht voorspeld dat Julien Duranville nu op het WK zou staan ...

13
13
'Union wil uitpakken met Jonge Duivel (ex-Club Brugge)'

Union moest het vorig seizoen in de titelstrijd nipt afleggen tegen Club Brugge, maar sleepte wel de ...

49
49
KV Mechelen houdt Belg aan boord en laat goalgetter gaan

KV Mechelen was vorig seizoen nog één van de revelaties. In de laatste editie plaatste ...

30
30
'Stroomversnelling rond Trossard: Arsenal aanvaardt bod'

Leandro Trossard drukte met twee goals tegen Nieuw-Zeeland zijn stempel bij de Rode Duivels en zal ...

156
156
Union tankt meteen vertrouwen met forse oefenzege

Stilaan zijn alle eersteklassers aan hun voorbereiding op het nieuwe seizoen begonnen. Dinsdagavond ...

50
50
Nusa en Haaland zorgen voor feest bij Noorwegen

Op het WK stond er om 19u de partij tussen Ivoorkust en Noorwegen op het programma. Wie van de twee ...

36
36
Bernd Thijs weldra terug aan de slag in de Jupiler Pro League?

Bernd Thijs is de afgelopen jaren aan de slag geweest in het buitenland. De voorbije twee jaar was ...

89
89
Club Brugge jaagt op goalmachine: ‘Hij scoort alles kapot’

Club Brugge heeft een nieuwe goalmachine in het vizier. Zijn cijfers zijn straf, de interesse groeit ...

662
662
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

66
66
Fans Antwerp en RSCA gaan volledig los na Vandenhaute-nieuws

Bij Royal Antwerp FC barste er een bom. Een groep rondom Wouter Vandenhaute, onder meer met Toby ...

421
421
Cercle Brugge rondt volgende deal af met AS Monaco

Cercle Brugge verkocht vandaag Nazinho aan AS Monaco. Dat is niet de enige transfer die ze wisten af ...

38
38
Westerlo stelt allereerste zomeraanwinst officieel voor

KVC Westerlo gaat de komende dagen, weken en maanden heel veel transfers afronden. De Kemphanen ...

23
23
AC Milan realiseert knaltransfer bij PSG

AC Milan heeft haal zwaar uitgehaald. De Italiaanse club wil terug meedoen voor de prijzen en heeft ...

35
35
Rode Duivels kruisen vingers: sterkhouder in lappenmand?

Senegal valt niet te onderschatten, maar met een vlotte 5-1 zege tegen Nieuw-Zeeland tankten de Rode ...

371
371
'Gheysens houdt been stijf: rampscenario Antwerp wenkt'

Paul Gheysens out, Wouter Vandenhaute in. Die op z'n zachtst gezegd opmerkelijke wissel van de wacht ...

306
306
Garcia velt hard verdict voor revelatie Rode Duivels

In de zestiende finales van het WK staat de Rode Duivels met Senegal meteen een zware klus te ...

208
208
'Club Brugge op hete kolen: topaanwinst in aantocht'

Club Brugge moet deze zomer allicht weer heel wat sterkhouders zien te vervangen, want na Aleksandar ...

782
782
'Gheysens richting exit: Vandenhaute wil Antwerp kopen'

Dinsdag is het D-Day voor Antwerp, waar voorzitter Paul Gheysens kleur moet bekennen over zijn ...

548
548
Garcia hakt knopen door: Vanaken out, Lukaku in?

Straks om 19 uur verschijnt er in verschillende kranten een uitgebreid interview met Rudi Garcia, ...

410
410
Baro maakt brokken: opvallend ontslag bij AA Gent

Bijna drie jaar nadat hij de touwtjes in handen kreeg bij AA Gent is Sam Baro nog steeds naarstig op ...

284
284
Ruben Van Gucht zorgt voor shock: bedpartners onthuld

Ruben Van Gucht slaagt er opnieuw in om de aandacht naar zich toe te trekken. De sportjournalist en ...

265
265
Laatste twijfels weg over toekomst Witsel

De Rode Duivels staan woensdag voor hun volgende opdracht op het WK, waarin ze het zullen moeten ...

105
105
Khalaili en Stankovic: TD Inter spreekt klare taal

Het lijkt erop dat Inter sterk van plan is om zich deze zomer op de Belgische markt te begeven. De ...

69
69

Meer sportnieuws