Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

129 stemmen
Neville alweer snoeihard na 'wanhopige' transfer Man Utd

Het seizoen is nog maar één wedstrijd ver en het is alweer crisis bij Manchester United. De voorbereiding werd al ontsierd door de soap rond een mogelijk vertrek van Cristiano Ronaldo, die na de oefenmatch tegen Rayo Vallecano ook nog eens aangepakt werd door Erik ten Hag omdat hij het stadion nog voor het einde van de match verlaten had. De Premier League begon ook nog eens met een blamage.


United miste zijn start volledig door in het eigen Old Trafford met 1-2 te verliezen van Brighton & Hove Albion. De paniek lijkt daardoor stilaan al op te duiken en dat zou tot een zeer opmerkelijke transfer kunnen leiden. Ten Hag zou zijn aanval immers willen versterken met Marko Arnautovic, die hij nog kent van bij FC Twente en die vorig seizoen nog veertien keer scoorde in de Serie A. De Oostenrijker is echter wel al 33 en kon het in zijn carrière nooit bij de absolute top maken.

United-icoon en analist Gary Neville ziet zijn geliefde club alweer in oude fouten hervallen. "We hebben Radamel Falcao, Zlatan Ibrahimovic, Edison Cavani en Odion Ighalo al zien voorbijkomen hier. Wanhopig. Het is een patroon. Het gebeurt keer op keer. Ik word er niet eens meer boos om. Ik ga er niet op reageren", leek hij bij Sky Sports zelfs al helemaal op te geven.

TOPPERS IN ZICHT
De hoop op een wedergeboorte met de intrede van Ten Hag lijkt zo alweer snel gaan liggen te zijn. Het wordt nu afwachten of de Nederlander de trein snel op de rails zal krijgen, want er komen al snel enkele lastige wedstrijden aan voor United. Op 22 augustus krijgen ze al Liverpool op bezoek, terwijl ze op 1 september naar Leicester trekken en drie dagen later Arsenal op Old Trafford komt spelen.

LEES OOK: 'Nieuwe wending De Cat: grootmacht maakt iedereen gelukkig'

Gaat Man Utd weer een kwakkeljaar tegemoet?

Meest recent

Horrorblessure bij Canada, Saliba brengt mooi eerbetoon

Bij Anderlecht zullen ze de twee WK-wedstrijden van vrijdagochtend aandachtig gevolgd hebben. Hun ...

2
2
'Liverpool richt pijlen op Rode Duivel na monsterbod'

Een jaar geleden gaf Liverpool nog 500 miljoen euro uit op de transfermarkt en ook nu staat het weer ...

13
13
'Sibierski heeft eerste aanwinst beet: miljoenendeal rond'

Er worden deze zomer heel wat transfers verwacht bij Anderlecht, maar tot dusver bleef het vrij ...

146
146
Mexico als eerste naar zestiende finales, monsterzege Canada

In de nacht van donderdag op vrijdag kwamen op het WK opnieuw twee gastlanden in actie. In groep A ...

12
12
'Wending Tzolis: waanzinnige vraagprijs laat topclub kansloos'

Dat Christos Tzolis deze zomer zal vertrekken bij Club Brugge lijkt een uitgemaakte zaak. En dus ...

266
266
Kwartfinale binnen bereik? Data voorspellen WK-route Duivels

De tweede speelronde van het wereldkampioenschap is van start gegaan. De Rode Duivels hebben nog ...

90
90
Zwitserland wint: 20-jarige sensatie sloopt Bosnische muur

Zwitserland heeft niet zonder enige moeite zijn eerste zege van het WK geboekt: 4-1. Tegen ...

42
42
'Club Brugge moet hoofd buigen in pittig transfergevecht'

Club Brugge wist de voorbije seizoenen heel wat jonge talenten voor een prikje te strikken, om ze na ...

194
194
Feest in Oranje-kamp: transfer van 60 miljoen beklonken

Nederland bereidt zich momenteel voor op zijn tweede WK-wedstrijd van aanstaande zaterdag tegen ...

32
32
'Transferbom Liverpool: bod van 100 miljoen op WK-sensatie'

Een aantal nieuwe namen binnen het mondiale voetbal maakte de voorbije dagen al flink indruk op het ...

45
45
Vanaken titularis tegen Iran? Ferrera spreekt duidelijke taal

Het heeft er alle schijn van dat België zondagavond met een aangepaste basisploeg aan zijn ...

200
200
'Anderlecht drukt door: miljoenenbod op bekend gezicht'

Bij RSC Anderlecht staan vrijdag al de eerste fysieke proeven in aanloop naar volgend seizoen op het ...

593
593
Beveren presenteert hoofdcoach; nieuwe Belgische club Mazzu

In de schaduw van het wereldkampioenschap, beginnen de Belgische profclubs stilaan aan het ...

183
183
'Bayern haalt uit op mercato: medische proeven op WK'

Dat het wereldkampioenschap momenteel wordt afgewerkt aan de andere kant van de Atlatische Oceaan, ...

74
74
Duivel imponeert Nederlanders: "Je schrikt je de pleuris"

De Rode Duivels hebben tijdens hun WK-opener tegen Egypte niet de allerbeste beurt gemaakt. Toch ...

442
442
Feest voor Broos: Tsjechië geeft gedroomde start uit handen

Het Zuid-Afrika van bondscoach Hugo Broos op het WK 2026 een knap punt gepakt tegen Tsjechië. ...

76
76
Drastische ingreep Duivels: Nainggolan wil onverwachte naam

Aanstaande zondag staan de Rode Duivels voor hun tweede WK-wedstrijd tegen Iran. Na de mindere ...

224
224
'Club Brugge hakt knopen door: twee transfers geschrapt'

Landskampioen Club Brugge zag inmiddels al enkele spelers vertrekken, voorlopig blijft het echter ...

549
549
'Ophefmakende comeback: Mats Rits richting Belgische club'

Nadat hij er al een tijdje op een zijspoor zat, werd het aflopende contract van Mats Rits bij RSC ...

539
539
"Ze kunnen mekaar niet zien" - zorgwekkende analyse Duivels

De Rode Duivels hebben tijdens hun opener van het WK gelijkgespeeld tegen Egypte (1-1). Op zich geen ...

493
493
De Cat-wending doet Anderlecht dromen van krankzinnige deal

Nathan De Cat leek deze zomer vooral richting Duitsland te vertrekken, maar plots ligt er een heel ...

370
370
Van bank naar basis: Rode Duivel overbluft Garcia

In hun eerste wedstrijd op het WK liep het  niet bepaald van een leien dakje voor de Rode ...

204
204
'Sibierski slaat toe: eerste aanwinst RSCA onderweg'

Binnen ruim een maand moet RSC Anderlecht alweer vol aan de bak in de voorronde van de Europa ...

607
607
'Arsenal all-in: toptransfer Tzolis in stroomversnelling'

Hoewel de ogen van de voetbalwereld op het WK gericht zijn, draait de geruchtenmolen bij Club Brugge ...

274
274
Debast in, Mechele out: analisten geven Garcia raad

Het gelijkspel tegen Egypte biedt uiteraard stof tot discussie over de opstelling van Rudi Garcia, ...

1104
1104

Meer sportnieuws