Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

door
Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Primera Division. De Catalanen maakten zondagavond alvast indruk tijdens de laatste grote test van de voorbereiding. En ondertussen is de Spaanse vice-kampioen nog steeds niet klaar met het aantrekken van versterking.


Traditiegetrouw sloot Barça de voorbereiding af met een gala-wedstrijd, de zogenaamde Trofeo Joan Gamper. Dit jaar vormde het Mexicaanse Pumas van ex-speler Dani Alves de tegenstander van dienst. En de Mexicanen werden getrakteerd op een bolwassing: 6-0. Robert Lewandowski werd achteraf verkozen tot 'Man van de Match', ook andere nieuwkomers zoals Raphinha, Franck Kessié en Jules Koundé maakten speelminuten.

En coach Xavi zal normaal gezien ook volgende week tijdens de competitieopener tegen Rayo Vallecano beroep kunnen doen op deze aanwinsten. Hier en daar werd geopperd dat Barça niet in regel is met de Financial Fair Play-verplichtingen en de versterkingen dus niet zou kunnen inschrijven voor La Liga. Maar zondagavond maakte preses Joan Laporta dat alle nieuwkomers tijdig geregistreerd zullen worden. Daar voegde hij wel aan toe dat spelers zoals Samuel Umtiti en Martin Braithwaite best zo snel mogelijk vertrekken.

EXTRA AANWINST
En Laporta kon de supporters nog wat extra plezieren, zo kondigde hij alweer de volgende aanwinst aan. "We gaan nog één inkomende transfer afronden, daarover hebben we een principe-akkoord", aldus de voorzitter. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano gaat het om Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback zou op punt staan om de overstap te maken vanuit Chelsea en zou minder dan 10 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: 'Barça beslist: schokkende transfer met Club Brugge'

🚀

In de breedte heeft Barça momenteel een betere kern dan Real ...

Meest recent

Slimme tip: maak VoetbalNieuws jouw vaste bron op Google

Bij VoetbalNieuws brengen we je al jarenlang het belangrijkste nieuws uit de Jupiler Pro League en ...

81
81
STVV lijkt niet meer op huurling te moeten rekenen

STVV is na een waanzinnig seizoen nu al zeker van Europees voetbal en kan zich komend weekend ook ...

0
0
'Onverwachte miljoenentransfer voor AA Gent'

AA Gent beleefde met een drie op achttien nog niet al te veel plezier aan de play-offs. Zondag moet ...

21
21
'Feyenoord ontploft: Rigaux wordt enorme transferbom'

Feyenoord is verkocht. De club zoekt een nieuwe sportieve baas en Dévy Rigaux wordt gezien ...

60
60
Deschacht waarschuwt Taravel: "Seizoen naar de kloten"

Anderlecht beleefde enkele dramatische weken met een nul op negen tegen STVV, Union en Club Brugge. ...

46
46
'Kompany hakt knoop door over komst Rode Duivel'

Bayern München zag deze week zijn droom uiteen spatten, want het moest in de halve finale van ...

33
33
Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

KV Mechelen beleeft een boerenjaar en mag nog altijd dromen van een Europees ticket. Voor Benito ...

99
99
'Club Brugge pakt groots uit met revolutionair plan'

Bij Club Brugge namen ze de voorbije jaren een grote voorsprong op de concurrentie in België. ...

259
259
Europese finalisten gekend: ontdek de grote favorieten

De kaarten in de drie Europese competities zijn geschud. De voorbije dagen werden de tickets ...

45
45
'Revolutie bij Anderlecht: Sibierski krijgt carte blanche'

Met Antoine Sibierski heeft RSC Anderlecht eindelijk zijn nieuwe sportief directeur beet. Tijdens ...

245
245
Nieuwe wending Real-soap: Valderde komt zelf met statement

De crisis bij Real Madrid escaleerde deze week helemaal met een heftig incident tussen Federico ...

67
67
UEL/UECL: Tielemans naar finale, Penders en co sneuvelen

Donderdagavond werden de tickets voor de finales van de Europa en Conference League afgewerkt. In ...

58
58
'Bestuur nu al op scherp: historische mercato Club Brugge'

Club Brugge wil zich in de komende weken verzekeren van zijn 20ste landstitel, maar achter de ...

405
405
Trainingsgevecht zindert na: Real onderneemt stappen

Enkele dagen voor El Clasico op het veld van FC Barcelona, staat Real Madrid in vuur en vlam. De ...

96
96
Limburgse goudmijn: Genk stoomt nieuw toptalent al klaar

KRC Genk hoopt in de komende weken alsnog een Europees ticket te veroveren, maar ondertussen is men ...

179
179
'City en United knokken om Duivel, Kompany op de loer'

Verschillende Rode Duivels komen tijdens nakende zomermercato in aanmerking voor een mooie transfer. ...

145
145
'Exodus van start: Antwerp verliest eerste steunpilaar'

Antwerp FC staat opnieuw voor een drukke zomermercato. De sportieve leiding van de Great Old zal ...

706
706
'Vertrek Tzolis krijgt vorm: eisen Club Brugge gelekt'

Club Brugge neemt komende zomer afscheid van verschillende sterkhouders. Even laaide de hoop op een ...

445
445
'Irritaties bij Genk-bestuur: spelers intern aangepakt'

KRC Genk slikte afgelopen weekend een zware opdoffer en verloor in de Europe Play-Offs op Charleroi ...

539
539
Kompany hakt knoop door: Kane legt bom onder Bayern

De toekomst van Harry Kane bepaalt meer dan alleen de aanval van Bayern. Vincent Kompany botst ...

258
258
Real op apegapen: Valverde naar hospitaal na nieuwe knokpartij

Aanstaande zondag wil Real Madrid er alles aan doen om te voorkomen dat FC Barcelona kampioen speelt ...

229
229
Union verliest aura van sympathie: analist geeft dé reden

Union SG legde de voorbije jaren een indrukwekkend parcours af en deed sinds zijn promotie op ...

249
249
Kompany zwaar bestolen? Antwoord klaar en duidelijk

In de Champions League streden Bayern München en Paris Saint-Germain woensdag om het tweede ...

241
241
KV Kortrijk haalt slag thuis: steunpilaar mee naar JPL

Na één jaartje in de Challenger Pro League maakt KV Kortrijk komend seizoen zijn ...

67
67
Vier toppers, één verrassing: ontdek de Europese topscorers

Het einde van het seizoen in het clubvoetbal nadert met rasse schreden en dus staan ook nog heel wat ...

82
82
'Pittige vuurdoop: Sibierski krijgt eerste transferopdracht'

RSC Anderlecht presenteerde woensdag zijn nieuwe sportief directeur officieel aan de pers. Nu de ...

444
444

Meer sportnieuws