'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

door
'Anderlecht en Kompany vechten samen om flankspeler'

RSC Anderlecht en Burnley verkennen de spelersmarkt en de twee clubs vissen inzake transfers in dezelfde vijver. Beiden hebben ongeveer een vergelijkbaar budget (transfers tot 5 miljoen euro) en Vincent Kompany en Peter Verbeke gaan de strijd moeten aangaan omtrent een speler van VfB Stuttgart.


Volgens het Duitse Stuttgarter Nachrichten hebben Anderlecht en Burnley hun zinnen gezet op Darko Churlinov. Dat is een 22-jarige linkerflankspeler die voor VfB Stuttgart uitkomt. Burnley toont al een tijdje interesse, maar Anderlecht komt plots stevig opzetten en zou concrete interesse hebben in de speler.

Stuttgart wil de speler graag aan boord houden, maar hij wil vooral meer gaan spelen. Bij Stuttgart is de Noord-Macedoniër vooral invaller en dat zint de speler niet. Hij wil ergens een vaste waarde worden, nadat hij vorig jaar op huurbasis bij Schalke 04 speelde. In de tweede Bundesliga was hij daar goed voor 2 goals en 6 assists in 22 wedstrijden. De speler ligt nog tot medio 2024 onder contract bij Stuttgart, en hij heeft volgens Transfermarkt.be een marktwaarde van 1,3 miljoen euro. 

Bij Anderlecht zijn ze op zoek naar versterking voor de flank, aangezien Francis Amuzu (OGC Nice) en Sergio Gomez (Manchester City) mogelijk beiden de club gaan verlaten. Anderlecht houdt daarom de markt in de gaten en zal pas toeslaan als één van hen daadwerkelijk de deur is uitgegaan. Voorlopig lopen de onderhandelingen nog, dus van een concreet bod op Churlinov lijkt dan ook nog geen sprake.

LEES OOK: Van Kane tot Verschaeren: straffe cijfers onder Kompany

Gaat RSCA hem kunnen strikken?

Meest recent

Taravel grijpt in: vier wijzigingen bij Anderlecht?

RSC Anderlecht ging afgelopen weekend in eigen huis met de billen bloot tegen Club Brugge. Zondag ...

9
9
Leko houdt adem in: comeback Mignolet uitgesteld?

Club Brugge nam afgelopen weekend de koppositie over van Union, maar zag wel Nordin Jackers ...

45
45
Schorsingen in Play-Offs: wie staat er nog op scherp?

Onderin is Dender veroordeeld tot de barrages, maar zowel in de Champions' als de Europe Play-Offs ...

61
61
Genk glundert: El Ouahdi pronkt met Ebbenhouten Schoen

Door de nederlaag tegen Charleroi is KRC Genk niet langer de leider in de Europe PO's. Ondanks het ...

34
34
Union houdt adem in: Burgess geschorst in bekerfinale?

Union is leider af na de nederlaag tegen STVV, waar de Brusselaars zich benadeeeld voelden door de ...

215
215
Sleutelmoment in titelstrijd: Doku breekt de ban met pareltje

De titelstrijd in de Premier League is bezig aan een zinderende climax. Nadat leider Arsenal FC ...

119
119
'Pittig transfergevecht: Club slaat toe bij Anderlecht'

De transfermarkt opent pas binnen enkele weken zijn deuren, maar jeugdspelers zonder ...

398
398
Burgess-relletje zindert na: ook Vrancken op plaats gezet

Christian Burgess zorgde afgelopen weekend voor een heuse relletje. De aanvoerder van Union SG ...

155
155
'Schokkend gerucht Lammens: United maakt fors statement'

Senne Lammens maakte zondag zijn eerste grote fout als doelman van Manchester United, maar droeg met ...

200
200
DAZN-soap in stroomversnelling: volgende grote deal nabij?

De soap rond de mediarechten in het Belgische voetbal heeft andermaal een U-bocht genomen. Na ...

434
434
'Club droomt van stunt: WK-held op weg naar Jan Breydel'

Club Brugge heeft zijn zinnen gezet op een grote naam. Blauw-zwart werkt aan een dossier dat de ...

672
672
'Sibierski velt hard verdict: dagen Taravel geteld?'

RSC Anderlecht ging zondag kansloos met 1-3 onderuit tegen Club Brugge. Vooral door de ...

307
307
'Bommetje bij Club Brugge: redder in nood gratis weg'

Momenteel ligt de focus uiteraard op de titelrace, maar nadien wenkt een heuse leegloop bij Club ...

660
660
Ruben Van Gucht klapt uit de biecht: derde vrouw in spel

Ruben Van Gucht blijft verbazen. De bekende sportjournalist zette afgelopen weekend de stap naar ...

122
122
Under Review: Lardot dient Burgess & Union van antwoord

Club Brugge profiteerde zondag optimaal van het puntenverlies van Union, dat collectief moord en ...

369
369
'Grote kuis in Anderlecht: eerste slachtoffer Sibierski'

RSC Anderlecht maakte zopas officieel de komst van Antoine Sibierski wereldkundig. De nieuwe ...

583
583
Voetbalbond verrast iedereen: Georges Leekens mee naar WK?

De Belgische voetbalbond pakte zopas uit met een opvallende en vooral humoristische video die meteen ...

45
45
'Megatransfer Ordonez: één van deze vijf clubs'

Joel Ordonez is aan zijn laatste weken bezig bij Club Brugge. De 22-jarige centrale verdediger gaat ...

527
527
Beveren legt weer sterkhouder langer onder contract

Bij SK Beveren is Bob Peeters druk bezig met het samenstellen van de kern van komend seizoen in de ...

62
62
Anderlecht maakt komst sportief directeur wereldkundig

RSC Anderlecht ontsloeg enkele maanden geleden Olivier Renard. Dat was een logische beslissing na ...

259
259
KRC Genk onder druk: clubleiding moet knoop doorhakken

KRC Genk zit in een sportieve crisis. De Limburgers gaan de komende matchen stevig moeten toeslaan. ...

426
426
'Anderlecht incasseert miljoenen voor overbodige pion'

Bij RSC Anderlecht hopen ze de komende weken de nodige miljoenen binnen te rijven. De Brusselaars ...

576
576
SK Beveren haalt slag thuis voor Jupiler Pro League

SK Beveren werd op heel overtuigende kampioen in de Jupiler Pro League. Ze promoveerden zo terug ...

153
153
Verrassend oordeel Sonck over Vrancken en Burgess

Op papier was de klassieker tussen Anderlecht en Club Brugge dé affiche van het weekend, maar ...

325
325
Revanche na nederlaag: Anderlecht slaat slag bij Club

Voor Anderlecht dreigen de play-offs alweer een ontgoocheling te worden. Zondag werd het door Club ...

333
333

Meer sportnieuws