'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

143 stemmen
'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

Manchester United hoopte dit seizoen een nieuwe start te kunnen nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de Nederlandse trainer slaagt er voorlopig ook niet in om de club uit het slop te trekken. Nadat United in de zomer getergd werd door de soap rond het mogelijke vertrek van Cristiano Ronaldo, liepen ze in hun eerste competitiematch alweer tegen een blamage aan. Brighton kwam met 1-2 winnen op Old Trafford.


Het is dus duidelijk dat Ten Hag nog véél werk aan de winkel heeft en dat zijn kern nog versterking nodig zal hebben. Onder meer in de aanval heeft de coach geen opties te over. Aangezien Ronaldo nog niet klaar was om te starten, moest Christian Eriksen tegen Brighton als valse negen opdraven. Anthony Martial is de enige andere diepe spits in de kern, maar de Fransman is geblesseerd.

Er kan dus nog een aanvaller bij en de oplossing zou van een wel zeer bizarre naam kunnen komen. Volgens The Athletic denkt United namelijk aan Marko Arnautovic om de voorhoede te versterken. De 33-jarige Oostenrijker is sinds vorige zomer na een Chinees avontuur aan de slag bij Bologna, waar hij vorig seizoen wel veertien keer wist te scoren in de Serie A.

CONTACT
Dat zijn aardige cijfers, maar desondanks zou het toch opmerkelijk zijn als Arnautovic de redder in nood van dit United zou moeten worden. Ten Hag kent de spits wel goed, want de twee werkten nog samen bij FC Twente. United zou 8 miljoen euro plus bonussen willen neertellen, al zou Bologna wel meer willen. De broer en makelaar van Arnautovic bevestigde tegenover Oostenrijkse media al dat er inderdaad een bod van een 'belangrijke' club binnengekomen is en dat hij nu zal proberen met Bologna een akkoord te sluiten.

LEES OOK: 'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Zou hij Man Utd uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Zeven Duivels na WK-verhaal: wat is hun toekomst bij België?

Het WK ligt achter de rug en het was de laatste wereldbeker waar de Gouden Generatie nog aardig was ...

63
63
'KRC Genk ruikt jackpot: Karetsas zorgt voor clubrecord'

Konstantinos Karetsas gaat KRC Genk deze zomer verlaten, dat staat vast. De Limburgers weten dat ...

32
32
Pijnlijke waarheid over Hayen komt boven bij Genk

Bij Genk blijft na het vertrek van Nicky Hayen vooral een wrang gevoel achter. De club gaf hem na ...

292
292
Engeland en Argentinië slepen zich naar halve finales

De tweede halve finale is bekend. Engeland en Argentinië nemen het daar tegen elkaar op. Beiden ...

31
31
Waarom Anderlecht zijn fenomenen niet lang(er) kan houden

Nathan De Cat heeft RSC Anderlecht na amper één seizoen in het eerste elftal verlaten. ...

107
107
Club Brugge droomt van scenario à la Jashari en Stankovic

Club Brugge heeft stevig geïnvesteerd in zijn eerste zomertransfer. De Bruggelingen betaalden ...

94
94
'Terugkeer Klopp als trainer in kannen en kruiken'

Twee jaar nadat hij afzwaaide bij Liverpool lijkt Jürgen Klopp klaar voor zijn grote terugkeer ...

101
101
'Ajax zet zinnen op volgende transferbom'

Ajax gooit het na een tegenvallend seizoen deze zomer alweer over een andere boeg. Sportief ...

56
56
'Man Utd grijpt in na blunder van Lammens'

Voor de Rode Duivels kwam er vrijdagavond een einde aan hun WK en dat kwam hard aan. De manier ...

296
296
'Sibierski pakt door: vierde Anderlecht-aanwinst op komst'

Bij Anderlecht ligt er deze zomer heel wat transferhuiswerk op tafel, maar toch kwam de mercato maar ...

623
623
'Knaltransfer Karetsas: deze topclub drukt plots door'

KRC Genk zag dit weekend het vertrek van Nicky Hayen naar Burnley bevestigd. De Limburgers moeten zo ...

353
353
'Toekomst Garcia: KBVB neemt eerste standpunt in'

De Rode Duivels zagen vrijdagavond een einde komen aan hun WK door een late nederlaag tegen Spanje. ...

212
212
Infantino wil WK nog groter: "Uitbreiding overwegen"

Het WK is in zijn slotfase aanbeland. Zaterdagavond staan de twee laatste kwartfinales op het ...

165
165
'Courtois opent doos van Pandora bij Rode Duivels'

De Rode Duivels dropen vrijdagavond zwaar teleurgesteld af, nadat ze in de slotminuten alsnog hun ...

678
678
'Club siddert: Tresoldi geeft jawoord aan topclub'

Club Brugge ging zaterdag in zijn tweede oefenwedstrijd onderuit tegen Feyenoord. Daarbij kon het ...

661
661
Wending Broos? Zuid-Afrika brengt verrassend statement

Hugo Broos beleefde op zijn 74ste nog een hoogtepunt in zijn carrière door Zuid-Afrika naar ...

98
98
'KV Mechelen wil shoppen bij JPL-degradant'

Bij KV Mechelen moeten ze deze zomer vrezen voor het vertrek van meerdere smaakmakers na een sterk ...

200
200
Mechele krijgt heuglijk nieuws vlak na WK-uitschakeling

De Rode Duivels verteren zaterdag nog steeds de ontgoocheling van vrijdagavond, want de late ...

211
211
Stadion is niet genoeg: Verhaeghe plant nóg grotere stunt

Club Brugge heeft eindelijk zijn nieuwe stadion beet, maar voor Bart Verhaeghe is dat geen eindpunt. ...

1912
1912
WK-rapport België: één buis, vier grote uitblinkers

Het WK van de Rode Duivels is voorbij. De Belgen mogen terugblikken op een meer dan geslaagde ...

754
754
'Publiekslieveling Club twijfelt: vertrekken of bijtekenen'

Gaat Club Brugge na de contractverlenging van Hugo Vetlesen nog een speler langer aan zich binden? ...

424
424
Afscheid van Rode Duivel: "Mijn laatste WK-match"

Het mooie WK-avontuur van de Rode Duivels is voorbij. Ze lieten een land weer dromen van een stunt ...

337
337
Blunderde Garcia met Courtois? Ex-doelman verklaart

De Rode Duivels verloren na een goede prestatie met 2-1 van Spanje. De Belgen leken op weg naar ...

139
139
Lof voor Garcia: "Zijn tactische plan was perfect"

Rudi Garcia heeft België eindelijk weer eens een goed toernooi laten beleven. Na twee enorme ...

108
108
Garcia houden of niet? Vanhaezebrouck velt oordeel

Rudi Garcia leverde tot op heden voortreffelijk werk. Bij een nationale ploeg telt het om resultaten ...

474
474

Meer sportnieuws