'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

door
'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

Het vernieuwde Club Brugge staat nog niet helemaal op punt en dat is een understatement. Met 4 op 9 kan de regerende landskampioen allerminst tevreden zijn over de competitiestart. Zeker defensief gezien is er heel wat ruimte voor verbetering, er zal dan ook nog verder gesleuteld worden aan de achterlinie.


Coach Carl Hoefkens is voorlopig nog zoekende naar het succesrecept voor zijn verdediging. In de vier officiële matchen tot dusver koos hij telkens voor andere bezetting in de achterhoede. En op Stanley Nsoki kan hij inmiddels niet meer rekenen. De wispelturige Fransman werd vorige week voor zo'n 12 miljoen euro aan Hoffenheim verkocht. Maar ook Jack Hendry lijkt inmiddels geen optie meer. Volgens Het Nieuwsblad dreigt het verhaal van de Schot bijna af te lopen in Brugge.

Vorig seizoen startte Hendry nochtans sterk aan zijn avontuur bij Club, maar na de trainerswissel raakte hij zijn basisplaats kwijt. En het huidige seizoen is al helemaal een rollercoaster. Op de tribune tijdens de eerste twee matchen, vervolgens in de basis op Eupen en afgelopen vrijdag niet eens in de wedstrijdkern. Bij Het Nieuwsblad stelt men dat Hendry het 'stilaan kan vergeten onder Hoefkens' en dat hij op niet veel kansen meer moet rekenen.

TRANSFER?
De vraag is nu wat de toekomst zal brengen voor de Schot. Onder meer om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden, zou de verdediger graag voldoende minuten maken en die lijkt hij dus elders te moeten gaan zoeken. Afwachten of er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing uit de bus komt. Er heerste de voorbije weken wel wat belangstelling, maar erg concreet werd die niet. Op zijn Instagram-verhaal deelde Hendry zondagavond nog een foto die schijnbaar getrokken werd vanuit vliegtuig. Een hint op een nakend vertrek?

LEES OOK: 'Hoefkens in shock: Belgische collega zaagt aan stoelpoten'

Hoefkens heeft Hendry te snel afgeschreven ...

Meest recent

Duivels-alarm: Waarom De Cuyper plots ter discussie staat

Maxim De Cuyper leek het probleem op links eindelijk te hebben opgelost bij de Rode Duivels. Maar na ...

23
23
'Liverpool verslikt zich: 'opvolger Salah' kost 100 miljoen'

Wie wordt komende zomer de opvolger van Mohamed Salah? Het is een vraag die de supporters van ...

13
13
Vandenbempt kiest verkeerde richting: verbijstering alom

Peter Vandenbempt, voor veel mensen in de voetbalwereld nog steeds de beste commentator, liet ...

16
16
"Geweldig"- Debast geeft complimenten aan mede-Duivel

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een flinke portie vertrouwen getankt richting het WK. In ...

39
39
Alles of niets: scharniermoment in stadiondossier Club

Club Brugge maakt zich op voor een belangrijke week. Zondag worden de Champions' Play-Offs geopend ...

489
489
Truitjes-gate blijft nazinderen: zo reageren spelers VS

De oefenwedstrijd tussen de Verenigde Staten en de Rode Duivels heeft heel wat stof doen opwaaien. ...

141
141
"Amper 17 jaar" - Anderlecht smult van Duivels debuut De Cat

Het blijft bijzonder snel gaan voor Nathan De Cat. Om amper 17-jarige leeftijd maakte de ...

175
175
Rode Duivel zakt door het ijs: Waalse pers deelt buis uit

De Rode Duivels hebben een goed gevoel over gehouden aan de start van hun oefencampagne richting het ...

239
239
Opvallend: Coucke, Trump en De Wever samen in één foto

Er zijn momenten waarop zelfs drukbezette zakenmannen hun dagelijkse routine achter zich laten. Marc ...

65
65
Tottenham bereikt bodem: interim-trainer vliegt na 7 matchen

Het dramatische seizoen van Tottenham Hotspur heeft zondag een nieuw dieptepunt bereikt. Zo maakte ...

83
83
'Barça schiet in actie: Europese klepper naar Camp Nou'

FC Barcelona zal na de interland-break een gooi doen naar de Spaanse titel en de eindzege in de ...

60
60
Shirtjes-catastrofe USA-België: pijnlijke details lekken uit

De oefenwedstrijd tussen België en de Verenigde Staten heeft voor een lawine aan kritiek ...

266
266
Van Crombrugge en Vanessa laten iedereen speculeren

Het is ondertussen anderhalf jaar geleden dat Vanessa D’Hooghe en Hendrik Van Crombrugge hun ...

120
120
Bayern-legende doet openbaring: dít zei Guardiola over Kompany

Vincent Kompany heeft in zijn tweede seizoen aan het roer bij Bayern München heel wat harten ...

244
244
'Antwerp staat paf: Oosting genoemd bij andere club'

Antwerp FC hoopt zich zich via de Europe Play-Offs alsnog van een Europees ticket te verzekeren. ...

459
459
'Salah weg bij Liverpool: verrassende nieuwe club wenkt'

Liverpool FC kondigde dinsdagavond het einde van een tijdperk aan. Via de officiële kanalen ...

147
147
Mexico-België om 3u 's nachts: VTM komt met mooie geste

Nadat de Verenigde Staten zaterdag over de knie werden gelegd, kruisen de Rode Duivels eerstdaags de ...

1403
1403
'Transferbom Club in stroomversnelling: gesprekken onderweg'

De sportieve leiding van Club Brugge kan zijn agenda komende zomer best niet te vol plannen. Zo ...

495
495
'Schoktransfer Lewandowksi: Rode Duivel grote pineut'

Robert Lewandowski lijkt bezig aan zijn laatste maanden bij FC Barcelona. Maar de Poolse goalgetter ...

175
175
Titelclash Union en Club: "Zij zijn de te kloppen ploeg"

In de komende dagen is het woord aan de nationale ploegen, vervolgens gaat de climax van het seizoen ...

308
308
Anderlecht krijgt waarschuwing bekerfinale: "Dan zijn ze gek"

RSC Anderlecht krijgt op 14 mei een uitgelezen kans om zijn eerste prijs sinds 2017 te veroveren. In ...

278
278
Alderweireld keihard voor Duivel: "Ik zet hem níét in basis"

De Rode Duivels hebben hun eerste oefenwedstrijd richting het WK al overtuigend gewonnen. Zo werden ...

1251
1251
'Bayern onverbiddelijk: Kompany speelt routinier kwijt'

Ook bij Bayern München wordt van de interland-break gebruik gemaakt om de krijtijnen voor ...

129
129
TRANSFERUURTJE: 'Recorddeal Karetsas, knaltransfer Keita'

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

202
202
Duivel maakt statement in VS: "Rol als blikopener"

De eerste test op de oefenstage werd succesvol afgerond. De Rode Duivels slachtten de Vernenigde ...

88
88

Meer sportnieuws