Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

door
Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Primera Division. De Catalanen maakten zondagavond alvast indruk tijdens de laatste grote test van de voorbereiding. En ondertussen is de Spaanse vice-kampioen nog steeds niet klaar met het aantrekken van versterking.


Traditiegetrouw sloot Barça de voorbereiding af met een gala-wedstrijd, de zogenaamde Trofeo Joan Gamper. Dit jaar vormde het Mexicaanse Pumas van ex-speler Dani Alves de tegenstander van dienst. En de Mexicanen werden getrakteerd op een bolwassing: 6-0. Robert Lewandowski werd achteraf verkozen tot 'Man van de Match', ook andere nieuwkomers zoals Raphinha, Franck Kessié en Jules Koundé maakten speelminuten.

En coach Xavi zal normaal gezien ook volgende week tijdens de competitieopener tegen Rayo Vallecano beroep kunnen doen op deze aanwinsten. Hier en daar werd geopperd dat Barça niet in regel is met de Financial Fair Play-verplichtingen en de versterkingen dus niet zou kunnen inschrijven voor La Liga. Maar zondagavond maakte preses Joan Laporta dat alle nieuwkomers tijdig geregistreerd zullen worden. Daar voegde hij wel aan toe dat spelers zoals Samuel Umtiti en Martin Braithwaite best zo snel mogelijk vertrekken.

EXTRA AANWINST
En Laporta kon de supporters nog wat extra plezieren, zo kondigde hij alweer de volgende aanwinst aan. "We gaan nog één inkomende transfer afronden, daarover hebben we een principe-akkoord", aldus de voorzitter. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano gaat het om Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback zou op punt staan om de overstap te maken vanuit Chelsea en zou minder dan 10 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

In de breedte heeft Barça momenteel een betere kern dan Real ...

Meest recent

'Barcelona vloekt: Club Brugge gooit roet in eten'

Club Brugge heeft in januari heel veel aanbiedingen naast zich neergelegd. Onder meer FC Barcelona ...

30
30
Man Utd raast door en bezorgt topclub grote zorgen

Manchester United is de laatste weken sterk bezig, Tottenham tankte vorige week vertrouwen tegen ...

33
33
Wereldtop ruikt kans: Godts op weg naar megatransfer

Bij Ajax hebben ze heel wat Belgen in de selectie zitten. Dé grote uitblinker van dienst is ...

25
25
Marc Coucke zet alles op alles met megalomaan plan

Wie Marc Coucke zegt, zegt ambitie op groot formaat. De ondernemer die nooit tevreden lijkt met ...

83
83
Hayen hint nadrukkelijk: transfer niet uitgesloten

KRC Genk moet morgen winnen van RSC Anderlecht. Als dat niet gebeurt, lijken ze stilaan toch een ...

68
68
Gouden transferzet OHL? Mazzu in de wolken

OH Leuven is al jaren een zeer grijze ploeg. Waarnemers vinden dat er veel kwaliteit in de ploeg is, ...

26
26
Peter Verbeke keihard voor zichzelf: "Dat was een fout"

Peter Verbeke werkt bij AA Gent, Club Brugge en RSC Anderlecht. Bij die laatste club kende hij zeer ...

96
96
Tegenvaller of niet: Hubert blijft overtuigd

Bij Union SG spelen ze dit weekend tegen La Louvière. David Hubert moet wel een aantal ...

14
14
Anderlecht in paniekmodus: toch nog de markt op?

RSC Anderlecht blijft hardleers. We halen al een jaar aan dat Paars-Wit een tekort aan ...

333
333
FC Barcelona dropt bom in Europees voetbal

De afgelopen jaren is er veel veranderd in het wereldvoetbal. FC Barcelona probeerde iets in gang te ...

136
136
Vandenbroeck voert druk op: D-day voor Zulte Waregem

Zulte Waregem neemt het vandaag op tegen FCV Dender. Een match die ze maar best kunnen winnen. ...

42
42
'Koophonger Man City niet gestild: 80 miljoen euro'

Manchester City kende vele jaren amper concurrentie in Engeland. Maar de club is een nieuwe weg ...

45
45
TRANSFERUURTJE: Wereldtop bij Club, Barça met knaltransfer

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

105
105
Stijnen briest na Patro-drama: “Ben er niet goed van”

Patro Eisden speelde 4-4 gelijk tegen Jong Genk in de Challenger Pro League. De club van Stijn ...

232
232
‘Club moet vol aan de bak: dubbel vertrek ligt al vast’

Club Brugge maakt dit seizoen weer indruk in Europa. In de competitie loopt het minder, maar de ...

326
326
Boskamp genadeloos voor Anderlecht: “Haal hem terug”

RSC Anderlecht zit in een desastreuze periode. Paars-Wit nam afscheid van Besnik Hasi en ging ...

566
566
KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

252
252
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

234
234
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

206
206
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

155
155
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

498
498
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

296
296
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

1101
1101
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

633
633
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

82
82

Meer sportnieuws