'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

door
'Hoefkens maakt slachtoffer: transfer wenkt'

Het vernieuwde Club Brugge staat nog niet helemaal op punt en dat is een understatement. Met 4 op 9 kan de regerende landskampioen allerminst tevreden zijn over de competitiestart. Zeker defensief gezien is er heel wat ruimte voor verbetering, er zal dan ook nog verder gesleuteld worden aan de achterlinie.


Coach Carl Hoefkens is voorlopig nog zoekende naar het succesrecept voor zijn verdediging. In de vier officiële matchen tot dusver koos hij telkens voor andere bezetting in de achterhoede. En op Stanley Nsoki kan hij inmiddels niet meer rekenen. De wispelturige Fransman werd vorige week voor zo'n 12 miljoen euro aan Hoffenheim verkocht. Maar ook Jack Hendry lijkt inmiddels geen optie meer. Volgens Het Nieuwsblad dreigt het verhaal van de Schot bijna af te lopen in Brugge.

Vorig seizoen startte Hendry nochtans sterk aan zijn avontuur bij Club, maar na de trainerswissel raakte hij zijn basisplaats kwijt. En het huidige seizoen is al helemaal een rollercoaster. Op de tribune tijdens de eerste twee matchen, vervolgens in de basis op Eupen en afgelopen vrijdag niet eens in de wedstrijdkern. Bij Het Nieuwsblad stelt men dat Hendry het 'stilaan kan vergeten onder Hoefkens' en dat hij op niet veel kansen meer moet rekenen.

TRANSFER?
De vraag is nu wat de toekomst zal brengen voor de Schot. Onder meer om zijn kansen bij de nationale ploeg gaaf te houden, zou de verdediger graag voldoende minuten maken en die lijkt hij dus elders te moeten gaan zoeken. Afwachten of er voor het sluiten van de mercato nog een oplossing uit de bus komt. Er heerste de voorbije weken wel wat belangstelling, maar erg concreet werd die niet. Op zijn Instagram-verhaal deelde Hendry zondagavond nog een foto die schijnbaar getrokken werd vanuit vliegtuig. Een hint op een nakend vertrek?

LEES OOK: 'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Hoefkens heeft Hendry te snel afgeschreven ...

Meest recent

KV Mechelen wil Antwerp ferme steek uitdelen

KV Mechelen en Royal Antwerp FC bekampen elkaar in een belangrijk rechtstreeks duel voor een plek in ...

5
5
Plots scherpe kritiek op Kompany: crisis bij Bayern

Het Bayern München van Vincent Kompany leek dit seizoen ongenaakbaar in de Bundesliga, maar ...

8
8
Beerschot-fans morren: sportieve baas slaat terug

Beerschot zag afgelopen wintermercato enkele sterkhouders vertrekken. De Antwerpse club wil zo snel ...

30
30
Vanderbiest legt veto op: geen vertrek bij KV

KV Mechelen is bezig aan een goed seizoen. Het voetbal is niet oogstrelend, maar de Maneblussers ...

68
68
Genk ruikt megadeal: transfer boven 20 miljoen

KRC Genk verkocht Hyun-Gyu Oh voor 14 miljoen euro aan Besiktas. Dat is een zeer pittige prijs voor ...

205
205
'Alarm bij Club Brugge: Arsenal en Chelsea op de stoep'

Club Brugge lijkt komende zomer een leegloop tegemoet te gaan. Heel wat basispionnen gaan de club ...

194
194
'Bom bij Club Brugge: sterspeler botst met Madou'

De wintermercato is dicht, maar bij Club Brugge blijft één dossier nazinderen. Een ...

622
622
‘Anderlecht beeft: in handen van Europese supermacht?’

Dat debat sleept al langer aan bij Anderlecht, maar het raakt net aan de kern van de ambitie. Want ...

464
464
Westerlo weggespeeld door STVV: Charai reageert hard

KVC Westerlo was geen partij voor een oppermachtig STVV. Het werd 0-4 in de Kempen. Uiteraard waren ...

44
44
'Renard buitenspel? Nieuwe wending bij Anderlecht'

De kans lijkt met de dag kleiner te worden dat Olivier Renard nog lang de sportieve baas zal blijven ...

411
411
Akin onthult breuk bij Beerschot: “Hij wilde niet meer spelen”

Beerschot lijkt niet meteen versterkt uit de mercato te zijn gekomen. Althans, niet op de korte ...

126
126
Vrancken zonder twijfel: “De beste in de Jupiler Pro League!"

STVV maakt een zeer stevig statement en won met 0-4 op het veld van KVC Westerlo. Een zeer knappe ...

128
128
Boskamp geeft RSCA gouden tip in trainerszoektocht

RSC Anderlecht zoekt een nieuwe trainer, maar die zoektocht verloopt moeilijk. Mark van Bommel en ...

254
254
Antwerp haalt slag thuis met nieuw contract

Royal Antwerp FC heeft nog heel weinig financiële middelen en de eigen jeugd is belangrijker ...

120
120
De Mil ziet valkuil voor AA Gent: "Ik ben benieuwd"

AA Gent kende even een heropleving, maar tegen La Louvière speelden ze na een matige ...

66
66
Saliba verrast: "Heel goede aanwinst voor Anderlecht"

RSC Anderlecht zit zwaar in de problemen. Ze kunnen amper nog winnen en de crisis wordt met de match ...

245
245
Beresterk STVV maakt statement op veld van Westerlo

In de Jupiler Pro League stond er met Westerlo-STVV een zeer leuk duel op het programma. Twee ...

132
132
Biglia weg bij Anderlecht: dit is dé reden voor zijn vertrek

Lucas Biglia verliet vandaag tot ieders verrassing RSC Anderlecht. De Argentijn was sinds begin dit ...

188
188
“Beste van België” – Euvrard onthult plan tegen Club Brugge

Standard Luik won vorige speeldag de rivalenstrijd van RSC Anderlecht, maar er wacht weer een topper ...

254
254
Hauspie over Vandenhaute: "Had geen vat op hem bij RSCA"

RSC Anderlecht is weer bij af. Het seizoen lijkt nu al slechter te worden dan vorig jaar. Olivier ...

352
352
Major League Soccer heeft er een wereldster bij

Hoe zou het nog zijn met James Rodriguez? De Colombiaanse aanvallende middenvelder was ooit een ...

21
21
Riemer geeft dé oorzaak voor zoveelste RSCA-crisis

RSC Anderlecht is al jaren op de dool. De laatste keer dat het goed ging was een drietal jaar ...

444
444
Murillo (ex-Anderlecht) versiert miljoenentransfer

Amir Murillo heeft Olympique Marseille verlaten. De rechtsachter heeft een transfer beet. De Fransen ...

60
60
Verliest Club Brugge talent? “Spannende maanden”

Club Brugge heeft met Club NXT een succesvolle talentenfabriek dat elk seizoen spelers aflevert aan ...

225
225
Vermeeren aan de schandpaal: totale oorlog in Marseille

Van publiekslieveling naar bankzitter in een paar weken: Arthur Vermeeren is in Marseille plots ...

374
374

Meer sportnieuws