'Antwerp betaalt pittige som voor komst Ekkelenkamp'

door
'Antwerp betaalt pittige som voor komst Ekkelenkamp'

Antwerp FC is bezig aan een uitstekende start van het seizoen. De Great Old staat na drie speeldagen alleen aan de leiding in de Jupiler Pro League en boekte zondagavond tegen OH Leuven (4-2) alweer zijn vijfde opeenvolgende zege. Dat terwijl de selectie van coach Mark van Bommel niet eens op punt staat.


Zo rondde RAFC in aanloop naar het duel met OHL nog een inkomende transfer af. Zoals verwacht versterkten de Antwerpenaren zich met Jurgen Ekkelenkamp. Het jeugdproduct van Ajax speelde sinds vorige zomer voor Hertha Berlijn, maar kon zich daar niet volledig doorzetten en mocht bij een goed bod beschikken. Het had er echter alle schijn van dat Club Brugge met zijn handtekening aan de haal zou gaan. Maar na een late twist was het toch de Great Old die aan het langste einde trok.

Ekkelenkamp legde afgelopen weekend zijn medische en fysieke proeven met succes af. Vervolgens tekende hij op de Bosuil een contract van vier seizoenen. Om onder meer Club Brugge af te troeven, moest de Great Old wel behoorlijk diep in de buidel tasten. Volgens Het Laatste Nieuws kostte de Nederlandse middenvelder immers zo'n vijf miljoen euro. Daarmee komt hij meteen terecht in de top 5 van duurste Antwerp-aanwinsten tot dusver.

NOG MEER VERSTERKING
Ondanks de komst van zijn landgenoot, lijkt sportieve baas Marc Overmars nog niet klaar met zijn werk op de mercato. Na het vertrek van Manuel Benson naar Burnley, is de kans bijvoorbeeld groot dat er nog een extra flankaanvaller zal bij komen. Er beloofd dus nog één en ander te gebeuren bij het stamnummer één. Zeker als straks de poules van de Europa League worden gehaald.

LEES OOK: Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp is momenteel de grootste titelfavoriet ...

Meest recent

Club-bestuur in vuurlinie: groot risico wintermercato

Club Brugge bleef relatief rustig op de wintermercato. Ondanks enkele vertrekkers en de belofte om ...

127
127
Standard incasseert uppercut na euforie Anderlecht

Standard kon afgelopen speeldag vieren na de knappe zege tegen rivaal RSC Anderlecht, maar de ...

35
35
Oorlog Vermeeren in Marseille: De Zerbi reageert

Het gaat er stevig aan toe in Marseille. Arthur Vermeeren werd de afgelopen weken telkens op de bank ...

82
82
Anderlecht-bestuur afgemaakt: “Hasi niet enige probleem"

RSC Anderlecht heeft besloten om Besnik Hasi te ontslaan. Paars-Wit greep in na de zure nederlaag ...

171
171
Halve finales Croky Cup: waar en wanneer op TV te bekijken?

De halve finales van de Croky Cup staan voor de deur. Sporting Charleroi neemt het op tegen Union SG ...

183
183
‘Vreemde keuzes Club Brugge: veel werk op de plank’

Club Brugge beloofde versterkingen, maar uiteindelijk bleef het bij één: Felix ...

312
312
STVV leeft meer dan ooit: zelfs tot in Japan succes

Sint-Truiden VV beleeft een topseizoen. Wouter Vrancken heeft de orde goed op zaken bij STVV en de ...

56
56
Alarm bij KRC Genk: Hayen krijgt stevige waarschuwing

KRC Genk won afgelopen speeldag van Dender, maar het was zonder glans tegen de rode lantaarn van de ...

285
285
Opvolger van Hasi: twee Anderlecht-opties afgeschoten

Na het ontslag van Besnik Hasi bij Anderlecht is de geruchtenmolen op hol geslagen. De ene naam na ...

366
366
Enorme tegenslag STVV: “Ref zat van begin tot einde fout”

Sint-Truiden VV is dit seizoen dé grote revelatie van de Jupiler Pro League, maar de ...

83
83
Foket slaat ferm op tafel: weer kans bij Anderlecht?

Thomas Foket is volledig naar de achtergrond verdwenen bij RSC Anderlecht. De vleugelverdediger is ...

570
570
TRANSFERUURTJE: ‘Vuurwerk bij Anderlecht, Club en Genk vrezen’

De winterse transfercarrousel is afgerond. Ploegen in binnen- en buitenland hebben op Transfer ...

359
359
‘Anderlecht spartelt, Euvrard vindt succesformule Standard'

Standard Luik won afgelopen speeldag van grote rivaal RSC Anderlecht. De Rouches kunnen zo weer naar ...

167
167
Vreemde tendens JPL-wintermercato: onheil op komst?

De wintermercato zit er op voor de Belgische clubs. In sommige landen is de transfermarkt nog open, ...

321
321
Anderlecht krijgt gouden raad: “Preud’homme en Van Gaal”

RSC Anderlecht is naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdtrainer. Besnik Hasi werd ontslagen en ...

432
432
KRC Genk investeert in veelzijdig supertalent (15)

KRC Genk staat bekend om een sterke jeugdopleiding en de Limburgers zijn dan ook van plan om verder ...

193
193
Anderlecht maakt last minute-wintertransfer bekend

RSC Anderlecht was op de slotdag van de wintermercato nog erg actief. Een dag later heeft Paars-Wit ...

266
266
KAA Gent stelt op het nippertje nog aanwinst voor

De wintermercato is in België gesloten, maar toch sijpelen er nog deals naar buiten. Zo stelde ...

113
113
Ongeziene beelden: dít snauwde Hasi aan rust tegen Lambrechts

Standard boekte afgelopen zondag een cruciale zege in de clash met aartsrivaal RSC Anderlecht. Bij ...

491
491
'Blunder treft Anderlecht: in extremis versterking onderweg'

RSC Anderlecht versterkte zich vlak voor het sluiten van de transferperiode met flankaanvaller Coba ...

343
343
'Arsenal, Barça, ...: Belgisch goudhaantje plots grof wild'

Een aantal (kandidaat-)Rode Duivels wisselden tijdens de voorbije transferperiode van club. Anderen ...

146
146
Antwerp in de wolken: onverwachte miljoenensom in laatje

Antwerp FC liet het transfergeweld op de Deadline Day grotendeels aan zich voorbij gaan. Desondanks ...

217
217
Twee topkandidaten bij Anderlecht: eerste twijfels duiken op

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor op de levensbelangrijke bekermatch van aanstaande ...

889
889
Dag Allemaal: Vlasic stuurt fel signaal naar Van Gucht

Sinds een aantal jaren zijn sportanker Ruben Van Gucht en voormalig hoogspringkampioene Blanka ...

320
320
DeadlineDay: miljoenenregen in Premier League, Atlético haalt uit

Ook in de grote Europese voetballanden ging de transfermarkt maandagavond weer op slot. Groot ...

176
176

Meer sportnieuws