'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

143 stemmen
'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

Manchester United hoopte dit seizoen een nieuwe start te kunnen nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de Nederlandse trainer slaagt er voorlopig ook niet in om de club uit het slop te trekken. Nadat United in de zomer getergd werd door de soap rond het mogelijke vertrek van Cristiano Ronaldo, liepen ze in hun eerste competitiematch alweer tegen een blamage aan. Brighton kwam met 1-2 winnen op Old Trafford.


Het is dus duidelijk dat Ten Hag nog véél werk aan de winkel heeft en dat zijn kern nog versterking nodig zal hebben. Onder meer in de aanval heeft de coach geen opties te over. Aangezien Ronaldo nog niet klaar was om te starten, moest Christian Eriksen tegen Brighton als valse negen opdraven. Anthony Martial is de enige andere diepe spits in de kern, maar de Fransman is geblesseerd.

Er kan dus nog een aanvaller bij en de oplossing zou van een wel zeer bizarre naam kunnen komen. Volgens The Athletic denkt United namelijk aan Marko Arnautovic om de voorhoede te versterken. De 33-jarige Oostenrijker is sinds vorige zomer na een Chinees avontuur aan de slag bij Bologna, waar hij vorig seizoen wel veertien keer wist te scoren in de Serie A.

CONTACT
Dat zijn aardige cijfers, maar desondanks zou het toch opmerkelijk zijn als Arnautovic de redder in nood van dit United zou moeten worden. Ten Hag kent de spits wel goed, want de twee werkten nog samen bij FC Twente. United zou 8 miljoen euro plus bonussen willen neertellen, al zou Bologna wel meer willen. De broer en makelaar van Arnautovic bevestigde tegenover Oostenrijkse media al dat er inderdaad een bod van een 'belangrijke' club binnengekomen is en dat hij nu zal proberen met Bologna een akkoord te sluiten.

LEES OOK: 'Tresoldi dropt bom: Club Brugge met rug tegen de muur'

Zou hij Man Utd uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Spalletti brengt cruciale update over transfer Openda

Juventus was dit weekend te gast in België, want zaterdagavond kwam het op bezoek bij Standard. ...

10
10
'Genk zet zich schrap voor nieuw Karetsas-offensief'

KRC Genk haalde deze zomer al stevig uit op de transfermarkt door 10,5 miljoen euro neer te tellen ...

65
65
'Club grijnst na nieuwe wending in dossier Tresoldi'

Er blijkt bij Club Brugge nog heel veel werk aan de winkel voor het nieuwe seizoen, want van zijn ...

173
173
Standard slaagt er niet in te stunten tegen Juventus

Standard werkte zaterdagavond de galawedstrijd van zijn voorbereiding af. Op Sclessin kregen de ...

69
69
Thibaut Courtois trekt aandacht met mysterieuze foto

Alsof een trouwfeest nog niet genoeg was, trok Thibaut Courtois later op de avond naar een van de ...

61
61
'Union heeft volgende uitgaande knaltransfer beet'

Union lijkt een week voor de start van zijn seizoen klaar voor de dienst. Het zette in zijn laatste ...

65
65
'Real haalt meteen weer keihard uit: persoonlijk akkoord'

Bij Real Madrid pakten ze deze zomer al uit met een stevig transferoffensief, want na twee jaar ...

47
47
Henry komt met zéér straffe uitspraak over Tzolis

Christos Tzolis heeft deze week eindelijk zijn droomtransfer afgerond. De Griekse winger trok na ...

99
99
Grote clash: Van Gucht zet Vannieuwkerke stevig onder druk

Na weken waarin Ruben Van Gucht vooral om andere redenen de aandacht trok, krijgt de populaire ...

83
83
'Real dropt weer transferbom: akkoord over Rodri'

Na twee tegenvallende seizoenen zonder prijs is het Real Madrid menens om straks weer met succes aan ...

78
78
'Union neemt afscheid van zeldzame flop'

Union maakte de voorbije seizoenen indruk met de consistentie in zijn prestaties, ondanks dat het ...

23
23
Week voor Supercup: Club verliest wéér, knappe zege Union

Binnen iets minder dan een week gaat het nieuwe Belgische voetbalseizoen alweer van start met de ...

200
200
Club Brugge plant stuntdeal met Braziliaanse dribbelkoning

Club Brugge kijkt naar Brazilië voor versterking. Blauw-zwart heeft miljoenen klaar voor een ...

792
792
'Naar Antwerp? Stengs heeft nieuwe club gekozen'

Voor Antwerp blijft het een zeer moeizame transferzomer. De club werd wekenlang gegijzeld door de ...

232
232
"Van Bommel? Hij stond ook bij ons op het lijstje"

Mark van Bommel tekende voor amper twee jaar bij de Belgische bond. Niet echt een project voor de ...

114
114
'Cercle Brugge stunt met transfer bij Manchester City'

Cercle Brugge beseft dat het nood heeft aan versterking. De Bruggelingen hebben daarom besloten om ...

108
108
Haalt Anderlecht nog ex-spelers terug in huis?

Bij RSC Anderlecht haalde Tim Borguet Guillaume Gillet terug naar Neerpede. Hij werd er trainer van ...

430
430
Extra optie voor Van Bommel? Belgische parel maakt indruk

Olympique Lyon heeft mogelijk een uitstekende zaak gedaan op de transfermarkt. Zij haalden Julien ...

188
188
Oefenmatchen: OHL, Cercle onderuit, STVV speelt gelijk

Er stonden namiddag een aantal oefenmatchen op het programma. Cercle Brugge, Zulte Waregem, KV ...

63
63
'Club Brugge verliest Onyedika: clubs vinden akkoord'

Club Brugge gaat nog een sterkhouder verliezen. Raphael Onyedika trekt weldra de deur achter zich ...

653
653
'Rol Vandenhaute bekend, Alderweireld moét kiezen'

Wouter Vandenhaute is de hoofdaandeelhouder van Royal Antwerp FC, Toby Alderweireld stapt ook mee ...

900
900
Kana ziet goede evolutie: "Dàt is Anderlecht"

RSC Anderlecht speelde verdienstelijk in en tegen Hammarby. Maar meer ook niet. Marco Kana kijkt al ...

284
284
'STVV dreigt volgende sterkhouder te verliezen'

STVV lijkt zich mogelijk op te maken voor een mogelijke wissel onder de lat. Hoewel er nog geen ...

148
148
Lierse SK klaar op de transfermarkt? Van den Abbeel oordeelt

Lierse SK is volop bezig aan de voorbereiding op het nieuwe seizoen. De club uit de Challenger Pro ...

73
73
Rondje België: 'Rigaux in gesprek, Okereke terug naar JPL'

Dévy Rigaux gaat de kern van Feyenoord flink moeten uitdunnen. Er zijn véél te ...

185
185

Meer sportnieuws