Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

door
Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

Het seizoen is nog maar één wedstrijd ver en het is alweer crisis bij Manchester United. De voorbereiding werd al ontsierd door de soap rond een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo, die na de oefenmatch tegen Rayo Vallecano ook nog eens aangepakt werd door Erik ten Hag omdat hij het stadion nog voor het einde van de match verlaten had. De Premier League begon ook nog eens met een blamage.


United miste zijn start volledig door in het eigen Old Trafford met 1-2 te verliezen van Brighton & Hove Albion. De paniek lijkt daardoor stilaan al op te duiken en dat zou tot een zeer opmerkelijke transfer kunnen leiden. Ten Hag zou zijn aanval immers willen versterken met Marko Arnautovic, die hij nog kent van bij FC Twente en die vorig seizoen nog veertien keer scoorde in de Serie A. De Oostenrijker is echter wel al 33 en kon het in zijn carrière nooit bij de absolute top maken.

United-icoon en analist Gary Neville ziet zijn geliefde club alweer in oude fouten hervallen. "We hebben Radamel Falcao, Zlatan Ibrahimovic, Edison Cavani en Odion Ighalo al zien voorbijkomen hier. Wanhopig. Het is een patroon. Het gebeurt keer op keer. Ik word er niet eens meer boos om. Ik ga er niet op reageren", leek hij bij Sky Sports zelfs al helemaal op te geven.

TOPPERS IN ZICHT
De hoop op een wedergeboorte met de intrede van Ten Hag lijkt zo alweer snel gaan liggen te zijn. Het wordt nu afwachten of de Nederlander de trein snel op de rails zal krijgen, want er komen al snel enkele lastige wedstrijden aan voor United. Op 22 augustus krijgen ze al Liverpool op bezoek, terwijl ze op 1 september naar Leicester trekken en drie dagen later Arsenal op Old Trafford komt spelen.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: deze club schiet in actie'

Gaat Man Utd weer een kwakkeljaar tegemoet?

Meest recent

Overzicht: alle Europese kwartfinales op een rijtje

De kaarten in het Europese voetbal zijn geschud. Zowel in de Champions League als in de Europa ...

20
20
Hayen slaat alarm bij Genk: "Kan moeilijke week worden"

KRC Genk sneuvelde donderdagavond in de Europa League na een zware 5-1-nederlaag op het veld van SC ...

63
63
Taravel moet puzzelen: vier opties voor middenveld

RSC Anderlecht heeft zondagavond aan één puntje voldoende in de thuismatch tegen ...

93
93
UEL/UECL: Nederlandse polonaise, Onana schakelt Meunier uit

Donderdagavond zijn de laatste tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League. In ...

38
38
Zware pandoering Genk: Heynen duidt dé doodsteek aan

Het heeft dan toch niet mogen zijn voor KRC Genk. Na een 1-0-zege in de heenmatch tegen SC Freiburg ...

85
85
Gouden tip Club Brugge: bekend gezicht opvolger Vanaken?

Club Brugge haalde begin deze week opgelucht adem: de blessure van Hans Vanaken blijkt dan toch niet ...

321
321
Anderlecht vreest: noodscenario voor start Play-Offs

RSC Anderlecht wil zich zondagavond tegen Cercle Brugge verzekeren van zijn ticket voor de ...

282
282
UEL/UECL: Palace en Nottingham ontsnappen, Jutgla nekt Lyon

Donderdagavond werden de tickets voor de kwartfinales van de Europa en Conference League verdeeld. ...

37
37
Akelige blessure Lang krijgt staartje: Gala eist harde actie

Noa Lang zorgde woensdagavond voor een pijnlijk beeld in de Champions League. Na een verkeerd ...

85
85
België uitgeteld in Europa: Genk sneuvelt na Duitse afgang

De Europese campagne zit erop voor de Belgische ploegen. Met KRC Genk sneuvelde donderdagavond de ...

104
104
Van hemel naar hel: Matte Smets beleeft Europees drama

KRC Genk wou zich donderdagavond plaatsen voor de kwartfinales van de Europa League. Daarvoor moest ...

189
189
'Garcia hint op WK-bommetje met verrassende debutant'

Rudi Garcia ziet zijn opties achterin met de week slinken, en dat kan de deur openzetten voor een ...

96
96
Laatste tickets Play-Off I: Gillet voorspelt deze twee clubs

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie integraal op hetzelfde tijdstip ...

317
317
Bizar: Club-speler opgeroepen bij ... twéé nationale ploegen

Volgende weken wordt het clubvoetbal even on hold gezet voor de eerste interland-periode van het ...

132
132
DAZN heeft groot nieuws voor kijker: "Première Belgisch voetbal"

Aanstaande zondag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Jupiler Pro League ...

423
423
Union blíj́ft cashen: verse toptransfers staan klaar

Union SG legde sinds de promotie uitstekende resultaten neer, maar wist ook op de transfermarkt erg ...

148
148
Kompany bij Europese elite: David Silva doet boekje open

Bayern München heeft woensdag opnieuw indruk gemaakt in de Champions League en won ook zijn ...

177
177
De 11 namen: Hayen verrast met opstelling KRC Genk

KRC Genk doet in Freiburg straks een gooi naar de kwartfinale van de Europa League, waarin Olympique ...

76
76
JPL-rapport: Club top in Europa, RSCA hinkt achterop

Recent kwam Transfermarkt met een update van de marktwaarde in de Jupiler Pro League op de proppen. ...

125
125
Garcia geeft geheimen prijs: WK-selectie Duivels onthuld?

Vrijdag maakt Rudi Garcia zijn selectie voor het oefenkamp van de Rode Duivels in de Verenigde ...

169
169
'De Cat in etalage: rampscenario Anderlecht dichterbij'

Mooie liedjes duren niet lang. Die stelling gaat helaas ook op voor Nathan De Cat, die nu al op weg ...

419
419
Jean-Marie Pfaff laat tranen rollen met emotioneel nieuws

De familie Pfaff is nog steeds één van de meest beroemde clans van Vlaanderen. Dat ...

516
516
'Mignolet out: Club Brugge shopt in Jupiler Pro League'

Behoudens een verrassing is Simon Mignolet bezig aan zijn laatste maanden bij Club Brugge, dat na ...

815
815
'Genk mag fluiten naar record: korting op Karetsas'

De meest waardevolle speler in de Belgische competitie, althans op papier, luistert naar de ...

377
377
Fans in shock door opvallend moment rond Vermant

Club Brugge staat voor een cruciale fase van het seizoen. Na een knappe campagne in de Champions ...

228
228

Meer sportnieuws