'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

143
'Bizarre naam moet Man Utd gaan redden'

Manchester United hoopte dit seizoen een nieuwe start te kunnen nemen met de aanstelling van Erik ten Hag, maar de Nederlandse trainer slaagt er voorlopig ook niet in om de club uit het slop te trekken. Nadat United in de zomer getergd werd door de soap rond het mogelijke vertrek van Cristiano Ronaldo, liepen ze in hun eerste competitiematch alweer tegen een blamage aan. Brighton kwam met 1-2 winnen op Old Trafford.


Het is dus duidelijk dat Ten Hag nog véél werk aan de winkel heeft en dat zijn kern nog versterking nodig zal hebben. Onder meer in de aanval heeft de coach geen opties te over. Aangezien Ronaldo nog niet klaar was om te starten, moest Christian Eriksen tegen Brighton als valse negen opdraven. Anthony Martial is de enige andere diepe spits in de kern, maar de Fransman is geblesseerd.

Er kan dus nog een aanvaller bij en de oplossing zou van een wel zeer bizarre naam kunnen komen. Volgens The Athletic denkt United namelijk aan Marko Arnautovic om de voorhoede te versterken. De 33-jarige Oostenrijker is sinds vorige zomer na een Chinees avontuur aan de slag bij Bologna, waar hij vorig seizoen wel veertien keer wist te scoren in de Serie A.

CONTACT
Dat zijn aardige cijfers, maar desondanks zou het toch opmerkelijk zijn als Arnautovic de redder in nood van dit United zou moeten worden. Ten Hag kent de spits wel goed, want de twee werkten nog samen bij FC Twente. United zou 8 miljoen euro plus bonussen willen neertellen, al zou Bologna wel meer willen. De broer en makelaar van Arnautovic bevestigde tegenover Oostenrijkse media al dat er inderdaad een bod van een 'belangrijke' club binnengekomen is en dat hij nu zal proberen met Bologna een akkoord te sluiten.

LEES OOK: Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Zou hij Man Utd uit de nood kunnen helpen?

Meest recent

Ronaldo had bijna Belgische T1: "Kon coach worden van Al-Nassr"

Marc Brys heeft nog lang niet alle ambities opgeborgen. De voormalige bondscoach van Kameroen ...

12
12
Goed nieuws én slecht nieuws: Hubert met blessureupdate

Union Sint-Gillis trekt zaterdag naar SK Beveren voor de tiende speeldag van de Jupiler Pro League. ...

13
13
Lammens krijgt de volle laag: Keane messcherp

Het zijn momenteel geen gemakkelijke tijden voor Senne Lammens bij Manchester United. De club ...

31
31
Onstopbaar Club Brugge rolt Zulte Waregem in één helft op

Club Brugge ging aan de Gaverbeek op zoek naar een 27 op 30. Zulte Waregem zocht na een 0 op 12 dan ...

56
56
Club Brugge mist sterkhouder tegen Anderlecht

Club Brugge neemt het volgende week op tegen RSC Anderlecht. De Belgische landskampioen zal daar ...

184
184
Coucke haalt uit naar krant: "Puur fake news!"

We haalden de afgelopen weken aan dat het woord 'crisis' tegenwoordig wel héél snel in ...

59
59
Club Brugge maakt gehak van Zulte Waregem: "Even doorduwen"

Zulte Waregem en Club Brugge begonnen om 20u45 aan hun partij in de Jupiler Pro League. De eerste 45 ...

54
54
Bornauw verrast met uitspraken over Bertaccini en Stroeykens

RSC Anderlecht moet zaterdagavond winnen van KVC Westerlo. Anders zal het echt crisis zijn. Gaat ...

136
136
Thorup looft smaakmaker: "Verwacht ik van al mijn invallers"

KRC Genk zit in de lift. Na drie overwinningen op rij groeit het vertrouwen binnen de Limburgse ...

37
37
Nieuwkomers in de Jupiler Pro League: 11 toptransfers

Dit weekend staat in de Jupiler Pro League speeldag tien op het programma. De ideale gelegenheid dus ...

148
148
Club Brugge kraakt Potts: onverwachte wending op komst?

In Brugge krijgt Freddie Potts week na week de wind van voren, zelfs Ivan Leko wil hem een andere ...

690
690
Godts onder stoom en laat Bodart kansloos achter

Mika Godts trok afgelopen zomer van Ajax naar PSG. Het begon was moeilijk, maar logisch want de Rode ...

53
53
Basisploeg Club Brugge: Leko hakt knoop door

Om 20u45 spelen Zulte Waregem en Club Brugge hun partij in de Jupiler Pro League. Ivan Leko heeft ...

98
98
Zorgen bij Leko? "Voelt dat hij de groep even kwijt is"

Club Brugge is bezig aan een goed seizoen. Blauw-Zwart wint de meeste matchen, maar Ivan Leko was ...

65
65
Euvrard voert zélf druk: hoogspanning bij Standard

Standard staat onder zware druk na een nul op twaalf. Vincent Euvrard weet dat een zege nodig is, ...

65
65
Coucke breekt stilte bij Anderlecht: "Geduld ver op"

Hij had zich voorgenomen om zich voortaan in stilzwijgen te hullen, maar nu het weer van kwaad naar ...

342
342
Bruno houdt adem in: vaste titularis Anderlecht out?

Op de valreep speelt RSC Anderlecht zaterdag zijn enige thuismatch in oktober. Een met veel druk op ...

155
155
De Mil verschaft update uit ziekenboeg AA Gent

Dankzij de fraaie 4-0 zege tegen Anderlecht is AA Gent nog steeds de fiere koploper in onze ...

95
95
Bruno spreekt klare taal over ontslag bij Anderlecht

Het is stilaan vijf voor twaalf bij RSC Anderlecht, waar Vitor Bruno zijn stoel alsmaar meer ...

182
182
Leko hakt knopen door: laatste kans bij Club Brugge?

Met het oog al half op PSV gericht gaat Club Brugge vrijdag op bezoek bij Zulte Waregem. Vermits hij ...

230
230
Nainggolan in grote problemen? Parket vraagt heftige celstraf

Radja Nainggolan riskeert een bijzonder zware straf. De voormalige Rode Duivel, die tegenwoordig bij ...

173
173
Bestuur viseert Bruno: vijf voor twaalf in Anderlecht

Zelf houdt hij niet van het woord 'crisis', maar als CEO van RSC Anderlecht voelde Kenneth Bornauw ...

119
119
Nieuwkomers in Jupiler Pro League: de 11 grootste flops

Komend weekend staat in de Jupiler Pro League al de tiende speeldag op het programma. Het ideale ...

225
225
586.000 euro en één bizarre regel: Man Utd-fan Littler stunt

Luke Littler is een supporter van Manchester United, maar in zijn nieuwe Netflix-show draait alles ...

43
43
Dierckx doet boekje open over Club Brugge: “Een schok”

Tuur Dierckx speelt momenteel bij het Sporting Hasselt van Sam Kerkhofs en Rik Verheye, maar de ...

139
139

Meer sportnieuws