'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

door
'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

RSC Anderlecht en Burnley verkennen de spelersmarkt en de twee clubs vissen inzake transfers in dezelfde vijver. Beiden hebben ongeveer een vergelijkbaar budget (transfers tot 5 miljoen euro) en Vincent Kompany en Peter Verbeke gaan de strijd moeten aangaan omtrent een speler van VfB Stuttgart.


Volgens het Duitse Stuttgarter Nachrichten hebben Anderlecht en Burnley hun zinnen gezet op Darko Churlinov. Dat is een 22-jarige linkerflankspeler die voor VfB Stuttgart uitkomt. Burnley toont al een tijdje interesse, maar Anderlecht komt plots stevig opzetten en zou concrete interesse hebben in de speler.

Stuttgart wil de speler graag aan boord houden, maar hij wil vooral meer gaan spelen. Bij Stuttgart is de Noord-Macedoniër vooral invaller en dat zint de speler niet. Hij wil ergens een vaste waarde worden, nadat hij vorig jaar op huurbasis bij Schalke 04 speelde. In de tweede Bundesliga was hij daar goed voor 2 goals en 6 assists in 22 wedstrijden. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Stuttgart, en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,3 miljoen euro. 

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar versterking voor de flank, aangezien Francis Amuzu (OGC Nice) en Sergio Gomez (Manchester City) mogelijk beiden de club gaan verlaten. Anderlecht houdt daarom de markt in de gaten en zal pas toeslaan als één van hen daadwerkelijk de deur is uitgegaan. Voorlopig lopen de onderhandelingen nog, dus van een concreet bod op Churlinov lijkt dan ook nog geen sprake.

LEES OOK: Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

TRANSFERUURTJE: 'Club vindt opvolger Ordoñez, weer vertrekker Anderlecht'

De zomermercato zit er al een tijdje op, maar de winterse transferperiode komt er weldra alweer aan. ...

12
12
‘Fans in opstand tegen ‘Anderlechtisering’ van Club Brugge’

Club Brugge verbaasde vriend en vijand door Nicky Hayen de laan uit te sturen. Ivan Leko werd ...

112
112
Leko in zak en as: Club Brugge komt met Mignolet-statement

Simon Mignolet kent dit seizoen veel pech. De doelman van Club Brugge moest ook plots verstek geven ...

76
76
Antwerp fan Huybrechts stort in op WK: 'Pure nachtmerrie'

In het befaamde Ally Pally is gisteren weer de hoogmis van het darts begonnen: het prestigieuze WK. ...

7
7
Mehdi Bayat snauwt na vertrek De Mil: eis om nieuwe regel

Er vond een heuse trainerscarrousel plaats in de Jupiler Pro League. Club Brugge stuurde Nicky Hayen ...

141
141
Coëfficiënt keldert: Belgische clubs vrezen rampscenario

De afgelopen jaren is de Jupiler Pro League aan een opmars bezig. Vooral de sterke prestaties van de ...

70
70
Tielemans schittert weer: grote verrassing in de maak?

Youri Tielemans was de grote man bij Aston Villa in de Europa League-clash tegen het Zwitserse ...

36
36
Ruben Van Gucht haalt snoeihard uit na 'ongeziene bom'

De voorbije dagen kwam Ruben Van Gucht zwaar onder vuur te liggen. De sportjournalist kreeg kritiek ...

67
67
“Racist én seksist!” – Broos in vieze papieren na klacht

Hugo Broos is bondscoach van Zuid-Afrika en de Belgische oefenmeester begint bijna aan de Afrika ...

57
57
Anderlecht heeft eerste 'zomertransfer' nu al beet

Bij RSC Anderlecht hebben ze al één zorg minder, want in principe hebben ze hun eerste ...

263
263
Defour streng: "Het failliet van de Jupiler Pro League"

Bij Standard kunnen ze het zelf amper geloven, maar ze staan wel knap zesde. Play-Off 1 is ...

175
175
Zorgt DAZN voor enorm JPL-probleem in januari?

DAZN stuurt veel mails als het maandabonnement nog niet is verlengd, maar zelf betalen ze de clubs ...

178
178
'Standard mikt zeer hoog en droomt van monstersom'

Standard hoopt dat het tegen komende zomer toch een nieuwe eigenaar kan voorstellen. Dat lange ...

183
183
'Anderlecht en KV Mechelen vechten om WK-ganger'

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen draait steeds luider. De Belgische clubs ...

108
108
'Club Brugge mag plots dromen van 5 miljoen euro bonus'

Club Brugge is financieel de sterkste ploeg in België. De Bruggelingen kunnen komende zomer ...

272
272
'Anderlecht ontvangt waanzinnige financiële meevaller'

Bij RSC Anderlecht hopen ze dat er in 2026 een bonus uit de bus valt, zoals het in het verleden ...

307
307
‘AA Gent en Club Brugge op ramkoers: oorlog barst los’

De overstap van Ivan Leko naar Club Brugge is geen simpele ruzie, maar een breuk in vertrouwen. In ...

844
844
‘Transferoffensief Westerlo: in- en uitgaande topdeals?’

Bij KVC Westerlo mag er in januari wel wat worden verwacht. De Kemphanen gaan mogelijk in- en ...

52
52
Fink out? El Ouahdi komt met héél duidelijke boodschap

KRC Genk verloor met 1-0 van FC Midtjylland. Een nederlaag die de sluimerende crisis alleen maar ...

346
346
'Khalaili verlaat Union, Nederlandse sensatie als vervanger‘

Union SG heeft een neus voor (onbekend) talent. De Brusselaars zijn uiteraard volop bezig met het ...

76
76
'Ontslag Hayen: Verhaeghe stevig uit de bocht'

Het ontslag van Nicky Hayen blijft nazinderen bij Club Brugge. De fans keerden zich tegen het ...

1250
1250
'Na De Cat volgende topdossier voor Anderlecht: 30 miljoen'

Bij RSC Anderlecht moeten ze in 2026 spelers verkopen, wat bij elke Belgische club het geval is. ...

422
422
Grote schlemiel bij Genk: "Heel slecht van mijn kant"

KRC Genk raakt voorlopig niet weg uit de hoek waar de klappen vallen. Donderdag verloren de ...

145
145
Hoogspanning in Genk: Fink beantwoordt ontslag-vragen

Het beloven spannende dagen te worden bij KRC Genk. Donderdagavond incasseerden de Limburgers op het ...

168
168
Vuurwerk verzekerd: spelers krijgen pittige Leko-waarschuwing

Ivan Leko is begonnen aan zijn tweede ambtstermijn als hoofdcoach van Club Brugge. De Kroaat werd ...

398
398

Meer sportnieuws