'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

door
'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

Het vernieuwde Club Brugge staat nog niet helemaal op punt en dat is een understatement. Met 4 op 9 kan de regerende landskampioen allerminst tevreden zijn over de competitiestart. Zeker defensief gezien is er heel wat ruimte voor verbetering, er zal dan ook nog verder gesleuteld worden aan de achterlinie.


Coach Carl Hoefkens is voorlopig nog zoekende naar het succesrecept voor zijn verdediging. In de vier officiële matchen tot dusver koos hij telkens voor andere bezetting in de achterhoede. En op Stanley Nsoki kan hij inmiddels niet meer rekenen. De wispelturige Fransman werd vorige week voor zo'n 12 miljoen euro aan Hoffenheim verkocht. Maar ook Jack Hendry lijkt inmiddels geen optie meer. Volgens Het Nieuwsblad dreigt het verhaal van de Schot bijna af te lopen in Brugge.

Vorig seizoen startte Hendry nochtans sterk aan zijn avontuur bij Club, maar na de trainerswissel raakte hij zijn basisplaats kwijt. En het huidige seizoen is al helemaal een rollercoaster. Op de tribune tijdens de eerste twee matchen, vervolgens in de basis op Eupen en afgelopen vrijdag niet eens in de wedstrijdkern. Bij Het Nieuwsblad stelt men dat Hendry het 'stilaan kan vergeten onder Hoefkens' en dat hij op niet veel kansen meer moet rekenen.

TRANSFER?
De vraag is nu wat de toekomst zal brengen voor de Schot. Onder meer om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden, zou de verdediger graag voldoende minuten maken en die lijkt hij dus elders te moeten gaan zoeken. Afwachten of er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing uit de bus komt. Er heerste de voorbije weken wel wat belangstelling, maar erg concreet werd die niet. Op zijn Instagram-verhaal deelde Hendry zondagavond nog een foto die schijnbaar getrokken werd vanuit vliegtuig. Een hint op een nakend vertrek?

LEES OOK: Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Hoefkens heeft Hendry te snel afgeschreven ...

Meest recent

‘Oude bekende 1B helpt Inter aan Rode Duivel’

Met nog zeven speeldagen voor de boeg lijkt Inter op weg naar de titel in de Serie A. Desondanks ...

9
9
‘Standard vult dringende vacature met koopje in’

Standard ging zaterdag met 1-2 onderuit tegen Westerlo en lijkt daardoor voorlopig de rol in de ...

31
31
Enorme verrassing in PO2? “We mogen nog hopen”

De Europe Play-Off kende zondag een verrassende wending. KRC Genk raakte in eigen stadion verrassend ...

39
39
Doku stuurt Arsenal flinke waarschuwing

De titelstrijd in de Premier League is dit weekend weer een pak spannender geworden. Leider Arsenal ...

35
35
Anderlecht bibbert na uitvallen De Cat en Coosemans

Anderlecht leek zondagavond lange tijd alweer tegen een domper aan te lopen. Na een nul op negen ...

210
210
Essevee (en Cercle) zeker van behoud na ommekeer op Dender

De Relegation Play-Off werd zondagavond al grotendeels in een beslissende plooi gelegd. Zulte ...

152
152
Club meldt domper: einde seizoen sterkhouder

Club Brugge heeft zaterdag gedaan wat het moest doen om zijn titelambities in leven te houden door ...

219
219
Hubert tevreden: "Dat gaat het verschil maken"

Union SG won met 0-1 van KV Mechelen. Zo blijven ze aan de leiding staan. De Brusselaars spelen ...

62
62
Anderlecht in extase na onverwachte ommekeer in slotfase

RSC Anderlecht begon om 18u30 aan zijn match tegen AA Gent. De Brusselaars kenden alweer een zeer ...

217
217
'Club Brugge knalt: 15 miljoen voor absolute topdeal'

Club Brugge heeft een bod neergelegd dat deze transfer meteen in een andere categorie duwt. De ...

513
513
Manchester City blaast titelstrijd nieuw leven in

In  de Premier League kon Manchester City de titelstrijd weer leven inblazen als het won bij ...

41
41
Opschudding bij Anderlecht - AA Gent: "Schandalig!"

RSC Anderlecht en AA Gent hebben de eerste helft afgewerkt in het Lotto Park. De Buffalo's zijn ...

353
353
'Club Brugge zet zinnen op nieuwe sensatie'

Bij Club Brugge staan ze voor een héél drukke zomer. De kans is groot dat er een halve ...

456
456
Fluitconcert in Cegeka Arena: Hayen heeft verklaring

Na amper twee speeldagen is KRC Genk zijn leidersplaats in de Europe Play-Offs (voorlopig) kwijt. De ...

385
385
CPL: voorlaatste ticket uitgedeeld, duel om laatste PO-plek

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de reguliere competitie in de Challenger Pro League. ...

64
64
Straffe reeks doorprikt: Vanderbiest geeft reden slipper KVM

KV Mechelen was bezig aan een straffe reeks tegen Union SG. Sinds 2019 had Malinwa niet meer op ...

63
63
Genk bijt tanden stuk op OHL: Westerlo leider in Play-Off II

Verrassende wending in de Europe Play-Offs. Tijdens zijn eerste thuismatch van de nacompetitie ...

95
95
Enorme verrassing bij Anderlecht, één wissel bij AA Gent

RSC Anderlecht ging in zijn drie voorbije wedstrijden telkens onderuit. Zondagavond moet dan ook een ...

131
131
Spurs virtueel op degraderen, dure slipper De Bruyne en co

In Engeland is de crisis bij Tottenham Hotspur compleet. De Londense club verloor zondag ook van ...

57
57
Wout wint Roubaix! Voetbalwereld smult mee van droomzege Van Aert

Wout van Aert heeft zondag een mooi stukje wielergeschiedenis geschreven. Na een beklijvend duel van ...

230
230
Totale afgang Diakhon: pijnlijke details raken bekend

Club Brugge boekte zaterdagavond op het veld van STVV een cruciale driepunter (1-2), maar maakte ...

541
541
'Carrick legt transfereis neer: United-bom van 90 miljoen'

Na een uitstekende reeks in de voorbije weken, is Manchester United goed op weg naar de derde plaats ...

133
133
Ongeziene dominantie: Beveren gaat voor historie in CPL

Aanstaande vrijdag wordt de slotspeeldag van de Challenger Pro League afgewerkt. Het wordt dan ...

168
168
Union doorbreekt Mechelse vloek: met 6 op 6 naar titelclash

Union SG is met een perfect rapport aan de Champions' Play-Offs begonnen. Dankzij een doelpunt van ...

97
97
Hayen voert één wissel door, Mazzu grijpt stevig in

KRC Genk is met belangrijke uitoverwinning aan de Europe Play-Offs begonnen. Dat vraagt wel om een ...

15
15

Meer sportnieuws