Ten Hag brengt duidelijkheid over situatie Ronaldo

door
Ten Hag brengt duidelijkheid over situatie Ronaldo

Er lijkt wel een vloek te rusten op de trainers van Manchester United de laatste jaren. Nu verloor ook Erik Ten Hag bij zijn debuut op Old Trafford. In eigen huis werd het een uiterst pijnlijke 1-2 nederlaag tegen het Brighton van Leandro Trossard. Na afloop had de Nederlander wat rake uitspraken die ook hier bekend in de oren klinken.


Ronaldo staat volgens Engelse media nog steeds op vertrekken bij United en begon vandaag ook op de bank. In de tweede helft viel de Portugees in maar veel impact had hij niet, toch was Ten Hag tevreden over hem. "Of hij de impact had die ik wou? Dat denk ik wel. Het was duidelijk te zien. In de tweede helft waren we beter. We creëerden iets, zeker die twee kansen van Marcus Rashford. Het is jammer dat we dan niet konden scoren." Zo klonk het in de Engelse media.

Dat de Nederlander nog steeds volop rekent op zijn sterspeler bewees hij met volgende woorden. 
"Je kan het niet forceren. Hij is nu pas meer dan een week aan het trainen. Deze wedstrijd zal helpen om volledig fit te worden. Volgende week zal hij weer beter zijn." Het is nog steeds afwachten of en hoe lang Ronaldo nog een United-speler zal zijn, aangezien zijn ambitie is om in de Champions League te spelen.

TRUST THE...

De nieuwe manager van United bleef trouwens strijdvaardig na de onverwachte nederlaag. 
"We wisten op voorhand dat het niet makkelijk werd. Het neemt tijd in, maar aan de top krijg je geen tijd. Hier moeten we lessen uit trekken en er uit leren. Het is een proces en dat verloopt met vallen en opstaan". Woorden die we in België uiteraard al gehoord hebben van Vincent Kompany.

LEES OOK: Karim Benzema flirt met spectaculaire comeback

Zal Ten Hag United opnieuw aan successen helpen?

Meest recent

'Vertrek Verschaeren dreigt: Anderlecht biedt dÍt salaris'

Yari Verschaeren moet dit seizoen vrede nemen met een invallersol bij RSC Anderlecht. Desondanks zou ...

25
25
Oorlog Club-Gent: boegbeeld geeft Brugge veeg om de oren

Aanstaande zondag staat in de Jupiler Pro League de zogenaamde 'Slag om Vlaanderen' tussen Club ...

153
153
‘Anderlecht gruwelt: De Cat-megatransfer wordt nachtmerrie’

Anderlecht droomt luidop van een monstertransfer met Nathan De Cat, maar achter de schermen stapelen ...

232
232
'Barça start gesprekken: international eerste aanwinst 2026'

FC Barcelona staat momenteel in de leiding in La Liga en is in de Champions League op koers om door ...

35
35
'Genk pusht voor coach: gesprek met topkandidaat gepland'

Het bestuur van KRC Genk is momenteel naarstig op zoek naar een nieuwe hoofdcoach. Op de shortlist ...

743
743
'Vijf voor twaalf: smaakmaker gratis weg bij Antwerp?'

De trainerswissel en nieuwe tribune hebben ongetwijfeld eveneens een handje geholpen, maar de ...

180
180
Pro League pleegt topoverleg over competitieformat

Het was de voorbije weken geen moment rustig in de Pro League, waar zowel de démarche van ...

388
388
Lardot glundert: tóch Belgische scheidsrechter naar WK?

Het niveau van de Belgische arbitrage vormt geregeld het mikpunt van kritiek. Ook op internationaal ...

66
66
'Club lanceert winteroffensief: 4 toptargets voor Leko'

Club Brugge verbaasde vorige week vriend en vijand door Nicky Hayen in te ruilen voor Ivan Leko. In ...

902
902
KBVB maakt aanduidingen refs speeldag 19 én 20 bekend

In de Jupiler Pro League staat komend weekend speeldag 19 op het programma, een week later worden de ...

102
102
Olivier Deschacht breekt: "Annelien doe zoveel moeite..."

Olivier Deschacht kent het leven op en naast het voetbalveld als geen ander. Jarenlang stond hij ...

187
187
Antwerp jubelt: Kindermans en vier piepjonge supertalenten

Royal Antwerp FC is een nieuwe weg ingeslagen onder Joseph Oosting. De Nederlander geeft ook veel ...

281
281
Gillet behoedt Standard-fiasco: “Anders bliksemtransfer”

Matthieu Epolo kende een woelige start in zijn nog prille carrière bij Standard Luik. De ...

110
110
Beerschot trekt aan alarmbellen na rampreeks

Beerschot wil zo snel mogelijk weer promoveren naar de Jupiler Pro League. De Kielse Ratten leken in ...

352
352
Anderlecht is gewaarschuwd: Antwerp meldt unicum

Royal Antwerp FC ontvangt komende speeldag RSC Anderlecht op de Bosuil. Na de heropening van Tribune ...

332
332
'Thiago Silva (41) verbaast met sensationele terugkeer'

Thiago Silva is inmiddels 41 jaar, maar de centrale verdediger lijkt nog niet aan stoppen te denken. ...

72
72
Mokio doet openhartig relaas: "Zware periode bij Ajax"

Jorthy Mokio (17) kwam als een sneltrein op de voorgrond bij Ajax. Na zijn overstap van KAA Gent ...

39
39
‘KAA Gent verklaart oorlog: competitievervalsing door Club’

Het is oorlog tussen KAA Gent en Club Brugge. Na het vertrek van hoofdtrainer Ivan Leko en assistent ...

909
909
Schrijnende situatie Broos: “Vrouw en kinderen afgezien”

Hugo Broos zit in het oog van de storm vlak voor de Afrika Cup. De Belgische keuzeheer van ...

96
96
Mario Stroeykens incasseert mokerslag van jewelste

De Afrika Cup staat voor de deur en verschillende Belgische clubs zagen spelers vertrekken richting ...

170
170
Gouden Schoen: vijf grote favorieten, drie outsiders

De Gouden Schoen komt dichterbij en dan komende kranten en analisten met voorspellingen naar buiten. ...

715
715
‘Club op ramkoers met Gent: ook Antwerp-pion in beeld’

Club Brugge is bezig aan een nieuw tijdperk onder Ivan Leko. Nicky Hayen en consorten werden ...

381
381
‘Anderlecht vreest vertrek: Belgische clubs op vinkenslag’

De wintermercato staat voor de deur en de geruchtenmolen begint op volle toeren te draaien. De ...

274
274
‘Club Brugge all-in voor stunttransfer van 10 miljoen euro’

Club Brugge heeft de afgelopen seizoenen op financieel vlak zéér goed geboerd. De ...

661
661
KV Kortrijk snauwt naar Anderlecht: “Dat is pure diefstal”

Het competitieformat en de perikelen met DAZN blijven de gemoederen bezighouden. Inmiddels hebben ...

452
452

Meer sportnieuws