Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

door
Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

Komend weekend trekt ook de Spaanse Primera Division zich weer op gang. Titelverdediger Real Madrid start dan als favoriet om zichzelf op te volgen als kampioen in La Liga. Al moesten de hoofdstedelingen in het tussenseizoen wel afscheid nemen van een aantal ervaren krachten.


Real had deze zomer alles in het werk gesteld om Kylian Mbappé over te nemen van Paris Saint-Germain. En dus werden een aantal zware, aflopende contracten niet verlengd om voldoende salarisbudget te creëren. Zo kregen Gareth Bale, Isco en Marcelo te horen dat ze geen toekomst meer hadden in het Estadio Santiago Bernabeu. En hoewel Mbappé uiteindelijk bijtekende in Parijs, kwam Real niet meer op die beslissing terug.

Bale vond evenwel al snel een nieuwe uitdaging. Zo besloot de Welshman om naar de Verenigde Staten te verhuizen en ging hij bij Los Angeles FC aan de slag. Daar liet hij inmiddels al mooie dingen zien. Marcelo kan op zijn beurt ook op de nodige interesse rekenen, maar zette voorlopig nog nergens zijn kribbel. Isco heeft dat inmiddels wel gedaan, zo blijft de Spanjaard in La Liga actief.

CONTRACT VAN TWEE JAAR
De spelmaker werd al een tijdje gelinkt aan een transfervrije overstap naar Sevilla FC. En die overgang is inmiddels ook helemaal afgerond. De club uit Andalusië, vorig seizoen nog knap derde in de Primera Division, maakte zijn komst zondagmiddag officieel bekend. Isco moet wel nog zijn medische en fysieke proeven afleggen. Indien die succesvol zijn, zal hij in Sevilla een contract van twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: 'Opmerkelijke transfers voor Lukebakio én Raskin'

Wie is komend seizoen uw titelfavoriet in Spanje?

Meest recent

'Haaland naar Real: één superster groot slachtoffer'

Real Madrid haalde tijdens de voorbije mercato opnieuw enkele interessante versterkingen in huis, ...

49
49
Club zet zich schrap: vertrek Vermant na dit seizoen?

Club Brugge lanceerde de voorbije maanden weer verschillende spelers richting de Europese ...

63
63
Coucke snoeihard aangepakt: "Kijk eerst in de spiegel"

Het vertrek van Wouter Vandenhaute als voorzitter van RSC Anderlecht is sinds afgelopen vrijdag een ...

217
217
Eén Duivel op rand van afgrond: "Extreem moeilijke keuze Garcia"

Zondagavond kruisen de Rode Duivels in het Lotto Park de degens met Kazachstan. Bondscoach Rudi ...

117
117
Titelverdediger Rodri duidt winnaar Ballon d'Or aan

Eind deze maand is het zover, dan wordt voor de 69ste keer de Gouden Bal uitgereikt. Door ...

51
51
'Club Brugge schrikt plots op: bod van 20 à 25 miljoen'

Club Brugge is grotendeels klaar met zijn huiswerk op de transfermarkt. Mogelijk vertrekt de ...

638
638
'Anderlecht doet ultieme poging voor nieuwe topspits'

RSC Anderlecht nam afgelopen week noodgedwongen afscheid van Kasper Dolberg, die voor de nodige ...

774
774
Onthuld: 'Zo denkt De Bruyne écht over basisplaats Vanaken'

Na de moeizame periode onder Domenico Tedesco, nam Rudi Garcia begin dit kalenderjaar het stokje ...

784
784
Operatie 2026: Barça maakt plaats voor topaanwinst

FC Barcelona heeft een opvallend rustige zomermercato achter de rug. Dat heeft grotendeels te maken ...

239
239
KVM slaat wéér toe: 'strijder' tekent tot medio 2028

Maandag om middernacht sluit de transfermarkt ook in België weer voor enkele maanden zijn ...

94
94
'Lammens trekt grote ogen: schoktransfer bij United'

Senne Lammens gaat vanaf komend weekend strijden voor een basisplaats bij Manchester United. En ...

253
253
'Contacten lopen: transfer Stroeykens op de valreep'

RSC Anderlecht hoopt in het uiterste slot van de zomermercato nog een spits op de kop te tikken. ...

594
594
'Club lacht tanden bloot: nieuwe megatransfer staat al vast'

Over het algemeen heeft Club Brugge een geslaagde transferperiode achter de rug, al werd het wel een ...

1135
1135
'Barça doet LaLiga beven met twee mega-aankopen in 2026'

Ondanks de ongeziene transferdrukte in de rest van Europa, ging het sluiten van de zomermercato ...

417
417
'Houding Courtois zorgt voor verbazing bij Duivels'

De Rode Duivels nemen het zondagavond op tegen Kazachstan. Of Thibaut Courtois dan meer in actie zal ...

618
618
TRANSFERUURTJE: 'Miljoenenslag Anderlecht, vuurwerk Antwerp en KVM'

De zomermercato is in enkele landen, waaronder België, nog enkele dagen geopend. Verschillende ...

453
453
Knaltransfer na Saudische jackpot? Matteo Dams reageert

Matteo Dams verraste vriend en vijand door op jonge leeftijd naar Saudi-Arabië te trekken. De ...

274
274
‘Einde verhaal: Carrasco incasseert genadeslag'

Yannick Carrasco is volledig uit beeld verdwenen bij de Belgische nationale ploeg. Onder Domenico ...

157
157
‘Overmars haalt uit: straffe dubbelslag Antwerp rond’

Het zijn nog drukke dagen op het slot van de zomermercato voor Royal Antwerp FC. Marc Overmars staat ...

589
589
'Standard verrast met oude bekende Club Brugge én Genk'

Standard Luik is nog niet klaar op de zomermercato. De Rouches zitten in een woelige periode waar ...

450
450
‘KV Mechelen gaat hard: vervanger Schoofs is binnen’

KV Mechelen gaat hard op het slot van de zomermercato. Malinwa zag met Rob Schoofs een belangrijke ...

252
252
‘Garcia zwiert deze Duivel genadeloos in de vuilbak’

De Rode Duivels nemen het namens de WK-kwalificatiewedstrijden op tegen Kazachstan. Liechtenstein ...

528
528
'Twaalf clubs polsten bij KRC Genk: recorddeal in de maak'

Bij KRC Genk gaat Dimitri De Condé nog een miljoenendeal afronden. De Limburgers gaan een van ...

371
371
Comeback Tom Waes zwaar overschaduwd door vraagtekens

Tom Waes heeft zijn comeback op de Vlaamse televisie allerminst gemist. Eén van de ...

185
185
Belgische Eredivisie-smaakmaker gewild: "Veel telefoontjes"

Het kan soms snel gaan in het voetbal. Vraag dat maar aan Jari De Busser. De Belgische doelman deed ...

74
74

Meer sportnieuws