Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

door
Isco verrast Real met transfer naar La Liga-rivaal

Komend weekend trekt ook de Spaanse Primera Division zich weer op gang. Titelverdediger Real Madrid start dan als favoriet om zichzelf op te volgen als kampioen in La Liga. Al moesten de hoofdstedelingen in het tussenseizoen wel afscheid nemen van een aantal ervaren krachten.


Real had deze zomer alles in het werk gesteld om Kylian Mbappé over te nemen van Paris Saint-Germain. En dus werden een aantal zware, aflopende contracten niet verlengd om voldoende salarisbudget te creëren. Zo kregen Gareth Bale, Isco en Marcelo te horen dat ze geen toekomst meer hadden in het Estadio Santiago Bernabeu. En hoewel Mbappé uiteindelijk bijtekende in Parijs, kwam Real niet meer op die beslissing terug.

Bale vond evenwel al snel een nieuwe uitdaging. Zo besloot de Welshman om naar de Verenigde Staten te verhuizen en ging hij bij Los Angeles FC aan de slag. Daar liet hij inmiddels al mooie dingen zien. Marcelo kan op zijn beurt ook op de nodige interesse rekenen, maar zette voorlopig nog nergens zijn kribbel. Isco heeft dat inmiddels wel gedaan, zo blijft de Spanjaard in La Liga actief.

CONTRACT VAN TWEE JAAR
De spelmaker werd al een tijdje gelinkt aan een transfervrije overstap naar Sevilla FC. En die overgang is inmiddels ook helemaal afgerond. De club uit Andalusië, vorig seizoen nog knap derde in de Primera Division, maakte zijn komst zondagmiddag officieel bekend. Isco moet wel nog zijn medische en fysieke proeven afleggen. Indien die succesvol zijn, zal hij in Sevilla een contract van twee seizoenen tekenen.

LEES OOK: Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Wie is komend seizoen uw titelfavoriet in Spanje?

Meest recent

Vanhaezebrouck verrast: "Union moet Boterberg bedanken"

Dankzij de 2-1 nederlaag tegen STVV gaf Union afgelopen weekend de koppositie uit handen. Achteraf ...

30
30
Pro League in paniek: vlammend statement AA Gent

Dinsdag stond tijdens de Algemene Vergadering van de Pro League opnieuw de discussie omtrent het ...

135
135
'Zorgenkind bij Anderlecht: zware gevolgen voor bekerfinale'

RSC Anderlecht bereidt zich momenteel voor een cruciaal tweeluik. Aanstaande zondag staat in de ...

90
90
"Competitievervalsing" - Club drastisch bevoordeeld in titelstrijd?

Met nog vier speeldagen te gaan is het momentum in de titelstrijd volledig gekanteld in het voordeel ...

394
394
'Superaanwinst Kompany: Bayern presenteert vijfjarig contract'

Bayern München bereidt zich momenteel voor op de gehypete terugmatch tegen Paris Saint-Germain ...

71
71
Paniek bij Union SG: “Nonchalance en onderschatting”

De titelstrijd heeft een wending gekregen afgelopen speeldag. Union SG ging onderuit tegen STVV en ...

122
122
Goots geeft Antwerp gouden transferraad: “Hem halen”

Royal Antwerp FC leek weer volop mee te doen voor winst in de Europe Play-Offs, maar afgelopen ...

179
179
Zeno Debast gaat viraal met ongeziene own-goal

Zeno Debast stond de afgelopen weken weer in de basis bij Sporting CP. Ook tegen Vitoria Guimaraes ...

74
74
Makelaar Lukaku dropt grote hint over toekomst

Waar ligt de toekomst van Romelu Lukaku? De aanvaller kampt dit seizoen met veel blessureleed en ook ...

134
134
‘Wéér jackpot Union SG: smaakmaker flirt met knaller’

Union SG heeft de leiding afgelopen speeldag afgegeven aan Club Brugge. De Brusselse club mist al ...

82
82
Nozawa slaat ferm op tafel bij Antwerp: “Mag nooit!”

Royal Antwerp FC ging afgelopen speeldag met de billen bloot tegen Standard Luik. Op de Bosuil werd ...

145
145
Doku briest ondanks glansrol: Rode Duivel in zak en as

Manchester City kreeg een uppercut in de Premier League. The Cityzens speelden 3-3 gelijk tegen ...

59
59
Noa Lang baart opzien met Lil Kleine: grote verrassing

Noa Lang heeft een verleden bij Club Brugge, maar nu maakt de aanvaller het mooie weer bij ...

38
38
KV Mechelen schiet recht in de roos: toptransfer

KV Mechelen boekte afgelopen speeldag een eerste overwinning in de Champions Play-Offs. Malinwa mag ...

246
246
Rudi Garcia opgelet: Real komt met Courtois-statement

Thibaut Courtois ligt in de lappenmand bij Real Madrid, maar de doelman lijkt op de weg terug. Ook ...

94
94
Klacht tegen DAZN: misleidende advertentie voor fans

DAZN is al een tijdje gespreksonderwerp nummer 1 in België. De streamingdienst kwam afgelopen ...

355
355
TRANSFERUURTJE: ‘Anderlecht strijdt met rivaal, Club incasseert’

De zomermercato nadert met rasse schreden, heel wat ploegen in binnen- en buitenland zijn al druk in ...

358
358
Ronny Deila in vieze papieren: seksuele intimidatie

Ronny Deila zit in vieze papieren. De voormalige trainer van Standard Luik en Club Brugge nam in ...

103
103
Oosting krimpt ineen bij Antwerp: fans zijn het beu

Royal Antwerp FC kreeg afgelopen speeldag een pak slaag van jewelste tegen rechtstreekse concurrent ...

201
201
‘Club Brugge gaat vol voor knaltransfer van 15 miljoen euro’

De zomertransfer komt dichterbij en de clubs zijn al op zoek naar opportuniteiten op de ...

388
388
'Anderlecht gaat transferstrijd aan met Standard'

RSC Anderlecht gaat wellicht een linksachter aantrekken. De Brusselaars worden steeds vaker in ...

185
185
'Bommetje bij Antwerp: vertrekken twee sterke mannen?'

Royal Antwerp FC is een club op drift. Eigenaar Paul Gheysens zal dringend knopen moeten doorhakken ...

388
388
Butera verlaat Ajax: hapt één van deze drie JPL-clubs?

Bij RSC Anderlecht lieten ze de afgelopen jaren enkel talenten vertrekken. Dat pakte soms verkeerd ...

159
159
'Rigaux grijpt in: intens gesprek met Club-sterkhouder'

Club Brugge heeft de titelstrijd in de Champions' Play-Offs helemaal naar zich toe getrokken. Dat ...

392
392
'Consequenties bij Genk: transferrevolutie in de maak'

Mathematisch gezien blijft nog alles mogelijk, maar KRC Genk heeft het zichzelf knap lastig gemaakt ...

378
378

Meer sportnieuws