'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

door
'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

Het vernieuwde Club Brugge staat nog niet helemaal op punt en dat is een understatement. Met 4 op 9 kan de regerende landskampioen allerminst tevreden zijn over de competitiestart. Zeker defensief gezien is er heel wat ruimte voor verbetering, er zal dan ook nog verder gesleuteld worden aan de achterlinie.


Coach Carl Hoefkens is voorlopig nog zoekende naar het succesrecept voor zijn verdediging. In de vier officiële matchen tot dusver koos hij telkens voor andere bezetting in de achterhoede. En op Stanley Nsoki kan hij inmiddels niet meer rekenen. De wispelturige Fransman werd vorige week voor zo'n 12 miljoen euro aan Hoffenheim verkocht. Maar ook Jack Hendry lijkt inmiddels geen optie meer. Volgens Het Nieuwsblad dreigt het verhaal van de Schot bijna af te lopen in Brugge.

Vorig seizoen startte Hendry nochtans sterk aan zijn avontuur bij Club, maar na de trainerswissel raakte hij zijn basisplaats kwijt. En het huidige seizoen is al helemaal een rollercoaster. Op de tribune tijdens de eerste twee matchen, vervolgens in de basis op Eupen en afgelopen vrijdag niet eens in de wedstrijdkern. Bij Het Nieuwsblad stelt men dat Hendry het 'stilaan kan vergeten onder Hoefkens' en dat hij op niet veel kansen meer moet rekenen.

TRANSFER?
De vraag is nu wat de toekomst zal brengen voor de Schot. Onder meer om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden, zou de verdediger graag voldoende minuten maken en die lijkt hij dus elders te moeten gaan zoeken. Afwachten of er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing uit de bus komt. Er heerste de voorbije weken wel wat belangstelling, maar erg concreet werd die niet. Op zijn Instagram-verhaal deelde Hendry zondagavond nog een foto die schijnbaar getrokken werd vanuit vliegtuig. Een hint op een nakend vertrek?

LEES OOK: ‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Hoefkens heeft Hendry te snel afgeschreven ...

Meest recent

Standard onder zware druk: volgt er verrassend ontslag?

Standard bakt er de laatste weken niets van. Ze verloren kansloos van Sporting Charleroi en AA Gent ...

69
69
AA Gent loopt weg met De Mil: Lopes verklapt zijn geheim

AA Gent scoorde maar liefst acht keer tegen RSC Anderlecht en Standard en boekte een zes op zes. ...

121
121
Beerschot neemt afscheid: spits verlaat het Kiel

Bij Beerschot vonden er al wat wissels plaats deze transferperiode. De Kielse Ratten hebben nog een ...

30
30
Lang krijgt klets om de oren: "Probleem ligt bij hem zelf"

Amper een half seizoen na zijn aankomst, is Noa Lang alweer vertrokken bij SSC Napoli. De ...

56
56
‘Onyedika ontploft: Club Brugge neemt brutale beslissing’

Bij Club Brugge is het plots oorlog rond Raphael Onyedika. De Nigeriaan duwt richting de uitgang, ...

509
509
'Mercato Anderlecht niet voorbij: Renard vol voor derde aanwinst'

RSC Anderlecht heeft een drukke transferweek achter de rug. Zowel aan de inkomende als de uitgaande ...

334
334
Hel breekt los op Sclessin: brute details supportersbestorming

Standard incasseerde vrijdagavond andermaal een optater en verloor met zware 0-4-cijfers van KAA ...

186
186
'Genk schiet wakker op mercato: versterking Hayen onderweg'

KRC Genk heeft donderdag eindelijk nog eens een wedstrijd kunnen winnen en plaatste zich zo ook voor ...

274
274
'Club gaat compleet los: bom geld voor dríé aanwinsten'

Nog een dikke week te gaan en de winterse transferperiode zit er alweer op. Maar nog heel wat ...

702
702
Toptransfer Antwerp: "Een interessant profiel"

Royal Antwerp FC kende tot op heden nog een rustige mercato. Nochtans kan de ploeg de nodige ...

301
301
Bom ontploft bij Standard: fans dringen kleedkamer binnen

Het is Crisis met een grote C bij Standard. Ze verloren met 0-4 van AA Gent en de top zes lijkt ...

306
306
'Pocognoli klopt aan voor toptransfer bij Anderlecht'

Bij RSC Anderlecht willen ze dolgraag een aantal spelers van de hand doen. De loonmassa moet naar ...

370
370
Uitgerekend Kanga vernedert Standard in eigen huis

In de Jupiler Pro League stond er met Standard - AA Gent een topper voor de top zes op het ...

165
165
KRC Genk trots: beste rapport in vele jaren

Het ging na de zege bij FC Utrecht vooral over de fans van KRC Genk. Maar de Limburgers zorgden wel ...

146
146
Hubert deelt gigantische tegenvaller Union SG mee

Union SG speelde verdienstelijk tegen Bayern München, maar verloor er met 2-0. De Brusselaars ...

88
88
'Dortmund wil zomerse slag slaan bij Genk én Club'

Borussia Dortmund is een club die heel aandachtig scout in de Jupiler Pro League. De Duitsers hebben ...

282
282
Leko krijgt volle laag: "Gelukkig dat hij AA Gent verliet"

Ivan Leko vertrok als een dief in de nacht bij AA Gent om voor Club Brugge te kenen. Ondertussen ...

296
296
Patro en Lokeren ronden alweer onderlinge transfer af

Sporting Lokeren en Patro Eisden maakten vorige week de transfer van Radja Nainggolan bekend. De ...

62
62
KRC Genk riskeert zware straf: club onderneemt stappen

Racing Genk won met 0-2 van FC Utrecht, maar het ging vooral over de rellen met de fans. CEO Luc ...

454
454
Vrancken heeft zeer groot transfernieuws bij STVV

Het is toch een drukke mercato bij STVV. Wouter Vrancken zag al drie spelers naar Stayen komen en er ...

376
376
'Club Brugge ruikt bloed: toptransfer aan stuntprijs'

Club Brugge heeft een winterkans geroken en ze willen toeslaan. Ze kunnen een toptransfer aan ...

561
561
KRC Genk houdt stand: "Juventus, PSV…? Valt héél goed mee"

KRC Genk is een club met een jeugdopleiding van Europese topklasse. De Limburgers wisten al heel wat ...

95
95
FCV Dender strikt smaakmaker uit Challenger Pro League

Er werden vanavond twee transfers officieel afgerond in de Jupiler Pro League. FCV Dender en La ...

52
52
'Anderlecht vindt akkoord: Stroeykens weigert voorstel'

Bij RSC Anderlecht mag er nog het een en ander verwacht worden deze transferperiode. De Brusselaars ...

486
486
OHL laat spits gaan, JPL-club hapt meteen

Oud-Heverlee Leuven heeft vandaag een speler gratis de club laten verlaten. Even later tekende die ...

66
66

Meer sportnieuws