Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

door
Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

Komend weekend trekt ook de Spaanse Primera Division zich weer op gang. Titelverdediger Real Madrid start dan als favoriet om zichzelf op te volgen als kampioen in La Liga. Al moesten de hoofdstedelingen in het tussenseizoen wel afscheid nemen van een aantal ervaren krachten.


Real had deze zomer alles in het werk gesteld om Kylian Mbappé over te nemen van Paris Saint-Germain. En dus werden een aantal zware, aflopende contracten niet verlengd om voldoende salarisbudget te creëren. Zo kregen Gareth Bale, Isco en Marcelo te horen dat ze geen toekomst meer hadden in het Estadio Santiago Bernabeu. En hoewel Mbappé uiteindelijk bijtekende in Parijs, kwam Real niet meer op die beslissing terug.

Bale vond evenwel al snel een nieuwe uitdaging. Zo besloot de Welshman om naar de Verenigde Staten te verhuizen en ging hij bij Los Angeles FC aan de slag. Daar liet hij inmiddels al mooie dingen zien. Marcelo kan op zijn beurt ook op de nodige interesse rekenen, maar zette voorlopig nog nergens zijn kribbel. Isco heeft dat inmiddels wel gedaan, zo blijft de Spanjaard in La Liga actief.

CONTRACT VAN TWEE JAAR
De spelmaker werd al een tijdje gelinkt aan een transfervrije overstap naar Sevilla FC. En die overgang is inmiddels ook helemaal afgerond. De club uit Andalusië, vorig seizoen nog knap derde in de Primera Division, maakte zijn komst zondagmiddag officieel bekend. Isco moet wel nog zijn medische en fysieke proeven afleggen. Indien die succesvol zijn, zal hij in Sevilla een contract van twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

Wie is komend seizoen uw titelfavoriet in Spanje?

Meest recent

Gattuso en Dzeko gooien olie op het vuur voor beladen clash

Italië en Bosnië en Herzegovina staan lijnrecht tegenover elkaar voor een ticket voor het ...

2
2
Garcia mengt zich in Lukaku-rel: opvallende mening

Romelu Lukaku blijft de gemoederen bezighouden in Italië. De aanvaller werd door bondscoach ...

35
35
‘Rode Duivel verrast met transferwending: 58 miljoen euro’

Terwijl de Rode Duivels zich voorbereiden op de oefenpot tegen Mexico gonst het van de ...

42
42
Bizarre kronkel na nieuw format: amateurvoetbal op stelten

Er werd vandaag gestemd over de verankering van de U23-clubs in de Challenger Pro League nadat die ...

70
70
Snelders verdwijnt uit cel: nieuwe twist duikt op

Een nieuwe dag, een nieuwe episode in de saga rond voormalig analist Eddy Snelders. De BV werd ...

76
76
Lukaku stuurt zijn kat: verwoestend statement Napoli

De rel tussen Romelu Lukaku en Napoli is volledig ontploft. De Rode Duivel kwam nog met een ...

349
349
KAA Gent trekt ten oorlog: competitiehervorming weg?

De competitiehervorming blijft aanslepen. Vandaag werd er gestemd over een oplossing voor de ...

125
125
'Vier Duivels onder druk: laatste kans lonkt'

De Rode Duivels nemen het op tegen Mexico in een oefenwedstrijd in Chicago. De eerste test tegen de ...

94
94
Stemming afgelopen: drastische ingreep competitieformat

De stemming door het U23-quotom is afgelopen. De verankering van de beloftenclubs in de Challenger ...

265
265
Code rood FIFA: rampscenario in WK-groep Rode Duivels

Het WK 2026 is nog niet begonnen, maar er zijn al heel wat perikelen die de media bezighouden. Zo is ...

265
265
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht wil stunten, Club zoekt in JPL’

De wintermercato is inmiddels een tijdje achter de rug, maar heel wat ploegen in binnen- en ...

336
336
Garcia met handen in het haar: “Dat is er niet meer”

De Belgische nationale ploeg neemt het woensdagnacht op tegen Mexico in Chicago. Tegen de Verenigde ...

59
59
Wéér competitiehervorming? Bouchez slaat terug op Pro League

De Pro League zit vandaag samen om de U23-regels te bespreken nadat die illegaal werden verklaard. ...

252
252
Garcia krijgt ferme waarschuwing: “Dat is pure zelfmoord”

De Rode Duivels nemen het woensdagnacht op tegen Mexico in een oefeninterland ter voorbereiding op ...

78
78
WK-spanning loopt op: groot schandaal voor Bosnië-Italië

Bosnië en Italië strijden integraal om een ticket voor het WK in de Verenigde Staten, ...

108
108
‘Belgische clubs strijden om international’

De reguliere competitie in de Jupiler Pro League zit erop en de Play-Offs staan voor de deur. De ...

120
120
Raskin maakt Tedesco volledig met de grond gelijk

Nicolas Raskin maakte een straffe opmars mee. Van Standard naar Rangers en een basisplaats bij de ...

126
126
Groot pijnpunt bij Duivels: Garcia komt met reactie

De Rode Duivels sluiten dinsdagnacht hun Amerikaanse tournée af. In het Soldier Field-stadium ...

57
57
Vertrek bij Club? Mechele gooit transferkaarten open

Club Brugge staat in de komende weken voor de loodzware opdracht om Union SG van de landstitel ...

630
630
Coucke snoeihard na financieel debacle: "Het was te weinig"

Voor Marc Coucke blijft het een periode met tegenwind, maar dit keer slaat hij zelf terug. Na de ...

92
92
Zorgen voor Genk: Karetsas plots afwezig bij nationale ploeg

KRC Genk opent vrijdagavond zijn campagne in de Champions' Play-Offs met een lastige opdracht. Zo ...

236
236
'Transferbom Real: spectaculair verlanglijstje gelekt'

Real Madrid hoopt na de interland-break alsnog beslag te kunnen leggen op de Spaanse titel en wil ...

148
148
'Vanaken incasseert enorme WK-opdoffer bij Rode Duivels'

De huidige stage in de Verenigde Staten is voor Rudi Garcia uiteraard een ideale leerschool richting ...

579
579
RSCA en Beerschot in shock: Lozano getroffen door hersenbloeding

De supporters van RSC Anderlecht, Beerschot VA en bij uitbreiding het hele Belgische voetbal hebben ...

215
215
Nieuw drama Italië? De favorieten voor de laatste WK-tickets

Dinsdagavond/nacht is het zover, dan worden de resterende plekjes in de groepsfase van het komende ...

124
124

Meer sportnieuws