'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

Club Brugge heeft niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League. Na amper drie speeldag telt de landskampioen alweer vijf verliespunten. Maar de titelverdediger hoeft zeker niet te wanhopen. Zo komt er deze zomer sowieso nog extra kwaliteit bij in de spelersselectie.


De Bruggelingen zijn aan uitgaande zijde bezig aan een indrukwekkende mercato, maar qua versterking bleven de supporters voorlopig nog wat op hun honger zitten. Toch hoeven ze zich nog geen grote zorgen te maken, zo zal er ongetwijfeld extra versterking volgen. Na het fiasco rond Jurgen Ekkelenkamp, speurt Club naar alternatieve aanwinsten op het middenveld. En hoewel coach Carl Hoefkens het niet als een must bestempelt, lijkt er ook achterin nog iets bij te komen.

Maar dé prioriteit blijft het aantrekken van een nieuwe spits. De Bruggelingen volgden daarvoor al verschillende pistes. Een groot deel daarvan viel inmiddels in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Er staan echter nog voldoende andere namen op het lijstje. Rasmus Højlund (Sturm Graz) zou bijvoorbeeld concreet zijn. En de Bruggelingen zouden aan nog een andere Deense aanvaller denken.

DURE VOGEL
Zo zou ook Andreas Cornelius op het verlanglijstje staan. In een uitgebreide Facebook-post beweert zijn makelaar Per Steffensen dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op de 29-jarige. Toch is de kans op een verhuis naar Jan Breydel momenteel klein. Cornelius ligt immers nog tot medio 2025 vast bij Trabzonspor, waar hij een vaste basiskracht is. De Turken lijk dus enkel te gaan meewerken als er een hoog bedrag op tafel komt. Het medium Transfermarkt schat zijn marktwaarde nu al op 9 miljoen euro.

LEES OOK: Cercle Brugge weer langs de kassa voor flop?

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Voetbalbond neemt beslissing over toekomst Vertonghen'

Het leeuwendeel van de gouden generatie van de Rode Duivels is inmiddels al gestopt met voetballen, ...

4
4
'Ooit geweigerd door Club, straks aanvalsleider bij Barça'

Bij FC Barcelona belooft het alweer een bewogen transferzomer te gaan worden. Eén van de ...

21
21
Proto en Albert in de clinch: ging Standard over de schreef?

Standard doet nog altijd mee voor de eindzege in de Europe Play-Off. Het volgt nog altijd op twee ...

15
15
'Straffe wending: Lukaku alweer terug naar België'

Er was de voorbije weken heel wat te doen over Romelu Lukaku. De spits paste immers voor de stage ...

262
262
Leko de mist in: keuzes pakken helemaal verkeerd uit

De voorbije maanden maakten ze er bij Club Brugge geen geheim van dat de titel dit seizoen een must ...

78
78
Degryse: "Hij moet altijd basisspeler zijn bij Anderlecht"

Anderlecht pakte zondag zijn tweede zege op rij in de play-offs, maar met veel glans was dat toch ...

163
163
Geflirt en matige resultaten: Lierse stuurt coach door

Vrijdagavond werd een punt gezet achter het reguliere seizoen in de Challenger Pro League. ...

35
35
Schandaal in Belgisch vrouwenvoetbal: Agressie slaat toe

De vrouwenwedstrijd tussen Stokkem VV en Lommel SK is vrijdagavond volledig ontspoord in ...

50
50
Opvolger Mignolet al bekend? "Er is een plan uitgestippeld"

Wie wordt volgend seizoen de nummer één onder de lat bij Club Brugge? Het is een vraag ...

300
300
TRANSFERUURTJE: 'Club zoekt topaanwinst, tabula rasa Anderlecht'

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

174
174
Gift Orban volledig door het lint: op de vuist met fan

Gift Orban speelde in het verleden bij KAA Gent, maar nu maakt de Nigeriaanse aanvaller het mooie ...

77
77
Club Brugge hoort uitsluitsel over Hans Vanaken

Hans Vanaken blesseerde zich afgelopen vrijdag op training en begon op de bank tegen Union SG. De ...

327
327
Degryse snapt niets van keuze Leko bij Club Brugge

Club Brugge heeft afgelopen speeldag een mokerslag gekregen van Union SG. De Brusselse club won met ...

219
219
Grote opluchting: RWDM wendt faillissement voorlopig af

Het zijn donkere dagen voor RWDM Brussels. Drie jaar na de euforie over de terugkeer op het hoogste ...

206
206
Titel ver weg: Vandenbempt ziet énorm probleem Club

De titelstrijd heeft zondag mogelijk een beslissende wending gekegen. Met Union en Club Brugge ...

257
257
'Belgische clubs wagen nieuwe kans bij Engels toptalent'

De transferzomer nadert met rasse schreden en dus hebben de meeste clubs hun verlanglijstje al ...

77
77
Paars-wit lichtpunt: Anderlecht vindt joker voor bekerfinale

RSC Anderlecht speelde zaterdag weer geen goede wedstrijd, vooral de eerste helft op het veld van KV ...

526
526
Union nu al titelzeker? Deschacht ziet één groot onrecht

Nog zeven speeldagen te gaan in de Champions' Play-Offs, maar Union SG heeft zondag al een eerste ...

738
738
AA Gent maakt zich sterk: waarschuwing voor Anderlecht

AA Gent heeft zondagmiddag andermaal punten verspeeld in de Champions' Play-Offs. Op eigen veld ...

225
225
Club Brugge incasseert mokerslag: dissonant krijgt 4 op 10

Club Brugge is er niet in geslaagd om de titelstrijd zijn richting uit te trekken en verloor ...

267
267
De Bruyne schaamt zich kapot: Conte hakt er hard in

De vernedering was compleet: Kevin De Bruyne werd tegen Lazio al na één helft aan de ...

323
323
Kampioen Kompany naar City of Real? Bayern reageert

Vincent Kompany heeft zondag een nieuwe mijlpaal bereikt in zijn trainerscarrière. Met Bayern ...

543
543
'Nieuwe TD grijpt fors in: tabula rasa bij Anderlecht'

RSC Anderlecht heeft zondag een gouden zaak gedaan in de strijd om de top vier en won met 1-2 op het ...

717
717
Gent-sterkhouder genadeloos uitgefloten: "Voor niemand goed"

AA Gent blijft ook na drie speeldagen op zoek naar hun eerste zege in de Champions' Play-Offs. ...

409
409
"Maar wel geld tellen" - Club Brugge-leiding hard aangepakt

Club Brugge heeft zondagavond een serieuze tik gekregen in de strijd om de landstitel. Na de ...

417
417

Meer sportnieuws