'Anderlecht beslist over transfer Raman'

475 stemmen
'Anderlecht beslist over transfer Raman'

RSC Anderlecht heeft gepast gereageerd na de slipper op het veld van Cercle Brugge. Na de Europese zege in Estland, hield de recordkampioen zondagavond de drie punten thuis tegen RFC Seraing: 3-1. Ondertussen blijft het uitkijken naar wat de slotweken van de mercato brengen op Neerpede.


Zo lijkt er nog één en ander te bewegen aan uitgaande zijde. Francis Amuzu en Sergio Gomez worden sinds vorige week nadrukkelijk gelinkt aan respectievelijk OGC Nice en Manchester City. Afwachten of er eerstdaags een doorbraak wordt gevonden in hun dossiers. En inmiddels geraakte bekend dat ook Benito Raman andere oorden zou kunnen opzoeken.

De aanvaller toonde zich vorig seizoen al ontevreden over zijn gebrek aan speelminuten en in de huidige jaargang lijkt daar weinig verandering in te gaan komen. Volgens Het Laatste Nieuws zou Raman dan ook willen vertrekken. Zondag geraakte alvast bekend dat hij zou zijn aangeboden bij ex-club AA Gent. Daar is men op zoek naar een alternatief voor de zwaar geblesseerde Tarik Tissoudali.

ANDERLECHT WIL MEEWERKEN
Bij HLN weet men dat de Buffalo's voorlopig wel nog geen contact hebben opgenomen met Anderlecht. Volgens La Dernière Heure wil Paars-Wit op zich wel meewerken aan een transfer, maar dan moet er wel iets tegenover staan. Al beseffen de Brusselaars ook dat ze allicht niet zoveel zullen vangen als de 3.5 miljoen euro die vorig jaar betaald werd voor zijn komst. En ook Raman zelf zal wellicht moeten inleveren om een transfer rond te krijgen.

LEES OOK: Raman spreekt over einde carrière en haalt uit

Raman moet gewoon meer minuten krijgen bij Anderlecht ...

Meest recent

'Mbangula neemt beslissing over transfer én Rode Duivels'

In november 2024 was hij nog even Rode Duivel, maar vrijdag zal er in de lijst van Rudi Garcia zeker ...

47
47
Vanhaezebrouck ziet geweldig nieuws voor Duivels

Het is aftellen naar vrijdag, want dan maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK ...

70
70
'Verbazingwekkende terugkeer Sergio Ramos in LaLiga'

Sinds vorige winter zit Sergio Ramos zonder club, nadat hij vertrok bij het Mexicaanse Monterrey. De ...

33
33
'Union bidt voor sterkhouder in bekerfinale'

Donderdagnamiddag zullen alle ogen gericht zijn op het Koning Boudewijnstadion, want daar strijden ...

67
67
'Weer nieuwe twist: Lukaku nu al op weg naar België'

De voorbije maanden is er al héél wat inkt gevloeid over Romelu Lukaku. De soap ...

106
106
Van Himst geeft details prijs over gesprek met Sibierski

Bij Anderlecht pakten ze vorige week uit met hun nieuwe sportief directeur. De langverwachte ...

98
98
Belgisch toptalent breekt door: "De toekomst van PSV"

Het rijk is tegenwoordig aan de jonge Belgen in de Eredivisie. Bij Ajax is Mika Godts dit seizoen de ...

64
64
De Cat dropt plots stevige bom over Anderlecht-toekomst

Anderlecht staat donderdag voor zijn belangrijkste match van het seizoen, want in de bekerfinale ...

367
367
'Grote verandering in Genk: nieuwe functie Croonen'

Het is voor KRC Genk al een woelig seizoen geweest. De Limburgers grepen naast de top zes en de ...

127
127
Verhuurde JPL-spelers: einde seizoen met teleurstellingen

In de Jupiler Pro League hebben weer heel wat spelers de competitie tijdelijk verlaten voor een ...

29
29
STVV komt met fantastisch nieuws voor de fans

STVV eindigt sowieso derde in de Jupiler Pro League. Het is het tweede beste seizoen ooit uit de ...

70
70
'Club speelt met vuur: komst Beuker is regelrechte ramp'

Club Brugge dreigt op het slechtst mogelijke moment zijn sportieve architact kwijt te spelen. ...

310
310
Anderlecht zit op goudmijn: het ‘grote gelijk’ van Borguet

De toekomst van de Rode Duivels oogt zeer mooi. De Belgische clubs leveren al jaren goed werk inzake ...

295
295
Florentino Perez dropt bommetje bij Real Madrid

Het rommelt langs alle kanten bij Real Madrid. De Koninklijke gaf vandaag een verrassende ...

101
101
Deschacht en Gillet fileren Anderlecht: "Eerlijk gezegd..."

RSC Anderlecht en de bekerfinale, het is geen goed huwelijk. Paars-Wit won er de afgelopen 30 jaar ...

156
156
Voetbalbond maakt refs speeldag 8 en 9 wereldkundig

Met het einde van de play-offs in zicht wordt er nog snel een eindspurt ingezet, want volgende week ...

119
119
Opvallend: miscast Club Brugge heeft WK-ticket beet

Club Brugge vergaarde de afgelopen jaren een uitstekende reputatie op het internationale toneel. In ...

151
151
Cvetkovic verneemt verdict: Anderlecht in beroep

Donderdag is het moment van de waarheid aangebroken voor RSC Anderlecht, dat het in de bekerfinale ...

296
296
Stoelendans binnen Pro League: zitje voor Bouchez?

Tijdens de debatten omtrent het competitieformat wierp George-Louis Bouchez zich op als een van de ...

259
259
Coorevits verrast met uitspraak over periode na Deschacht

Annelien Coorevits blikt openhartig terug op haar periode bij ‘Temptation Island’ en de ...

170
170
Anderlecht speelt met vuur: pleidooi Cvetkovic onthuld

Jérémy Taravel deed afgelopen weekend zijn stinkende best om het te ontkennen, maar ...

381
381
'Leegloop bij Club NXT: vijf toptalenten richting exit'

Als een donderslag bij heldere hemel vernam Club Brugge dat Club NXT alsnog degradeert uit de ...

610
610
Groot nieuws rond Sporting Hasselt: "Kleine jongens..."

Sporting Hasselt staat voor de belangrijkste weken uit zijn recente geschiedenis. De Limburgse club ...

394
394
Na Geraerts nog een Belgische coach op de wip?

Voor Karel Geraerts gaat het niet echt goed na zijn vertrek bij Union SG. Schalke 04 werd een flop ...

188
188
Union SG baalt: smaakmaker na één jaar wellicht weg

Bij Union SG zullen ze ook komende zomer tal van spelers de club verlaten. Eén van de ...

98
98

Meer sportnieuws