Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

130 stemmen
Laporta kondigt volgende Barça-aanwinst al aan

FC Barcelona lijkt helemaal klaar voor de start van het nieuwe seizoen in de Primera Division. De Catalanen maakten zondagavond alvast indruk tijdens de laatste grote test van de voorbereiding. En ondertussen is de Spaanse vice-kampioen nog steeds niet klaar met het aantrekken van versterking.


Traditiegetrouw sloot Barça de voorbereiding af met een gala-wedstrijd, de zogenaamde Trofeo Joan Gamper. Dit jaar vormde het Mexicaanse Pumas van ex-speler Dani Alves de tegenstander van dienst. En de Mexicanen werden getrakteerd op een bolwassing: 6-0. Robert Lewandowski werd achteraf verkozen tot 'Man van de Match', ook andere nieuwkomers zoals Raphinha, Franck Kessié en Jules Koundé maakten speelminuten.

En coach Xavi zal normaal gezien ook volgende week tijdens de competitieopener tegen Rayo Vallecano beroep kunnen doen op deze aanwinsten. Hier en daar werd geopperd dat Barça niet in regel is met de Financial Fair Play-verplichtingen en de versterkingen dus niet zou kunnen inschrijven voor La Liga. Maar zondagavond maakte preses Joan Laporta dat alle nieuwkomers tijdig geregistreerd zullen worden. Daar voegde hij wel aan toe dat spelers zoals Samuel Umtiti en Martin Braithwaite best zo snel mogelijk vertrekken.

EXTRA AANWINST
En Laporta kon de supporters nog wat extra plezieren, zo kondigde hij alweer de volgende aanwinst aan. "We gaan nog één inkomende transfer afronden, daarover hebben we een principe-akkoord", aldus de voorzitter. Volgens transferautoriteit Fabrizio Romano gaat het om Marcos Alonso. De Spaanse vleugelback zou op punt staan om de overstap te maken vanuit Chelsea en zou minder dan 10 miljoen euro moeten kosten.

LEES OOK: Na WK sensationele transfer voor Harry Kane?

🚀

In de breedte heeft Barça momenteel een betere kern dan Real ...

Meest recent

Goots waarschuwt Antwerp: "Met deze kern..."

Bij Antwerp blijft er grote onzekerheid heersen. Paul Gheysens kreeg wel uitstel om een bedrag van ...

21
21
Simon Mignolet zorgt voor speculatie met nieuwe samenwerking

Simon Mignolet heeft na een indrukwekkende carrière een punt gezet achter zijn leven als ...

18
18
Vertrekker bij Gent, tweede aanwinst voor Westerlo

Nu de voorbereiding op het nieuwe seizoen helemaal begonnen is, komen bij de meeste eersteklassers ...

12
12
Toch geen Duivels pensioen? Vader Courtois onthult plan

De Rode Duivels staan woensdagavond voor een belangrijke opdracht, want vanaf nu is het alles of ...

33
33
Anderlecht reageert fel na Meunier-gerucht

Bij Anderlecht staat de teller voorlopig op één nieuwe speler, in de persoon van ...

231
231
'Club heeft akkoord en vangt onverwachte miljoenen'

Bij Club Brugge moet de zomermercato nog echt op gang komen. Dat komt doordat de internationale ...

248
248
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht wil Rode Duivel, Union aast op ex-speler Club'

De zomerse transfercarrousel draait op toerental, ploegen in binnen- en buitenland zijn druk in de ...

186
186
Beale legt ambities bij Zulte op tafel: “Dat is de droom”

Michael Beale is de nieuwe hoofdtrainer van Zulte Waregem. De 45-jarige coach gaf een interview aan ...

136
136
Van Club Brugge naar Arsenal: straffe stap hogerop

Club Brugge is niet alleen sterk bezig op het veld, maar ook achter de schermen. In het verleden was ...

174
174
'Gheysens krijgt uitstel: Jaecques einde contract bij Antwerp'

De situatie bij Royal Antwerp FC is onzeker. Paul Gheysens had tot 30 juni om de lening van tien ...

399
399
Garcia: "Zo'n speler krijgt België misschien nooit meer"

Rudi Garcia zat in Seattle samen met de aanwezige Belgische media. Daar nam hij het op voor een van ...

118
118
'Biglia naar Serie A, Belgische club vangt bot'

Lucas Biglia keerde een jaar geleden terug naar RSC Anderlecht om er assistent-trainer te worden van ...

69
69
Gert Verheyen zet internet in brand met opvallende beelden

Wie Gert Verheyen alleen kent als scherpe voetbalanalist, zal wellicht twee keer moeten kijken naar ...

111
111
'Anderlecht drukt door: bod van negen miljoen euro'

RSC Anderlecht heeft nood aan aanvallende versterking. De Brusselaars hebben al jaren een probleem ...

522
522
'Deal bijna rond: Reynolds versiert knappe transfer'

KVC Westerlo gaat flink cashen. De Kemphanen gaan de komende dagen nog flink wat uitgaande transfers ...

102
102
Rode Duivels krijgen al mokerslag net voor Senegal

De Rode Duivels kregen na de groepswinst de loting waar ze op hoopten, maar voor de match tegen ...

352
352
Senegal is op zijn hoede voor drie Rode Duivels

België neemt het vanavond om 22u op tegen Senegal. De Rode Duivels krijgen een zeer taaie ...

182
182
'Anderlecht gelinkt aan zeer verrassende transfer'

RSC Anderlecht speurt rond naar versterking. De Brusselaars worden de afgelopen dagen met steeds ...

193
193
Antwerp houdt hart vast voor doemscenario: "Dit wil níémand"

Antwerp FC leeft in grote onduidelijkheid wat de toekomst betreft. Dinsdag verstreek de deadline ...

328
328
Benito Raman doet schokkende onthulling rond AA Gent

Benito Raman heeft uitgepakt met een verhaal dat bij heel wat voetbalfans de wenkbrauwen zal doen ...

305
305
Opstelling Duivels: Vandenbempt voorspelt drastische ingreep

Indien de Rode Duivels straks willen spreken over een geslaagd WK, zullen ze zich woensdag toch ...

168
168
Ontslaggolf op WK: bondscoach vertrekt vlak na uitschakeling

Het WK 2026 bleek inmiddels het Waterloo voor verschillende bondscoaches. En ook het volgende ...

86
86
Vanaken aan aftrap tegen Senegal? Albert klaar en duidelijk

Het aftellen is nu ook echt begonnen: woensdagavond strijden de Rode Duivels voor een plek in de ...

232
232
Transferbommetje! 'Anderlecht gaat voor stunt met WK-Duivel'

Bij RSC Anderlecht is de start van het nieuwe seizoen stilaan weer in zicht. De Brusselaars werken ...

669
669
Club Brugge aast op 13,5M-toptransfer: kleedkamer beeft al

Club Brugge heeft naar verluidt een explosief dossier op tafel liggen. Het gaat om een transfer die ...

635
635

Meer sportnieuws