'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

143 stemmen
'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

Manchester United hoopte dit seizoen een nieuwe start te kunnen nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de Nederlandse trainer slaagt er voorlopig ook niet in om de club uit het slop te trekken. Nadat United in de zomer getergd werd door de soap rond het mogelijke vertrek van Cristiano Ronaldo, liepen ze in hun eerste competitiematch alweer tegen een blamage aan. Brighton kwam met 1-2 winnen op Old Trafford.


Het is dus duidelijk dat Ten Hag nog véél werk aan de winkel heeft en dat zijn kern nog versterking nodig zal hebben. Onder meer in de aanval heeft de coach geen opties te over. Aangezien Ronaldo nog niet klaar was om te starten, moest Christian Eriksen tegen Brighton als valse negen opdraven. Anthony Martial is de enige andere diepe spits in de kern, maar de Fransman is geblesseerd.

Er kan dus nog een aanvaller bij en de oplossing zou van een wel zeer bizarre naam kunnen komen. Volgens The Athletic denkt United namelijk aan Marko Arnautovic om de voorhoede te versterken. De 33-jarige Oostenrijker is sinds vorige zomer na een Chinees avontuur aan de slag bij Bologna, waar hij vorig seizoen wel veertien keer wist te scoren in de Serie A.

CONTACT
Dat zijn aardige cijfers, maar desondanks zou het toch opmerkelijk zijn als Arnautovic de redder in nood van dit United zou moeten worden. Ten Hag kent de spits wel goed, want de twee werkten nog samen bij FC Twente. United zou 8 miljoen euro plus bonussen willen neertellen, al zou Bologna wel meer willen. De broer en makelaar van Arnautovic bevestigde tegenover Oostenrijkse media al dat er inderdaad een bod van een 'belangrijke' club binnengekomen is en dat hij nu zal proberen met Bologna een akkoord te sluiten.

LEES OOK: 'United wild van Lammens: ingrijpend transferbesluit'

Zou hij Man Utd uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Rudi Garcia verbaast met onthulling over Romelu Lukaku

De definitieve WK-selectie van de Rode Duivels is bekend. Bondscoach Rudi Garcia bracht 26 namen ...

18
18
Anderlecht grijpt hard in na ferme uithaal Bertaccini

De verloren bekerfinale komt hard aan bij RSC Anderlecht. Paars-Wit ging in de verlengingen met 3-1 ...

93
93
Garcia pakt extra speler mee naar WK: hoop voor De Cat?

Bondscoach Rudi Garcia heeft de definitieve selectie van de Rode Duivels bekendgemaakt. De Franse ...

73
73
‘Club Brugge baalt: al twee aanbiedingen van 40 miljoen’

Club Brugge staat voor een hete transferzomer. Verschillende sterkhouders lijken klaar voor een stap ...

146
146
Twee namen zorgen voor Duivelse storm: “Wat een grap!”

Bondscoach Rudi Garcia heeft de selectie voor het WK 2026 bekendgemaakt. De Rode Duivels trekken met ...

217
217
Sels, Openda, Godts: Garcia verklaart grote afwezigen

Vrijdagmiddag heeft Rudi Garcia bekendgemaakt welke 26 Rode Duivels straks mee mogen naar het WK. Om ...

179
179
WK-selectie Duivels: Met Fernandez-Pardo, geen Sels of Openda

De start van het WK nadert met rasse schreden en de Rode Duivels willen in de Verenigde Staten ...

264
264
Odoi moet na halfjaar alweer op zoek naar nieuwe club

Denis Odoi vertrok vorige zomer bij Antwerp, maar moest bijzonder lang wachten tot hij een nieuwe ...

64
64
Anderlecht komt met felle reactie na wangedrag fans

Donderdag moest een hoogdag worden voor Anderlecht, maar dat draaide uiteindelijk anders uit. Het ...

139
139
Zeer opvallende uitgaande transfer bij Cercle Brugge

Voor Cercle Brugge zit het seizoen er al op, nadat het zich in de Relegation Play-Off wist te ...

70
70
Vormer wees aanbod van opmerkelijke eersteklasser af

Ruud Vormer gaat twee jaar na het einde van zijn spelerscarrière een opmerkelijke nieuwe ...

186
186
TRANSFERUURTJE: 'Anderlecht grijpt in, Kompany dringt aan'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

327
327
Club Brugge wrijft in de handen: “Zal rol in titel spelen”

Club Brugge en Union SG strijden nog om de titel. Beide clubs kijken elkaar recht in de ogen in een ...

385
385
‘Coucke heeft nog twee opties: anders exit bij Anderlecht’

RSC Anderlecht incasseerde een nieuwe mokerslag van jewelste. Paars-Wit ging in de bekerfinale ...

892
892
KAA Gent stelt plots nieuwe versterking voor

KAA Gent kent een desastreuze Champions Play-Offs en de Buffalo’s zijn al volop bezig met ...

106
106
Ruud Vormer verrast met nieuwe uitdaging als T1

Ruud Vormer is een publiekslieveling bij Club Brugge en de voormalige middenvelder was jarenlang een ...

187
187
‘Leandro Trossard maakt persoonlijk drama mee’

De geruchten over het privéleven van Leandro Trossard komen uitgebreid in de Britse pers. ...

124
124
Sardella ziet grote oorzaak van Anderlecht-deceptie

RSC Anderlecht verloor de bekerfinale van rivaal Union SG. Paars-Wit ging in de verlengingen kopje ...

203
203
'Transfer bij Club Brugge in stroomversnelling: deal nabij'

Club Brugge is nog volop verwikkeld in de strijd om de landstitel, maar maakt achter de schermen ook ...

396
396
Vandenbempt voorspelt nóg enorme verrassing in WK-selectie

Om 13u20 is het eindelijk zover: dan kondigt Rudi Garcia aan welke 26 Rode Duivels hij zal meenemen ...

263
263
Anderlecht krijgt factuur: fans richten ravage aan

Voor Anderlecht is de bekerfinale uiteindelijk een ontgoocheling gewonnen. Het ging na verlengingen ...

253
253
'KV Mechelen kan cashen met recorddeal Van Brederode'

KV Mechelen hoopt in de laatste drie wedstrijden van het seizoen nog een Europees ticket uit de ...

160
160
FIFA geeft Rudi Garcia plots enorme WK-opsteker

Om 13u20 maakt Rudi Garcia de selectie van de Rode Duivels voor het WK bekend. Er wordt nog druk ...

259
259
WK-selectie Japan: 2 Kanaries, een Genkie, vedette ontbreekt

Minder dan een maand voor de start van het WK druppelen er alsmaar meer selecties binnen van ...

56
56
Nieuw akkoord DAZN: weer opsteker voor Belgische fans

Er is de voorbije maanden heel wat drama geweest rond de uitzendrechten van het Belgische voetbal. ...

222
222

Meer sportnieuws