'Genk wil fans plezieren met terugkeer smaakmaker'

door
'Genk wil fans plezieren met terugkeer smaakmaker'

Het zijn drukke dagen bij KRC Genk, waar heel wat transferactiviteit op til staat. De Limburgers lijken snel nog twee aanwinsten te gaan presenteren met rechtsachter Rasmus Carstensen en middenvelder Matias Galarza. Die laatste is maandagmiddag ook al in België aangekomen om zijn medische testen af te leggen en daarna zijn transfer van Argentinos Juniors helemaal af te ronden. Daar zal het niet bij blijven.


Genk zal ook nog op zoek gaan naar een nieuwe spits, want het lijkt er stilaan echt op dat Cyriel Dessers weldra de club zal verlaten. De Nigeriaanse Belg begon met drie goals in drie matchen uitstekend aan het seizoen, maar sloot een vertrek nooit uit en is voor 6,5 miljoen euro op weg naar Cremonese. Omdat Genk verder enkel nog Onuachu en de jonge Nemeth overhoudt, zal er een vervanger komen.

Volgens Sacha Tavolieri zou dat weleens een oude publiekslieveling kunnen worden, want Genk zou al in vergevorderde onderhandelingen zitten over een terugkeer van Ally Samatta. De Tanzaniaanse spits zit op een zijspoor bij Fenerbahçe, dat hem vorig seizoen al verhuurde aan Antwerp. Daar kon Samatta zich echter niet helemaal doorzetten en dus werd zijn aankoopoptie niet gelicht.

TIJDELIJKE TERUGKEER
Genk zou 29-jarige graag voor een seizoen willen huren, al krijgt het wel concurrentie van Cardiff City. Samatta was al aan de slag in de Cegeka Arena van de zomer van 2011 tot begin 2016. Hij scoorde in die periode 76 keer in 191 wedstrijden en had zo een groot aandeel in de titel van 2019. Een half jaar later versierde hij voor 10,5 miljoen euro een transfer naar Aston Villa, maar zijn passage in de Premier League werd geen succes.


LEES OOK: Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Zou dat een goede transfer zijn van Genk?

Meest recent

'Anderlecht zoekt voor De Cat: constructie in de maak'

Ivan Leko was niet helemaal onder de indruk van de prestatie van Nathan De Cat tegen Club Brugge, ...

82
82
Zulte Waregem ontslaat Vandenbroeck, opvolger bekend

Zulte Waregem verloor voor de derde match op rij onverdiend. Essevee staat nog boven de ...

397
397
Euvrard droomt hardop: "Leeft nog steeds!"

Standard boekte een héél belangrijke zege op het veld van Zulte Waregem. Dankzij een ...

36
36
Vandenbempt: Club in de problemen, RSCA lacht

RSC Anderlecht pakte een punt bij Club Brugge, wat inzake kansen een verdiende uitslag was. ...

152
152
Antwerp-fan Celine Van Ouytsel in shock: "Ze zei ja"

Is er iets groot in de maak in showbizzland? Met de woorden “She said yes” zorgde ...

26
26
STVV ontdekt nieuwe parel: "Zo zijn er weinig in België"

STVV won met 2-1 van Cercle Brugge. De Kanaries staan zo gedeeld tweede samen met Club Brugge. ...

64
64
Skoras verklaart hoe AA Gent top zes kan halen

AA Gent won met 3-1 van KV Mechelen en staat terug zesde in de Jupiler Pro League. Als de Buffalo's ...

101
101
Alarmbellen bij Club Brugge: Leko geeft probleem toe

Club Brugge heeft zondag opnieuw twee punten moeten toegeven op leider Union SG en bleef op eigen ...

149
149
'Anderlecht-transfer vlak na knalprestatie in Brugge'

Na twee opeenvolgende zeges tegen op papier kleinere ploegen, heeft RSC Anderlecht zijn voet gezet ...

486
486
Oud-ref messcherp na Burgess-fase: "Een schoolvoorbeeld"

Union SG wist zijn leidersplaats afgelopen weekend met succes te verdedigen. De leider boekte op ...

291
291
Italië smult van Duivel: "Aan perfectie grenzende prestatie"

In de Italiaanse Serie A heeft AC Milan de titelstrijd ietwat levend kunnen houden. De Rossoneri ...

185
185
Sneijder wild van Club-smaakmaker: "Heb je hem zien spelen?"

Club Brugge wil zich in de komende weken en maanden verzekeren van de 20ste landstitel uit zijn ...

382
382
Leko krijgt ijskoude douche: Taravel raakt gevoelige snaar

De 2-2 tegen Anderlecht kwam hard aan bij Ivan Leko. Niet alleen door het resultaat, maar vooral ...

267
267
Genk in vieze papieren: groot pijnpunt blootgelegd

KRC Genk heeft zaterdagavond een slechte zaak gedaan in de strijd om de resterende tickets voor de ...

254
254
Hyperspannende strijd: 'Déze ploegen halen Play-Off I'

Nog twee speeldagen te gaan en de reguliere competitie van de Jupiler Pro League. En nog steeds ...

262
262
8.5 op 10 - Kranten kiezen dé uitblinker na Club-Anderlecht

De klassieker tussen Club Brugge en RSC Anderlecht heeft zondagmiddag geen winnaar opgeleverd. Een ...

596
596
Droom KV Mechelen in gevaar? "Dat moet iedereen beseffen"

KV Mechelen had zondag zekerheid kunnen verkrijgen over deelname aan de Champions' Play-Off, maar is ...

179
179
Pikante onthulling: "Hij stopte terugkeer Messi naar Barça"

Het WK van komende zomer wordt wellicht het laatste grote internationale toernooi van Lionel Messi. ...

129
129
Cercle baalt alweer: "Zoals vaker dit seizoen"

Cercle Brugge had zondag naar een veilige plaats kunnen springen, maar dat is niet gelukt. De ...

68
68
AC Milan blaast titelstrijd nieuw leven in met zege in derby

De titelstrijd in de Serie A ligt weer een beetje meer open. Inter leek onbedreigd op weg naar het ...

55
55
Vrancken haalt opgelucht adem na nipte zege tegen Cercle

STVV blijft ook op twee speeldagen van het einde van de reguliere competitie netjes in het spoor van ...

33
33
Wéér niks voor Essevee: "Het wordt moeilijker en moeilijker"

Zulte Waregem moet in de laatste weken van het reguliere seizoen nog bibberen om de Relegation ...

165
165
Gent naar PO1? Van der Heyden onthult struikelblok

AA Gent heeft zich zondag weer in de top zes geknokt. Het profiteerde van de nederlaag van Genk op ...

128
128
Standard ontsnapt nog: "Dan was ik echt gek geworden"

Met nog twee wedstrijden te gaan blijft Standard volop in de running voor de Champions' Play-Off. De ...

66
66
STVV klopt Cercle in spektakelstuk en doet uitstekende zaak

STVV heeft zich zondag herpakt van de nederlaag op Antwerp vorige week. Het klopte Cercle Brugge na ...

92
92

Meer sportnieuws