'Genk wil fans plezieren met terugkeer smaakmaker'

door
'Genk wil fans plezieren met terugkeer smaakmaker'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, waar heel wat transferactiviteit op til staat. De Limburgers lijken snel nog twee aanwinsten te gaan presenteren met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza. Die laatste is maandagmiddag ook al in België aangekomen om zijn medische testen af te leggen en daarna zijn transfer van Argentinos Juniors helemaal af te ronden. Daar zal het niet bij blijven.


Genk zal ook nog op zoek gaan naar een nieuwe spits, want het lijkt er stilaan echt op dat Cyriel Dessers weldra de club zal verlaten. De Nigeriaanse Belg begon met drie goals in drie matchen uitstekend aan het seizoen, maar sloot een vertrek nooit uit en is voor 6,5 miljoen euro op weg naar Cremonese. Omdat Genk verder enkel nog Onuachu en de jonge Nemeth overhoudt, zal er een vervanger komen.

Volgens Sacha Tavolieri zou dat weleens een oude publiekslieveling kunnen worden, want Genk zou al in vergevorderde onderhandelingen zitten over een terugkeer van Ally Samatta. De Tanzaniaanse spits zit op een zijspoor bij Fenerbahçe, dat hem vorig seizoen al verhuurde aan Antwerp. Daar kon Samatta zich echter niet helemaal doorzetten en dus werd zijn aankoopoptie niet gelicht.

TIJDELIJKE TERUGKEER
Genk zou 29-jarige graag voor een seizoen willen huren, al krijgt het wel concurrentie van Cardiff City. Samatta was al aan de slag in de Cegeka Arena van de zomer van 2011 tot begin 2016. Hij scoorde in die periode 76 keer in 191 wedstrijden en had zo een groot aandeel in de titel van 2019. Een half jaar later versierde hij voor 10,5 miljoen euro een transfer naar Aston Villa, maar zijn passage in de Premier League werd geen succes.


LEES OOK: 'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

VAR, rode kaart en instorting: Club Brugge kent horroravond

Wat een statement moest worden, werd een donkerrrood alarmsignaal. Club Brugge leek lange tijd op ...

88
88
'Noa Lang bezorgt Club Brugge stevige transferkater'

Noa Lang kent een zeer moeilijk seizoen bij Napoli. Er zijn al heel wat geruchten over een snel ...

65
65
'Vrees bij KRC Genk: sterkhouder op weg naar uitgang'

KRC Genk gaat deze mercato mogelijk nog een sterkhouder verliezen. Zakaria El Ouahdi wordt vaak ...

76
76
Lommel droomt dankzij gouden transfer, RWDM met grote zorgen

De Challenger Pro League hernam vanavond na een deugddoende winterbreak. In Limburg werd de derby ...

22
22
Woede bij fans Club Brugge: "Omgekocht!"

Club Brugge is bezig aan zijn match tegen La Louvière. Blauw-Zwart staat bij de rust 2-0 ...

349
349
Van den Bosch uit de ploeg? Oosting velt oordeel

Wat gaat er gebeuren met Zeno Van den Bosch? De centrale verdediger zal weldra zijn transfer naar de ...

137
137
Kleedkamer KAA Gent velt oordeel over De Mil na beker-exit

KAA Gent ligt uit de Croky Cup en dat is een teleurstelling van jewelste. De nederlaag tegen RSC ...

299
299
'Anderlecht onder stoom: transferakkoord met spits'

RSC Anderlecht moet versterking halen, anders zal het bijzonder moeilijk worden om beter te doen dan ...

431
431
Waarom KRC Genk al 25 jaar dé norm is in België

KRC Genk is de afgelopen 25 jaar een pionier geweest inzake jeugdopleiding in België. De ...

196
196
‘Anderlecht grijpt in: 7 toptargets voor nieuwe nummer 1’

Bij RSC Anderlecht draait het al weken rond doelmannen. Wie de geruchten volgt, ziet namen blijven ...

329
329
Club Brugge moét reageren: Leko voert één wissel door

Club Brugge moet zich na de wanprestatie in de Beker van Belgie tegen Sporting Charleroi in de ...

173
173
'Duranville verrast compleet: nieuwe club bekend'

Julien Duranville gaat Borussia Dortmund deze maand verlaten. Het zal een droge uitleenbeurt zijn, ...

131
131
Patro droomt van meer: 'tweede Nainggolan-stunt'

Patro Eisden heeft uitgepakt met een zeer grote transfer. Ze stelden vandaag Radja Nainggolan voor ...

136
136
AA Gent raast door: derde vertrekker is een feit

Bij AA Gent zijn ze bezig aan een zeer intensieve wintermercato. De Buffalo's hebben al een derde ...

69
69
Standard maakt stunttransfer wereldkundig

Marc Wilmots is voorstander van een gezocht evenwicht in een spelerskern. Jonge doorverkoopbare ...

232
232
Kompany jubelt: extra sterspeler bij Bayern op komst

Vincent Kompany is op weg naar succes bij Bayern München. De Belgische oefenmeester kende de ...

62
62
Hayen drukt stempel: wissel(s) van de wacht in Genk

Nicky Hayen moet KRC Genk straks nog naar de top zes zien te loodsen, een missie die zaterdag start ...

309
309
'Renard draait overuren: transfervuurwerk in Anderlecht'

Tot dusver viel er vrij weinig te beleven bij RSC Anderlecht, maar dat lijkt slechts stilte voor de ...

217
217
De Mos fileert Belgische jaren en doet straffe onthulling

Aad De Mos heeft in België een spoor nagelaten dat tegelijk glorieus en controversieel is. Voor ...

216
216
Groen licht: Club Brugge krijgt update in stadiondossier

Club Brugge hoopt de uitschakeling in de beker vrijdag door te spelen tegen La Louvière. Op ...

433
433
Lardot velt verdict: rode kaart voor Kana & Tzolis?

De afgelopen dagen werden de kwartfinales van de Croky Cup afgewerkt. Hier en daar ontstond er ...

511
511
Ophef rond Ruben Van Gucht na opvallende boodschap

Ruben Van Gucht heeft de voorbije jaren zelden de luwte opgezocht. De VRT journalist en presentator ...

76
76
Nieuwe Chelsea-coach spreekt duidelijk over Lavia

Chelsea koos ervoor om Enzo Maresca de laan uit te sturen en Liam Rosenior bij Strasbourg weg te ...

128
128
‘Oplossing Vazquez dringt aan: twee opties op tafel’

RSC Anderlecht zoekt naarstig naar een oplossing voor Luis Vazquez. De Argentijnse aanvaller kan ...

342
342
Man City haalt lijstje boven: Kompany opvolger van Pep?

Manchester City is onder Pep Guardiola uitgegroeid tot een Europese grootmacht. De Spanjaard heeft ...

152
152

Meer sportnieuws