Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

door
Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

Het seizoen is nog maar één wedstrijd ver en het is alweer crisis bij Manchester United. De voorbereiding werd al ontsierd door de soap rond een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo, die na de oefenmatch tegen Rayo Vallecano ook nog eens aangepakt werd door Erik ten Hag omdat hij het stadion nog voor het einde van de match verlaten had. De Premier League begon ook nog eens met een blamage.


United miste zijn start volledig door in het eigen Old Trafford met 1-2 te verliezen van Brighton & Hove Albion. De paniek lijkt daardoor stilaan al op te duiken en dat zou tot een zeer opmerkelijke transfer kunnen leiden. Ten Hag zou zijn aanval immers willen versterken met Marko Arnautovic, die hij nog kent van bij FC Twente en die vorig seizoen nog veertien keer scoorde in de Serie A. De Oostenrijker is echter wel al 33 en kon het in zijn carrière nooit bij de absolute top maken.

United-icoon en analist Gary Neville ziet zijn geliefde club alweer in oude fouten hervallen. "We hebben Radamel Falcao, Zlatan Ibrahimovic, Edison Cavani en Odion Ighalo al zien voorbijkomen hier. Wanhopig. Het is een patroon. Het gebeurt keer op keer. Ik word er niet eens meer boos om. Ik ga er niet op reageren", leek hij bij Sky Sports zelfs al helemaal op te geven.

TOPPERS IN ZICHT
De hoop op een wedergeboorte met de intrede van Ten Hag lijkt zo alweer snel gaan liggen te zijn. Het wordt nu afwachten of de Nederlander de trein snel op de rails zal krijgen, want er komen al snel enkele lastige wedstrijden aan voor United. Op 22 augustus krijgen ze al Liverpool op bezoek, terwijl ze op 1 september naar Leicester trekken en drie dagen later Arsenal op Old Trafford komt spelen.

LEES OOK: 'Deal van 60 miljoen bezorgt Club Brugge zware kater'

Gaat Man Utd weer een kwakkeljaar tegemoet?

Meest recent

Nieuw Italiaans drama zorgt voor waanzinnige statistieken

Het valt bijna niet te geloven, maar Italië is dinsdagavond wéér tegen een ...

34
34
WK: Nieuw trauma voor Italië, ook drama voor Riemer

De Europese barragematchen van dinsdagavond hebben nog voor heel wat spanning gezorgd. In twee van ...

112
112
Engeland onderuit, Oranje en Spanje stellen ook teleur

Naast de WK-barrages stonden er dinsdagavond ook nog de nodige oefeninterlands op het programma. ...

62
62
Zweden mag na thriller naar WK, Turkije boekt ook ticket

Dinsdagavond worden de laatste Europese tickets voor het WK uitgedeeld. Verlengingen moeten de ...

57
57
'Garcia hakt knopen door: WK-basiself bekend'

De Rode Duivels kunnen voorlopig een goed gevoel overhouden aan hun stage na de klinkende 2-5-zege ...

102
102
'Lukaku reageert na dreigementen van Napoli'

Terwijl de Rode Duivels in de nacht van dinsdag op woensdag in de clinch gaan met Mexico, gaat ...

146
146
'Bornauw staat voor terugkeer op oude nest'

Er blijven de nodige vraagtekens heersen rond de defensie van de Rode Duivels. Rudi Garcia testte ...

74
74
Infantino komt met belangrijk nieuws voor Rode Duivels

Dat de Rode Duivels voor hun oefeninterlands van deze maand afzakten naar de Verenigde Staten, heeft ...

73
73
'Paspoortschandaal in Nederland: ook Chery getroffen'

De laatste weken is in Nederland een zeer opmerkelijk schandaal losgebarsten. Alles begon met de ...

76
76
Stankovic verrast met uitspraken over vertrek bij Club

Club Brugge wist vorige zomer alweer de nodige geslaagde transfers te realiseren. Het grootste schot ...

527
527
'Union baalt en moet transferdroom opbergen'

Union blijft ook dit seizoen verbazen. De Brusselaars zagen na het veroveren van de landstitel nog ...

28
28
'STVV ziet alweer smaakmaker van eigen bodem vertrekken'

STVV is dit seizoen dé revelatie van de Jupiler Pro League en bewijst daarmee dat de knappe ...

63
63
Lukaku-rel ontploft: nieuwe details bekend

Er is de voorbije dagen een stevige etterbuil gebarsten rond Romelu Lukaku. Zijn afzegging bij de ...

180
180
Garcia stopt De Cat-gekte: verrassende WK-wending

Rudi Garcia gaf Nathan De Cat zijn debuut bij de Rode Duivels, maar maakte in Atlanta vooral ...

196
196
Lardot velt duidelijk oordeel over refs: "Fouten gemaakt"

Komend weekend wordt de Jupiler Pro League weer op gang getrapt en dan gaat het om de knikkers. De ...

63
63
Spurs pakt fors uit met De Zerbi, maar fans steigeren meteen

De voorbije weken groeide Tottenham uit tot de risée van het Europese voetbal, want de ...

77
77
Comeback bij Anderlecht: extra troef voor Taravel?

RSC Anderlecht hoopt nog wat te maken van de play-offs, al zijn de meeste ogen in het Lotto Park ...

252
252
Pro League spreekt klare taal over competitieformat

De kogel is (voorlopig) door de kerk: vanaf volgend jaar kunnen U23-teams weer 'gewoon' degraderen ...

207
207
Ruben Van Gucht's pikante bekentenis: zo groot is hij écht

Ruben Van Gucht heeft opnieuw een inkijk gegeven in zijn leven, dit keer niet op televisie maar ...

71
71
Club Brugge pakt uit: Verhaeghe drukt stempel in Europa

Vorig seizoen moest het zijn meerdere erkennen in Union, dat weer nu in polepositie aan de play-offs ...

307
307
'Anderlecht houdt been stijf: Hazard richting exit'

Ook tijdens de interlandbreak wordt er niet op de lauweren gerust bij RSC Anderlecht. Terwijl coach ...

497
497
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

209
209
AA Gent krijgt gezelschap in strijd tegen Pro League

Tenzij de amateurvleugels nog roet in het eten gooien, vond de Pro League dinsdag een oplossing voor ...

176
176
Hervorming in 1B: plots vijf voor 12 bij Club NXT?

De veelbesproken quota voor U23-ploegen in de tweede afdeling gaan op de schop, zo werd dinsdag op ...

601
601
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

119
119

Meer sportnieuws