'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

Club Brugge heeft niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League. Na amper drie speeldag telt de landskampioen alweer vijf verliespunten. Maar de titelverdediger hoeft zeker niet te wanhopen. Zo komt er deze zomer sowieso nog extra kwaliteit bij in de spelersselectie.


De Bruggelingen zijn aan uitgaande zijde bezig aan een indrukwekkende mercato, maar qua versterking bleven de supporters voorlopig nog wat op hun honger zitten. Toch hoeven ze zich nog geen grote zorgen te maken, zo zal er ongetwijfeld extra versterking volgen. Na het fiasco rond Jurgen Ekkelenkamp, speurt Club naar alternatieve aanwinsten op het middenveld. En hoewel coach Carl Hoefkens het niet als een must bestempelt, lijkt er ook achterin nog iets bij te komen.

Maar dé prioriteit blijft het aantrekken van een nieuwe spits. De Bruggelingen volgden daarvoor al verschillende pistes. Een groot deel daarvan viel inmiddels in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Er staan echter nog voldoende andere namen op het lijstje. Rasmus Højlund (Sturm Graz) zou bijvoorbeeld concreet zijn. En de Bruggelingen zouden aan nog een andere Deense aanvaller denken.

DURE VOGEL
Zo zou ook Andreas Cornelius op het verlanglijstje staan. In een uitgebreide Facebook-post beweert zijn makelaar Per Steffensen dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op de 29-jarige. Toch is de kans op een verhuis naar Jan Breydel momenteel klein. Cornelius ligt immers nog tot medio 2025 vast bij Trabzonspor, waar hij een vaste basiskracht is. De Turken lijk dus enkel te gaan meewerken als er een hoog bedrag op tafel komt. Het medium Transfermarkt schat zijn marktwaarde nu al op 9 miljoen euro.

LEES OOK: Anderlecht strikt eindelijk spits: Romano onthult transfersom

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

Snoeiharde Degryse ziet waar het schoentje wringt bij Club

Club Brugge zit in de hoek waar de klappen vallen. Afgelopen speeldag ging het pijnlijk onderuit ...

35
35
‘Afrika Cup krijgt ferm staartje: FIFA grijpt stevig in’

De Afrika Cup stond bol van incidenten, maar op het einde trok Senegal aan het langste eind. ...

176
176
SK Beveren maakt vertrek spits wereldkundig

SK Beveren staat riant aan de leiding in de Challenger Pro League. Het lijkt nu al vast te staan dat ...

36
36
Euvrard likt zijn wonden: dit liep er grondig mis bij Standard

Een alweer zwak Standard verloor kansloos met 2-0 van Sporting Charleroi. Vincent Euvrard krijgt de ...

68
68
Vandenbempt ziet énorm groot probleem bij Club Brugge

Het onterechte ontslag van Nicky Hayen bij Club Brugge heeft niet voor beterschap gezorgd. ...

269
269
'Napoli en AS Roma krijgen ervaren Rode Duivel aangeboden'

AS Roma en Napoli zijn twee ploegen die strijden voor de landstitel in de Serie A, waar ...

48
48
Moet FCV Dender bod JPL-topclub(s) vrezen?

FCV Dender is al een tijdje beter bezig. Afgelopen weekend wonnen ze van een ontstellend zwak Royal ...

80
80
'KRC Genk en FC Utrecht openen transfergesprekken'

Bij KRC Genk was het tot dusver geen geslaagd seizoen. Nicky Hayen ziet dat er toch wel hiaten zijn ...

215
215
Verwerpelijke beelden: Marokkaanse ballenjongens over schreef in finale

Senegal heeft zondagavond de Africa Cup gewonnen ten koste van Marokko na een finale die om allerlei ...

233
233
Spanning in Brugge loopt op: bliksemontslag Leko?

In de Champions League neemt Club Brugge het dinsdagnamiddag op tegen Kairat Almaty. Voor de ...

765
765
Grote ambitie bij herboren Gent: "Gaan we voor vechten"

AA Gent heeft zich zondag op gepaste wijze gerevancheerd voor de bekeruitschakeling op RSC ...

108
108
'Overmars krijgt dubbele transferopdracht bij Antwerp'

Antwerp FC is tegenvallend aan de tweede seizoenshelft van de Jupiler Pro League. De Great Old zag ...

256
256
'Anderlecht maakt uitzondering: miljoenentransfer nabij'

RSC Anderlecht verloor zondagnamiddag met 4-2 op het veld van KAA Gent, daarbij werd andermaal ...

458
458
‘Paniek bij Club Brugge: Verhaeghe duwt Leko in problemen’

Het rommelt bij Club Brugge. Bart Verhaeghe duikt opnieuw op in de kleedkamer, en dat zet Ivan Leko ...

511
511
Penaltywoede bij Anderlecht: oud-ref spreekt duidelijke taal

KAA Gent won zondagmiddag met 4-2 van RSC Anderlecht en nam zo revanche voor de bekeruitschakeling ...

691
691
Waanzin op Africa Cup: nieuwe beelden en pittige details

Het is uiteindelijk Senegal geworden dat zondagavond beslag wist te leggen op de eindzege in de ...

254
254
Malaise bij Club Brugge: grote schuldige aangeduid

Club Brugge is zondag al vertrokken naar Kazachstan, waar dinsdag het Champions League-duel ...

633
633
'Done deal: Anderlecht is overbodige pion kwijt'

Anderlecht liep zondag tegen een serieuze sportieve domper aan door te gaan verliezen op het veld ...

431
431
Barça onderuit na dol VAR-festijn, Saelemaekers beslissend

Er stonden zondagavond nog enkele interessante affiches op het programma in het buitenland. In de ...

63
63
AZ zet Maarten Martens op straat

Er is weer een Belgische trainer minder in een buitenlandse topcompetitie. Zondagavond heeft AZ ...

144
144
Senegal pakt Africa Cup na enorme farce in slotfase finale

De finale van de Africa Cup heeft zondagavond een waanzinnige ontknoping gekregen. Senegal dompelde ...

233
233
Cornelis doet Charleroi dromen: "Op weg naar Play-Off 1?"

Bij Charleroi zaten ze in december in zak en as na het plotse vertrek van Rik De Mil naar AA Gent, ...

50
50
'Club mag kruis maken over mogelijke opvolger Ordoñez'

Club Brugge lijkt in de nabije toekomst afscheid te zullen moeten nemen van Joel Ordoñez. De ...

145
145
Vrancken zet STVV meteen weer met voetjes op de grond

STVV blijft dit seizoen maar verbazen. De Kanaries gaan ook in 2026 verder op hun elan in de ...

226
226
'Atletico Madrid legt miljoenen klaar voor verrassende Belg'

Atletico Madrid lijkt nu al bijna een kruis te mogen maken over de titel, want het heeft al een ...

248
248

Meer sportnieuws