'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

door
'Club Brugge zet peperdure aanvaller op lijstje'

Club Brugge heeft niet bepaald een grootse start genomen in de Jupiler Pro League. Na amper drie speeldag telt de landskampioen alweer vijf verliespunten. Maar de titelverdediger hoeft zeker niet te wanhopen. Zo komt er deze zomer sowieso nog extra kwaliteit bij in de spelersselectie.


De Bruggelingen zijn aan uitgaande zijde bezig aan een indrukwekkende mercato, maar qua versterking bleven de supporters voorlopig nog wat op hun honger zitten. Toch hoeven ze zich nog geen grote zorgen te maken, zo zal er ongetwijfeld extra versterking volgen. Na het fiasco rond Jurgen Ekkelenkamp, speurt Club naar alternatieve aanwinsten op het middenveld. En hoewel coach Carl Hoefkens het niet als een must bestempelt, lijkt er ook achterin nog iets bij te komen.

Maar dé prioriteit blijft het aantrekken van een nieuwe spits. De Bruggelingen volgden daarvoor al verschillende pistes. Een groot deel daarvan viel inmiddels in het water, denk bijvoorbeeld aan Vedat Muriqi en Benik Afobe. Er staan echter nog voldoende andere namen op het lijstje. Rasmus Højlund (Sturm Graz) zou bijvoorbeeld concreet zijn. En de Bruggelingen zouden aan nog een andere Deense aanvaller denken.

DURE VOGEL
Zo zou ook Andreas Cornelius op het verlanglijstje staan. In een uitgebreide Facebook-post beweert zijn makelaar Per Steffensen dat de Bruggelingen een oogje hebben laten vallen op de 29-jarige. Toch is de kans op een verhuis naar Jan Breydel momenteel klein. Cornelius ligt immers nog tot medio 2025 vast bij Trabzonspor, waar hij een vaste basiskracht is. De Turken lijk dus enkel te gaan meewerken als er een hoog bedrag op tafel komt. Het medium Transfermarkt schat zijn marktwaarde nu al op 9 miljoen euro.

LEES OOK: Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Waar heeft Club momenteel het meeste nood aan?

Meest recent

'Voetbalwereld op stelten: transferplan Haaland gelekt'

Hij beleefde dit seizoen al enkele mindere periodes, maar Erling Haaland blijft één ...

41
41
Anderlecht-soap níét voorbij: nieuwe trainer na seizoen?

RSC Anderlecht heeft vrijdagmiddag bevestigd dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

97
97
Gouden zege na emotionele avond: AA Gent op zucht van PO I

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs binnen handbereik. De Buffalo's konden ...

75
75
Werk bij Beveren: Peeters gooit transferplannen op tafel

SK Beveren heeft zich woensdagavond ook mathematisch tot kampioen gekroond in de Challenger Pro ...

134
134
Exit De Bruyne én Lukaku? 'Plannetje Napoli bekend'

SSC Napoli gaat zaterdagnamiddag op bezoek bij US Lecce. Daarvoor kan coach Antonio Conte rekenen op ...

131
131
Hayen neemt Club één ding kwalijk na ophefmakend ontslag

Momenteel is hij alweer bezig aan een mooi nieuw hoofdstuk bij KRC Genk. Nicky Hayen weigert dan ook ...

172
172
CPL: Patro doet uitstekende zaak, RSCA Futures onderuit

De titelstrijd mag dan wel beslist zijn, er staat in de Challenger Pro League nog steeds heel wat op ...

56
56
'Afgang met gevolgen: City dropt dubbele transferbom'

Manchester City slikte woensdagavond een mokerslag van formaat en verloor in de Champions League met ...

160
160
Drama in Planet Group Arena: aftrap Gent-Zulte verlaat

Vrijdagavond wordt de 29ste speeldag van de Jupiler Pro League op gang getrapt met het duel tussen ...

405
405
Colpaert wisselt twee keer, Kanga toch fit bij AA Gent

AA Gent heeft zijn ticket voor de Champions' Play-Offs weer in eigen handen, maar heeft geen marge ...

39
39
Club Brugge in rep en roer: 'Felle clash eist zware tol'

Bij Club Brugge neemt de spanning toe. Een interne strijd die al weken sluimert, komt steeds ...

348
348
El Ouahdi na puike helft: zo reageerde Hayen in kleedkamer

Zakaria El Ouahdi toonde zich donderdagavond nog eens van goudwaarde namens KRC Genk. Met een puik ...

115
115
Alarm bij Garcia: grote zorgen rond sterkhouder Duivels

Volgende week maakt bondscoach Rudi Garcia zijn selectie bekend voor de oefenstage in de Verenigde ...

118
118
'Club trekt bleek weg: miljoenen verdampen op mercato'

Na weken van pittige onderhandelingen slaagde Club Brugge KV er afgelopen transferzomer in een ...

326
326
Kahn helemaal bijgedraaid: straffe woorden doen Kompany blozen

Bayern München maakte deze week opnieuw indruk in de Champions League door met 1-6 te gaan ...

233
233
Dilemma voor Hayen: wissel(s) van de wacht in Genk?

In de achtste finale van de Europa League boekte KRC Genk donderdag een deugddoende zege tegen SC ...

107
107
Pech voor Anderlecht: nieuwkomer al in de lappenmand

RSC Anderlecht maakte vrijdag officieel bekend dat Jérémy Taravel het seizoen zal ...

259
259
Ruben Van Gucht pakt uit na storm rond privéleven

Het was een opvallend rustige Van Gucht-week. De sportjournalist van de VRT stond de afgelopen weken ...

25
25
Antwerp krijgt eindelijk goed nieuws uit ziekenboeg

Antwerp krijgt zondag Standard over de vloer. Veel staat er op het eerste gezicht niet op het spel, ...

113
113
'Jackpot voor Club Brugge: record Jashari aan diggelen'

In de nieuwste update van het toonaangevende Transfermarkt vestigt Club Brugge een nieuw record, ...

527
527
Mbappé dropt relatiebom: actrice uit tophitserie

Kylian Mbappé zorgt normaal gesproken voor spektakel op het veld, maar dit keer lijkt hij ...

135
135
'Genk all-in: krankzinnig prijskaartje Karetsas lekt uit'

De zenuwen staan strakgespannen in Genk, dat zondag uitgerekend in de derby tegen STVV zijn kansen ...

250
250
Update marktwaarden JPL: alle winnaars & verliezers

Het toonaangevende Transfermarkt kwam vrijdag met een update van de verschillende marktwaarden in de ...

101
101
Rellen rond Club Brugge: zware maatregel zindert na

Wat ooit een praktische oplossing was voor Europese topavonden in Brugge, dreigt binnenkort volledig ...

357
357
Defour velt oordeel over Taravel: “Geen doordachte keuze”

Jeremy Taravel blijft al zeker tot het einde van het seizoen hoofdtrainer van RSC Anderlecht, dat ...

197
197

Meer sportnieuws