'Antwerp betaalt pittige som voor komst Ekkelenkamp'

340
'Antwerp betaalt pittige som voor komst Ekkelenkamp'

Antwerp FC is bezig aan een uitstekende start van het seizoen. De Great Old staat na drie speeldagen alleen aan de leiding in de Jupiler Pro League en boekte zondagavond tegen OH Leuven (4-2) alweer zijn vijfde opeenvolgende zege. Dat terwijl de selectie van coach Mark van Bommel niet eens op punt staat.


Zo rondde RAFC in aanloop naar het duel met OHL nog een inkomende transfer af. Zoals verwacht versterkten de Antwerpenaren zich met Jurgen Ekkelenkamp. Het jeugdproduct van Ajax speelde sinds vorige zomer voor Hertha Berlijn, maar kon zich daar niet volledig doorzetten en mocht bij een goed bod beschikken. Het had er echter alle schijn van dat Club Brugge met zijn handtekening aan de haal zou gaan. Maar na een late twist was het toch de Great Old die aan het langste einde trok.

Ekkelenkamp legde afgelopen weekend zijn medische en fysieke proeven met succes af. Vervolgens tekende hij op de Bosuil een contract van vier seizoenen. Om onder meer Club Brugge af te troeven, moest de Great Old wel behoorlijk diep in de buidel tasten. Volgens Het Laatste Nieuws kostte de Nederlandse middenvelder immers zo'n vijf miljoen euro. Daarmee komt hij meteen terecht in de top 5 van duurste Antwerp-aanwinsten tot dusver.

NOG MEER VERSTERKING
Ondanks de komst van zijn landgenoot, lijkt sportieve baas Marc Overmars nog niet klaar met zijn werk op de mercato. Na het vertrek van Manuel Benson naar Burnley, is de kans bijvoorbeeld groot dat er nog een extra flankaanvaller zal bij komen. Er beloofd dus nog één en ander te gebeuren bij het stamnummer één. Zeker als straks de poules van de Europa League worden gehaald.

Antwerp is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

'Belgische clubs azen op koopje bij Marseille'

De start van de wintermercato nadert stilaan met rasse schreden. Clubs moeten nog twee maanden ...

1
1
Straffe comeback Man Utd, ook zeges Bayern, Barça en PSG

De vierde speeldag in de league phase van de Champions League heeft dinsdagavond heel wat spektakel ...

19
19
Lukaku kent zijn nieuwe trainer bij Fenerbahçe

Romelu Lukaku lijkt eindelijk een basisplaats beet te hebben bij Fenerbahçe, maar veel ...

11
11
Nederlanders lachen met Forbs: Bosz springt in de bres

Club Brugge gaat woensdagavond op het veld van PSV op zoek naar zijn derde overwinning op rij in de ...

65
65
'Antwerp neemt verrassend besluit voor bekerclash'

Komend weekend staat er nog competitievoetbal op het programma, maar daarna is het weer tijd voor ...

61
61
Yamal blijft schitteren: record van Mbappé sneuvelt

Om 21u werden er opnieuw een pak wedstrijden afgetrapt in de Champions League en die leveren meteen ...

37
37
Bounida doet verrassende onthulling over toekomst bij Ajax

Vorig seizoen leek Rayane Bounida eindelijk helemaal door te breken bij Ajax. Het supertalent klokte ...

40
40
Allegri komt met hoopgevende update over De Bruyne

Afgelopen weekend gingen de alarmbellen af bij Mark van Bommel. Enkele dagen voor hij zijn selectie ...

19
19
Bosz neemt het op voor Fernandez: "Alles voor de clicks..."

Woensdagavond kijken PSV en Club Brugge elkaar in de ogen in de Champions League. Voor een aantal ...

12
12
'STVV wil verrassende oude bekende als trainer'

Het was maandag bijltjesdag in de Jupiler Pro League, want er werden twéé trainers op ...

178
178
'Leipzig is wanhopig: Bakayoko voor spotprijsje op te halen'

De start van de wintermercato nadert stilaan en een aantal Belgen weten nu al dat ze voor een ...

55
55
Leko geeft aan waar de gevaren bij PSV liggen

Club Brugge is uitstekend begonnen aan zijn campagne in de Champions League, want tegen Aston Villa, ...

110
110
'Opsteker KV Mechelen: 2 sterkhouders keren terug'

KV Mechelen deed vorig weekend een geweldige zaak door Genk te kloppen. Het pakt zo zes op zes en ...

83
83
'Bosz flirt met Vanaken: transfer naar PSV op til?'

Het is stilaan een traditie bij matchen van Club Brugge in de Champions League: de trainer van de ...

98
98
'Bayern juicht te vroeg: Kane zorgt voor onverwachte wending'

In München klinken ze al op de nieuwe deal met Harry Kane. Alleen krijgt de beste speler ter ...

86
86
AA Gent bevestigt mokerslag: dramatisch verdict Burgess

Rik De Mil duimde nog dat de schade alsnog zou meevallen, maar zoals verwacht blijkt helaas niks ...

318
318
Opdoffer voor Genk: exit Youth League na spektakelstuk

Enkele dagen nadat het eerste elftal onderuit ging in Mechelen kregen ook de beloften van KRC Genk ...

61
61
Bosz blaast loftrompet: Club Brugge maakt indruk op PSV

In de Champions League staat er woensdag met PSV tegen Club Brugge een Derby der Lage Landen op het ...

65
65
Anderlecht keert kar: trio terug naar RSCA Futures

RSC Anderlecht boekte zaterdag een deugddoende zege met Westerlo. Deels met dank aan Jayden Onia ...

329
329
Leko vist outcast op: opvallende comeback bij Club Brugge

Na de zeges tegen Inter en Lens hoopt Club Brugge woensdag ook tegen PSV een resultaat te boeken in ...

296
296
'Bizarre werkwijze Cercle Brugge blootgelegd: hallucinant'

Cercle Brugge heeft afscheid genomen van hoofdtrainer Lars Friis. De oefenmeester leek nog ...

233
233
Verliest België weer parel? Anderlecht-belofte reageert

De afgelopen jaren verloor België heel wat toptalenten aan andere federaties. De malaise lijkt ...

183
183
Belgisch toptalent Noah Fernandez sneert ferm naar PSV

Noah Fernandez is een jeugdproduct van Lierse, maar hij maakte al op jonge leeftijd de overstap naar ...

116
116
Selectie Club Brugge voor PSV: Leko bevestigt verandering

Club Brugge neemt het woensdagavond in de Champions League op tegen PSV Eindhoven. Blauw-Zwart is ...

208
208
HVH maakt Standard-smaakmaker af: “Serieus blijven hè”

Standard Luik kent een wisselvallige periode en de Rouches vinden maar geen aansluiting bij de ...

209
209

Meer sportnieuws