Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

130
Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Primera Division. De Catalanen maakten zondagavond alvast indruk tijdens de laatste grote test van de voorbereiding. En ondertussen is de Spaanse vice-kampioen nog steeds niet klaar met het aantrekken van versterking.


Traditiegetrouw sloot Barça de voorbereiding af met een gala-wedstrijd, de zogenaamde Trofeo Joan Gamper. Dit jaar vormde het Mexicaanse Pumas van ex-speler Dani Alves de tegenstander van dienst. En de Mexicanen werden getrakteerd op een bolwassing: 6-0. Robert Lewandowski werd achteraf verkozen tot 'Man van de Match', ook andere nieuwkomers zoals Raphinha, Franck Kessié en Jules Koundé maakten speelminuten.

En coach Xavi zal normaal gezien ook volgende week tijdens de competitieopener tegen Rayo Vallecano beroep kunnen doen op deze aanwinsten. Hier en daar werd geopperd dat Barça niet in regel is met de Financial Fair Play-verplichtingen en de versterkingen dus niet zou kunnen inschrijven voor La Liga. Maar zondagavond maakte preses Joan Laporta dat alle nieuwkomers tijdig geregistreerd zullen worden. Daar voegde hij wel aan toe dat spelers zoals Samuel Umtiti en Martin Braithwaite best zo snel mogelijk vertrekken.

EXTRA AANWINST
En Laporta kon de supporters nog wat extra plezieren, zo kondigde hij alweer de volgende aanwinst aan. "We gaan nog één inkomende transfer afronden, daarover hebben we een principe-akkoord", aldus de voorzitter. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano gaat het om Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback zou op punt staan om de overstap te maken vanuit Chelsea en zou minder dan 10 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

In de breedte heeft Barça momenteel een betere kern dan Real ...

Meest recent

De Meyer out, De Roeck in: STVV geeft aan waarom

Bij STVV maakten ze zich na de 0 op,15 duidelijk zorgen. Frédéric De Meyer werd ...

2
2
‘Oorlog bij Real Madrid: Courtois woest op één man’

Thibaut Courtois kon het in februari al niet verkroppen. Acht maanden later is diezelfde man zijn ...

16
16
Vanhaezebrouck helpt Bruno: drie wissels bij Anderlecht

RSC Anderlecht neemt het zondag op tegen Club Brugge. Vitor Bruno lijkt stilaan zijn basisploeg te ...

21
21
Thorup vol lof over 'rivaal': "Crazy wat zij doen"

De druk neemt toe bij KRC Genk. De grote ambitie is de top drie in de Jupiler Pro League, maar de ...

17
17
Opvallende keuze Van Bommel? Absoluut géén verrassing

Mark van Bommel verraste hier en daar toch wat met zijn selectie voor de Rode Duivels. Achteraan en ...

18
18
STVV droomt van stunt: "Het is mogelijk"

STVV pakte een punt tegen het Noorse SK Brann en heeft zo een zeer knappe zeven op negen in de ...

34
34
'Patro Eisden lonkt naar miljoenendeal'

Patro Eisden kan binnenkort een bijzonder mooie financiële zaak doen. De Limburgse club heeft ...

43
43
Bosz blikt nog eens terug: "Doet Club normaal nooit"

PSV miste veel te veel kansen tegen Club Brugge, dat wel redelijk efficiënt was. Peter Bosz ...

227
227
Sclessin brandt weer: Ayensa kruipt in ware heldenrol

Standard moest vanavond de crisis verjagen en heeft dat met verve gedaan. Vanaf minuut ...

49
49
'Galatasaray & co azen op parel van Union SG'

Een contract tot 2031, een groeiende marktwaarde en de belangstelling van enkele Turkse ...

42
42
'Tzolis moet opletten: Arsenal wil nieuwe ex-parel van Club'

Antonio Nusa staat opnieuw in de belangstelling van een Europese topclub. Arsenal heeft de Noorse ...

100
100
Sensatie in Limburg: Patro knipt BV-club de vleugels af

De kraker in de Challenger Pro League tussen Sporting Hasselt en Patro Eisden Maasmechelen heeft ...

76
76
Coosemans verrast: "Hij gaf een pakkende toespraak voor Salzburg"

Colin Coosemans moest een goede redding verrichten tegen RB Salzburg. De ervaren doelman van RSC ...

129
129
Bruno verklaart bankzitterstatuut van RSCA-speler

RSC Anderlecht speelde een goede partij tegen RB Salzburg en won overtuigend met 2-0. Coach Vitor ...

164
164
Van Gucht onthult wat Gert Verhulst écht van hem vindt

Ruben Van Gucht heeft er een bijzondere week opzitten. De presentator nam voor het eerst plaats aan ...

57
57
Duiventil Cercle Brugge: "Mijn verantwoordelijkheid"

Cercle Brugge heeft Pedro Caixinha officieel voorgesteld als nieuwe hoofdtrainer. De Portugese coach ...

61
61
Anderlecht krijgt twee opstekers voor clash met Club Brugge

RSC Anderlecht neemt het zondag in het Jan Breydelstadion op tegen Club Brugge. Weinigen geven de ...

339
339
'Forbs mag inpakken: Club Brugge heeft groot plan klaar'

Ivan Leko vroeg deze zomer om een extra rechter flankaanvaller, maar die kwam er nooit. Nu volgt ...

849
849
"Compleet gestoord"-Duchâtelet zorgt voor walging op TV

Een opvallend televisieoptreden van Roland Duchâtelet heeft voor heel wat ophef gezorgd. De ...

94
94
De Roeck voorgesteld bij STVV en geeft eerste doel prijs

STVV stelde namiddag Jonas De Roeck voor als opvolger van Frédéric De Meyer. De ...

28
28
Vertonghen loopt mee bij Beerschot: huwelijk in de maak?

Jan Vertonghen stopte als voetballer bij RSC Anderlecht. Nadien liep hij mee bij de Rode Duivels, ...

182
182
Standard onder zware druk: Euvrard verklaart Wilmots-verhaal

De crisis bij Standard blijft nazinderen. Na de tegenvallende resultaten en het gelijkspel tegen KV ...

86
86
Van Bommel speelt open kaart: vier Jonge Duivels op radar

Mark van Bommel maakte vrijdag zijn selectie voor het aankomende Nations League-tweeluik tegen ...

177
177
Thorup klopt op tafel in Genk: duo krijgt volle laag

Met een beschamend rapport van twee op 15 buitenshuis staat KRC Genk de immer lastige verplaatsing ...

217
217
Club Brugge rolt spierballen: vuurwerk op wintermercato

Ivan Leko wil niet te lang stilstaan bij de Champions League-triomf tegen PSV, want over een paar ...

425
425

Meer sportnieuws