'Standard wil oude bekende terughalen'

door
'Standard wil oude bekende terughalen'

Bij Standard hebben ze zondag eindelijk hun eerste zege van het nieuwe seizoen weten te pakken, want dankzij twee strafschoppen konden ze met 2-0 de maat nemen van Cercle Brugge. Daardoor staan de Rouches nu met vier op negen in de middenmoot van het klassement, maar uiteraard dromen ze van meer. Daarvoor zal er wel nog versterking nodig zijn.


Tot dusver werden nog altijd maar twee nieuwe spelers binnengehaald met Noah Ohio en Jacob Barrett Laursen, maar ongetwijfeld zal er de komende weken nog één en ander bewegen op Sclessin. Zo zou er weleens een oude bekende kunnen terugkeren om de defensie te versterken. Volgens het Turkse NTV Spor wil Standard namelijk Dino Arslanagic terughalen.

De 29-jarige verdediger was van 2011 tot begin 2017 al eens actief op Sclessin. De toen nog jonge Arslanagic pendelde jarenlang tussen bank en basis en lag regelmatig onder vuur. Daarna deed hij het bij Moeskroen wel goed en zo versierde hij een transfer naar Antwerp. Na drie jaar op de Bosuil koos hij voor AA Gent, maar daar zou hij het amper een jaar uithouden. Vorige zomer verkaste hij naar Göztepe.

PITTIGE VRAAGPRIJS
In Turkije deed de Bosnische Belg het afgelopen seizoen wel goed met drie goals en één assist in 33 wedstrijden. Dat zorgt er wel voor dat Göztepe wil dat er boter bij de vis komt, want ze zouden mikken op een transfersom van 2 miljoen euro. Desondanks zouden de gesprekken wel al gaande zijn, al is Standard niet alleen. Ook Westerlo, dat de Turkse markt uitstekend kent, zou aan zijn mouw trekken.

LEES OOK: Bekendmaking kalender PO's: Club-RSCA op speeldag 1

Zou dat een goede transfer zijn van Standard?

Meest recent

Beslissing Lukaku zet alles op scherp bij Anderlecht

Lukaku is al van Anderlecht in zijn hoofd en in zijn omgeving, maar net dat maakt de spanning in ...

117
117
Garcia grijpt in: één naam duikt plots op bij Duivels

Ook zonder Romelu Lukaku lieten de Rode Duivels zaterdag tegen de Verenigde Staten vijf keer de ...

51
51
De Cat schrijft geschiedenis: Kompany bijt in het stof

Het oefenkamp in de Verenigde Staten ging van start met een ruime 2-5 zege tegen het gastland. Niks ...

212
212
Voetbalbond doorbreekt stilte na shirts-rel Duivels

Consternatie alom zaterdagavond in de Belgische huiskamer. Niet per se omdat de Rode Duivels op ...

119
119
Rode Duivel valt zwaar door de mand: "Als een miniem"

Senne Lammens en Jérémy Doku eisten allebei een hoofdrol op in de 2-5 zege van de Rode ...

358
358
Geen euforie bij Duivels: "Rustig en bescheiden blijven"

De Rode Duivels hebben zaterdagavond een knappe zege geboekt. De Verenigde Staten kregen een 2-5 om ...

58
58
Garcia reageert op minpunt: "Ik maak me geen zorgen"

De aanloop van de Rode Duivels naar het WK is begonnen met een klinkende zege, want na een ...

68
68
Kranten unaniem: 2 Rode Duivels blinken uit

De Rode Duivels kunnen tevreden terugblikken op hun eerste oefenwedstrijd op weg naar het WK. De ...

328
328
EK U19: Jonge Duivels tonen karakter en redden punt

Er kwamen zaterdag heel wat Belgische elftallen in actie. De meeste ogen waren uiteraard gericht op ...

66
66
Rode Duivels komen na rust onder stoom en vernederen VS

De voorbereiding van de Rode Duivels op het WK is uitstekend begonnen. In de Verenigde Staten hadden ...

109
109
RWDM wacht bang af: eigenaar failliet verklaard

Gaat er dit seizoen weer een tweedeklasser kopje onder? Het lijkt niet helemaal uitgesloten dat na ...

138
138
Onana deelt straffe anekdote over eerste training bij Duivels

De Rode Duivels ondergingen de voorbije jaren een stevige verjongingskuur, want vrijwel de volledige ...

46
46
Degryse en Alderweireld vrezen rampscenario voor Duivels

De Rode Duivels hopen in de Verenigde Staten al wat vertrouwen te tanken met het oog op het WK. De ...

145
145
Fans ergeren zich dood aan één zaak tijdens USA-België

De Rode Duivels hebben zaterdagavond hun WK-voorbereiding helemaal op gang getrapt. In de eerste ...

208
208
'Club moet plooien: bod van meer dan 30 miljoen'

Club Brugge heeft de komende maanden maar één doel: de landstitel veroveren. Op die ...

387
387
Alderweireld tipt Garcia: "Dat moet defensie op WK zijn"

De Rode Duivels beginnen zaterdagavond helemaal aan hun voorbereiding op het WK. De eerste ...

198
198
Ito bezorgt Japan knappe zege, Canada wendt domper af

De Rode Duivels komen om 20u30 pas in actie, maar eerder op de avond kwamen ook enkele andere ...

34
34
'Monsterbod geweigerd: Club Brugge verrast'

Club Brugge weigerde in de winter een monsterbod en koos toen voor sportieve rust midden in de ...

470
470
'Klopp reikt Liverpool opvolger Salah op schoteltje aan'

Liverpool FC kondigde deze week aan dat Mohamed Salah na het seizoen vertrekt op Anfield. De Engelse ...

86
86
Basiself Duivels bekend: Garcia voorziet één grote verrassing

De Rode Duivels werken zaterdagavond in het Mercedes Benz-stadium te Atlanta een oefenwedstrijd af ...

192
192
Jonge Duivels U17 mogen na spektakelstuk naar WK én EK

Voor de Rode Duivels staat er in de komende dagen weinig op het spel, want zij spelen slechts twee ...

189
189
Club vs Union: Joos ziet belangrijk voordeel in titelstrijd

Na de interlandbreak is het tijd voor de laatste editie van de play-offs in de Jupiler Pro League. ...

101
101
'Kompany wil Man City enorme transferhak zetten'

De voorbije weken laaiden de geruchten weer op over een mogelijk vertrek van Vincent Kompany naar ...

87
87
Garcia kondigt opmerkelijk experiment aan bij Duivels

De Rode Duivels staan om 20u30 tegenover de Verenigde Staten. Het is de eerste oefenpartij die ze ...

106
106
U19: Tien Jonge Duivels doen geweldige zaak voor EK

Heel wat Belgische jeugdteams proberen in de komende dagen om een EK-ticket af te dwingen. De U19 ...

102
102

Meer sportnieuws