'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

Club Brugge heeft niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League. Na amper drie speeldag telt de landskampioen alweer vijf verliespunten. Maar de titelverdediger hoeft zeker niet te wanhopen. Zo komt er deze zomer sowieso nog extra kwaliteit bij in de spelersselectie.


De Bruggelingen zijn aan uitgaande zijde bezig aan een indrukwekkende mercato, maar qua versterking bleven de supporters voorlopig nog wat op hun honger zitten. Toch hoeven ze zich nog geen grote zorgen te maken, zo zal er ongetwijfeld extra versterking volgen. Na het fiasco rond Jurgen Ekkelenkamp, speurt Club naar alternatieve aanwinsten op het middenveld. En hoewel coach Carl Hoefkens het niet als een must bestempelt, lijkt er ook achterin nog iets bij te komen.

Maar dé prioriteit blijft het aantrekken van een nieuwe spits. De Bruggelingen volgden daarvoor al verschillende pistes. Een groot deel daarvan viel inmiddels in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Er staan echter nog voldoende andere namen op het lijstje. Rasmus Højlund (Sturm Graz) zou bijvoorbeeld concreet zijn. En de Bruggelingen zouden aan nog een andere Deense aanvaller denken.

DURE VOGEL
Zo zou ook Andreas Cornelius op het verlanglijstje staan. In een uitgebreide Facebook-post beweert zijn makelaar Per Steffensen dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op de 29-jarige. Toch is de kans op een verhuis naar Jan Breydel momenteel klein. Cornelius ligt immers nog tot medio 2025 vast bij Trabzonspor, waar hij een vaste basiskracht is. De Turken lijk dus enkel te gaan meewerken als er een hoog bedrag op tafel komt. Het medium Transfermarkt schat zijn marktwaarde nu al op 9 miljoen euro.

LEES OOK: Hasi glundert: “Sterker en explosiever dan Iachtchouk”

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Monsterdeal Union SG: Liverpool krijgt gouden kans'

Union SG heeft zich in de Champions League regelmatig kunnen tonen. Eén speler heeft daar ...

22
22
Goudklompen in de JPL: RSCA, Club & co tellen hun geld

Er is méér dan genoeg talent in België. Het is een positief teken dat er steeds ...

40
40
'KRC Genk heeft 'vervanger' Sadick nu al beet'

KRC Genk heeft het financieel goed voor elkaar, maar de Limburgers moeten jaarlijks voor tientallen ...

138
138
Brandon Mechele breekt stilzwijgen met emotioneel nieuws

Club Brugge won gisteren na een waar spektakelstuk met de nodige moeite van Zulte Waregem. Bij ...

187
187
Lukaku als voorbeeld: grote RSCA-droom leeft weer

Bij RSC Anderlecht hebben ze een geweldige jeugdopleiding en de Brusslaars zijn een garantie op ...

82
82
‘Anderlecht slaat hard toe: MLS-topper staat al klaar’

Anderlecht heeft z’n oog laten vallen op een jonge verdediger uit de MLS. Linksvoetig, ...

562
562
Forbs en Diakhon beiden verrast: "Heel raar"

Club Brugge won verdiend met 4-3 van Zulte Waregem. Blauw-Zwart slikt nog veel te veel tegengoals, ...

244
244
KRC Genk droomt hardop: grote terugkeer 'lonkt'

Anno 2025 zit er héél veel geld in het voetbal. Spelers verkopen is voor heel veel ...

105
105
STVV als voorbeeld: straffe cijfers spreken boekdelen

STVV is een club die al jaren een gezond financieel beleid levert. Geen gekke aankopen, maar ...

100
100
Verhaeghe krijgt kritiek: "daar begon de ‘miserie’"

Club Brugge kent voorlopig een wisselvallig seizoen. Voorzitter Bart Verhaeghe scoorde de afgelopen ...

288
288
Hubert versus Hasi: een héél opvallende balans

David Hubert en Besnik Hasi zijn de laatste twee trainers van RSC Anderlecht. Is die wissel van de ...

128
128
Broederstrijd in OHL-Union: "Mama zal blij zijn, wij niet"

De partij tussen OH Leuven en Union was voor velen een speciale wedstrijd. Beide trainers hadden ...

31
31
'Drukte bij KVM: 2 smaakmakers op vertrekken, nieuw target'

Het beloven nog drukke dagen te worden bij KV Mechelen. Er lijken immers heel wat transfers op til ...

175
175
Mbappé loodst Real naar zege, Marseille maakt statement

Real Madrid heeft zich voorlopig op kop genesteld in LaLiga. Het wipt minstens voor even over ...

91
91
Union ontsnapt dankzij VAR aan nederlaag in Leuven

De terugkeer van David Hubert naar Den Dreef heeft Union geen zege opgeleverd. Een stug OH Leuven ...

352
352
Leko kondigt enorme domper aan voor Marseille

Club Brugge heeft in de voorbije week vertrouwen kunnen tanken. Na de bekeruitschakeling tegen ...

355
355
Nainggolan beslissend, Lommel wint op valreep

Radja Nainggolan maakte deze winter een veelbesproken transfer van Lokeren naar Patro Eisden. ...

48
48
Leko en Verhaeghe niet op zelfde lijn: "Ik kon niet kwaad zijn"

Club Brugge heeft zaterdagavond gedaan wat het moest doen door Zulte Waregem te kloppen. Ze moesten ...

810
810
'KV Mechelen schiet in actie voor opvolger Lauberbach'

KV Mechelen hoopt zondag tegen Westerlo op een zege om zo zijn plaats in de top zes veilig te ...

383
383
'Union blijft gaan en wil nog een spits binnenhalen'

Het blijft Union maar voor de wind gaan. Nadat het vorig seizoen al de landstitel veroverde prijkt ...

43
43
'Club slaat meteen weer toe: tweede aanwinst op komst'

Club Brugge heeft zaterdag een eerste keer weten toe te slaan op de transfermarkt. Het rondde immers ...

536
536
Liverpool krijgt nieuwe mokerslag na goal in slotminuut

Liverpool blijft op de sukkel in de Premier League. De uittredende kampioen kon zaterdagavond al ...

47
47
Club moet bibberen tot einde maar knoopt weer aan met zege

Club Brugge heeft zich nu ook in eigen land weer hersteld van de pijnlijke nederlagen tegen ...

135
135
‘Lukaku verrast: Napoli krijgt transferbom om de oren’

Romelu Lukaku traint eindelijk weer volledig mee bij Napoli. Maar nog voor hij écht terug ...

341
341
Saintfiet haalt met straf verhaal keihard uit naar JPL-clubs

Tom Saintfiet is een Belgische coach die een zeer groot aanzien heeft in Afrika. Vreemd genoeg ...

143
143

Meer sportnieuws